Перейти до змісту

Revolver

Учасники
 • Кількість зміста

  1 133
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

443 Поважний

5 Підписників

Про Revolver

 • Ранг
  Talking box

Контакты

 • Сайт
  http://www.exipilis.com/revolver/

Останні відвідувачі профілю

3 654 перелядів профілю
 1. також маю кабель, ніби 5 метрів або 3, робочий, готовий на звичайний hdmi поміняти
 2. В 14 році - це як уй з пальцем порівняти Якщо він не головнокомандуючий, то так розумію без пороха армія зразу додому розбіжиться. На рахунок проросійських сил то все реально, але не треба вже авакова і коломойського до проросійських приписувати, а то тільки порох у нас чистий українець (єврей-мадяр).
 3. тут тільки дві версії сарказм або маразм , тому що про таке ось так відразу не говорять навіть найгірші тирани гаразд розпишіть нам наслідки, армія розбіжиться? чи росія нападе? чи муженко без порошенка не зможе керувати? от обгрунтуйте, а то "тоді росія оголосить, що тут громадянська війна і піде наводити порядок" пояснення не канає
 4. Ще особливо смішить цифра з неба в 400 тисяч жерт (такого прямо жоден диктатор не скаже). Але найбільші нестиковки ~Чому випустили їх закордон після арешту рубана, якщо вели півроку. ~чому впустили в раду, якшо вона несла загрозу, теоретичні гранати. Відповідно то все туфта, реальної загрози не було. Допускаю психічні проблеми, але не вербовку (хіба дуже складна багатозодівка), чому не втікла в росію, була ж закордоном.
 5. І що собака нюхав усіх пасажирів? Чи ви гадаєте, що в такому людчному місці він в радіусі 20 м все чує?
 6. Ага от як часто вони бувають собаки, І як часто співпадає така фігня з фігнею савченко.
 7. За кого голосувати

  які саме договори? є економічні чинники, у будь-якому випадку, щоб зараз не було, це аж ніяк не виправдає тимошенко, а то це звучить: "так вона крала, але зараз крадуть ще більше" і так, я вважаю, що ціна на газ справді має бути ринковою, інша річ, що для населення України можна було би український газ продавати нижче ринкової ціни
 8. За кого голосувати

  у мене батько теж вже 20 днів як пенсіонер, правда з інтернетом, так от колись він був сильно за тимошенко, а зараз чудово розуміє, найкращим антитимошенкіським фактом, є підписання газових угод з росією, тому що цей факт не можна заперечити ніяк до того ціна була 200 долларів а стала 420, при тому що в Польщі після транзиту була 380, ну і ті умови бери або плати, також кабальні, оце йому і розкажіть, це чіткі факти, батько обрав собі гриценка, я спочатку ставився дуже скептично, мене саме його популістична мова лякає, але трішки почитав, то ніби нічого такого прямого не побачив, а може погано читав, якщо хтось має грунтовний компромат на нього, буду радий бачити, бо поки до нього схиляюсь, принаймні грошей олігархів за ним не помітно тітка моя пенсіонерка яка постійно тв дивиться, зріз 30%, оце видала, а мені ляшко подобається... і взагалі треба робити референдум недовіри: створення комісії, створення тимчасового уряду, вибори в раду перевибори президента або взагалі скасування президентства чи урізання його повноважень.
 9. Були в росомасі з віку 1р і 8 місяців, потім пішли в державний з трьох років, різниця суттєва, на користь приватного, але росомаха тільки відкривалась, була одна молода хороша няня, Наталя, дуже мала її любила. Займались з дітьми краще і більше, менша група. По ціні два роки тому було десь 2-3 тисячі в місяць з харчуванням, плюс варіанти погодинної і поденної оплати. Хворіла дитина менше. Якість залежить від виховательки і організації, але коли в групі 20+ дітей, то за всіма ніяк не вгледиш. Для домашніх дітей, як на мене, краще починати комунікації з приватного садка хоча б на 1-2 тижні.
 10. 70 років будували), на кістках, ага заводи на донбасі побудували, на станках, що вивезли з німеччини, звичайно легше будувати, коли енергоресурси халявні, а тони бензину виливались в канави, щоб відповідати нормам витрат, легко будувати, коли за працю можна взагалі не платити, а робітники-увязнені, витратний матеріал. Легко хвалити сирисири тим, хто навіть не знав важкої фізичної праці. Як жінок за 2 тижні після пологів вже заставляли виходити на роботу. Допоки ти не відчув на своїй шкурі цього будівництва, то ти не зрозумієш, але навіть тиждень сапання колгоспних буряків, змінив би твою свідомість. За маразм, пофігізм, херове планування ти можеш дізнатися з історії Ввв, форсування дніпра під києвом, мясником жуковим. Застій, норми, пятирічки. За совком ниють тільки ті хто або був на дуже ситному місці, або військові і члени апарату, ну і некромантики, бо ж раніше все було натуральне, жаль, що було воно доступне раз на рік. Зараз люди на межі бідності, живуть краще, ніж середина в серисери 80 роках, ох жеш і побудували усього за 70 років(. Планова економіка вона класна, якщо насрати на все і всіх окрім своїх планів, якщо топтатись по людях як по сміттю. Здогадайся, чому нема в суспільстві поваги.
 11. зрозуміло, що ви мало не розумієте, бо судите по інформації з фільмів або небожителів великих міст (москва, пітер) от цікаво, якби зараз таких некромантиків ссср зігнали методами серисери в трудові лагеря і сказали піднімати інфраструктуру, армію, дороги, чи змінилась їх думка, за скільки часу? коли в магазах нічого нема окрім морської капусти, коли нема ні одягу ні туалетного паперу, а без блату чи хабаря... зараз часткове уявлення про совок дають державні медичні установи.
 12. зрозуміло, що ви мало не розумієте, бо судите по інформації з фільмів або небожителів великих міст (москва, пітер) от цікаво, якби зараз таких некромантиків ссср зігнали методами серисери в трудові лагеря і сказали піднімати інфраструктуру, армію, дороги, чи змінилась їх думка, за скільки часу? коли в магазах нічого нема окрім морської капусти, коли нема ні одягу ні туалетного паперу, а без блату чи хабаря... зараз часткове уявлення про совок дають державні медичні установи.
 13. Мої нотатки про США

  це нормально з фото, так працює форум, показує спочатку зменшені фото (превью), щоб не перевантажувати клієнта і сервер.
 14. треба пробувати, так розумію, що усе ще впирається в металеву коробку, яка відбиває випромінювання і пішло поїхало, як крайній варіант, зробити таймер переключення зарядки, типу 30 хв один від мережі, 30 другий)
 15. мав таке з осені , то частіше то рідше, перевірив усі гаджети і браузери методом виключення, писав в київстар, сказали писати в гугл, писав в гугл, сказали писати в київстар, нічого не міняв, пропало десь два місяці тому, оце було знову пару разів, помітив, що частіше таке на запити з кодом (шукав рнр функції і скрипти, ніби після того як сайт робив і то це все зявилось) припускав навіть, що це через те, що локально запускаю сторінку з лічильником гугл маю статичну айпі останні півтора року, це безкоштовно в кс, наскільки розумію то біла до побіління, до неї привязаний ddns на форумі кс багато тем такого типу https://community.kyivstar.ua/domashniy-internet-31/pochemu-poyavilsya-ban-na-google-827/index1.html найперше що радять зімнити айпі, допомагає, але ненадовго) ніби, що якщо запити робити зі сторінки гуглком, а не з вікна браузера пошук, то ніби рідше просить
×