Перейти до змісту

YVitaliy

Учасники
 • Кількість зміста

  116
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

14 Байдужий

1 Підписник

Про YVitaliy

 • Ранг
  Прописанный
 • День народження 24.03.1987

Контакты

 • Skype
  fire_yv

Информация

 • Интересы
  программирование

Останні відвідувачі профілю

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. YVitaliy

  Електроніка =)

  Ніби двоанодний стабілітрон. Ставлять, щоб батарейки "довго садились", +захищає від переполюсовки.
 2. У мене колись був співробітник, співпрацював у штабі Батьківщини, так у нього щось подібне було - "партій багато - Батьківщина одна". Правда, кинула його згодом та батьківщина... Загалом, слоган аж занадто універсальний, "вкрасти" неважко.
 3. Хтось ведеться на слогани? Ну, тоді я за того тіпчика, що обіцяє знизити ціну на газ в 4 рази (пробач, Юля) проголосую. Правда, імені і прізвища не пам'ятаю...
 4. YVitaliy

  За кого голосувати

  Якщо глянути в фейсбук на "рупор.інфо" (на рекламці написано). то можна знайти. що це Якась "мишебратська" херотень.
 5. Ну а хто ж В тому й суть, що ні одні ні інші самі не знають що підписують і про що говорять. Зараз той же Зураб каже, що взагалі не ознайомлений з протоколом рішення, згідно з яким його звільнили, і йде до суду. Президентові потрібна площадка для безкоштовної політагітації, а вони фігньою страдають... Фсьо, більш постів не пишу сьогодні, бо тут блохаd.u.a.l проснулась, буде мінусувати, а у мене репутація слабенька.
 6. Та цікаво, чому акцент (у Аласанії) тільки на останніх 2х пунктах? Просто взятий уривок із одного(!) проекту і роздуто в політику. А от на рахунок фінансового і організаційного питання, яке описується в перших 3х пунктах того ж (лише одного) проекту - мовчок (немає що сказати?). Просто, на мою думку, питання не варте дискусії - якщо це ЗМІ і не працювало на владу, то працювало просто на розпил фонду заробітної плати і інших бюджетів.
 7. А навіщо так наполегливо початок приховують? Там теж є цікаві речі.
 8. YVitaliy

  Все про бляхи

  http://search.ligazakon.ua/l_doc2.nsf/link1/JH78000I.html Це не "пакращення", а новий ЕКОномічний курс.
 9. YVitaliy

  За кого голосувати

  Але, фактична політична кар'єра у нього відсутня, чи я не правий?Можливо ще і є три місяці, але тих самих обіцянок (за які так ганять Петра Олексійовича) я від нього ще не чув, нового курсу він не пропагує, руській мір не кличе... Для мене він реальний кіт в мішку, ось в цьому і проблема. Річ не в партіях (всі вже мають своїх кандидатів, оскільки всі вони (партії) буквально є імені когось). Про таке (президентство), вирішують не за день до початку реєстрації, а якщо він визначився давно, то що заважало повідомити відразу (на повному серйозі, а не як Іво Бобул)? Зараз можна починати розкидатися обіцянками, але хто ж їм повірить після "папєрєдніків", правда-ж?
 10. YVitaliy

  За кого голосувати

  Так він прийшов у владу з серіалу чи все-ж таки з політики? Я не сильний в історії і політиці, але "раді прілічія" він (Зеленський) мав би висуватися хоча б від якоїсь партії, яка вже має підтримку населення. А тут на тобі - здраствуй йолка новий год. Як нове обличчя, я його швидше за все підтримав би, але не з такими розкладами. Якби він мав справді серйозні наміри, почав би політичну кар'єру раніше. Імхо.
 11. YVitaliy

  За кого голосувати

  Я знаю багато людей, котрі щось досягли, і досягли вони цього в 90-ті. Схеми розкривати не буду, я тоді ще молокосос був і знаю це лише з чуток.
 12. YVitaliy

  За кого голосувати

  Думаю, деяким іншим особам, котрі теж не створюють ВВП країни, особливих труднощів не склало б дати по 5000 (не своїх) гривень тим самим маргіналам, щоб добратись/залишитись біля кормушки. Це не вихід. А загалом, такий порядок порушує Конституцію, необхідно проводити референдум за такі зміни (?)
 13. YVitaliy

  За кого голосувати

  Та нє, Юля Коломойського не посадить... (шючю).
 14. YVitaliy

  За кого голосувати

  А нафіг тоді "президент"? Щоб організувати референдум, така посада непотрібна. Будемо ходити щонеділі на референдуми, приймати рішення. В принципі, як Коломия скаже, так і референдум ляже...
 15. Я з 2011 року не користуюся антивірусом. Стоїть Агнітум Аутпост файрволл, з того часу і дотепер, і нічого не влізло/не вилізло... Якщо вже говорити про антивіруси, то є такі люди, котрі ними теж "геніально" користуються: "а він не давав скачати гангнамстайл.ехе, то я й відключив". Не панацея.
×