Перейти до змісту

sergkots

Power users
 • Кількість зміста

  3 313
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  4

sergkots last won the day on Серпень 13

sergkots had the most liked content!

Репутація громади

1 614 Гуру

1 Підписник

Про sergkots

 • Ранг
  Да заткните его уже!
 • День народження 09.04.1977

Информация

 • Интересы
  Альтернативна енергетика, програмування, легка авіація, винахідництво.

Останні відвідувачі профілю

6 992 перелядів профілю
 1. Є ще третій - ловити на живця. Він же і самий дієвий. Але про нього наша влада чомусь скромно мовчить.
 2. Головне задати тренд, створити умови для "вилову" корупціонерів, зобов'язати правоохоронців їх провокувати. Надіюсь, що критична маса людей які хочуть змін на краще збільшується.
 3. Я все ж оптиміст і вірю, що терпіння в критичної маси людей скоро лопне.
 4. @nickel Власний бізнес не хочеш започаткувати?
 5. Шукаю хто б міг розробити правила проведення акцій відповідно законодавству України. Це те що має вивішуватись на місці продажу акційних товарів та супутні документи.
 6. Не завжди так. Іноді доводиться платити меншу зарплату та набирати більше людей.
 7. Саме так і є. Дуже багато хочуть відбути роботу й на результат їм пофігу. Логіка така, що я ж мов ходив на роботу, відбув 8 годин, то заплати дньовку.
 8. Якщо не розумієш складові повноцінного життя то не пиши ахінею. Раби працюють по 12 годин та 6 днів на тиждень. В цивілізованому світі люди повинні заробити на достойне життя за 40 годин на тиждень. Більше - це час вкрадений у себе та сім'ї.
 9. Та у мене ситуація така, що через стіну в сусіда є київстар, а мій будинок не хочуть підключати якогось милого. Підозрюю, що колишній голова осбб не дав доступу до горища коли ставили обладнання.
 10. Можливо варто зробити універсальне кріплення - щоб і склопакет і так. Бо прорахувати важко - багато факторів. Хіба в неті пошукати чи хтось вже не робив такі експерименти. З досвіду експлуатації теплиці можу сказати, що гріти може і взимку. В теплиці тільки сонце блиснуло відразу ставало жарко, доводилось відкривати на провітрювання. Накриття було сотовий полікарбонат - його я точно не раджу, соти швидко забиваються сміттям, ростуть водорості.
 11. У кого є контакти майстра Київстару, що обслуговує Кравчука. Хочу тікати, але Київстар не дуже спішить до нових клієнтів.
 12. Лучик на мордокнизі писав, що фільм сподобався.
 13. Можливо цим потрібно дрони збивати:
×