Перейти до змісту

Bliksss

Учасники
 • Кількість зміста

  674
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

195 Продвинутий

Про Bliksss

 • Ранг
  Walkie-talkie

Останні відвідувачі профілю

1 000 перелядів профілю
 1. тест поверхні та смарт віндовс 7 стає без питань, інші версії не пробував.
 2. Продам HDD Toshiba 2,5" SATA 60GB ,б/у SMART - GOOD, але, є - 25 reallocated sector count хз, стояв в ноуті, для офісних завдань... 2 роки, замінив на такий самий, але ССД, тому і продаю. Старт -150 грн... Тест поверхні зроблю - зацікавленому покупцю.
 3. Кажуть, ДУЖЕ адекватна директорка цього пансіонату, вона і скаже що і як.... тел є на сайті 25-25-98
 4. Більше - від нього і не треба, прикольна штучка, сам користуюсь вже майже півроку
 5. якщо коротко, з того що знаю 1. "Приймають" - безкоштовно тільки людей в яких немає родичів,які зможуть за ними доглядати. Це робиться з подання відповідних служб (соцзахист і т.п.). Потім 75% пенсії ідуть на витрати, 25% - залишають на "кишенькові". Якщо платно, то 7 тис. грн. місяць, умови та ставлення - майже нічим не відрізняються, але, з пенсії (якщо є) нічого не вираховують. 2. Не концтабір, який був раніше (1997-2000роки), цілком пристойно... як казали - "моральну сторону" пропускаємо. P.S. Один знайомий, влаштовував свою матір в хоспіс (не в геріатричний пансіонат), був варіант в луцький, або в приватний за кордоном (справа була не в грошах), виявилось - тут не гірше... P.S.S. Хоспіс і "геріатричний пансіонат" - зовсім різне...В хоспісах - доживають, зазвичай - з невиліковними хворобами.
 6. Ну от, вже кісєль зацікавився історією поїздки Булавіна і ко до Брянська. Ось тут. P.S. І нехай тепер скажуть, що ті хто туди їздив - не сєпари.
 7. Bliksss

  Комуніста Кононовича вкрали

  СБУ провела обшуки у керівників компартії https://www.rbc.ua/ukr/news/sbu-provela-sledstvennye-deystviya-rukovoditeley-1525776438.html зокрема, обшук проводився за місцем проживання (в Києві) секретаря комсомолу кононовича
 8. Bliksss

  Робота зоомагазин

  Хотів запитати у ТС - скільки працівник буде отримувати на руки, потім виникло ще одне запитання, на#уя ти среш у всіх темах?
 9. Bliksss

  Робота зоомагазин

  Хочеться, то скажи )) Працюю у підприємця, офіційно по трудовій, оклад - скільки домовились, стільки і отримую на руки. P.S. Вибачаюсь у ТС за оффтоп.
 10. Bliksss

  Робота зоомагазин

  судячи з твоїх постів, лопух - в тебе замість голови
 11. Bliksss

  Робота зоомагазин

  3723 грн. - розмір мінімальної зарплати діє із 01 січня 2018 року. Джерело: https://www.golovbukh.ua/article/7055-mnmalna-zarobtna-plata-v-2018-rots
 12. А які повинні бути? Це той самий "тримоб" тільки трохи інші тарифи. Тарифи для розмов по Україні - жахливі, а от в роумінгу, в деяких країнах мені сподобалось, але це якщо телефонувати з Lyca на Lyca, в іншому випадку - можна знайти вигідніші тарифи.
 13. Жень, ти кіно передивився? Ті, хто беруть хабарі і потім якимось дивом опиняються у в'язниці - проводять у досить комфортних умовах, у деяких і на волі таких нема. Не кажучи вже про "матраси набиті клопами"... Його "хапануло" від того, що просто може втратити "кормушку", от і все. Гарантій що його закриють - жодних. P.S. Я тільки за те щоб його, і його поплічників закрили на років 8-10, але ну от не вірю.
 14. Так отож бо, на Молоді від РАГСу до "літака" - від сили півтора км, а є зупинка біля дитячого майданчика... ну фіг з ним, але зупиняються не тільки тролі, а й маршрутки, що робиться на переході - взагалі не видно.
 15. Точніше і не скажеш, не кабмін, а якесь естрадно-циркове училище...
×