Перейти до змісту

Revolver

Учасники
 • Кількість зміста

  1 148
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

461 Поважний

5 Підписників

Про Revolver

 • Ранг
  Talking box

Контакты

 • Сайт
  http://www.exipilis.com/revolver/

Останні відвідувачі профілю

3 726 перелядів профілю
 1. майже так, зазвичай батарея має бути 3,9-4,0, купував щось не брендове то було 3,95, типу 40% заряду оптимально для зберігання у вашому випадку, хто знає, може б і стороння зарядка не допомогла.
 2. більш-усього потрібно було підзарядити, але напряму не через телефон. зазвичай телефони працюють до порогу 3,7, але ваш напевно 3,8, на їх тестері видно 3,79 , що буквально на трішки менше, щоб телефон міг стартувати.
 3. Маю 5-6 років атлант двохкомпресорний, тому і брат купив, рік тому довелось замінити пелюстку (стінка, що морозить в холодильнику), ясно що пальто не то, але більш менш, став чуть шумніший. По тому, що купив брат у Києві, практично відразу були претензії по шумам, тріск ледь помітний, вже щось і замінювали, понад 10 раз майстри приїзджали, майже рік триває епопея і все ніяк не зроблять, а міняти на новий не хочуть. Мій по шумності прийнятний, принаймні стартує тихо, і тихіший від газового котла). Після установки пелюстки був тріск, але вдалось підлаштувати, щоб не було.
 4. смішно таке чути, особливо знаючи, що на львівській дощик тільки покрапав, тоді їм доведеться попереджати про кожну хмарку, "Увага до Луцька зі сходу наближається хмара, може бути дощ і гроза" коли йде грозова хмара можна лише приблизно прогнозувати де вона проллється і як, а про пориви вітру і місячну норму опадів за 20 хв тим паче.
 5. @jack74 структура речення правильна, навіть літературна
 6. ось таку можу порадити https://ru.aliexpress.com/item/3pcs-Metal-Remote-Control-Voice-Prompt-Wireless-door-sensor-Security-Home-GSM-Alarm-systems-LCD-Display/32488834898.html?shortkey=aI3aQVnQ&addresstype=600 перевірена, якщо ж потрібні грунтовніші поради по датчикам, налаштуванню і організації, то зможу допомогти платно
 7. більшість сусідів (таких як я) навіть не знають один одного, особливо, коли в будинку півтисячі квартир, от як вони можуть впізнати когось підозрілого. Коли будинки малі то в теорії може ще щось буде, головне не бути байдужими, а то у нас навіть міліцію бояться викликати, на гучну музику після 10, не те що б сходити поговорити. За алкашів по дворах які кричать і матюкаються, я взагалі мовчу, більшості страшно вийти хоча б слово сказати. А як матюкатись на дитячому майданчику, то не страшно...
 8. https://www.volynnews.com/news/extreme/podrobytsi-smertelnoyi-dtp-bilia-lutska-foto/
 9. Якщо батарея зйомна і є жабка, або щось по типу аймакса то зможете.
 10. знаєте в чому криється ще нюанс у даному випадку в тому, що мати жертви погодилась піти на згоду сторін і в тому також є провина і суду, і державної системи допомоги інвалідам, і самої матері, в даному випадку, суд мав би окрім позбавлення волі ще й надати матеріальну компенсацію величезну за рахунок обвинуваченного, а тут немає жодних гарантій, плюс адвокати вужами в"ються, про згоду сторін, ось так воно і відбувається.
 11. от і я думаю, до чого пішохід, якщо про нього навіть згадки нема, а є слово перешкода)
 12. Спочатку пишете, що удар був по дотичній і це врятувало, а потім, що коли тормозити то треба по прямій лише. Тормоз при крутінні руля збільшує некерованість авто. В ситуації, коли перед водієм перешкода і він не має часу зупинитись, водій буде маневрувати, хтось з тормозом, хтось відпустить тормоз, як було в Гараджі, можна лише здогадуватись.
 13. Revolver

  Рибалка на р.Стир

  Яка рибина, окунь, це сміттєва риба і її дійсно краще котові віддати. http://ribovodstvo.com/books/item/f00/s00/z0000000/st041.shtml
 14. також маю кабель, ніби 5 метрів або 3, робочий, готовий на звичайний hdmi поміняти
 15. В 14 році - це як уй з пальцем порівняти Якщо він не головнокомандуючий, то так розумію без пороха армія зразу додому розбіжиться. На рахунок проросійських сил то все реально, але не треба вже авакова і коломойського до проросійських приписувати, а то тільки порох у нас чистий українець (єврей-мадяр).
×