Перейти до змісту

Ukrainec

Power users
 • Кількість зміста

  5 525
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  6

Ukrainec last won the day on Квітень 24

Ukrainec had the most liked content!

Репутація громади

1 400 Гуру

Про Ukrainec

 • Ранг
  Да заткните его уже!
 • День народження 28.04.1983

Останні відвідувачі профілю

18 025 перелядів профілю
 1. Думаєш, що більшісь не такі ж пиздуни як тут на борді?
 2. ХЗ?! Все залежить, що вони після вчорашнього понаприймають. Дуже сподівають що ні.
 3. Якщо людина вміє шити то краще в поліцію, чи в прокурори. В Україні зараз поки що це вигідний бізнес.
 4. Ну в нас тут від 3,6тис.грн/8годин до 15+тис. є навіть "випадки" овер 20 і на голову ніщо не капає. Тобі сіко тра? Не хочу тягатися з експортерами.
 5. Не позорся! Зараз такі як юріч і соромітник назвуть тебе лохом
 6. Ну що красивий панятно! А робить що вмієш? За що багато платить то?
 7. Для того щоб зрозуміти життя, поспілкуватися з "електоратом" і тогг вистачить. На довше боюсь, що Софія мене "прокляне" через те що муситиме щодня забирати ромку біля бочки з квасом/пивом, відриваючи його в розпал розмов з "електоратом" в стані потрібної "кондиції".
 8. Рома, давай я тебе на завод влаштую на 1міс, а після цього періоду побачимо твою думку, щодо людей і кому що бракує вже десь я вже писав, що 3х "спеціалістів" з ЗП від 8 - 13тис+вечірні/нічні довелося звільнити саме через низьку ефективність і продуктивність їх праці
 9. Нормального працівника не требаконтроювати, він сам повинен хотіти не пити на робочому місці. Тільки бидло треба контролювати з алколтестерами.
 10. Не заговорюй зуби, коли тебе питають...
 11. Щоб тобі мало місця було Досить засирати людям мозок "теоретичною" пафосною х-ю, не вказуючи шлях як її досягти. Ти більш зациклений на своїй дупі ніж я, щоб навіть мати право писати про таке. Твої спічі лише це саморозвага, яка не вказує шлях. Твої пафосні ні до чого не зобов"язуючі висери лише для того щоб набирати лайки, бо справжнє суспільне життя таке "нудне", де для того щоб щось змінилося треба бути комусь зобов"язаним, що зооооовсім не імпонує місцевому приліпшому до клавіатури, законцентрованому лише власних проблемах "бомонду". Так що іди лісом!
 12. Дешеві ключі - в рази дорожче обходяться! Раджу перевірений в умовах важкого виробництва, відносно не дорогий інструмент: http://toptul-ukraine.com.ua/
 13. Доля Порошенка мене якось мало турбує, більше моя, моїх дітей і тих серед кого вони зростатимуть.
×