Перейти до змісту

Хто пробував заробляти, або заробляє на bitcoin


Рекомендовані повідомлення

Ціна за рішення, тобто якщо в червні при швидкості від 12 до 14 МН/s автор заробляв 1,9 дол. в день, то сьогодні при тій самій швидкості оплата 0,8 дол. в день. Щоб заробити 1,9 дол. в день треба потужнішу відеокарту, або розганяти яка є, але чи довго послужить?(((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Щойно, sasha2008lk сказано:

Ціна за рішення, тобто якщо в червні при швидкості від 12 до 14 МН/s автор заробляв 1,9 дол. в день, то сьогодні при тій самій швидкості оплата 0,8 дол. в день. Щоб заробити 1,9 дол. в день треба потужнішу відеокарту, або розганяти яка є, але чи довго послужить?(((

ця карта більше не дасть, треба більше карт ставити

  • Подобається 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, sasha2008lk сказано:

Ціна за рішення

та ніби як була так і є

просто складність виросла

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 minutes ago, case_l said:

, треба більше карт ставити

- халявщик ти, Льоня Голубков!

- я нє халявщик, я - партньор! (С) МММ

  • Подобається 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, case_l сказано:

ця карта більше не дасть, треба більше карт ставити

до кредиту за першу відаху пропонуєш ще взяти трохи в кредит?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Zevs_Isver сказано:

до кредиту за першу відаху пропонуєш ще взяти трохи в кредит?

краще було на кредит біткоїна накупляти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

5 минут назад, Zevs_Isver сказал:

та ніби як була так і є

просто складність виросла

Згоден, спробую через тиждень ще раз, подивлюсь що з того вийде

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@sasha2008lk то шо тобі показує найсхеш у баксах на вже - рахуй шо то абстрактні цифри попугаї, ти майниш не бакси, а отримаєш за роботу своєї карти - біток, тому забий і майни далі, вистрелить до 8К - твої гроші подвояться ;)

ось тобі приклад двохмісячної давності на BTC гаманці, червоним - доларовий еквівалент на час зарахування, чорним - актуальний

screenshot_6243.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 минут назад, Deemon сказал:

@sasha2008lk то шо тобі показує найсхеш у баксах на вже - рахуй шо то абстрактні цифри попугаї, ти майниш не бакси, а отримаєш за роботу своєї карти - біток, тому забий і майни далі, вистрелить до 8К - твої гроші подвояться ;)

ось тобі приклад двохмісячної давності на BTC гаманці, червоним - доларовий еквівалент на час зарахування, чорним - актуальний

screenshot_6243.jpg

Оновив програму. Гроші подвояться, але автор відео заробляв 0,00069341 ВТС, а в мене вийшло 0,00017971 ВТС. Майже в 4 рази менше, при тому що ціна на ВТС виросла в два рази, при тій самій потужності.

2.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, sasha2008lk сказано:

Оновив програму. Гроші подвояться, але автор відео заробляв 0,00069341 ВТС, а в мене вийшло 0,00017971 ВТС. Майже в 4 рази менше, при тому що ціна на ВТС виросла в два рази. 

якщо курс біткоїна виріс у рази і складність також , тому чистий  прибуток в $ і впав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, case_l сказал:

якщо курс біткоїна виріс у рази і складність також , тому чистий  прибуток в $ і впав.

Не знаю, я тільки сам пробую в цьому розібратись. Але вже зрозумів, що купляти ферми і дорогі вк, поки не розберусь, не варто. Ще зрозумів, що люди почали "спригувати" з такого заробітку, гляньте скільки на ОЛХ б в відях продається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 хвилин тому, sasha2008lk сказано:

Не знаю, я тільки сам пробую в цьому розібратись. Але вже зрозумів, що купляти ферми і дорогі вк, поки не розберусь, не варто. Ще зрозумів, що люди почали "спригувати" з такого заробітку, гляньте скільки на ОЛХ б в відях продається.

 

Та да, але нижче ніж -10% від ціни нової на розетці лише 2 пропозиції :) За радики теж мовчу. Купувати їх після майнинга для ігор з їх продуктивністтю з ціною +25% від тої ж 1060 просто "гон"!

Купувати за таку ціну без змоги потестити в живу, тре бути ще тим ЛоХоМ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Ukrainec сказал:

 

Та да, але нижче ніж -8% від ціни нової на розетці лише 2 пропозиції :) За радики теж мовчу. Купувати їх після майнинга для ігор з їх продуктивністтю просто "гон"!

Купувати за таку ціну без змоги потестити в живу, тре бути ще тим ЛоХоМ

Так купляють))) Знаю такого одного і ніякі доводи не доходять (купив 1060 за 4500 грн. з Харькова, поробила десь тиждень, продавець "не абонент". Я брав нову в перевіреного продавця.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, sasha2008lk сказано:

Я брав нову в перевіреного продавця.

за скільки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, case_l сказал:

за скільки?

181 мертвих президентів (https://hard.rozetka.com.ua/gigabyte_gv_n105td5_4gd/p12485510/). Але не розетці і не для майнінгу, для обробки відео 4к, мені такої достатньо з запасом. Не тупить, навіть без розгона.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Zevs_Isver сказал:

а до зими і ціна і складність ще виросте :)

Складність міняється кожні 2 тижні. І так останні багато років, починаючи з дня заснування біткойна. Щоб один блок майнився за 10 хв.

Так, майнити сам біткойн на відяхах зараз немає сенсу. Але можна майнити ефір, з-кеш і т.д. Заробіток невеликий в домашніх умовах.

Рахував буквально недавно. Кілька тижнів тому. Щоб мати тищу у.є. в місяць, потібно біля 20-ти відях. Окупаємість 6 місяців, далі працює в дохід. Да, чим далі, тим дохід менший бо складність росте. Але проходить рік-два, ці 20 відях продаються за півціни, купляються сучасніші і продовжуєм.

 

Ну і враховуючи те, що 21 000 000 біткойнів намайняться аж в 2140 році то часу ще дуже багато))

 

Ну і якщо повірити в це все і років 5-10 не знімати то шо намайниш, можна стати мільйонером)) Зараз курс 4600, за 10 років можна буде нулик добавити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, case_l сказал:

якщо курс біткоїна виріс у рази і складність також , тому чистий  прибуток в $ і впав.

Да. але ти уяви, шо ти намайнив в 10-му році пару десятків біткойнів, не продав їх зразу. Дотримав до цього часу.

А в 10-му році на більш-менш серйозному обладнанні їх можна було і пару сотень намайнити.

 

От тепер помнож це на курс 4600 за один біткойн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, WebTraveller сказано:

Да. але ти уяви, шо ти намайнив в 10-му році пару десятків біткойнів, не продав їх зразу. Дотримав до цього часу.

А в 10-му році на більш-менш серйозному обладнанні їх можна було і пару сотень намайнити.

 

От тепер помнож це на курс 4600 за один біткойн.

А уяви, що маючи  на той час 5850 я не задумувався, що таке майнинг. :)

 і зараз ще думаю...

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минут назад, Ukrainec сказал:

А уяви, що маючи  на той час 5850 я не задумувався, що таке майнинг. :)

 і зараз ще думаю...

А якби задумався, був би зараз мільйонером)).

Більше скажу. Я сам колись намайнив десь 23-25 біткойнів. Зараз вже не памятаю.

Але тоді вони були ні туди ні сюди. Коштували копійки і обналічити нереально. Вже не памятаю де вони були, де гаманець зареєстрований і на яку почту.

А якби не "похєрив" дані зараз мав би 100 штук у.є. Зараз обналічити елементарно. 5 хвилин

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 годин тому, sasha2008lk сказано:

Оновив програму. Гроші подвояться, але автор відео заробляв 0,00069341 ВТС, а в мене вийшло 0,00017971 ВТС. Майже в 4 рази менше, при тому що ціна на ВТС виросла в два рази, при тій самій потужності.

Ще раз, для водіїв бронетехніки, те що тобі показує софтіна, це якоби розрахунковий еквівалент на поточний момент часу того, що тобі ковиряє карта. Ця цифра зазвичай завищена, і плаває, можливо на момент зйомки відоса, винагорода скокнула на ту цифру, але то не значить шо він на ідентичній карті за тиждень\місяць вийняв вчетверо більше бітків.

Ось тобі заспойлерив скріни з калькулятора найсхеша по твоїй відяшці, порівняй винагороду у BTC сьогоді і 20 днів тому.

Спойлер

screenshot_6243.jpg

screenshot_6243.jpg

 

Хоч заробляти більше - нарощуй апаратну частину, спекулюй на біржах, чекати поки одна бюджетна карточка намайнить на віллу в Сен Тропе - утопія :) 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитата

 

Известный ИБ-специалист и глава организации GDI Foundation Виктор Геверс (Victor Gevers) рассказал о не совсем обычной находке.

Исследователь обнаружил в сети 2893 устройства для майнинга Bitcoin, которые были доступны кому угодно посредством Telnet. Пароль не требовался. Геверс пишет, что все «асики» (от английского ASIC, application-specific integrated circuit) работали с одним пулом и, судя по всему, принадлежали одной компании-владельцу, которая, судя по IP-адресам, каким-то образом связана с правительством Китая. Специалист полагает, что нашел целый «парк» устройств ZeusMiner THUNDER X3.

Геверс рассказывает, что наблюдал за происходящим два дня и уже хотел попытаться выйти на связь с владельцами уязвимых устройств, но это не потребовалось. Похоже, кто-то уведомил хозяев «шахты» о проблеме после сообщения, опубликованного исследователем в твиттере 29 августа 2017 года (см. ниже). Вскоре после этого почти все уязвимые устройства пропали «с радаров» специалиста и более недоступны посредством Telnet. Лишь несколько девайсов по-прежнему уязвимы, но аналитик уверяет, что «приглядывает за ними».

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна спробувати майнити ефіру на ноутбуці? (щоб хоч глянути як воно виглядає)
Встановив QtMiner, налаштував бат файл як в описі.
Запустив і видає помилку. (фото додаю)
Відеокарта інтегрована Intel HD Graphics 4000 + дискретна Nvidia Geforce GT 645M (2Гб)
Windows 7 x64
Прошу несудити строго, можливо пост глупий.
Дякую за відповідь.59a7ef60c2216_.thumb.jpg.3fc79857e795cd8f40940209ea1f8ae8.jpg

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, msice сказано:

Прошу несудити строго, можливо пост глупий.

так і є :(

 

якщо хочеш подивитися як працює майнінг - спробуй на якійсь іншій, менш вибагливій до "заліза", валюті

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...