Перейти до змісту

Волиньгаз обнаглів!


Рекомендовані повідомлення

1 година тому, case_l сказано:

у нас тут не південь якщо що

Колись Діфото  доказував на форумі що і +15 то норм. супер економія і здоров"я)
все відносно..
 

Змінено користувачем Dima4s
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Dima4s сказал:

Колись Діфото  доказував на форумі що і +15 то норм. супер економія і здоров"я)
все відносно..
 

Десь колись бачив, що для сну оптимальна +18.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

https://economics.segodnya.ua/ua/economics/enews/pochemu-v-ukraine-mnogo-nefti-i-gaza-a-ukraincy-takie-bednye-1395236.html

тут є за собівартість. десь на рівні 60доларів за 1000 м3
але цих запасів вистачить на пару років. далі треба лізти глибше. де собівартість кардинально росте.
коротше кому цікаво- читайте.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Після кількох місяців невдалого передавання показників, вдалося через вібер-бот. Кілька хвилин і показники оброблені. Ніяких відвідувань та фото, лише номер лічильника та показник.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора помітив,що газ горить на повну камфорку,але не гріється вода ,дуже повільно 

Сусіди кажуть,що так найчастіше буває вечером,коли всі в моменті готують.

Якби виміряти кількість енергії у тому,що нам постачають?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 минут назад, Nokian сказал:

Вчора помітив,що газ горить на повну камфорку,але не гріється вода ,дуже повільно 

Сусіди кажуть,що так найчастіше буває вечером,коли всі в моменті готують.

Якби виміряти кількість енергії у тому,що нам постачають?

Запросити лабораторію, але буде все у нормі як вимірютимуть на розподільчому вузлі. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Оформив через Приват24 зміну постчачальника на Нафтогаз. Хтось підкаже Який далі порядок дій? Як правильно розрахуватись повністю з Волиньгазом і тд, враховуючи вакханалію з показниками...

був би дуже вдячний..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Pavelix якщо це відбулось цього місяця, то в кінці місяця на сайт 104 подайти показники, вони вам пропорційно поділять куби між постачальниками, тобто спожитий газ поділять на 30 днів і потім розділять дні по факту переведення, потім вам прийде рахунок в кабінеті 24, або ж на двох сайтах 104 та нафтогазу, вам буде потрібно заплатити

за 1-транспортування, 2-волиньгазу за спожиту частку, 3-нафтогазу, надалі буде два рахунки.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 минуты назад, Revolver сказал:

@Pavelix якщо це відбулось цього місяця, то в кінці місяця на сайт 104 подайти показники, вони вам пропорційно поділять куби між постачальниками, тобто спожитий газ поділять на 30 днів і потім розділять дні по факту переведення, потім вам прийде рахунок в кабінеті 24, або ж на двох сайтах 104 та нафтогазу, вам буде потрібно заплатити

за 1-транспортування, 2-волиньгазу за спожиту частку, 3-нафтогазу, надалі буде два рахунки.

 

Так цього місяця... учора оформив тільки, чекаю відповіді. Показники подавав до того усіма можливими способами... Останній фактичний прийняли весною ще. Так от цікаво як вони приймуть через сайт на цей раз. І з якого почне рахувати Нафтогаз, чи яким чином це має вирішитись)

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 минут назад, Pavelix сказал:

Так цього місяця... учора оформив тільки, чекаю відповіді. Показники подавав до того усіма можливими способами... Останній фактичний прийняли весною ще. Так от цікаво як вони приймуть через сайт на цей раз. І з якого почне рахувати Нафтогаз, чи яким чином це має вирішитись)

тримай в курсі. теж хочу переходити на нафтогаз, але зараз маю намальований "борг".

додано - глянув на 104.юа - мої показники за вересень прийняли та провели перерахунок за попередні місяці (я не платив той "борг").

в приват24 та комунал.юа борг поки що ще "висить"

Змінено користувачем Saddy
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у мене 2 місяці не брало показники через сайт 104, але подавав 1-2 числа, оце подав 30 числа і прийняло, може в тому річ ще.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Revolver сказал:

у мене 2 місяці не брало показники через сайт 104, але подавав 1-2 числа, оце подав 30 числа і прийняло, може в тому річ ще.

Зайди ще раз глянь чи прийняло, але в любому випадку причина не в тому що подаємо 1-2 числа, а не 30-го.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в тому то і річ, що прийняло, я б просто не писав би, може просто до 1 числа система не перевантажена

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 13.10.2021 в 21:32, Revolver сказал:

у мене 2 місяці не брало показники через сайт 104, але подавав 1-2 числа, оце подав 30 числа і прийняло, може в тому річ ще.

 

В 14.10.2021 в 12:57, Revolver сказал:

в тому то і річ, що прийняло, я б просто не писав би, може просто до 1 числа система не перевантажена

Ха, цього разу і в мене прийняло покази. Подавав різними способами 1, 2, 3 числа. 1 і 2 прийняли, а фотографія лічильника за 3 число - в обробці, але це вже немає значення, головне, що прийняли і навіть повернули 32,12 грн як переплату. Зараз сиджу звіряюся чи правильно перерахували.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

50 минут назад, nickel сказал:

 

Ха, цього разу і в мене прийняло покази. Подавав різними способами 1, 2, 3 числа. 1 і 2 прийняли, а фотографія лічильника за 3 число - в обробці, але це вже немає значення, головне, що прийняли і навіть повернули 32,12 грн як переплату. Зараз сиджу звіряюся чи правильно перерахували.

І вот фіг просциш як це у них працює... Теж подавав усіма можливими методами в різні дні. Без толку... лотерея ібана.

 

І саме цікаве що ті хто на нафтогазі, у них норм все передається. Саме це і мотивує перейти на нафтогаз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Що і варто було довести.... Як тільки оформив перевід на "Нафтогаз" відразу на 104.ua відобразились свіжі фактичні показники лічильника.

 

Видно наш ВолиньГазЗбут має обов"язки передавати показники іншим постачальника і їх обробляє обов"язково... а зі своіми бардак.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 минуту назад, Pavelix сказал:

Що і варто було довести.... Як тільки оформив перевід на "Нафтогаз" відразу на 104.ua відобразились свіжі фактичні показники лічильника.

 

Видно наш ВолиньГазЗбут має обов"язки передавати показники іншим постачальника і їх обробляє обов"язково... а зі своіми бардак.

Та я вже писав про це. Особисто я на Нафтогазі, а мама на Волиньгазі, в мене жодних проблем з передачею показів через сайт Волиньгазу, а в мами, за яку я подаю покази, з квітня. Останній місяць ніби виправилися, але сьогодні ще не подавав.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже понад рік передаю показники 01 числа щомісяця через особистий кабінет (побутовий споживач). Ніколи не мав проблем з передаванням показань.

 

Але мені регулярно наярюють з "Волиньгазу" і пропонують встановити за їх рахунок модем для передачі показань. Судячи з інформації в неті, це приблуда з автономним живленням і сім-картою.

 

Але вона мені не потрібна.

 

Хтось щось чув про ці модеми і доцільність їх встановлення?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Yarchik сказал:

 

Але мені регулярно наярюють з "Волиньгазу" і пропонують встановити за їх рахунок модем для передачі показань. Судячи з інформації в неті, це приблуда з автономним живленням і сім-картою.

Хм. То мо у цьому сенс бардаку з показниками, просто хочуть усіх добровільно примусово посадити на такі модеми. Але теж дивно, ви перший від кого я почув що пропонують...

 

Аналогічні штуки водоканал хоче встановлювати на новобудови відразу і тд.... так чи інакше мабуть за цим майбутнє рано чи пізно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

53 хвилин тому, Yarchik сказано:

Але мені регулярно наярюють з "Волиньгазу" і пропонують встановити за їх рахунок модем для передачі показань. Судячи з інформації в неті, це приблуда з автономним живленням і сім-картою.

 

Але вона мені не потрібна.

 

Хтось щось чув про ці модеми і доцільність їх встановлення?

 

А мені на нове підключення втюхали цей модем без варіантів, який коштував кажись 3200 грн, але не змогли його поставити на лічильник, от він і валяєтся, цирк, такі дєла :)

  • Збентежений 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вчора передав дані і в кабінет і на вайбер, і о чудо вперше із квітня місяця в кабінеті засвітився переданий показник.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Vikvik Mawr сказал:

вчора передав дані і в кабінет і на вайбер, і о чудо вперше із квітня місяця в кабінеті засвітився переданий показник.....

А в мене не прийняли. Подав лише на сайті. Зараз продублював на сайті і в вайбері.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 03.11.2021 в 11:29, Vikvik Mawr сказал:

вчора передав дані і в кабінет і на вайбер, і о чудо вперше із квітня місяця в кабінеті засвітився переданий показник.....

в мене коли вносив показник теж ніби прийняло його. 

сьогодні дивлюся - знов та сама фігня. показник пропав, замість нього розрахунковий, за жовтень якийсь борг намалювався.

задовбали бл@ть

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...