Перейти до змісту

sergkots

Power users
 • Кількість зміста

  3 751
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  4

sergkots last won the day on Серпень 13 2017

sergkots had the most liked content!

Репутація громади

1 945 Гуру

1 Підписник

Про sergkots

Информация

 • Интересы
  Альтернативна енергетика, програмування, легка авіація, винахідництво.

Останні відвідувачі профілю

7 306 перелядів профілю
 1. Спробую для початку один блок живлення на два виходи. Підсвітку поки вимкну. По темі нарив таке: https://mysku.ru/blog/china-stores/33148.html Певно і у мене винні дешеві блоки. Буду ставити якийсь нормальний для початку.
 2. На 5 вольт? Можливо. Хоча мене цікавить варіант щось зробити з 220 В. Щоб не заморочуватись із шнурками до планшетів.
 3. Ще є блок живлення підсвітки - теж дає перешкоди. Певно поки візьму потужнішу зарядку на два вихода і відключу підсвітку.
 4. Є ще третій блок живлення для підсвітки. В перспективі може бути і третій планшет. Можливо це поки допоможе - спробую. Вибір планшетів самий простий - низька ціна та їх ремонтопридатність.
 5. Там стоїть ще блок живлення світлодіодної стрічки - він теж дає такий ефект. З фольгою спробую, але я чогось думаю, що потрібно якийсь фільтр ставити блін.
 6. Сьогодні вже сам бачив. Це піпець якийсь - один блок живлення ввімкнутий все ок, тільки вмикаєш другий починаються свистопляски. Короткий кабель може допомогти? Та як би стандартні розетки і подовжувач. Саме такі стоять.
 7. Конструктор каже, що по екрану йдуть глюки. Це буду пробувати. Сьогодні ввечері виробник корпусу мене так обрадував. Я ще сам нічого не робив, можливо він щось пробував з переліченого. Схоже на те, що зарядки дають наводки якісь. З понеділка сам подивлюсь. Поки шукаю інформацію.
 8. Зіткнувся з такою проблемою - в одному пристрої мають працювати два планшета. Вони мають бути завжди на зарядці. Але коли втикають їх обидва починаються глюки. Тобто в одній металевій коробці стоїть два планшета, туди заведений подовжувач щоб можна було вмикнути зарядки. Якщо вони не на зарядці то все окей. Але коли вмикають блоки живлення на планшетах починаються глюки. Якщо на зарядці один планшет теж все добре. Планшети Nomi C10103 Ultra+, блоки живлення стандартні імпульсні. Що це може бути? Як обійти це?
 9. Навряд чи. В московії при владі олігархи, що вкусили вже багатого життя. У них великі будинки, яхти, нерухомість за кордоном - вони так просто від цього всього не можуть відмовитись. Я переконаний, що більшість їх мільярдерів вже тихенько й@бкають пуцькіна.
 10. Мої нотатки про США

  Там поліцейські - детективи на звичайних автомобілях їздять. Але при потребі вмикають сирену, мигалку і мають право зупинити та покарати.
 11. Мої нотатки про США

  Хто перший на перехрестя приїхав той перший і їде. У них немає перешкоди з права.
 12. Путин анонсировал полет российской миссии на Марс в 2019 году
 13. І навіть рішення суду не потрібно - просто ідеальний комісар був би. А хулі - партія сказала нада.
 14. Мене турбує одне питання - чому міністерство юстиції весь цей час мовчало? Нардепи теж мовчали.
×