Перейти до змісту

Хто пробував заробляти, або заробляє на bitcoin


Рекомендовані повідомлення

є в Луцьку ті, хто "страдає" криптовалютами? пишіть в лічку

Я интересуюсь пока исключительно с теоретической стороны. Может даже и прикупил-бы усб-шный свисток из тех что до 500 мегахэшей, если занедорого, для практического изучения.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

я просто майню деякою бандою, все намайнене ділиться порівну (не у всіх є можливість 24 часа завісати компа свого), на й майним групами деякі криптовалюти для подстраховки, тому в ітозі мають всі купу інших валют теж, що якби майнив сам такого б не міг намайнити просто фізично.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я просто майню деякою бандою, все намайнене ділиться порівну

ну і як ? рахували затрати на електроєнергію, на залізо?

просто були випадки коли люди думають що заробляють,а в реалі це мінус, поясню - один скажімо "школьнік", син мого знайомого, похвалився що заробляє

150 у.е. в місяць, але не врахував що за електрику,доступ до інету (хоча це найменша стаття витрат),нове залізо - платять батьки :_08:

коли сіли і порахували витрати получиловсь в плюсі тільки 10-15 у.е. місяць.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якби там не було у багатьок комп робить по 12 годин в день, и один фіг платиться за інтернет, в мене і в деяких товаришів є сервера які прстоюють наприклад вночі, але включені 24/365 так чому б там не завісити щось :)

і кстаті школьнік реально заробив більше, всеодно не враховуєте що якби він в той час грав в гру якусь і так ніфіга б не заробив, а так тіпа пішло в плюс, та й мозгі включає, щось там розбирається і так далі, менше в ігри заліпає - так що все відносно. А комусь пофартило з біткоїнами, теж всі сміялись і казали нікуя не заробиш - теж не факт що вистрелить щось так знову, але все може бути - тому ціну за електрику і амортизацію можна не включати. Тому що при мінімальних нагрузках можна спокійно працювати і грати в ігри.

в мене батько сидить за компом по 12 годин шариться по нету, якщо я запущу програмку якусь то від того тачка не тупить, він і не знає що там включено. А світла від того більше не їсть.

PS: я не агітую, в компанії не у всії є відяхи потужні і ніхто не париться по типу, я більше заробив, бо в мене відео круче, чи я більше був ключений в мережу, всі отримують порівну бо сьогодні тобі виходить, завтра тобі не вийде, а дохід капає, бо всі якби розуміють для чого це все. Може звичайно й не заробиться нічого але поки є деякий ажіотаж, то чому б не спробувати.

Пул! Аренда нормального пула коштує 300-500 баксів в місяць з підтримкою, і не факт що буде відбивати затрати, якщо вкластись бандою, то можна й пул свій мати це вже не так затратно як на одну дві людини, а на рахунок дільожки то було що ділити :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

и один фіг платиться за інтернет

інтернет в цій справі - найменша стаття витрат,там трафік не мінімальний - мізерний

в мене і в деяких товаришів є сервера які прстоюють наприклад вночі

толку з того сервера? чи на серверах по 4 потужні відяхи стоїть?

PS: я не агітую

а я не відмовляю,крім того, бажаю щоб у Вас все виходило :_04:

Змінено користувачем vergiliy
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сервери потужні, може не так ефективні як карта, але не всі можуть тримати компа свого 24 години в режимі нон-стоп, і не всі можуть одночасно майнити різні криптовалюти, я наприклад координую, кажу майним всі таку-то валюту, і всі переключаємся на одну, чи пополам, тому за один і той же проміжок часу всі отримують собі різні криптовалюти - тому це вигідно всім хто учасник, і що якщо в людини немає відео карти, зато запустивши майнити процесором можна робити офісну роботу без проблем, щось да й майниться, тому що валюти тільки стартують, і важливо бути першими, та й можна скинутись і на карточку :) потрохи, завісити в когось де є халявне світло напиклад :) ну це не суть...

PS: це все відносно, просто як колись в школі була гра на фантіки, тільки хто колекціонував скупляв ті фантіки за гроші, те саме й з майнінгом криптовалют.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це як скачати щось з торента, я наприклад якщо качаю з торента, я віддаю в три рази мінімум більше трафіка чим взяв (ну в мене праивло таке), скачав 1 гігабат, 3 гіга мусиш віддати - щоб торент не загнувся.

а деякі, скачав і зразу видалив щоб не нагружав ніхто інтернет мережу, а потім дивуються що ніхто не роздає потрібну інфу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я просто хотів сказати,що такий вид заробітку вважаю виключно як додатковий... "капає" - добре, ні - ну і ладно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я просто хотів сказати,що такий вид заробітку вважаю виключно як додатковий... "капає" - добре, ні - ну і ладно

це і так зрозуміло :) бо це такий заробіток, який навиків ніяких не добавляє, хіба може якомусь толковому схемотехніку, який додумється склепати свою відеокарту, чи там якусь приблуду для швидкого майнення :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вот, на майбутнє - http://btcsec.com/calculator/ тут можна порахувати прибуток

а вот - http://slando.ua/list/?q=asic&page=2 ціни на девайси

судячи по кількості пропозицій заліза,а також враховуючи що і відеокарти почали розпродувати, з'являються думки що буде якийсь шухер... але це тільки моя думка,треба буде спитати в людей які в темі :_04:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не все так печально, форкі вікдриваються і в них вкладають гроші, от Мавроді напевно локті кусає, що першим до такого не додумався :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Видахи продают, потому что ими майнить давно нерентабельно. Один ASIC будет выдавать как десяток видах, стоить в 15 раз дешевле и жрать в 30 раз меньше электроэнергии.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну это я просто как пример. Видаха дает 500 мегов и стоит 200 баксов а желапен 8 гиг и стоит тех-же 200-250.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

хто скаже чому так подешевшали АЙСІКі? терабайтнікі мають вийти в кінці березня

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я сам намірявся замовити катушку чіпів і плат з Китаю, але ніде не знайшов людей,які б спаяли =(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

а що тобі шкода? да для того що я дав сайт де є халява, чи українська жаба в тебе, що тіпа хтось на тобі "заробить" давить???

PS: пост потерли...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

PS: пост потерли...

так, потерли. Ібо нех нєфіг. Вроді і на Борді давно, і не знаєш, що можна а що ні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

питання до тих хто в темі - шо буде далі з біткоіном? дивлюсь вже кілька днів ось тут, помітив що трохи росте,от і думаю чи здати,чи ще хай трохи полежать? Не багато, десь 1,682399 шось таке...

P.S. Не майнив, а отримав в якості розрахунку за послуги... давно вже...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

багато хто вгрузився в біткоїни, тому думаю продавати не варто, або буде пшик, або виросте

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

вічна мрія - сидіти нічого не робити і мати з того гроші...

:D

а головне принцип побудований на класичній фінансовій піраміді аля МММ та ін

стань лохом

вклади бабло

збирай копійки

коли надоїсть потрать ще бабло і купи "В.І.П."

через деякий час починаєш затягувати інших лохів, щоб підняти прирбутки на рівень вище і крім своїх отримувати ще з кожного приведеного

і так далі

і ось ти ЛОХ 100 лвл маєш багато копійок з нічого, можливо вже і вкладене бабло відбив

Але суть не змінилася, бо як був лохом так і залишився, бо поки ти заробляв "КОПІЙКИ" на тобі та таких як ти вершина піраміди мільйони баксів заробила! :0024: :0024: :0024:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...