Перейти до змісту

Revolver

Учасники
 • Кількість зміста

  1 154
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

464 Поважний

5 Підписників

Про Revolver

 • Ранг
  Talking box

Контакты

 • Сайт
  http://www.exipilis.com/revolver/

Останні відвідувачі профілю

3 855 перелядів профілю
 1. хлопці я все розумію, що в нонеймів, часто контакти погані, є нюанси по пропускній здатності/ревізії, але цифра є цифра, або воно працює як треба або ні https://3dnews.ru/611567
 2. Краще просто прожектор, Ну зніме камера, в капюшоні сусіда навіть не ваізнаєте, не те що злодія. Квартиру в новобудові пограбували, навіть обоиччя не прикриті, фак показали в камеру і замок відкрили, і шукай вітра в полі, якщо десь колись зловлять на гарячому, то можуть долучити до справи.
 3. В кожному телефоні по різному, у сяомі є безпека-трафік-обмежити трафік. По ідеї повинні бути проги і без рута, або з рутом через droidwall
 4. Спробуйте почергово відключати мобільний інет програмам, розділіть на групи, одній залишіть іншій відключіть, потім навпаки.
 5. майже так, зазвичай батарея має бути 3,9-4,0, купував щось не брендове то було 3,95, типу 40% заряду оптимально для зберігання у вашому випадку, хто знає, може б і стороння зарядка не допомогла.
 6. більш-усього потрібно було підзарядити, але напряму не через телефон. зазвичай телефони працюють до порогу 3,7, але ваш напевно 3,8, на їх тестері видно 3,79 , що буквально на трішки менше, щоб телефон міг стартувати.
 7. Маю 5-6 років атлант двохкомпресорний, тому і брат купив, рік тому довелось замінити пелюстку (стінка, що морозить в холодильнику), ясно що пальто не то, але більш менш, став чуть шумніший. По тому, що купив брат у Києві, практично відразу були претензії по шумам, тріск ледь помітний, вже щось і замінювали, понад 10 раз майстри приїзджали, майже рік триває епопея і все ніяк не зроблять, а міняти на новий не хочуть. Мій по шумності прийнятний, принаймні стартує тихо, і тихіший від газового котла). Після установки пелюстки був тріск, але вдалось підлаштувати, щоб не було.
 8. смішно таке чути, особливо знаючи, що на львівській дощик тільки покрапав, тоді їм доведеться попереджати про кожну хмарку, "Увага до Луцька зі сходу наближається хмара, може бути дощ і гроза" коли йде грозова хмара можна лише приблизно прогнозувати де вона проллється і як, а про пориви вітру і місячну норму опадів за 20 хв тим паче.
 9. @jack74 структура речення правильна, навіть літературна
 10. ось таку можу порадити https://ru.aliexpress.com/item/3pcs-Metal-Remote-Control-Voice-Prompt-Wireless-door-sensor-Security-Home-GSM-Alarm-systems-LCD-Display/32488834898.html?shortkey=aI3aQVnQ&addresstype=600 перевірена, якщо ж потрібні грунтовніші поради по датчикам, налаштуванню і організації, то зможу допомогти платно
 11. більшість сусідів (таких як я) навіть не знають один одного, особливо, коли в будинку півтисячі квартир, от як вони можуть впізнати когось підозрілого. Коли будинки малі то в теорії може ще щось буде, головне не бути байдужими, а то у нас навіть міліцію бояться викликати, на гучну музику після 10, не те що б сходити поговорити. За алкашів по дворах які кричать і матюкаються, я взагалі мовчу, більшості страшно вийти хоча б слово сказати. А як матюкатись на дитячому майданчику, то не страшно...
 12. https://www.volynnews.com/news/extreme/podrobytsi-smertelnoyi-dtp-bilia-lutska-foto/
×
×
 • Create New...