Перейти до змісту

NeoN

Учасники
 • Кількість зміста

  901
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

72 Байдужий

3 Підписників

Про NeoN

 • Ранг
  Talking box

Контакты

 • Сайт
  http://
 • ICQ
  -
 • Jabber
  -

Останні відвідувачі профілю

9 959 перелядів профілю
 1. Я не в темі, але в першому повідомленні вказана дата, по 3.12.18. Можливо тут зарита причина) акція закінчилася
 2. А що є такі хто звичайним станком насухо бриється?! Я мав на увазі різницю між вмитися і відпарити)
 3. Мені і для звичайного станка так краще, як розпариш трохи, то і бриє без проблем, а як ні, то скубе якось. Хоча думаю може від довжини залежить, є ж різниця, хто кожен день бриється, а хто раз на тиждень, а то й довше, як я:)
 4. Я особисто привитий в дитинстві і в дитинстві ж і хворів. А лікарі заявляють, прививка від кору - 100% захист. Ось такі як я, точно вважають їх брехунами, а вважаючи на кількість брехні у всіх сферах в Україні, не дивно, що люди не вірять у всі ці казки, навіть якщо це правда. Я не проти прививок, але не потрібно розказувати казок, що не привиті діти винуватці епідемій(відповідно їх батьки). А тепер ще так, от питання для роздумів, я бачу дві категорії дітей, яких можна відокремити і подумати про вплив на інших в даній ситуації. Перші, кому протипоказана прививка (розглядаємо прививку, як таку в цілому, навіть не саме від кору). До того ж, в школах наприклад, таких дітей окремо не перевіряють, не відокремлюючи, а колять всьому класу. Друга категорія - цигани, і їм подібні... Хто їх контролює? Вони ходять так само до шкіл, можливо й садочків, ви хочете сказати вони привиті?
 5. NeoN

  обережно ОЛХ

  Чому паніка, в мене теж не працював, пів дня. Щойно спробував, накінець зайшло.
 6. Я переходив, як вже все вичерпав
 7. Аналогічно, тільки я не брав гігабайт, лиш хвилини, 65 грн, вже перейшов, але не оплачував
 8. Я брав в ратексі, рекомендую, з першим були проблеми, то поміняли без вагань, навіть не мені особисто.
 9. NeoN

  обережно ОЛХ

  А на аккаунті куплені послуги вами чи як дало розмістити 10 оголошень?
 10. NeoN

  Субсидії

  Жах який бардак. Більше того, той інспектор мені взагалі не зрозуміло чому ходить. До нас приходив, я приписаний, але не проживаю з бабусею, відповідно він прийшов це перевірити, але підтвердити це він не має повноважень. Тільки осбб або міліція. То скажіть, якого милого його тримати на посаді, чекати його вдома, якщо він лиш розтягує в часі справу, нічого не роблячи.? Прийшов до мене, посидів, в будинкову глянув(хоча без неї на субсидію не по дасиш, то що він там шукав? ), на кухню Заглянув (зголоднів мабуть ), в ванну і пішов. А потім в субсидії відмовили, бо бумажки про моє фактичне місце проживання не було, а він просто на чай заходив, не дали, ось і образився.
 11. NeoN

  Субсидії

  А що ж так довго.. З такими темпами зима закінчиться, а поки субсидії намає, платиш повну суму, щоб не було заборгованості - типу лишняя причина відмови від отримання субсидії . А там скажуть, ну ви ж витягнули, значить можете ((
×