Перейти до змісту

MACCEN

Power users
 • Кількість зміста

  3 933
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  3

MACCEN last won the day on Квітень 4 2015

MACCEN had the most liked content!

Репутація громади

868 Професор

10 Підписників

Про MACCEN

 • Ранг
  Да заткните его уже!

Контакты

 • Сайт
  https://capitalist.today
 • ICQ
  0

Останні відвідувачі профілю

20 850 перелядів профілю
 1. запропонуй в якийсь магаз де сир продається, є такий на рівненський сирне королівство зветься, може там треба. а так додому то може хто за грн 300 й купить
 2. idea bank дає кредит з 200 000 грн. виплатиш за 18 місяців 290 000 грн десь так.
 3. Я впевнений навіть в тому, що якщо "виловити" дівчат в бойовому розфарбуванні та змити з них ту всю штукатурку то вийдуть навіть гарніші чим були в образі нафарбованої. Хоча може це комплекс неповноцінності, що дівчина вважає якщо вона вийшла без макіяжа то вона страшна і нікому не потрібна, хоча нсправді навпаки напевно багатьох чоловіків відлякує невдала "бойова розкраска"
 4. можна зробити копію кожного вінта та потім програмно зібрати рейда, далі зробити образ та перенести на іншу конфу
 5. може якийсь болтик торкається корпуса який закручує материнку копай там, там щось дає наводку скоріш за все, може ножка якоїсь запчастини торкається
 6. виграє те, що будуть качегарити більше, бо народ буде кіпішувати (ті які платять) що холодно в квартирі. Є багаото уматів, які користуючись автономним опаленням взагалі його вимикають, або ставлять на мікрорівень, а інші бачачи що в них холодно качегарять на повну. От і виходить хтось попадає на гроші, а хтось "вумний" нічого не платить або копійки.
 7. прикольно, тим хто живе між квартирами, будуть гріти всі інші, а йому рахунки приходити не будуть. А тепловики будуть брати ще більше зі всіх мотивуючи те, що доводиться гріти халявщиків а платити хтось має. Хоча це може допомогти тим, хто захоче поставити автономне опалення всім будинком.
 8. Головне пробуйте! На стрьомні роботи приставляйте "смотрящого" нехай це буде дорожче, всі мають пройти інструктаж з ОП. Може проконсультуйтесь в толкового чувака з ОП (охорона праці) він може скаже як правильно то все оформляти, а то ще хтось куйне собі по пальцю потім вам виставить претензію що ваш інструмент поганий і він спричинив травму. Без бумажкі ти какашка - тому треба мати всі папери щоб не було до чого придертись.
 9. Якщо буде чіткий регламент і занесення всіляких "бадилів" в чорні списки назавжди то буде простіше. Наприклад якщо треба авто підняти, йдеш кличиш, тобі піднімають і з тобою залишають чувака який буде за тобою слідкувати, якщо бачить що ти "не шариш що куда" показує, та підказує. Далі ведеться база всіх клієнтів по вмінням і так далі, і згідно цього вже організовується контроль за ними. Речі де є ризик що щось завалиться чи впаде, то виділяється людина додатково яка контролює цей процес.
 10. MACCEN

  Обмін валют

  Вивчу попит на приймання на вашому сайті PayPal (та не тільки через сайт) та виводити гроші, всі зацікавлені пишіть в приват. Так є багато посередників, але вони як правило не працюють з цифровими товарами та багаото в них є "але". Все обговорюється індивідуально в приват.
 11. MACCEN

  PayPal

  може й да не туди - спорити не буду
 12. MACCEN

  PayPal

  Вивчу попит на приймання на вашому сайті PayPal (та не тільки через сайт) та виводити гроші, всі зацікавлені пишіть в приват. Так є багато посередників, але вони як правило не працюють з цифровими товарами та багаото в них є "але". Все обговорюється індивідуально.
 13. MACCEN

  Відгуки про роботодавців

  просто менталітет деяких людей які хочуть бути керівниками настільки низький що хочуть полизати всім дупи да так, щоб ще більше вилізти по драбині кар'єри переступаючи через все інше, тому всі гарні позиви рушаться та й згодом від жополизання всіх і вся один одному фірма валиться, тому що більшість людей не люблять лизати дупи а хочуть просто працювати та отримувати за це достойну для них оплату праці.
 14. MACCEN

  Позитив України

  в депутатів задача не розвивати своє а вивезти все що можна туди, по принципу "нацарював карбованців 100, і втік". А розвивати (воно розвинене) просто треба розконцервувати і залити купу бабок і треба довше чекати, а тут вже жива капуста яку можна мити як хочеш.
×