Перейти до змісту

Волиньгаз обнаглів!


Рекомендовані повідомлення

«Наконец-то! Дождались” (c) :smile3:

 

https://www.volynnews.com/news/all/nkrekp-cherez-skarhy-pozaplanovo-pereviryt-volynhaz-/

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

45 минут назад, Saddy сказал:

Палиця  і Ко вирішили віджати облгази в Фірташа? 

Змінено користувачем weldermaster
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, weldermaster сказано:

Палиця  і Ко вирішили віджати облгази в Фірташа? 

а що він зря свою шафку ставив на пост мера
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 10.11.2021 в 23:31, Saddy сказал:

сьогодні дивлюся - знов та сама фігня. показник пропав, замість нього розрахунковий, за жовтень якийсь борг намалювався

так вон оно чьо)))

229569043_2021-12-02194755.thumb.jpg.d2e0eff62cca121fb21abdefe5f608cf.jpg

 

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Нікому так не дзвонили? Подзвонили на мій телефон, сказали мої дані і адресу, що з Волиньгазу і хочуть встановили БЕЗКОШТОВНО модем на мій газовий лічильник, в мене автономне опалення. Питаю, чи буде плата, чи абонплата, чи додатковий платіж? Каже - ні, це їх власність і встановлюють типу тим в кого є підходящій лічильник . Питаю, чого мене і кому встановили в моєму домі, назвали тільки один сусідній дом і то там встановили один такій, в моєму домі нікому (55ий район). Я просто не вірю в такі атракціони щедрості від Волиньгазу, так як на дачу купляли такій модем колись примусово за 3800 (чи то 3200) грн при підключенні газу, а тут безкоштовно? В чому подвох? Хотів зайти на Молоді в Волиньгаз попитати, але там черги капець.

Змінено користувачем dimmon
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 минуты назад, dimmon сказал:

Нікому так не дзвонили? Подзвонили на мій телефон, сказали мої дані і адресу, що з Волиньгазу і хочуть встановили БЕЗКОШТОВНО модем на мій газовий лічильник, в мене автономне опалення. Питаю, чи буде плата, чи абонплата, чи додатковий платіж? Каже - ні, це їх власність і встановлюють типу тим в кого є підходящій лічильник . Питаю, чого мене і кому встановили в моєму домі, назвали тільки один сусідній дом і то там встановили один такій, в моєму домі нікому (55ий район). Я просто не вірю в такі атракціони щедрості від Волиньгазу, так як на дачу купляли такій модем колись примусово за 3800 грн при підключенні газу, а тут безкоштовно? В чому подвох? Хотів зайти на Молоді в Волиньгаз попитати, але там черги капець.

А який в тебе лічильник? Напиши модель чи хоча б сфоткай.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По новинах кажуть, що кілька домогосподарств:

 

https://www.facebook.com/watch/?v=3137262049879299

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 8 місяців потому...
2 годин тому, mykola сказано:

Підніму тему.

В зв"язку з переведенням споживачів з обласних газів до Нафтогазу в багатьох залишилась переплата в Волиньгазі. Ці кошти вони не можуть перевести на доставку або перекинути Навтогазу. Тому запропонували повертати кошти на банківську картку платника. 07.07.2022 року написав таку заяву. Обіцяли повернути через 30 потім 45 днів, пройшло вже майже 70 днів, результату 0.

Протягом цього часу (після 30 днів) два рази писав їм листи і отримував лише відписки:

  Показати прихований контент

- Добрий день, шановний клієнт!

Як відомо, внаслідок збройної агресії російської федерації, Указом Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022 "Про введення воєнного стану в Україні" на всій території України було введено воєнний стан» (надалі – Указ Президента). Законом України від 24 лютого 2022 року № 2102-IX «Про затвердження Указу Президента України "Про введення воєнного стану в Україні", вказаний Указ Президента був затверджений Верховною Радою.
Серед наслідків, з якими зіткнулось Товариство є внутрішнє переміщення частини співробітників, падіння рівня розрахунків за спожитий до 1 травня 2022 р. природний газ та обігових коштів, які можуть бути направлені Товариством на повернення переплати на поточний рахунок споживача.
У зв’язку з наведеними вище винятковими обставинами, час розгляду заяв і звернень громадян на даний час в Товаристві збільшився.
В той же час ТОВ "Волиньгаз Збут" розуміє необхідність вирішення питання щодо повернення коштів.
Товариство повідомить Вас про результати розгляду Вашого звернення найближчим часом.
Також, хочемо Вам повідомити про можливість використання нашого оновленого мобільного додатку 104.ua, який можна завантажити через:
- Play Market для Android (детальніше за посиланням: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.rgc.client)
- App Store для iPhone (детальніше за посиланням: https://itunes.apple.com/ua/app/104-ua/id1449596182)
Бережіть себе та своїх близьких!
Слава Україні!
З повагою
Команда "Групи електронних звернень" 104.ua

Чи має ще хтось подібну проблему?

https://www.epravda.com.ua/news/2022/09/13/691448/
 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 часов назад, mykola сказал:

Підніму тему.

В зв"язку з переведенням споживачів з обласних газів до Нафтогазу в багатьох залишилась переплата в Волиньгазі. Ці кошти вони не можуть перевести на доставку або перекинути Навтогазу. Тому запропонували повертати кошти на банківську картку платника. 07.07.2022 року написав таку заяву. Обіцяли повернути через 30 потім 45 днів, пройшло вже майже 70 днів, результату 0.

Протягом цього часу (після 30 днів) два рази писав їм листи і отримував лише відписки:

  Скрыть контент

- Добрий день, шановний клієнт!

Як відомо, внаслідок збройної агресії російської федерації, Указом Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022 "Про введення воєнного стану в Україні" на всій території України було введено воєнний стан» (надалі – Указ Президента). Законом України від 24 лютого 2022 року № 2102-IX «Про затвердження Указу Президента України "Про введення воєнного стану в Україні", вказаний Указ Президента був затверджений Верховною Радою.
Серед наслідків, з якими зіткнулось Товариство є внутрішнє переміщення частини співробітників, падіння рівня розрахунків за спожитий до 1 травня 2022 р. природний газ та обігових коштів, які можуть бути направлені Товариством на повернення переплати на поточний рахунок споживача.
У зв’язку з наведеними вище винятковими обставинами, час розгляду заяв і звернень громадян на даний час в Товаристві збільшився.
В той же час ТОВ "Волиньгаз Збут" розуміє необхідність вирішення питання щодо повернення коштів.
Товариство повідомить Вас про результати розгляду Вашого звернення найближчим часом.
Також, хочемо Вам повідомити про можливість використання нашого оновленого мобільного додатку 104.ua, який можна завантажити через:
- Play Market для Android (детальніше за посиланням: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.rgc.client)
- App Store для iPhone (детальніше за посиланням: https://itunes.apple.com/ua/app/104-ua/id1449596182)
Бережіть себе та своїх близьких!
Слава Україні!
З повагою
Команда "Групи електронних звернень" 104.ua

Чи має ще хтось подібну проблему?

В мами є трохи переплати. Написав їм, прислали інструкцію як отримати їх назад, але там стільки всього треба, що я без неї не зможу все оформити, тому поки ще нічого не робив. Але тримай в курсі, бо ж все-рівно і мене на це чекає.

Змінено користувачем nickel
  • Подобається 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

була переплата

десь 17.07. заніс лист і всі документи на відшкодування. Прикол ,  здав лист не внизу дівчатам бо сказав поставити вхідний номер на моєму примірнику, то відправили наверх де саме і є "контора". Там взяли передивилися чи є всі документи, поставили вхідний номер і десь на початку вересня відшкодували на вказаний рахунок. Тому згадайте де і як подавали заяву, можливо вона ще не зареєстрована. і таке буває. Реклмендую всім при співпраці з такими конторами, або держорганами (особливо податкова), або страховими, коли стосується Ваших прав подавати документи під прийом і вхідний номер з датою отримання, повірте діє.

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минут назад, mykola сказал:

Микола, в мене сума майже 4 тисячі гривень. Останніми роками в міжопалювальний сезон я створював переплату (мова йде про хату в селі), щоб менше платити зимою. Минулого року, коли запропонували рівномірний платіж, я його зразу підключив. Було вигідно. Також плачу за газ першого числа за попередній місяць (так мені зручно, всерівно потрібно платити), тому "встиг" їм заплатити 1.06 за травень. Так і набігла ця сума.

В мами приблизно 150-160 грн. Залишилася з тих часів, коли субсидія падала не людині на картку, а постачальнику послуг. Щоб написати заяву без мами, то треба цифровий підпис, в Приваті він безкоштовний, але вона отримує пенсію на карту Ощада. Тому навіть щоб взяти довідку з реквізитами, треба йти у відділення.

7 минут назад, Vikvik Mawr сказал:

була переплата

десь 17.07. заніс лист і всі документи на відшкодування. Прикол ,  здав лист не внизу дівчатам бо сказав поставити вхідний номер на моєму примірнику, то відправили наверх де саме і є "контора". Там взяли передивилися чи є всі документи, поставили вхідний номер і десь на початку вересня відшкодували на вказаний рахунок. Тому згадайте де і як подавали заяву, можливо вона ще не зареєстрована. і таке буває. Реклмендую всім при співпраці з такими конторами, або держорганами (особливо податкова), або страховими, коли стосується Ваших прав подавати документи під прийом і вхідний номер з датою отримання, повірте діє.

Ходив в контору біля авторинку?

Змінено користувачем nickel
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, nickel сказано:

Ходив в контору біля авторинку?

ні, в центр на молоді.

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, nickel сказано:

 навіть щоб взяти довідку з реквізитами, треба йти у відділення.

а через додаток Ощаду неможна, поставити собі на телефон додаток і витягнути довідку про рахунок. Я приват так батькам робив- ставив додаток і робив деякі довідки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Vikvik Mawr сказал:

а через додаток Ощаду неможна, поставити собі на телефон додаток і витягнути довідку про рахунок. Я приват так батькам робив- ставив додаток і робив деякі довідки

Додаток стоїть в мене. Я ще не дивився, але якщо є така можливість, то це добре. Однією проблемою менше. Але без цифрового підпису, все-рівно прийдеться або на лист витрачатися або їхати мамі особисто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, nickel сказано:

Додаток стоїть в мене. Я ще не дивився, але якщо є така можливість, то це добре. Однією проблемою менше. Але без цифрового підпису, все-рівно прийдеться або на лист витрачатися або їхати мамі особисто.

ти лист просто завезеш із підписами і документами, я не думаю що там перевірятимуть паспорт;)

у мене ніхто нічого не питав, їх справа прийняти документи. Це якщо у електроному виді то там заморочено, я не зміг ні через дію ні через ЦЗО,  то зависне, то не вірно то не підтверджено,  хоче можеш спробувати через https://czo.gov.ua/sign

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Vikvik Mawr сказал:

ти лист просто завезеш із підписами і документами, я не думаю що там перевірятимуть паспорт;)

у мене ніхто нічого не питав, їх справа прийняти документи. Це якщо у електроному виді то там заморочено, я не зміг ні через дію ні через ЦЗО,  то зависне, то не вірно то не підтверджено,  хоче можеш спробувати через https://czo.gov.ua/sign

То ж кажу, що в мами підпису немає, Дії тим більше. Прийдеться їхати, мені чи мамі різниці немає - це втрачений час.

  • Подобається 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

За 5 місяців спожив 60 кубів газу, за газ - 480 грн, за доставку газу - 2000 грн. Плачу по тарифу по факту споживання, ці дебіли нараховують за минулий рік і розбивають на 12 місяців і тероризують дзвінками і повідомленнями, застосовують засоби психологічного впливу - присилають рахунки на червоному папері. Гандона Порошенка не влаштовував єдиний тариф, треба було розбити на доставку і на газ, доставку після цього підняли в 20 разів. ЦЕ просто пц, немає слів. Давайте молоко і хліб в магазинах, кожен магазин хай ставить ціну з заводу і свою вартість доставки ще. Хворі люди цим всім заправляють. Є постачальник газу - нехай він і роз..ється з тими, хто транспортує. При чому тут споживач взагалі? 

Змінено користувачем Black
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 18.10.2022 at 14:46, Black сказано:

За 5 місяців спожив 60 кубів газу, за газ - 480 грн, за доставку газу - 2000 грн. Плачу по тарифу по факту споживання, ці дебіли нараховують за минулий рік і розбивають на 12 місяців і тероризують дзвінками і повідомленнями, застосовують засоби психологічного впливу - присилають рахунки на червоному папері. Гандона Порошенка не влаштовував єдиний тариф, треба було розбити на доставку і на газ, доставку після цього підняли в 20 разів. ЦЕ просто пц, немає слів. Давайте молоко і хліб в магазинах, кожен магазин хай ставить ціну з заводу і свою вартість доставки ще. Хворі люди цим всім заправляють. Є постачальник газу - нехай він і роз..ється з тими, хто транспортує. При чому тут споживач взагалі? 

Те саме з абонплатами. На кожну послугу - абонплата, навіть якщо не користуюся. Чому немає абонплат в перукарів, стоматологів, таксистів і т.д.?

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, nickel сказано:

Давайте молоко і хліб в магазинах, кожен магазин хай ставить ціну з заводу і свою вартість доставки ще

Тобто, Ви вважаєте, що автомобіль, котрий возить хліб і запчистини до нього (автомобіля) - безкоштовні? Водій працює за дякую? І, до речі, розділені платіжки за газ і доставку я почав отримувати тільки в 2020 році.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, YVitaliy сказано:

Тобто, Ви вважаєте, що автомобіль, котрий возить хліб і запчистини до нього (автомобіля) - безкоштовні? Водій працює за дякую? І, до речі, розділені платіжки за газ і доставку я почав отримувати тільки в 2020 році.

Тобто він вважає, що всі витрати, як і в будь-якому продукті, закладені в його ціну, одну ціну, і бачачи в магазині цінник того ж молока, ви бачите кінцеву - вашу ціну, а не дістаєте калькулятор і починаєте додавати пару процентів заводу, магазину, водію, на запчастини чи що там вам ще хочеться.

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, NeoN сказано:

Тобто він вважає, що всі витрати, як і в будь-якому продукті, закладені в його ціну, одну ціну, і бачачи в магазині цінник того ж молока, ви бачите кінцеву - вашу ціну, а не дістаєте калькулятор і починаєте додавати пару процентів заводу, магазину, водію, на запчастини чи що там вам ще хочеться.

А саме смішне, що купуючи те молоко в магазині за логікою газовиків ти мав би сплатити 2 рази: 1 раз магазину за молоко, і другий чек на іншій касі транспортній компанії за доставку молока :jeer:

P.S. а ще смішніше, що незалежно від того чи треба тобі в цьому місяці молоко і чи купував ти його, всеодно ти мусиш зайти на ту другу касу і заплатити транспортній компанії що вона возить молоко десь недалеко від твого будинку.

Змінено користувачем SergLutsk
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, SergLutsk сказано:

А саме смішне, що купуючи те молоко в магазині за логікою газовиків ти мав би сплатити 2 рази: 1 раз магазину за молоко, і другий чек на іншій касі транспортній компанії за доставку молока :jeer:

P.S. а ще смішніше, що незалежно від того чи треба тобі в цьому місяці молоко і чи купував ти його, всеодно ти мусиш зайти на ту другу касу і заплатити транспортній компанії що вона возить молоко десь недалеко від твого будинку.

 

Я би сказав що це як з доставкою води додому (в квартиру/будинок), 1бутель, 2 чи 4, всеодно вони їдуть і доставлять, навіть якщо замовлень буде 30% треба їхати і доставляти ту воду.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...