Перейти до змісту

NeoN

Учасники
 • Кількість зміста

  847
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

64 Байдужий

3 Підписників

Про NeoN

 • Ранг
  Walkie-talkie

Контакты

 • Сайт
  http://
 • ICQ
  -
 • Jabber
  -

Останні відвідувачі профілю

9 781 перелядів профілю
 1. Навіть- слово не доречне , на Алі орієнтуються, як на самий дешевий китайський варіант, а не еталон ціни і якості.
 2. Треба Канаду ділити, брати своє)))
 3. Це для того щоб випадково сусіду авто не поцарапати ?
 4. Доречі, а зараз, поки її немає, всі роблять повну проплату ?
 5. Доречі, а зараз, поки її немає, всі роблять повну проплату ?
 6. Вони то роблять, але ріжуть всіх, у нас причина вище, вже був там, консультувався Так мабуть і буду робити, як прикинув все, субсидія буде в обох квартирах, а була лиш в одній, доведеться просто побігати... А так не хотілось .
 7. Вони то роблять, але ріжуть всіх, у нас причина вище, вже був там, консультувався Так мабуть і буду робити, як прикинув все, субсидія буде в обох квартирах, а була лиш в одній, доведеться просто побігати... А так не хотілось .
 8. 1.Я вже декілька днів не можу зареєструватися на водоканалі, вибиває пусту сторінку з реєстрацією /входом. Як хто подає показники? 2. Сьогодні був у департаменті по причині - зникла субсидія. Сказали, згідно закону возз'єднання сімей, моя зп дублюється на дві квартири (мою і дружини ), відповідно нівкого субсидії не буде. Я в шоці: мені автоматично подвоїли зарплату)) І що не вкладається в голові , наші надходження дублюються в повному обсязі на кожну з квартир. Одним словом, виписуйся, розводься, як хочеш. 3. Думав скористатися пільгами в бабусі, потрібно звернутися в обчислювальний центр на ковельській . Сказали - йдеш в пенсійний фонд, береш довідку про пенсію, далі в департамент за декларацією, заповнює бабуся і показує свою виписку пенсії, департамент все приймає, а на ковельську вже все від них прийде. То лиш мені здається абсурдом-це гоніння по всім інстанціям, адже пенсія, це велика таємниця для державних установ..... А підтвердженням пільги, як на мене, є вже те, що бабуся жива. Чим далі - тим краще, люблю Україну.
 9. Лиш в самому терміналі привата по номеру квитанції оплати. На пошту приходить окремо по кожному пункту оплати. Я теж не передав і платив в приваті. Думаю та сама ситуація, зараз неможливо зареєструватися на їхньому сайті. Саме більше мене дивує, що від них ходить до нас час від часу якась жіночка, пише Покази лічильника, то навіщо вона це робить, якщо їх не вносить?
 10. А ця менша, що на фото, які зовнішні і внутрішні розміри?
 11. ферум лек, 8 ампул, строк до 21року. Хочу 200 грн.
 12. NeoN

  Віддам ліки

  Метилпреднізолон віддано.
 13. Ем... Напишіть в приват, бо не вкурсі, що за банк. А її видають всім бажаючим безкоштовно?
 14. Сьогодні платив через термінал привата, як через універсальну так і карту для виплат була комісія, ніби як по 2 грн за рядок. І холодної води там не було, точніше була фіксована сума в 3 грн, а показники лічильників внести не давало. Ото ж питання, якщо ще ніде не реєструвався, де простіше вносити показники і де зараз можна платити без комісії?
×