Перейти до змісту

MACCEN

Power users
 • Кількість зміста

  4 040
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  3

MACCEN last won the day on Квітень 4 2015

MACCEN had the most liked content!

Репутація громади

940 Професор

10 Підписників

Про MACCEN

 • Ранг
  Да заткните его уже!

Контакты

 • Сайт
  https://capitalist.today
 • ICQ
  0

Останні відвідувачі профілю

21 115 перелядів профілю
 1. тут рівняють речі не сумісні, коли є сім'я та діти і тобі вже за 35 не сильно то й хочеться скакати по життю з одної квартири в іншу, так само й по роботам їздити в інші місця за довгим доларом як то кажуть. Тому кожному своє. Коли молодий то задача основна щоб не пішли всі заробітки на "шоу бізнес" - це тіпа дівчата, патсіфон, пельмені дискотеки, і так далі. Так що умудритись ще щось відкласти на ничку.
 2. В чому мобільність, що за пару років у вас три буса шмоток буде, і якщо переїзжати вже і зараз - це той ще геморняк буде. Хіба ви нажили тільки пару трусів та пару шкарпеток що влізе в одну спортивну сумку
 3. Краще вже взяти іпотеку якщо є така можливість чим знімати житло. Так переплата і так далі. Але якщо знімати то постійно переплачуєш, живеш на чемоданах, і витрачаєш ці гроші в пусту. Тому якщо віднестись до мождивлсті взяти в іпотеку не хороми, а реальні квадратні метри за адекватну для вас ціну (якщо ви в змозі її платити), то можна віднестись до того що ця квартира теж в оренді, але теоритично може колись якщо все буде добре стане вашою -- це кращий варіант чим жити постійно в режимі "звалити за пару днів кудись". Та й світ не стоїть на місці інфляція їсть гривню (якщо гривенвий кредит) і шанс росте виплатити кредит швидше, звичайно при певних умовах, але якщо у вас не буде грошей взагалі, то й на орендованій квартирі не зомжете жити, і вже якщо попандос буде то іпотечну можна здати (кантуватись у батьків, якщо є така можливість) і жити далі. Ціна між орендою і виплатою по кредиту мінімальна. Наприклад кредит на 16 тисяч доларів квартира з кометичним ремонтом, стане вам в $16000 + $1000 десь на оформлення і так далі). Далі 5000 десь віддаєте банку, і 11000 вам розбивають на 10 років, тоді виходить приблизно 6600 грн в місяць. Зараз оренда житла стартує від 4000 грн. і вище. Так якщо у вас нема капіталу прийдеться позичати десь на перший внесок, але всеодно це краще чим жити на арендованому житлі й викидати ті самі 4000 грн., що в любий момент вам хазяїн скаже або виїзжати або буде 5000 грн. і ви подивитесь що виїхати це анріал (шмоткі поки вивезеш і так далі, ще й знайти квартиру не так легко в потрібному районі коли треба вже і зараз).
 4. А косити бабло власники коли будуть? Якраз у людей буде час пошаритись в магазинах, витрати гроші на подарунки і так далі. Якщо не подобається робота, можна просто звільнитись й зайнятись чимось іншим, наприклад пошуком іншої роботи. Пропоную нову петицію, наливати в перед новорічні свята кожному відвідувачу будь якого ТЦ 100 грам, на вибір від алкогольних напоїв, та без + закусчока щоб була обов'язково!
 5. модератори почистіть срач в цій темі.
 6. Багато людей, думають якщо заплатили так хоть насрати можна, "а чо я ж заплатив".
 7. Медсестра була хоть молода? Може комусь стидно було показувати що в штанах, комплекси в людей і так далі, а вона бац і одразу енкі вліпила не подумала
 8. як на мене хімікатами мити посуд це зло, в посудомийку можна загружати наприклад гірчичний порошок для миття чи тільки хімічну якусь таблетку? І на рахунок економії, може краще більше заробляти і не паритись про економію, а то ні, буду митись раз в рік бо ж піпець як дорого. Чи світло треба повимикати скрізь бо дорого і так далі.
 9. вавка в деяких головах - це інтернаціональна штука
 10. MACCEN

  Все про бляхи

  По суті як на мене, якби мито було напркилад 5% від вартості авто то люди б платили і завозили щось нормальне. А зараз якщо так сталось то зробили б простіше взяли б по рокам ціну наприклад всі авто до 2000 року розмитнення 300 евро, всі від 2000-2005 року 600 євро і так далі і все. Всеодно якби хоть частина попала в бюджет грошей, а це запчастини, купівля пального і так далі всеодно повернеться в бюджет більше коштів чим по типу простіше авто спалити і все по тому. Всі учасники такого процесу будуть вигравати, і якщо мито дешевше то не буде смислу купувати тазіка з болтами захочеться купити щось свіжіше. А ті в кого є гроші на купвлю в салоні, то їм пофігу взагалі.
 11. Якщо потрясти добренько клуб мільярдерів (депутати ВР) то хватить на армію і не економіку країни на років сто вперед.
 12. При військовому стані можна не платити по кредитам. Іноземні партнери взагалі перестануть платити по контрактам, будуть боятись кидати гроші, мало лі, капуста то зайде чи не зайде. І який ідіот буде мати справу з країною в кої воєнний стан, чи буде пускати туди свої вантажі і так далі?
 13. Чому ви ще тут сидите, чи ви пишите тут з передової? Всім і так зрозуміло що то за війна йде і за чиї інтереси. Бляхи взагалі не причому - система має контролювати алкашів за кермом і так далі. І ловити втікачів, чи мало випалків коли водії не на бляхах кидають авто й тікають, і платять комусь за алібі? Раз ви так бачили бухіх біля карабасіка так фоткайте їх, чи ви тут тільки поговорити можете?
 14. MACCEN

  TVD. Чехія

  Якщо розібратись що більшість "айчарів" знання в їхній професії тільки в тому, щоб дати якусь анкетку. Та заварити каву кандидату. То це теж не враховуємо.
×