Перейти до змісту

Ukrainec

Power users
 • Кількість зміста

  6 210
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  9

Ukrainec last won the day on Серпень 25

Ukrainec had the most liked content!

Репутація громади

1 753 Гуру

Про Ukrainec

Останні відвідувачі профілю

18 726 перелядів профілю
 1. Ок, цікавить, пиши в пп.
 2. Ukrainec

  Мої нотатки про США

  Зі мною діалог був би значно лаконічнішим
 3. Ukrainec

  Мої нотатки про США

  Відчуваю, що після 15 питання ключ від дому попросиш де гроші лежать
 4. В мене не камера, це фактично камера-давач з власним по, який лише конфігурується через пк. Далі після конфігурування він від'єднується від пк і "живе власним життям". В принципі можливостей його внутрішнього софта вистачає визначити об'єкти. Не вистачає швидкодії. Пробував 2 різні: festo, ifm. Перша обробляє 1кадр- 0,6с, друга 0,45с, що страшенно мало. Треба 0.05...0,04с. на жаль в моєму випадку швидкодія обмежена можливостями ЦП давача. В тебе я бачу якийсь софт на базі ПК - це є дуже цікаво! Тут можна пихнути якийсь і7 і буде інше діло. Що за софт, як він працює?
 5. Ukrainec

  Мої нотатки про США

  Та що ви з тим головою ОСББ , в мене будинок на 250 квартир, з яких 20% не платять за комуналку, то я розумію, щоб найняти людину, яка б переживала і відносилися серйозно до посади треба як мінімум 40% йому віддати, а там далі за обслуговування ліфтів, прибирання території поточний ремонт і т.д. Тобто на капремонт грошей без підняття тарифу не вистачить. Я об'єктивно розумію, що ніхто за копійки тріпати нерви собі не буде, відразу з'являться мутні схеми і т.д. Пенсіонерів - відразу виключив. Тому розпочатий кіпіш створення ОСББ довелося загасити. В решті решт налагодив більш менш нормальну співпрацю з жеком. При правильній подачі (письмово) вони завжди реагують. Нехай не вже терміново, нехай з затримками до 3-х місяців, але реагують. Показав це кільком адекватним сусідам ("активістів" майже з кожного під'їзду) по будинку і в принципі все в нас ок. Труби міняються, електрика обслуговується, територія прибирається, покрівля ремонтується лише за часткову оплату вартості матеріалів. Та ще міськрада вчергове планує встановити сучасний дитмайданчик (до речі вже 2й) і 8лавок в нашому дворі, правда за умови що ми теж 20% скинемось (по 70вийшло). Так в нас теж заведено робити предпасхальні суботники, де збирається 10-15 квартир, але решта без проблем скинуться грошима на фарбу-інструменти, хоча цього року міська рада стільки фарби навезла, що всю не використали. Наразі я не знаю які можуть бути претензії до міста зокрема жеку?
 6. Ukrainec

  Мої нотатки про США

  в основному це профспілковий рух початку минулого століття. Ні не однакові, ми після 70років панування комунізму зовсім інші Те що пересічний через лінь замість того щоб діяти бажає ховати голову в пісок, ну це факт. А обговорення цього породжує в нього низку комплексів, що ж тут зробиш? Краще обманюватись ховаючись за епітетами "має"(хтось) , "треба" (щоб хтось) чекаючи на "манну небесну".
 7. Та вкурсі, але треба зі швидкісттю 20-30кадрів за 0,7с зробити і проаналізувати зображення на предмет знаходження чорної плями розміром >3пікс на білому прямокутнику 200х30 пікселів.. Можеш чимось допомогти? Тут треба якесь спеціалізоване по. Поляки, з sick працюють на базі софта falcon в С++
 8. Камера системи машинного зору: Цікаво лише, є в нас такі хто мав з ними досвід? Чи взагалі з машинним зором?
 9. Ukrainec

  Мої нотатки про США

  Ок. Це мета. Питання тільки, що робити якщо так не є?
 10. Ukrainec

  Мої нотатки про США

  Я не знаю що ти вкладаєш в поняття "просто жити", адже свині теж куди просто живуть? На мою думку треба як мінімум жити не забуваючи, що твої свободи закінчуються де починається свобода іншого, а взагалі ще багато чого. Для того щоб система працювала на тебе, а не ти на систему треба систему сворити/налаштувати. А щоб підтримати її належну функціональність треба виховати гідних керманичів системи.
 11. Ukrainec

  Мої нотатки про США

  Щоб Waver робив такі надзусилля, які він робить зараз, ті чуваки там ще за 100р. до початку нашої останньої незалежності почали пупа рвати над комфортом і весь цей час лиш над цим і працювали, без воїн. Показово: стою сьогодні на зуп. Д.Галицького біля Хрестовоздвиженьської церкви: молодь в 7 випадках з 8 йде по переходу, люди старшого покоління 4 з 6 поза. Далі підійшла моя маршрутка. Так що в нас є надія
 12. Ukrainec

  Мої нотатки про США

  Чесно, там де люди самі створюють такі умови і є повага один до одного... Сьогодні продавці мені 2-чі зневажливо нахамили, довелося розвертатись і йти. На проїжджій частині то взагалі який жах робиться, як відносно водії до пішоходів, так і пішоходи до водіїв (хоч і в меншій степені). Та й в побуті не краще
 13. Окремо: Мама+проц+16озу - скільки коштуватиме? На роботі колега планує апгрейд пк. Якщо вона згодиться на б/в то в понеділок дам знати, якщо то куплю.
×