Перейти до змісту

Волиньгаз обнаглів!


Рекомендовані повідомлення

On 08.07.2021 at 15:24, rrid сказано:

ну...

за травень - мені "накинули" куби, за червень - вже "як всім", зняли ))

заглянув зараз в кабінет - вони "передумали" щодо показників за травень, зараз пише - різниця показників між поданим мною на 30.04 і  "розрахунком" на 30.05 - майже 2 куб.м., тобто заднім числом "розрахунок" за травень вони десь піздніше "перерозрахували", а за червень в мене споживання "розрахунок" - 2.5куб.м

з такими "перерозрахунками" "розрахунків" - таки бардак.

зважаючи на те, що 104.уа - не волинська контора, а Фірташа - то хз, хз...

прийшов паперовий рахунок.

позиція "Заборгованість" - виходячи зі "старих", "накинутих" показників, а не перерахованих ("передуманих")

позиції "споживання за поточний місяць" немає взагалі - натомість з'явилась позиція "Планові нарахування за червень" на більше сотні гривень - як-би, не зовсім відповідає записаним в особистому кабінеті 2.5куб.м "розрахунку" споживання :)

і, що саме цікаво - в позиції "ДО СПЛАТИ" - більше двохсот гривень, що, як-би, не зовсім логічно за 2.5куб.м з тарифом "твій газ річний 7.99" :)

не то с*ки, не то пі*а*си...

  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 06.07.2021 at 21:48, nickel сказано:

Люди працюють до 20,00, тому буду задрачувати їх завтра.

 

Я вже це зробив.

 

Мені сказали, що треба зробити повірку показів лічильника контролером і тоді система буде приймати покази, які передаються вручну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 хвилин тому, nickel сказано:

Особисто чи по телефону?

 

По телефону.

 

Сказали, можуть прийняти заявку на позапланове направлення контролера. Після повірки показів контролером, покази прийматимуться через сайт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Zelensky сказал:

 

По телефону.

 

Сказали, можуть прийняти заявку на позапланове направлення контролера. Після повірки показів контролером, покази прийматимуться через сайт.

Ну так ти вже викликав контролера чи ні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, nickel сказано:

Ну так ти вже викликав контролера чи ні?

 

Ні,буду чекати планового візиту контролера і платити по показникам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 minutes ago, Zelensky said:

 

Ні,буду чекати планового візиту контролера і платити по показникам.

А я взагалі платити нічого не буду, і вам не раджу!!

а, забув, у вас же субсидія))

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, yu2007 сказано:

А я взагалі платити нічого не буду, і вам не раджу!!

 

для таких як ви, Зеленський підписав новий закон про колекторів. Тому я раджу вам платити.

 

7 хвилин тому, yu2007 сказано:

а, забув, у вас же субсидія))

 

Мало того, що забули, ще й наплутали :(

 

Субсидії я не маю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, Zelensky сказано:

Субсидії я не маю.

а заборгованість - є? 

P.S. Байдуже, але, просто хочеться тебе на "чисту воду" ввести, мож, ти якраз на калєхтарів працюєш... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 хвилин тому, Zelensky сказано:

Субсидії я не маю.

і не будеш, субсидію - грошима оплачують, а не рошенками

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зеленські подарували облгазам, які належать оліграхам, Фірташу і Коломойському 100 мільярдів гривень.

 

Рада ухвалила закон про реструктуризацію "газових" боргів на ринку

 

Цитувати

 

Верховна Рада на засіданні 14 липня схвалила законопроєкт №3508-д у цілому, яким пропонується механізм реструктуризації  боргів, що виникли на рахунках теплокомуненерго, газзбутів та облгазів за газ – вони перевищують 100 млрд грн.

Про це відомо з трансляції засідання Ради, документ підтримали 303 народні депутати.

 

 

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 hours ago, Zelensky said:

Зеленські подарували облгазам, які належать оліграхам, Фірташу і Коломойському 100 мільярдів гривень.

По суті, це ми з вами подарували. І 73%, і 27%

  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 хвилин тому, turbo сказано:

По суті, це ми з вами подарували. І 73%, і 27%

 

Це зек подарував. Тоді народу так само Ющенко був поганий і вибрали собі зека.

 

Як уряд допоміг Фірташу

 

Держава мала б заробити на мережах через оренду. Однак влада зробила подарунок олігархам. Уряд передав газорозподільчі мережі облгазам, які будуть приватизовані. Вже зрозуміло, що після приватизації мережі будуть у безкоштовному використанні структур Фірташа.

15 серпня Фонд держмайна офіційно оголосив конкурси з продажу пакетів акцій 12 газових компаній.

Зокрема, це "Дніпропетровськгаз" (продається 26% акцій), "Запоріжгаз" (25%), "Луганськгаз" (26%), "Сумигаз" (25,7%), "Лубнигаз" (26%), "Кременчукгаз" (26%), "Тисменицягаз" (26%), "Вінницягаз" (22,05%), "Житомиргаз" (15,8%), "Чернівцігаз" (20,3%), "Волиньгаз" (23,4%), "Кримгаз" (23,9%).

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Сьогодні помітив, що в кабінеті 104 за останні 3 місяці не приймаються передані мною дані щодо показників лічильника, а пише розрахункові показники.... Найцікавіше, що розрахункові показники значно нижчі, ніж фактичні (які я подавав на сайті). Але мені здається, що платіжка приходила саме на ту суму, що я подавав. Зараз розрахунковий показник за липень менший, ніж я подавав фактичний за червень, то по ходу в мене повинна бути тепер переплата.

Хто ще стикався з таким?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перейшов на Нафтогаз, передані показники на 104.ua зарахували. По крайній мірі відображаються в кабінеті. Співпадіння? Чи вони нарешті покаялися і стали законослухняними?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

багато букв ) передавав показники і через додаток, і через вайбер з фотографіями, і через сайт, і контролер приходив...глухо (розрахунок ))  в результаті за останні кілька місяців вже три рази був в їхньому сервісному центрі щоб розібратись із ситуацією. причому коли приходив особисто - при мені мої показники відразу фіксували, в своїй програмі вони бачили все що я подавав раніше але небуло зафіксоване . в результаті недавно чисто із вредності перейшов на нафтогаз, зафіксував показники, ще раз особисто до них прийшов щоб вони в себе теж зафіксували показники на момент переходу. дивним чином за декілька днів задзвонили (саме по телефону , жодних паперових листів , оскільки "вам в електронному кабінеті мало бути повідомлення". паперові рахунки на пошту приходили постійно) щодо зняття лічильника для перевірки, хоча термін повірки вже пів року як минув (що раніше робили ? непонятно) як буде далі незнаю, поживем побачим )

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...