Перейти до змісту

MACCEN

Power users
 • Кількість зміста

  4 102
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  4

MACCEN last won the day on Грудень 16 2018

MACCEN had the most liked content!

Репутація громади

978 Професор

10 Підписників

Про MACCEN

 • Ранг
  Да заткните его уже!

Контакты

 • Сайт
  https://capitalist.today
 • ICQ
  0

Останні відвідувачі профілю

21 212 перелядів профілю
 1. як для дачі думаю хтось да й купить
 2. ви просто не займаєтесь сайами й не знаєте дійсно скільки коштує толковий дизайн. Ви не знаєте скільки залучається людей на створеня дизайну, та яка у них зарплата, навіьь якщо по мінімуму дві людини і кожній нехай по $1000 в місяць, розробяка дизайну займає два три місяці, можете прикинути ціну одної зарплати, а хочетьс ще й заробити на цьому. Ми розробляєм сайти, дизайн не наш профіль, але якщо в когось замовляти то це ціна від $2000 як мінімум.
 3. Особисто я не бачу смислу взагалі розробляти свій дизайн і так далі, мінімум купити темплейта достойного, його рихтанути під свій корпоративний стиль і все. Далі якщо вже такий піпець крутий проект і не шкода 4000-10000 баксів як мінімум на індивідуальний дизайн, тоді можна й замовити.
 4. Я мав на увазі тільки вміняємих продажніків, весь інший шлак я не беру до уваги. Більшість дебіли власники не ціняь людей, які їм приносять грогі, по типу він що прикуїв заробляти в місяць стільки бабок, дайно я йому планку підвищу, або взагалі не виплачу те що обіцяно, далі такий продажнік уходить, а фірма закриває напрям або взагалі банкрот, бо ніхто не хоче йти туди, бо знають що там дурять.
 5. Поняття втюхати й продати у кожного свої. Наприклад вам продають комплексне рішення, наприклад відеонагляд, охорона, та комп'ютерна мережа і так далі для наприклад готелю. То вами займається менеджер з продажу який є ланкої між всіма тими, хто рлзробляє вам проект, і він несе за це відповідальність. Далі наприклад той самий продажнік, який продає вам засоби захисту рослин, якщо він вам як ви кажете втюхає, у віс пропаде врожай, і фірма буде мати проблеми. Не всі вміють спілкуватись з людьми, та продавати. Також не всі вміють зацматись закупками, бо не вміють вибити кращої ціни і так далі.
 6. касетам більше 20 років, є дуже важливе відео як пам'ять. Касети великі стандартні колишні. 20 років ніхто їх не чіпав, хотілось би щоб людина з досввдом змогла виняти звідти всю інформацію, касет 5 штук. Плівка на вигляд сірого кольору. 06648002нуль два PS. В кого нема досвіду не беріться, шкода просто якщо касети прорадуть, копій немає.
 7. нічого, люди отримують досвід, хто зна, може з них вийдуть гарні програмісти. Свій сайт як правило це не показник теж.
 8. Ще не чув щоб переробляли сайт заради замовника закордонного. Гугл не любить колт на сайті вісить заглушка, краще не закривати, а потім оновити так щоб лінкі старі залишились.
 9. купіть собі шаблон, хостинг і накидайте в шаблон картинок (бажано платних) і буде у вас сайт.
 10. якщо є в когось Київстар, візьми сім пару (додаткова сімка від київстара) 15 грн вроді в місяць коштує. Різниця в тому що це повноцінна карточка тільки за мінусом на неї звонити не можна.
 11. я там постійно замовляю задоволений на всі 100%
 12. Почитайте, думаю там буде зрозуміло що я мав на увазі. Я мав на увазі те що якби так все було радужно не було б халявних днів і годин для всіх верств населення. http://presse.louvre.fr/8-1-million-visitors-to-the-louvre-in-2017/
×