Перейти до змісту

MACCEN

Power users
 • Кількість зміста

  3 958
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  3

MACCEN last won the day on Квітень 4 2015

MACCEN had the most liked content!

Репутація громади

882 Професор

10 Підписників

Про MACCEN

 • Ранг
  Да заткните его уже!

Контакты

 • Сайт
  https://capitalist.today
 • ICQ
  0

Останні відвідувачі профілю

20 913 перелядів профілю
 1. та хай побудуть над австостанцією торговий центр, думаю було б прикольно
 2. хімка до добра не доведе, тому що її треба приймати правильно, та під наглядом толкового лікаря - це моя думка. А ті, хто розкачався на хімікатах їх видно і якось вигладають вони не природньо.
 3. MACCEN

  Зарплата будівельника

  Думаю можна спокійно прикинути, якщо прораб толковий то меньше чим за 20 тисяч гривень не погодиться працювати - це думаю і так ясно, а якщо ще толковіший то може й 40-50 тисяч має. Всі інші я думаю від до 8000 різноробочі, далі від квалафікації.
 4. Шукаю, рівень зарплати при свівбесіди обговорюється
 5. MACCEN

  Як знайти дівчину?

  якщо чесно, то все фігня, головне як ти себе подаєш світу, кохання то така штука що можуть бути закоханими люли попри всі проблеми фізичні, це факт. От педики ж одружуються і лесбіянки, завдяки толнрантності може олись вимре вся планета, але колись це було "фу", а в деяих депутатів це взагалі модно і круто бути таким. Тому не знаєш що краще бути якимсь наприклад епілептиком чи геєм. Доречі як тут радили, познайомся з віруючою, їм відмовляти не можна бо їхній приход її осудить, тому це хоть і меркантильна тема, але хто без гріха.
 6. MACCEN

  Як знайти дівчину?

  Треба в день зустрічатись частіше з дівчатами, і не морозитись підійти на вулиці та в барі чи на дискотеці, так шанси збільшуються не тільки провести пару ночей, але й знайти те, що дійсно шукаєш. Сама вона не підійде і не познайомиться, хоча є такі дівчата але це дуже рідкісний вид
 7. треба мати резерв, хоча часто буває лежить Датагруп і поряд Воля
 8. а як ті спсики зробити, наприклад тільки мультики і все?
 9. Є в мене малий (2 роки), який "заліпає" в ютюбі з мобільного телефона, жме на ярличок ютюба (і погнав собі дивитись), бентежить одне, що він дивиться всілякі тупі роліки, хтось там щось купив, розпакував, і так далі. Думаю батькам це знайомо. Може є такий сервіс чи аплікація, де б можна було підмінити цей ярлик, або зробити схожу аплікацію, куди б я міг закидати потрібний мені контент, і транслювати вже малому, наприклад мультики чи щось цікаве, а він собі буде думати що нічого не змінилось. Або можна в самому ютюбе повиключати весь той шлак? Може є тут програмісти які можуть "запіляти" таку аплікацію"?
 10. Потрібен програміст, який знайомий з cms PrestaShop (не обов'язково, буде можливість вивчити, та в кого запитати) або іншими платформами для створення інтернет магазинів Знання: PHP, JS, HTML5, CSS3, Bootstrap, jQuery, Vue.js (не обовзяково, буде можливість вивчити), GIT Робота в офісі, віддалена робота та аутсорс не цікавить. Хочеться взяти толкового студента який хоче розвиватись та пробувати щось нове для себе. . PS: В гуглі не баним, тому завжди можна підчитати, подивитись, та розібратись - головне бажання. Офіс в районі залізничного вокзалу. Потрібен програміст початківець, зарплата: 200-300 євро. (планка не кінцева, роботи вистачає, аби було бажання вчитись) (телеграм, вайбер) 066-чотири-вісім-0-02-02 - Олег
 11. Смисл в купівлі? Ліцензія підверджена має бути видатковими документами, тобіш якщо є на компі наклейка а не має документів що ви придбали віндовс, то це вже не ліцензійний віндовс. Так само як те, що у вас є документи а наклейки немає (затерлась на корпусі, чи десь пропала).
 12. MACCEN

  Порядні агенства нерухомості.

  На мою думку правильне агентство бере 50% по факту заселення що стосується аренди квартири, всі інші це витягування грошей.
 13. Не можуть управу найти, а люди мають страждати. Порішають напевно що автостанція перейде тому Геруну чи кому там тихенько і всі будуть задоволені, комусь може й пару чемоданів перепаде явно не гривень.
 14. Не повний робочий день, дві-три години в день - потрібно бути в офісі присутнім, віддалена робота не цікавить тому що треба живе спілкування з клієнтом. Задачі: спілкування з клієнтами в живу (та ведення переписки, перекладати тексти які стосуються ІТ, це не завжди буде потрібно) та підбір інформації на англомовних ресурсах. Може бути як додатковий заробіток. Стать ролі не грає. Якщо що, то є робоче місце в інший час можна займатись своїми справами. Знання інших іноземних мов, наприкоал німецької теж вітається. Ціна договірна, дзвоніть 066-480-02-нуль-два - Олег
×