Перейти до змісту

Ukrainec

Power users
 • Кількість зміста

  5 872
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  7

Ukrainec last won the day on Лютий 14

Ukrainec had the most liked content!

Репутація громади

1 531 Гуру

Про Ukrainec

 • Ранг
  Да заткните его уже!
 • День народження 28.04.1983

Останні відвідувачі профілю

18 374 перелядів профілю
 1. Я взагал і то на роботі, а вел вдома. Ну і я не переживаю, там є декілька нюансів яких не буде видно на зовні, а без них в деяких випадках можуть бути проблеми
 2. Не переживай, естетично. Як фабричний!
 3. Є ноут Lenovo ThinkPad R500 (2716 WCQ), після якогось оновлення вінди відпав тачпад, він то є в диспечері пристроїв, але визначається як невідомий пристрій. В сапорті дрова знайти не можу, типу чи то я сліпий, чи їх дісно таких немає?! Хтось стикався з такою проблемою?
 4. Навіть якби Ісус зараз був би президентом, українці найшли б до чого доіпатися! мо то ми такі? свій пофігізм і ледащо списуємо на державу.
 5. А що чиновники мали будувати? Демографічний бум це початок 2007 після Ющенківських 50кусків. До того народжуваність лише спадала. Зараз теж падає. І падає не через те, що погано живемо, хоча це один, але не основний з чинників, а через те що люди здебільшого егоїстично ставляться до життя в яке діти не "вписуються". Садочків вистачає, просто їх розташування не дуже вдало розподілене, та й знаю, що з з приміських селищ дітей возять в місто. Чому не побудували? за там-тамом стоїть побудований новий, двоюрідні племінники туди ходять, так він переповнений. Мій менший ходить в садок де групи заповненні на 75-90%, 10-15% груп це діти з передмісття. В той час як сусідній переповнений бо він "блатний" і в ньому басейн.
 6. Та нащо заморочуватись і ускладнювати? Даєш предоплату, а через 1-2недільки забираєш готовий адаптер.
 7. Спиляй вночі на корню нафіг, а з ранку корч дуріка хто це зробив. Потім як будуть ставити нову полюбе пенька викопувати не будуть.
 8. Вибираємо і"мя

  На х вам думати я воно в них буде. От підучих енгліш і весь час буде перетрушувати коли ваше чадо вас буде про щось просити словом дай
 9. Яка висота стакану в твоїй рамі?
 10. Я належу до першого типу людей яких згадував, за виключенням тої дрвбниці що не маю необхідної суми для "напобалуватися". Якби мав то певно так і зробив: 50/50 Хто хоче - робить, хто не хоче/не може - шукає якісь виправдання
 11. - нЄ! просто визнай - Сцикотно! на фоні того коли є більш швидкі рішення, як примножити кошти 40к$: тачку пригнати, комусь щось продати, - пра? Ідея доволі реалістична, але як на мене зараз в нас цим балуються люди: а) кому просто по приколу і є зайві 10-50к$ б) в кого не вистачає фантазії як в інший спосіб примножити згадану суму.
 12. В нас важко когось переконати інвестувати в технологічні проекти з довгим періодом окупності. Бо більшість з тих хто має такі кошти щоб можуть собі таке дозволити пам"ятають кінець 90-х початок 00 коли вкладений 1$ бакс можна було за місяць перетворити в 3-5-10$ Мав справу з кількома підприєцями по автоматизації ручних процесів, то переконати людину в тому, що через 1,5-2роки окупності автоматика буде приносити прибуток вдалося лише раз і то людина знала чого хотіла і то вже вдало продала цей бізнесок і ним також вдало керує інша людина. Головна відмазка: "а хто його зна що буде через 2роки і де я буду". Правда і рівень виробництва в них був і є відповідний до мислення.
 13. якщо в контексті сімейного бюджету субсидія теж
×