Перейти до змісту

sergkots

Power users
 • Кількість зміста

  3 974
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  4

sergkots last won the day on Серпень 13 2017

sergkots had the most liked content!

Репутація громади

2 120 Гуру

1 Підписник

Про sergkots

 • Ранг
  Да заткните его уже!
 • День народження 09.04.1977

Информация

 • Интересы
  Альтернативна енергетика, програмування, легка авіація, винахідництво.

Останні відвідувачі профілю

7 624 перелядів профілю
 1. У мене немає статистики, але тойотовський гібрид виглядає надійніше. Механіку молодий водій може вграти аж бігом (найперше щеплення звісно). CVT взагалі на підвищеному терті працює. Гідромеханіка надійна, але любить плавну їзду. По Пріусу знайшов одне - контролювати щоб не вилетів насос охолодження електроніки. А планетарки ходять без проблем у всіх - звісно, що є межа, але вона доволі велика.
 2. sergkots

  Анекдот №9

  Минулої ночі я впав у депресію, і зателефонував за номером "Телефон довіри". Мій дзвінок перенаправили до Пакистану. Я сказав, що збираюся покінчити з собою. Вони страшно зраділи, і запитали, чи вмію я водити вантажівки.
 3. В гібридних тойотах також безступеневі - але зроблені на основі планетарки. За плавність відповідає електронний блок. Якщо CVT це механіка з електронним керуванням (хоча може бути і без нього), то тойотовський гібрид електро-механічна безступенева АКПП і без електроніки не працює. Ми практично про одне говоримо але різними словами.
 4. Механічно це диференціал, практично безступенева АКПП. Ломається лише електроніка.
 5. sergkots

  Позитив України

  Ну то спочатку кредит та пільги вітчизняним виробникам батарей. Але в теперішній ситуації валюта постійно платиться за енергоносії.
 6. sergkots

  Позитив України

  Якщо держава буде давати чи стимулювати до видачі кредиту на цей термін то чому ні? Людям дають пільгові кредити, Україна зменшує залежність від газу та вугілля, кошти повертаються з часом державі. Що поганого в такому варіанті?
 7. sergkots

  Позитив України

  Не доцільно та ц не потрібно будувати великі сонячні електростанції на наших широтах - німці вже переконались. Для мережі краще багато малих сонячних ніж одна велика. Коли на велику находить хмара в мережі виникає колосальний дефіцит потужності. Маленькі ж розподілені по значно більшій площі й не дають такі провали. Альтернатива нашому зеленому тарифові є - зелені сертифікати, тарифні аукціони та інші по ринкові методи. Взагалі проблема стоїть не стільки у генерації як у зберіганні.
 8. sergkots

  Позитив України

  В тій статті описано.
 9. sergkots

  Позитив України

  То нахіба на ті ж самі граблі наступати? Якщо є вже практика, що зелений тариф не найкраще рішення і не потрібно повторювати долю іспанців. Є ж рішення кращі - чому їх не приймають? Потрібно хоч зупинитись вчасно - так не хочуть чомусь.
 10. sergkots

  Позитив України

  Вже відмовляються від зеленого тарифу. Є багато ньюансів: https://www.epravda.com.ua/publications/2018/02/16/634141/ Для нас найбільш критичними є маневрові потужності - щоб покривати піки споживання.
 11. Ні. На пріусах коробки взагалі немає - там своя приблуда.
 12. sergkots

  Мої нотатки про США

  Не проводив вивчення даного питання, але здивований.
×