Перейти до змісту

Revolver

Учасники
 • Кількість зміста

  1 104
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

424 Поважний

5 Підписників

Про Revolver

 • Ранг
  Talking box

Контакты

 • Сайт
  http://www.exipilis.com/revolver/

Останні відвідувачі профілю

3 594 перелядів профілю
 1. @volks якби займались, то знали б, що універсальної підготовки нема, але є вміння діяти за ситуацією, гадаю саме так і вчинив луцький коп, даю вам конкретний приклад про події в києві на зупинці, людина, яка мала досить серйозну підготовку і в боксі і взагалі у боротьбі, у грубій формі сказала атошнику, "куди ти прешся без черги, я тебе туди не посилав" і все таке, мало того, ця людина ще й повалила атошника і надавала стусанів (так пише Білозерська), а той, знаючи, що ніхто його не захистить, пішов і купив ножа, ну і встромив у спину. ось тепер питання, якої підготовки буде достатньо копу?, ніякої, тому що немає універсальної підготовки, але є поняття совісті, честі і обов'язку, і діяти краще без недооцінки ситуації, краще всадити в когось ніж, ніж в тебе всадять один раз "розочку". Найкращий бій, той якого вдалось уникнути. Але справжні часто мусять іти в бій, бо це їх робота.
 2. @volks таке питання до пана, якимось видом єдиноборств займався, хоча б на любительському рівні? Бився хоч раз у житті до крові, гематом, струсу мозку?
 3. @zaHARE в києві мав місце прикрий випадок, військовий був під наркотою, ви самі розумієте, наркоману, що не скажи, то може здатись агресією, я сам з тих, хто частіше робить зауваження, іноді можна просто присоромити чи взяти на понт, іноді таке не канає, тоді треба тверезо оцінювати ситуацію, газовий балон краще ніж ніж (точніше треба розуміти коли що краще), у цьому переконався після випадку https://www.volyn24.com/news/87410-podrobyci-vbyvstva-cholovika-iakogo-zarizaly-vnochi-u-lucku окрім того балон можна і проти собак використати (є нюанси ніби по виду речовин, перцеві ніби треба), шокер вважаю дурницею, окрім шокерів з жалом і дротами (бувають в копів американських)
 4. Стрельба из лука

  Від Павла погоджена інформація, заняття лучників з квітня-травня будуть у центральному парку, кому потрібен вчитель-тренер то пишіть йому в фб
 5. ось тут реальна брехня, після цього просто краще на автора забити, перший мінус в темі з"явився від @horlon на мій пост на слова "а пост @horlon " а далі був мінус від мене і понеслось
 6. ніби і хороша стаття, але одне в ній @horlon повинно засмутити, дата виходу статті 20 февраля 2012, стаття з itc і то більше актуальна
 7. @BonusButton наскільки розумію, то там проблема з контролером, варто звернутись в сервіс вони б глянули, можливо, від перенапруги просто щось підгоріло, одне ясно, що програмно нічого не вийде. а пост @horlon
 8. @Bestie це не нормально, у мене завжди була реальна швидкість згідно тарифу, спробуйте пару разів в різний час http://www.speedtest.net/ якщо нема номіналу +-10% то значить, щось не те чи з лінією чи з "підстанцією".
 9. @difoto якщо акумулятор 7 ампер підключити до упса, яки видає 220 вольт, то усп проробить 2-3 години навіть при мінімальних навантаженнях, бо упс витрачає велику частину на себе, на це перетворення, саморозряджає акумулятор.
 10. вам потрібен двополюсний тумблер, напевно, є схема на транзисторах
 11. я вже так останні півроку, тобто комбінований інет і телефон,правда 100 мегабіт дали тільки в грудні, до того мав 50 за 105грн ну і телефон, чуть менший пакет ніж цей поточний 1,5 гіга трафіку і 60 хв на інші оператори.
 12. Саме стабілізатор вам і потрібен, бо стрибки ж завжди, у наших мережах.
×