Перейти до змісту

MACCEN

Power users
 • Кількість зміста

  3 995
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  3

MACCEN last won the day on Квітень 4 2015

MACCEN had the most liked content!

Репутація громади

901 Професор

10 Підписників

Про MACCEN

 • Ранг
  Да заткните его уже!

Контакты

 • Сайт
  https://capitalist.today
 • ICQ
  0

Останні відвідувачі профілю

21 021 перелядів профілю
 1. Знести ванну чугунну СССР з 4 поверху без ліфта та закинути в бус. Важить напевно кг 100.і ще два мішка мусора (не важкий) 200 грн.,торг 0664800- нуль два нуль два Олег
 2. MACCEN

  віддам меблі

  Віддам меблі самовивіз, самовинос з 4 поверху. (район ЖД Вокзалу) часи СССР виробництво Польща, може кому такий рарік треба, стінка в добротному стані. 066480-нуль-два-нуль-два Олег
 3. Краще цікаво якби лучани змогли викупити самі тільки як тим всім управляти. Скинулись би по 10-100 грн. не байдужі з умовою що там будуть продаватись книжки можна ще й описати які саме.
 4. Хочуть віджати місце де зараз продають книжки, тому там зараз війна між проплаченими лоббі. Або відкриють там очередну кафешку чи магазин якогось шмаття, наприклад секонд-хенду, якраз там студенти ходять бродять. Як на мене нехай би був там магазинчик. Місто не розбагатіє від продажу того приміщення, всеодно осяде в карманах "своїх".
 5. Будівництво одного підземного переходу коштуватиме Луцьку близько 5 мільйонів гривень. - якого куяа мають за це платити лучани? За такий перехід мають сплатити власники Порт Сіті та Там Таму тому що це збільшить їхній трафік, та й вже якщо робити то треба робити щоб були під переходом якісь магазини і так далі, та й щоб не стрьомно було в ночі по ньому йти.
 6. якщо дизайнер зробить дизайн з технічною документацієь по типу що і де купувати та яких виробників, що тупо все купив і тобі майстри все зробили - за такий дизайн не шкода заплатити, тому що він зекономить масу часу та грошей.
 7. мати таку охорону це не дивно що так сталось, як бахнуло то повтікали всі хто куди
 8. Чого очкувати ну ви ж не відмовляєтесь його віддати законному тіпа власнику, нехай вам поверне гроші за рік оплати за нього - це буде правильно. Так можно будь-кого нагнути, дивлюсь домен, роблю торгову марку, подаю в суд що ви використовуєте незаконно - профіт. Так що така схема думаю не діє, діє вас мають попередити і так далі, коли ви пручатись будете тоді вас будуть нагінати.
 9. Прикол в тому, що нашим перевізникам плати хоть по 1000 грн за проїзд всеодно буде хлам їздити - це вже доведено тим, що не можуть навіть помити їх толком хоча б раз в тиждень.
 10. в якій зоні домен якщо не секрет? може це фейкрвий запит щоб віджати домен
 11. MACCEN

  Продам Ділянку

  Чому б одразу не написати ціну за ділянку?
 12. Це контроль над вами, ваші відбитки можна буде нанести кудись там і вас легесенько можна підставити у будь який момент - технічно думаю це не складно зробити. Відео камери, приватне життя чомусь в Німеччині заборонені відеореєстратори, хоча це мега крута штука. Як варіант повісити всім ошийника, для безпеки, а то випадково загубетесь щоб вас можна було швидко знайти, або якщо якийсь бандит щоб можна було вислати сигнал та його знешкодити, чому б ні, це все заради безпеки. Доречі якщо правоохоронна система працює добре то не треба ні тобі камер ні тобі ще чогось там, колись якось без мобілок жили люди, зустрічались, вчились не запізнбватись. Не користувались навігаторами, добре рієнтувались в своєму місті, в чужому купували карту і так далі.
 13. Взагалі-то мають робити все для людей, а не для автомобілістів. Треба що кожних 100 метрів був пішохідний перехід, не всі спритні та здорові, так як наша влада робить все щоб до 60 мало хто дожив, то це буде актуально. Звичайно ті, хто приймають такі рішення не стоять на зупинках, не чекають транспорт і не переходять дороги, у них є авто. А ті "рішали" рішають скільки пішохід має пройти щоб перейти дорогу чи підїхати туди, коли потрібно. Краще б купили гарні тролейбуси в достатній кількості, маршрутчикам дали пінка на приміські маршрути, центр взагалі закрили б для авто авто, пускали б тільки електротранспорт. Стало б еклогічніше та свіжіше в місті.
 14. Не переживайте, демократія це скрита форма диктатури. Приклади: Відбитки пальців - це ж для того щоб вас захистити. Треба поставити камери у всіх квартирах з контролем - це ж для вашого захисту. і так далі.
 15. MACCEN

  Джерела отжигають.

  Це точно катастрофа, продавайте житло і виїзжайте звідти поки темрява не забрала вас! Можу придбати за 100 грн. квартиру вас, там всеодно нема світла
×