Перейти до змісту

sergkots

Power users
 • Кількість зміста

  4 177
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  6

sergkots last won the day on Жовтень 13

sergkots had the most liked content!

Репутація громади

2 273 Гуру

1 Підписник

Про sergkots

 • Ранг
  Да заткните его уже!
 • День народження 09.04.1977

Информация

 • Интересы
  Альтернативна енергетика, програмування, легка авіація, винахідництво.

Останні відвідувачі профілю

7 802 перелядів профілю
 1. Пробан-бутан в рідкій формі, зжижений йде - як в запальничках прозорих. Яка різниця який тиск на заправці? Намахують на вмісті газоліна - це основна і серйозна проблема.
 2. sergkots

  За кого голосувати

  @Nokian А ти все не можеш заспокоїтись? Я так дивлюсь це хвороба якась.
 3. sergkots

  Дитячий педіатор

  В благомеді здається можна викликати лікаря.
 4. sergkots

  БЮТ-ЗДОХНИ!

  А я взагалі всім старим політикам не вірю. Всі зараз будуть говорити те що більшість хоче почути. А по зробленим справам гнати потрібно всіх - бо крім власного збагачення не зробили нічого.
 5. sergkots

  БЮТ-ЗДОХНИ!

  Ні, жодного кредиту. Та факт є фактом - нам продавали і продають автомобілі з великою націнкою та відсотки по кредитах для бізнесу "смертельні".
 6. sergkots

  БЮТ-ЗДОХНИ!

  Все було б нічого якби ми отримували зарплату в доларах або кредити видавали лише в гривнях. Ну і відсоткові ставки мають бути адекватними.
 7. sergkots

  БЮТ-ЗДОХНИ!

  В кредит з найбільшими відсотками та найбільшими цінами.
 8. sergkots

  За кого голосувати

  @Nokian От ти ляпнув аби ляпнути і викручуєшся. Бо економічні кризи мають інші причини ніж закінчення певної кількості років (7-10 як ти писав). Читай тут: https://uk.wikipedia.org/wiki/Економічна_криза https://pidruchniki.com/16400221/politekonomiya/ekonomichni_krizi_sutnist_vidi_shlyahi_podolannya_osoblivosti_ekonomichnoyi_krizi_ukrayini https://library.if.ua/book/41/2818.html
 9. sergkots

  За кого голосувати

  Краще б промовчав про "залояжені штампи". Це тобі не матч а загублені людські життя. То можеш надати докази про: Бо це періоди крайніх криз і аж ніяк не загальне правило.
 10. sergkots

  За кого голосувати

  Саме з такою періодичністю?
 11. sergkots

  За кого голосувати

  Крім крайніх криз є пруфи? Ну і уточню - кризи всюди чи все ж певні країни з певним економічним устроєм? Іловайськ, Дебальцево, купа добровольців без УБД, без обіцяної землі, сепаратисти на волі, патріоти в тюрмах...
 12. sergkots

  За кого голосувати

  А то нічого, що спочатку загарбали Крим та частину Донбасу, а вже потім ввели санкції. Тобто люди ні при чому? Економіка та політика існують окремо від суспільства? То він одноособово нас від москалів захищав? Чи все ж були добровольці, волонтери, прості люди, що не залишились осторонь агресії?
 13. На скільки я зрозумів то люди в більшості платили. Та й для продажу житла, борг повинен вже наближатися до вартості нерухомості. Але крім того ще й впираємось у старе - відсутність чесного правосуддя. Тому такий закон лише більше озлобить людей.
×