Перейти до змісту

Волиньгаз обнаглів!


Рекомендовані повідомлення

3 годин тому, Oli сказано:

 

Я би сказав що це як з доставкою води додому (в квартиру/будинок), 1бутель, 2 чи 4, всеодно вони їдуть і доставлять, навіть якщо замовлень буде 30% треба їхати і доставляти ту воду.

Ну не зовсім те саме, якщо ти взагалі не замовляв воду, то ніхто з тебе за доставку не здере кошти. На відміну від газовиків...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 годин тому, SergLutsk сказано:

P.S. а ще смішніше, що незалежно від того чи треба тобі в цьому місяці молоко і чи купував ти його, всеодно ти мусиш зайти на ту другу касу і заплатити транспортній компанії що вона возить молоко десь недалеко від твого будинку.

Заплатити за доставку того молока, яке ти купував в минулому році.

Жахлива система. Хтось ще й премії отримав за її введення (((

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

57 хвилин тому, sergkots сказано:

Бо мовчимо і не брикаємось.

"ваші пропозиції" ?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Bliksss сказано:

"ваші пропозиції" ?

 

Кілька варіантів:

  1. Петиція, розголос по соцмережах, збір підписів.
  2. Публічний заклик через соцмережі до влади про необхідність відміни або перегляду вартості, формули розрахунку даної норми.
  3. Локальний Майдан/Віче із відповідним закликом (у військовий час не можна)
  4. Масова відмова від сплати за транспортування до вирішення питання із прозорісттю та вартісттю.

Взагалі це все приймали, щоб забезпечити можливість існування ринку природного газу - продавців багато а транспортує одна компанія.

Але все вийшло як завжди - через опу. Вони вигадали вигідну для себе формулу розрахунку вартості і деруть на пустому місті гроші. Хоча по факту за труби, за підключення платили ми а не вони.

Логічно ставити питання про прозорість таких цін та реальних витрат які несуть облгази (та й всі монополісти). 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, sergkots сказано:

Петиція, розголос по соцмережах, збір підписів.

всім пох

9 хвилин тому, sergkots сказано:

Публічний заклик через соцмережі до влади про необхідність відміни або перегляду вартості, формули розрахунку даної норми.

тим більше пох

9 хвилин тому, sergkots сказано:

Локальний Майдан/Віче із відповідним закликом (у військовий час не можна)

навіть, якби можна було, всім - пох

9 хвилин тому, sergkots сказано:

Масова відмова від сплати за транспортування до вирішення питання із прозорісттю та вартісттю.

можеш не платити і починати судитись, військовий стан - не мають права відключати.

Змінено користувачем Bliksss
  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, sergkots сказано:

Логічно ставити питання про прозорість таких цін та реальних витрат які несуть облгази (та й всі монополісти). 

ти - з якої планети? про ціноутворення таких структур як водоканали/облгази/обленергно - вже не один "зуби з'їв"... Чимало - потрапило в парламент - саме під такими гаслами.... типу - "справедливі ціни для населення"...було вже...

Змінено користувачем Bliksss
  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, sergkots сказано:

Локальний Майдан/Віче із відповідним закликом

Єдиний варіант, всі інші ні. Тільки не з закликами, а з криками і бійками.

У Франції виходять і спалюють дорогі машини, б'ють поліцію , інших варіант ніхто не розуміє. Правда в них так десятиліттями уже вирішують питання, тарифів, цін, пенсій, зп

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Bliksss Є ще один варіант, але про нього публічно не можна....

Мовчання теж нічим не допомагає. Якби була критична кількість людей яким не пох - то був би толк.

 

1 година тому, Bliksss сказано:

ти - з якої планети? про ціноутворення таких структур як водоканали/облгази/обленергно - вже не один "зуби з'їв"... Чимало - потрапило в парламент - саме під такими гаслами.... типу - "справедливі ціни для населення"...було вже...

В політику не збираюсь, але маю уявлення як нас мають на цьому всьому. Це насстільки неефективні та не прозорі структури що триндець.

 

Щось робити потрібно - принаймні не мовчати про це.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, sergkots сказано:

Щось робити потрібно - принаймні не мовчати про це.

Давай, з чого почнемо?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, Bliksss сказано:

Давай, з чого почнемо?

 

Нафармити аккаунтів фб і підписати їх в Теревені. Це базова підтримка всім дописам.

  • Ха-ха 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

є один нюанс срачу в групах ФБ або під їх постами, Вам відпишуть для вирішення Вашої проблеми напишіть №договру або адресу по якій звертаєтесь, тут фармінг закінчився і доведеться вийти з тіні,

 

тему погано вивчив, проте  так, мені теж не подобається доставка, навіть якщо я нічого не спожив

 

додам, мені треба змінити 4 крани, бо як вияволось новий лічильник рахує набагато краще ніж старий, і старі крани і згони пускають, але щоб іх змінити мені треба викликати бригаду і відбашляти 1500 вроді, це при тому що крани я купив :) 

 

добре хоч приїхала екстренна і хоч я побачив на їхньому аналізаторі де проблеми, бо мамі сказали що ми все зробили а почало далі пускати на іншому змазаному крані :)

 

можливо і сам їх би замінив але мене парить що то гас і є відповідальність не лише за себе.

 

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, Factory сказано:

є один нюанс срачу в групах ФБ або під їх постами, Вам відпишуть для вирішення Вашої проблеми напишіть №договру або адресу по якій звертаєтесь, тут фармінг закінчився і доведеться вийти з тіні,

Фармінг для масовості - лайки щоб у видачі піднімало. З самого початку має бути реальна людина, боти лише для лайків.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 годин тому, Factory сказано:

добре хоч приїхала екстренна

 

Не знаю хто там в тебе, але мені в селі прислали якимось стариків... газ *уярить а вони голими руками стикують.

 

Перед вводом до хати ще ми самі копали яму щоб там перекрити трубу,  а перекривали 2болтами і 2куски труби, просто перетиснули пластмасову трубу.

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 20.10.2022 at 20:54, charlie сказано:

Єдиний варіант, всі інші ні. Тільки не з закликами, а з криками і бійками.

Вже ж було...

On 20.10.2022 at 20:54, charlie сказано:

і спалюють дорогі машини, б'ють поліцію , інших варіант ніхто не розуміє.

і це - було, і з "дорогими" машинами, і з поліцією...не цією що зараз, з колишньою поліцією, я от не розумію - в чому сенс? просто хочеться "похуліганити"? абсолютно нікуя не змінилось - але проблем простим людям додається щоразу.... 
P.S. Не потрібно "майданів", потрібна - "адресна допомога" :mdr:, дуже бажано - цивілізованим способом :0130:

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це треба НКРЕКП пресувати, це ті дебіли розробляють такі схеми для олігархів. В нас народ дебільний - бере і платить. Не платило б 90% - вони відмінили б відразу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Black сказано:

Це треба НКРЕКП пресувати, це ті дебіли розробляють такі схеми для олігархів. В нас народ дебільний - бере і платить. Не платило б 90% - вони відмінили б відразу.

Ну чого зразу дебільний ? А чого б не назвати законослухняним ? :) Виставили рахунок - платить. Ну не подобається, не згідний, але судитись не готов, пені і штрафів не хоче, от і платить. І в більшості країн заплатили би.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В більшості країн такої вакханалії напевно не було б. Вони що хочуть те роблять. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 23.10.2022 at 22:58, Black сказано:

В більшості країн такої вакханалії напевно не було б. Вони що хочуть те роблять. 

чекайте, після війни купа військових повернеться і тоді будуть питання, насущні, по темі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А от мені за попередній місяць значно дописали кубів в рахунок. Зараз чекаю 12-е число коли воно оновлять дані.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз може бути такий прикол, що електроенергії не буде, котел не зможе працювати, зато Волиньгаз з радістю нараховуватиме 400 грн абонплати за доставку за газ, який я не зможу споживати. Що ще раз доводить повну неадекватність цих нарахувань.

Змінено користувачем Black
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

добре, що я свій котел, який працює без електрики, не замінив на новий 

  • Подобається 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, alexvvv сказано:

добре, що я свій котел, який працює без електрики, не замінив на новий 

То в тебе і розводка по батареях відповідна - щоб була природна циркуляція? 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, sergkots сказано:

То в тебе і розводка по батареях відповідна - щоб була природна циркуляція? 

так, воно не так гарно і модно виглядає, як з насосом 

Змінено користувачем alexvvv
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, alexvvv сказано:

так, воно не так гарно і модно виглядає, як з насосом 

у мене природна але поставив байпас і так швидше гріється хата + ще котел на тверде паливо. Хоча зараз поки газ буде по 10 то краще газом опалювати.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...