Ukrainec

Power users
 • Кількість зміста

  4 820
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  4

Ukrainec last won the day on Вересень 15 2015

Ukrainec had the most liked content!

Репутація громади

1 160 Гуру

Про Ukrainec

 • Ранг
  Да заткните его уже!
 • День народження 28.04.1983

Останні відвідувачі профілю

17 172 перелядів профілю
 1. Що діти мають бути обов'язково вибірковими задротами? Бо он в мене FX без розгону на все вистачає, а з розгоном і подавна. До цього Q6600 @ 3.3 в натяжку, але теж справлявся з іграми і всіма завданнями, допоки не перестало вистачати озу. Для ігор обов'язковіше відеокарта.
 2. Давайте будемо об"єктивними: А навіщо для "сімейного" ПК щось потужніше >І3 2300/3220 чи FX6350?
 3. Можна радити до втрати свідомості і розглядати 10000500 варіантів, але краще відразу запитаю ТС: скільки є грошей?
 4. Extream Colling Ready! Thermalright TY-143 (TR-TY-143) - 140мм 600-2500об + Cooler Master - Blade Master 120 - 120мм, 600-2000об. Noctua NH-D14 Hide
 5. В барахолку спочатку зайди і подивись що пропонують.
 6. Тут щось аналізую і роблю для себе висновок: сухий: циклон + мішок мокрий: без миючої функції - неповноцінний обрубок. ІМХО
 7. Зайди на офіційний сайт самсунгів, але теж не зациклюйся лише на них.
 8. Тема зхилилася до вибору пилососу з аквафільтром. А я б не відкидав і безмішкові пилосмоки з фільтром циклон. Наприклад в самсунгів не погані є рішення.
 9. Ну і якщо розкласти все по полицях, то модель 919 відносно 829 це переплата +40$ за пшикалку води вмонтовану в порохотяг. А вже вам вибирати чи треба ця функція.
 10. Зараз є новіші модифікації (зельмер 919), але їх ціна мін. на 50$ вища. "Жінка дуже задоволена що немає гемору з мішками для пилу - вилив брудну воду і красота " Якщо повністтю то: ...вилив брудну воду, мий фільтр і постав десь елементи фільтру розклавши сушитися - чи не так?
 11. Як новоспечений власник "кольяну" 919. Весь вечір був зайнятий тим, що пилососив. Що тут сказати? Я був власником, чи в тій чи в іншій мірі за своє життя користувався 4-ма пилосмоками. якщо відкинути апарати часів срср, то якщо не врахувати самсунг мами, яким я час від часу користуюсь і від сьогодні вийшовший на пенсію теж самсунг сюперіо, можу порівняти ці девайси з даним кальяном. Так ось обидва пилососи самсунг в додаток до мішка були обладнані фільтрами циклон на телескопічній трубці - така фігня: Показати прихований контент Hide В моєму роки 3 назад через падіння лопнув корпус циклона і він перетворився на звичайнісінький мішковий пилосос. порівняю прибирання з різних поглядів: 1) Сухий пилосмок самсунг без циклон фільтра, але з мішком: кожного разу після прибирання, не залежності від погоди, біжиш трусити мішок. Як не труси, але якщо мішок задавнений в квартирі все одно смердить після прибирання. Падає тяга коли мішок забитий. Вибиваєш мішок - дихаєш пилом. Є альтернатива: паперовий мішок - але це додаткове фінансове навантаження і весь час підтримувати наявність теж напряжно 2) той самий, але з фільтром циклон: зручно і швидко. Дістав з кутка-увімкнув-попилососив-викинув в смітник вміст циклона - поставив в куток. мішок витрясаєш від невеликої кількості дрібного пилу раз на 3місяці і то для годиться, перед паскою/різдвом/днем незалежності/ тощо. Відносно не висока ціна і рідко попадаються в продажу. 3) Вологий пилосос: розпочинаєш цілий ритуал прибирання з діставання сього ЧУДА, продовжуєш розбиранням і діставанням відра аквафільтру для набору води, якщо вздумав, зробити вологе пибирання, то як той чарівник готуй ще рідину для миття згадуючи пропорції миючих засобів (правда можна і без них ) в інший резервуар . Якщо все ж таки, наважилися на миття, то готуйтеся продовжити ритуал, періодичною заміною води і промиванням аквафільтру (гемор ще той). Якщо обмежилися лише прибиранням пилу то "купання" чекає вас лише в кінці. Прибирання швидким не назвеш. Зараз на додачу всі фільтруючі елементи розкладені сохнуть, що займає місце. Правда є альтернатива: пихнути сухий мішок і завершити прибирання прогулянкою на вулицю як в п1. ПІд час прибирання і після нього в квартирі легкий приємний аромат вологості. Прибирати пил тепер це мокра справа. Ви як і в п2 не виходите з квартири. Подобається перспектива (ще не пробував) прибирати рідини, а особливо коли миєш з хімзасобами коврові покриття. якби мав можливість, то тримав би 2 порохотяга з п2 і п3, але в двохкімнатці це розкіш. Вибирати вам. Дякую arrival22 за оперативно поставлений пилосмок.