Перейти до змісту

Bliksss

Учасники
 • Кількість зміста

  956
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

282 Поважний

Про Bliksss

 • Ранг
  Talking box

Останні відвідувачі профілю

1 455 перелядів профілю
 1. В рекламі написано - 12.5К чи щось типу того.... в мене "колишня", вже років 5-6 там працює, то менше 14К не має, але, в неї - "залізні нерви". P.S. Чи це - "на руки", чи до вирахування податків - не цікавився.
 2. була тема на борді, людина хота продати і навіть не знала що це таке, мож ще не продав
 3. та воно так, але, якщо буде кривий дизайн, тормознутий сервер, погано продуманий функціонал, помилки в коді - то здогадайтесь якою буде поведінка користувачів, і куди гугл засуне цей сайт Тоді розкрутка буде полягати тільки в тому, щоб зливати бюджет на контекст, а з органіки ніц не получить такий сайт.
 4. Бо розробка і розкрутка *просування* сайту - різні речі.
 5. @Мила19 то треба було спеціально реєструватись, щоб похвалити?
 6. та повір - бачив, і цей ще не самий гірший елементарно, взяли в оренду самий дешевий сервак в Hetzner, звісно ж без адміністрування, накидали туди свої "проекти" щей кліентам хостинг тулять Ну і "адмінять" його самостійно, вони ж контора міжнародного рівня )))
 7. ага, напевно "лягає", якщо більше двох відвідувачів одночасно
 8. Глянув їхній сайт - це просто жах!!! А в прикладах робіт - одні шаблони, куди ви кажете вони там виходять? На закордонних замовників? Ржунімагу
 9. Продам телефон Samsung SM-G531H/DS (Galaxy Grabd Prime VE), битий екран, відсутня задня кришка. Дитина "побавилась телефоном", в результаті - розбитий екран (сенсор цілий), розламана навпіл задня кришка. Телефон приймає дзвінки, акумулятор недавно замінено на новий (оригінал). Продам на відновлення чи з/ч, стартова ціна 600 грн., але, пропонуйте свою бо в цінах на такі речі не розбираюсь. фото трохи згодом.
×