Перейти до змісту

Ukrainec

Power users
 • Кількість зміста

  6 090
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  8

Ukrainec last won the day on Червень 12

Ukrainec had the most liked content!

Репутація громади

1 665 Гуру

Про Ukrainec

Останні відвідувачі профілю

18 616 перелядів профілю
 1. Ukrainec

  Позитив України

  Ні, до приходу було ще ремісництво - одна з первинних форм приватного господарювання, навіть прізвища в людей до нині тих ремесел якими займалася родина. Одночасно в той час в містах активно засновувалися мануфактури і фабрики (прародичі заводів). Після приходу стало всіх і нічиє.
 2. Ukrainec

  Позитив України

  Про те й мова, це і я мав на увазі! Чоловік і дружина це лише перша ланка з вищеперечисленого мною ланцюжка економіки. Певно там є ще інша сім"ї де такі ж автоматизовані процеси по доставці кормів, виготовленню сирів, масла, продажу тощо.
 3. Ukrainec

  Позитив України

  Молоко, - це просто сировина, яку навіть не всі можуть споживати. індивідуальне вирощування корів, це тупикова гілка економіки і не зможе витримати конкуренції фермерським господарствам. Якби ті селяни замість того щоб поратися кожен сам індивідуально з однією худобою згуртувалися і заснували господарство, де один би займається вирощуванням худоби інший заготівлею кормів, третів збором молока, 4 й переробою в сир, 5 переробкою в масло, 6 збутом, 7 бутери готував, 8 штани їм шив то можливо і був би толк і була б зайнятість. Італію з бутербродами і штанами як приклад вже тут приводили. Така ж ситуація не лише з молоком на селі. Коли є фермерське господарство, легше проводити контроль якості, а значить є можиливість сертифікуватися на відповідність ісо9000 і т.д, що в свою чергу дає можливість дає моживість вийти на західні ринки. Лише торгівня конкурентно здатними продуктами на західні ринки може дати можливі до оздоровлення економіки. Що в нас є на Поліссі: один з одним Ганька з Манькою пересварені, часто через заздрощі, плітки і ніц гурту немає тому й толку немає. Є звісно поодинокі винятки які показують по ТВ, але це як виключення з правил і зазвичай все тримається на комусь одному.
 4. конкретно не знаю, треба дивитись в депо. Але сумніваюсь, що хтось такий "цирк" допускає офіційно. Дана ситуація несла значний ризик ушкодження лінії, за ушкодження якої вони б могли влетіти на конкретну суму. І це крім того що він просто міг подерти рильце.
 5. Там цікаво цінники вивішують, де великими цифрами пише ціна за товар в упаковці, а під низом чи з боку ціна за/кг. мене це теж дуже дратує і підмахує. Навіть пляшка води 2л. вивішена ціна, а під нею малими цифрами все одно вказується ціна за 1л., Тому припускаю, що можливо вони не звертали увагу на ціну/кг, а звертали лиш на ціну /упаковку. А якщо вз"яти взагальному розклади такі: на молочку/м"ясо/випічку = наші ціна * 2,0...3,5. Пиво, води, консервовані продукти = н.ц.* 1,1...1,5, солодощі = н.ц. * 0,7...1,2
 6. не знаю де ти таке бачив? мо оптом, бо ту що продають в супермаркетах 7,5-8 ойро/кг (лопатка), шинка 8,5 ойро, корейка 10-11.
 7. Цікавить bat-p10 , бажано оригінал і свіжий
 8. Ukrainec

  Позитив України

  звідки нам точно знати? напевно звички з совка: багато трандіти по закаулкам і махати кулакими перед екранами, з часто вживаними епітетами: "має бути, треба щоб, повинно бути, вони мають" і т.д., а коли треба діяти для загального блага, чи просто по роботі виповзає на зовні те ж совковське "то ж не моє", "чому я маю...? ", "хай вони", "я не можу" і т.д.. молодь гальмує в розвитку через надмірну "любов/вседозволеність" батьків, доступний інтернет і дешева горілка. А в загальному все в нас Ок. Буде...
 9. Ukrainec

  Позитив України

  Ооо! Це суттєво все змінює!
 10. Ukrainec

  Позитив України

  він вже десь писав, здається 94го
 11. Ukrainec

  Позитив України

  Ну це те ж саме, що бути вдячним совєтам за винайдення колеса і електричного струму. Мільйони винищених творчих людей-винахідників, які справді могли творити, а не копіпиздити чуже це найбільша катастрофа епохи! Я не хочу повторення.
 12. Ukrainec

  Позитив України

  Ого як пронесло! А скільки ж він терпів не писавши! Цікаво, яка має бути реакція в пересічного на такий опус? П-ц! ай яй яй!!! - ?! Черговий допис до космонавтів на орбіті, які все бачать, розуміють з орбіти монітора, але не втручаються...
 13. Ukrainec

  Позитив України

  Давай почни з себе, бо ти навіть не надувався. Лиш руки об клаву певно встиг стерти.
 14. Ukrainec

  Позитив України

  що конкретно тобі треба від тих керівників на місцях?
×