Перейти до змісту

YVitaliy

Учасники
 • Кількість зміста

  101
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

21 Байдужий

1 Підписник

Про YVitaliy

 • Ранг
  Прописанный
 • День народження 24.03.1987

Контакты

 • Skype
  fire_yv

Информация

 • Интересы
  программирование

Останні відвідувачі профілю

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. YVitaliy

  Позитив України

  Діждемось поки вони ... Ну самі розумієте. Але порівняння абсолютно недоречне. Абсолютно.
 2. А ще у мене є така думка: або там висока зарплата, і, відповідно, на посаді "умовно родич", або низька, отже хороший спеціаліст туди не піде. Як і "родич". Можливо, після всіх цих конфузів і приймуть когось тямущого... На пів-ставки.
 3. Ніби цю дорогу робили "для незручностей і проблем простим людям". Це якраз-таки питання до наших тех. спеціалістів, котрі умудряються допускати поломки. Можливо потрібно найняти польських.. (Ой!). Можливо, це питання до якості нашої освіти, тут десь мені доказували, що трійок достатньо, і цей пост всі плюсували.
 4. Мені "мізків" хватає просто не дивитися Шарія... Соловйова, Кисельова.
 5. Майнінг шкідливий тільки для "рядових" геймерів, які повинні переплачувати за залізо. А так, якщо відеокарта "майнила" такий самий час як інша - "гралася" - можливо, краще взяти майнінгову. Але кулери замінити обов'язково.
 6. YVitaliy

  Позитив України

  https://www.kommersant.ru/doc/1601681
 7. Не купите навіть і половину. Кожен товар має свою ціну. У мене стоїть "старушка" R7 265 (14 рік) і дешевше ніж за 2к я її не продав би. А ця (7870) навіть трішки краща за мою. Ваш аргумент - посилання на реального продавця, котрий продає повністю робочу 1060 6ГБ за 3500.
 8. Слава Богу! Я вже писав другий спосіб через мережевий міст...
 9. Щоб увімкнути мережеву в BIOS потрібно знайти щось подібне як на останній картинці тут. Підключення юсб показується як ETHERNET тому, що його так назвав розробник програмного забезпечення Вашого модема. Можете перейменувати, воно все-одно залишиться "мережевим" і буде в "мережевих підключеннях" (Ви ж з модема виходите в мережу (інтернет?). А ще у Вас на материнці є вай-фай модуль...
 10. Та немає різниці. Факт того, що ваш Віндовс її "не бачить". Отож, або вона "згоріла" і не працює, або її відключено в диспетчері пристроїв, або просто на неї не стоять драйвери. Коли вона буде підключена, в налаштуваннях (на Вашому скріншоті вище) має бути 2 підключення (одне для модема, інше для мережевої LAN). Ось тоді і потрібно починати налаштування (IP -адреси - для тієї що LAN, котрої зараз не видно, галочки - для тієї що модем, котра зараз присутня).
 11. Тут нічого не налаштовуєте (писав вище), спочатку "знайдіть" іншу мережеву (поставте драйвера/увімкніть у диспетчері пристроїв/втикніть в слот/перевірте чи вона робоча). IP прописуєте тільки для тих мережевих, куди "тикаєте" мережевий кабель (з'єднуєте 2 компи). На першому комп'ютері, коли підключите другу мережеву, у налаштуваннях першої (та що модем) з'явиться вкладка "спільний доступ/sharing". Ось там тільки і ставите галочки, більше в цій мережевій нічого не налаштовуєте.
 12. 1. Поставте драйвера на мережеву (ту, що LAN) 2. Він 10 і 7 відрізняються тільки тим, що потрібно клацати, щоб добратися до налаштувань. 1. Налаштовуєте мережеву на першому (з інетом) комп'ютері: в налаштуваннях мережевої IPv4 прописуєте: IP адреса 192.168.1.2; маска 255.255.255.0. Все інше не чіпайте (нехай буде як по-дефолту) 2. Налаштовуєте мережеву на другому (без інету) комп'ютері: в налаштуваннях мережевої IPv4 прописуєте: IP адреса 192.168.1.3; маска 255.255.255.0. Шлюз 192.168.1.2. DNS сервери: 192.168.1.2; 8.8.8.8; 8.8.4.4 3. На обох компах проводите мережеву ідентифікацію (правою кнопкою по мій комп'ютер - властивості - ім'я компютера - ідентифікатор мережі (мережа без доменів, робоча група на обох однакова) 3. Дивитесь чи комп'ютери бачать кабель і один одного (кабель - достатньо глянути чи не стоїть хрест на значку мережевої в треї). Один одного - через PING. Натискаємо (з другого комп'ютера) win+R, набираємо CMD, набираємо ping 192.168.1.2. Мусять пройти 4 пакети (100% отриманих). Значить комп'ютери бачать один одного. 4. Раз модем під'єднано до комп'ютера і там є інтернет, значить у Вас уже є створене мережеве підключення модему інтертелеком, ось в його налаштуваннях і ставите ту галочку як вище на скріншоті, чучуть нижче вибираєте локальну мережу (в якій мережева карта). Ще нижче ставите галочку "дозволити іншим користувачам керувати спільним доступом...".
 13. Так як пише xforester (як мінімум не потребує постійної роботи 1 компа, щоб на іншому був інет). Але якщо будете робити по-нашому, не забудьте поставити галочку в налаштуваннях мережевої, котра підключена до роутера:
 14. Ось майже перше посилання в гуглі https://geekteam.pro/kak-razdat-internet-cherez-setevuyu-kartu-chast-1-na-windows-10-8-1-8-7/ Мережеві карти налаштовуєте тільки ті, які з'єднують компи між собою (не роутер).
×