Перейти до змісту

Хто пробував заробляти, або заробляє на bitcoin


Рекомендовані повідомлення

Так тих альтів вже як блох у тузіка, і раз за разом створюють нові.

З таким успіхом можна і в спортлото грати.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

ну так не майни шіткоіни, а шось із першої десятки, ріпл-монеро-ефіри-зек-нео і тд, час показав наскільки вони виросли в досить короткі терміни.

вцілому за напрямками\трендами можна слідкувати з новин, і з капіталізації криптовалют.

поки одні гонять зраду - майнінг то невигодно, завтра ваші відяхи будуть по триста гривень, це ммм - зимою все схлопнеться, інші примножують капітал, як не крути, але блок-чейн - це революція в світі фінансів, і лишнім точно не буде поганяти на цій хвилі.

 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та я б майнив, але дєнєх нєт. Хіба продати свій хрущ і купити ферму))

Капіталізація повітря - річ звісно цікава і росте зі швидкістю світла. Минулі 12 місяців стали для виробників відеокарт золотими. Невже наступні 12 стануть платиновими?

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

48 хвилин тому, Deemon сказано:

які горять зі спецефектами :), бо виробник не ставить запобіжники по 12В лінії, а МСІ Україна стабільно морозиться, якщо на платі будуть сліди вибухнувших конденсаторів\мікрух тощо, навіть при ідеальних умовах експлуатації\бж і тд, гарантія тютю...

Зате гарантія 3 роки :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Shipshinka, недайбоЖе тобі попадати на ту "гарантію"

MSI останні карти які у нас можна брати під майнінг

почитай - http://miningclub.info/threads/msi-garantija-ukraina-1080-ti-otkaz-izza-razgona.14385/

подивись

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@yu2007, а ну тоді пазл складається, бо паніку сіють ті хто не пробував майнити, або купляв карти переоцінені в 300% та ще й у кредит :)

 

історія з forum.overclockers.ua, чел продав audi s6 2009р і купив на $15-16 відях + супутнього заліза на двушку, почав майнити, затусив на трагічно відомій біржі btc-e, вивести встиг 1-1,5К, все інше заморожено, такі пироги, гра по крупномих ставках - велика спокуса...

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та нічого я не сію. Майньте собі на здоров'я. Мені лише цікаво, що продав Шипшинка, щоб стати фермером :) 

 

І про світле майбутнє, яке от-от настане. Я от ще якось можу зрозуміти своїм холопським розумом, чому Маск звітує про рекордні збитки, а після цієї новини його акції ростуть в ціні на 10%. Але коли капіталізація Ефіра чи будь-якого іншого "Uber-а" починає перевищувати капіталізацію, скажімо, Даймлера, і дорослі дядьки на повному серйозі пишуть: "йа, йа, дастіш фантастіш" - мені це поки осягнути не вдається))

 

 

 

  • Ха-ха 2
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

48 минут назад, Deemon сказал:

недайбоЖе тобі попадати на ту "гарантію"

MSI останні карти які у нас можна брати під майнінг

Ага. Залишається надія на те що, це 1060.  Менші напруги ніж у 470-480 та 1070 1080.
Я хотів взяти Гігабайт Г1, та не було ніде в наявності.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 минут назад, yu2007 сказал:

Мені лише цікаво, що продав Шипшинка, щоб стати фермером :) 

Це був товар який лежав та нічого не приносив, уже три роки. Тепер хоч щось з того капає))
 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 хвилин тому, yu2007 сказано:

Та нічого я не сію. Майньте собі на здоров'я. Мені лише цікаво, що продав Шипшинка, щоб стати фермером :) 

То не цікавість - це жаба душить. Може у Вас не  тільки ферми , але  і автомобіля на бляхах немає?

  • Подобається 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 хвилин тому, yu2007 сказано:

І про світле майбутнє, яке от-от настане. Я от ще якось можу зрозуміти своїм холопським розумом, чому Маск звітує про рекордні збитки, а після цієї новини його акції ростуть в ціні на 10%. Але коли капіталізація Ефіра чи будь-якого іншого "Uber-а" починає перевищувати капіталізацію, скажімо, Даймлера, і дорослі дядьки на повному серйозі пишуть: "йа, йа, дастіш фантастіш" - мені це поки осягнути не вдається))

 

дерево і майонез, ці речі не можна ототожнювати.

цикл добування монет\їх обміну на товари\послуги просто космос проти проектування-виготовлення прототипів-перші серійні зразки-потоковий випуск-продажі електромобілів, це раз, друге майнінг, не гальмують ніякі нафтомагнати та інші упирі, яким вигідно торгувати вуглеводнями ( в проекції - контроль над коштами, операціями купівлі-продажу і тд), правила чесної гри відомі наперед.

Тесла потрібна на сьогодні невеликому % людей, а от вартість товарів\послуг за які можна розрахуватись криптою - росте щоденно, без проблем можеш проінвестувати GANJA COIN, а хоч абсолютно безкоштовно випускай ну якийсь "Волинська Бульба coin", а далі лиш залучай братів та сестер, котрі увірують в твою цифровалюту ( ІСО ),і зможуть абсолютно просто купляти за неї картоплю скажімо нашої області :)

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну все, все, переконав. Завтра запишусь на УЗД нирок. Хоча кажуть, що з виходом іфонтен ринок трансплантології й так перенасичений.

А за Ганджу дякую, почитав. Класна тема, вони ж ще й пакетик з насінням дають бонусом. Чудова ілюстрація дерева і майонезу))

 

34 minutes ago, Shipshinka said:

Це був товар який лежав та нічого не приносив, уже три роки. Тепер хоч щось з того капає))
 

Це ти про дерев'яні рейки, з яких скрутив раму ферми?)) Правильно, так би згнили, а так користь))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, alexvvv сказано:

окупність більше року виходить

Ну не вірю я що ця тема незакриється ближчим часом...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Zalepok44 сказано:

Ну не вірю я що ця тема незакриється ближчим часом...

Вже 10 років закривається.

  • Подобається 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На майн-форумі дізнався що, власникі сайтів можуть ставити майнинг скріпт який запускає майнинг монеро на проці відвідувача. Правда він успішно блокується Адом. Ось сайт кінопрофі, з блоком та без блоку:

59c7f83b24fb7_.thumb.JPG.f4ad556eed1cd7e08bd4d8ce27987782.JPG

59c7f85707ab4_.JPG1.thumb.JPG.0bfcc9a062678be3d7c8aca30ac8e53b.JPG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
В 30.08.2017 в 22:46, WebTraveller сказал:

А якби задумався, був би зараз мільйонером)).

Більше скажу. Я сам колись намайнив десь 23-25 біткойнів. Зараз вже не памятаю.

Але тоді вони були ні туди ні сюди. Коштували копійки і обналічити нереально. Вже не памятаю де вони були, де гаманець зареєстрований і на яку почту.

А якби не "похєрив" дані зараз мав би 100 штук у.є. Зараз обналічити елементарно. 5 хвилин

«Я забыл PIN-код»: как почти потерять 30 тысяч долларов в биткоинах

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Ukrainec сказал:

Бо ніби стільки часу, а лише 1,6$ - ??!?!?!?!?

 

Бо це майниться на не на відеокарті, а на процесорі, на слабенькому процесорі. Майнер зараз майже не вмикаю, бо пересів за цей комп і потужність процесора тепер і самому треба. Хоча і раніше майнилося в кращому випадку тиждень через тиждень.

Майнилося ж не заради заробітку, а заради розібратися.

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спойлер

 

В 24.09.2017 в 21:24, Shipshinka сказал:

На майн-форумі дізнався що, власникі сайтів можуть ставити майнинг скріпт який запускає майнинг монеро на проці відвідувача. Правда він успішно блокується Адом. Ось сайт кінопрофі, з блоком та без блоку:

59c7f83b24fb7_.thumb.JPG.f4ad556eed1cd7e08bd4d8ce27987782.JPG

59c7f85707ab4_.JPG1.thumb.JPG.0bfcc9a062678be3d7c8aca30ac8e53b.JPG

 

 

Десятка, без антивірусу, захисник відключений, адгвард також, хром, перевіряв нічого такого не має. Що я роблю не так?) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 минуту назад, Ukrainec сказал:

ну й і ?

Що ти хочеш почути? Що я розчарований чи зачарований? :)

Все в процесі, до виводу ще далеко, особливо якщо і надалі майнера не вмикатиму. Думаю спробувати майнити через браузер. Якщо вдасться через браузер на любій ОСі (не знаю чи це можливо, ще не вникав), то справи пішли б значно веселіше. Бо з того заліза що зараз є, майнити може лише одна машина.

Майнінг в пріоритетах стоїть на надцятому місці, коли вже геть немає чим зайнятися на роботі, вдома взагалі інші цілі. А так як фірма переїхала, то завжди є чим зайнятися і по роботі.

 

п.с. В мене ще сайт є з 2006 року, на безкоштовному хостингу і домені, на HTML. З 2012 року мені капають копійки за рекламу на ньому. Копійок мало, але за 5 років телефона можна купити. Якщо врахувати, що я сам на той сайт не заходжу і він про одну єдину модель телефона, яка вже 10 років не випускається, то вважаю це непоганим пасивним заробітком. Нічим не гіршим за той же майнінг.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 20.09.2017 at 13:33, yu2007 сказано:

Та я б майнив, але дєнєх нєт. Хіба продати свій хрущ і купити ферму))

"Кто не рискует - тот не пьёт шампанского" (с)не я

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 часов назад, AnimaNoir сказал:
  Скрыть контент

 

 

 

Десятка, без антивірусу, захисник відключений, адгвард також, хром, перевіряв нічого такого не має. Що я роблю не так?) 

Не знаю) реклама є на бекграунді? Якщо нема то блочить щось. Якщо є, повинно майнитись потихеньку)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...