Ukrainec

Power users
 • Кількість зміста

  5 134
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  6

Ukrainec last won the day on Квітень 24

Ukrainec had the most liked content!

Репутація громади

1 291 Гуру

Про Ukrainec

 • Ранг
  Да заткните его уже!
 • День народження 28.04.1983

Останні відвідувачі профілю

17 359 перелядів профілю
 1. Що там за двіж сьогодні був? Читаю в мордокнизі Грицюк робив якийсь цирк і видавав "перли"?
 2. Ну контролювати це добре, але треба знайти і ліквідувати причину. А щодо чиновників, то смикнеш цей мотузок, а воно наверх таки тягнеться. Звертати увагу, це деж добре, але без конкретний дій і вживання заходів це трата часу. Ну а якщо у вас є конкретніший план дій на подолання безладу і збагачення чиновників то будь ласка діліться ним і дійте. Буду радий приєднатися. В противному випадку це просто згаєний ваш час для тикання по клавіатурі.
 3. А як на рахунок такого: http://dynomotion.com/ Я так щось не зрозумів, але ніби вони за софт грошей не просять?!
 4. Треба не розділяти комунальне це підприємство чи ні. Воно просто дотаційне. По перше, я до міськради маю відношення я будь який інший, по друге в Українських реаліях такі справи зазвичай вирішуються кулуарно, а конкурси оголошуть для годиться (та й на заході так же). Ну вговорив, як буде справжній конкурс то прийду, прийму участь
 5. та йопт! Не так виявляється просто до вас потрапити буде: https://www.volynnews.com/news/authority/miskrada-perepysala-umovy-konkursu-pid-dyrektora-lpe/ 197 підписів колективу не допомогло Пуцу, ти Жень думаєш, що якщо я скажу, що я від тебе то мене візьмуть?))) Я тобі тут "не зручний", а їм і подавна, бо любі реформи це не завжди всім приємно. І я більш ніж впевнений що на цю посаду є більш достойніші кандидати. Але як буде оголошено конкурс, то дай знати
 6. Ти сам дав відповідь! А хто там дурніший давай не будемо
 7. Женя, так питання не в розмірі ЗП, а в кількості персоналу. Були чи не були і хто був я за них не відповідаю. Але озвучені проблеми і потуги для їх вирішення виглядають на даний момент якось не переконливо.
 8. Можна розцінювати як хочеш, але мені ситуація виглядає так як і з брудними стінками і звисаючими дротами: комусь байдуже. Якщо мати бажання і реально хотіти вирішити питання, то на ті гроші, що обходиться весь кондукторський і контролерський склад (а реально можна ще зекономити) можна виняйняти фірму яка якраз візьме на себе обов"язки "чавити" зайців, можливо це буде як і описував роман - зі скаргами, але це вже не будуть проблеми ЛПЕ і на фоні конкуренції між такими фірмами можна буде обрати якісну. На жаль питання оплати проїзду, це десяте питання, за яке треба братися. Ну хоча б паралельно. Основна проблема привабливість проїзду, бо ті люди, що віддають перевагу маршруткам якраз в переважній більшості сумлінні платники за нього.
 9. Мерія - це вибрана більшісттю установа, а значить лице народу.
 10. Раз все так безповоротно погано, то пора вішати "замок" з написом "дохазяйнувалися"? А то мені як платнику податків трішки жме, що за рахунок тролейбусів я в місті можливо не до отримую інші якісні послуги.
 11. Не вживай на ніч важких нароктиків, а то знову довго лікуватися!