Перейти до змісту

sasha2008lk

Учасники
 • Кількість зміста

  187
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

58 Байдужий

Про sasha2008lk

 • Ранг
  Прописанный
 • День народження 07.01.1976

Останні відвідувачі профілю

1 337 перелядів профілю
 1. Може це допоможе: http://www.navman.com/en/5000-lm.htm Обновления карты на всю жизнь Mio поставляется с Lifetime Map Updates, поэтому вам больше не нужно беспокоиться о новых картах или изменениях дорог. Просто подключите Mio к ПК и установите программное обеспечение MioMore для настольных ПК, чтобы проверить наличие обновлений. Вы получите новые карты на весь срок службы вашего устройства, до четырех раз в год.
 2. Завтра СИНЯ субота, замочується все те, що куплено в ЧОРНУ п'ятницю
 3. А з інтернет магазину Ельдорадо пробували замовити з доставкою в луцький магазин? В Фокстроті таке практикується.
 4. sasha2008lk

  Мої нотатки про США

  Щось мені підказує, що пройдуть. Хтось робив медичну довідку на права? Далі коментувати не буду.
 5. Вибачте за офтоп, згадався анекдот: Два трактористи обідають в полі під час кропіткої роботи зі збору урожаю. Картопля, огірки, помідори… Пообідали,.. закурили… Один читає статтю в розстеленій замість скатертини газеті: — Чуєш, Петровичу, що пишуть? За 25 літ статевого життя жіноча піхва зношується всього-навсього на одну десятитисячну долю міліметра!.. — М-дааа… От би нам такі підшипники!..
 6. Взяв в case_l, не підійшли, трішки завеликі. Може ще в когось є?
 7. Зламався один куллер (див спойлер). Може в когось є, прийму в дар або куплю.
 8. sasha2008lk

  «Укрпошта» провела ребрендинг

  Може й так, але не 3 дні. Якщо порівнювати з Новою поштою, то 4 дні, бо та в суботу працює. Сьогодні забирав на Укрпошті посилки з Китаю, без проблем, відразу знайшли, 5 хв. зайняло. Надіюсь, що так буде надалі, може вони й виправляться.
 9. sasha2008lk

  «Укрпошта» провела ребрендинг

  На Новій пошті чогось зранку в Луцьку - вечором забрав на відділенні. А тут три дні розпаковували мішок, якщо суботу і неділю не рахувати.
 10. sasha2008lk

  «Укрпошта» провела ребрендинг

  Не так давно відправили мені посилку з Києва, в четвер. В п'ятницю зранку дивлюсь по треку, посилка вже в Луцьку на головному відділенні. Ну думаю заберу. Хрен там... Забрав в вівторок ввечері, 4 рази ходив (раз в п'ятницю ввечері, раз в понеділок і два рази в вівторок, зранку і ввечері). По треку в п'ятницю вона вже була на 16-му відділенні. Розігнати всіх нах і нових понабирати. Сидить дві курки за склом, одна посилки перебирає, до неї не підходь, а друга обслуговує клієнтів як вагітний таракан совається(((((((((((((((
×