Перейти до змісту

AnimaNoir

Power users
 • Кількість зміста

  1 973
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  3

AnimaNoir last won the day on Липень 18 2015

AnimaNoir had the most liked content!

Репутація громади

632 Професор

5 Підписників

Про AnimaNoir

 • Ранг
  Флудилка-говорилка
 • День народження 29.11.1913

Контакты

 • ICQ
  613371809

Останні відвідувачі профілю

10 250 перелядів профілю
 1. Робота Тінсе Україна (Тяньши)

  Мабуть у нас різні поняття значення обісрав. Да і сенс щось доводити, мої професійні навички чи їх відсутність наврядчи комусь цікаві в даній темі, яка зовсім про інше.
 2. Робота Тінсе Україна (Тяньши)

  Це вже більш конструктивна думка.
 3. З одної сторони звісно бої в місті це найгірший сценарій. Але якщо місто оточити та взяти в облогу... Ніхто не буде так воювати, головне взяти під контроль кордон, а тоді капець ордло. Інше питання що ніхто не дасть аби ми контролювали кордон з ясних причин.
 4. Робота Тінсе Україна (Тяньши)

  Я розумію що хтось з ваших знайомих пихає тянь-шань чи щось подібне, від того і дуже несмішний юмар та намагання їх виправдати, хоча вони є фактично - шахраї. Але реально жаль людей які поведуться на цю шарашкіну контору і витратять свій час, або фінанси або найцінніше - здоровя. І мабуть є різниця між гадити і писати обєктивно як все було. А було бажання плюнути в обличча, та нажаль виховання не дозволяє цього зробити. Бо в резюме чорним по білому написано - контент менеджер, з якого я маю їхати в інший кінець міста витрачи свій час на те що мені абсолютно не цікаво і не потрібно. І на додачу бачити звеважливе відношення, коли стало ясно що я не чергова вівця. Єдине в чому вони спеціалісти - психологія.
 5. Робота Тінсе Україна (Тяньши)

  Теж ходив на днях в цей "альянс", знайшли моє резюме на ворк.юа, яке з продажем не має ніякого відношення. Зателефонували, запросили на співбесіду, обовязково попросили вказати що до Рогози Поліни (привіт їй якщо що) Зайшовши в те напівпідвальне приміщення ( Всі пишуть Вінниченка 16 , чому не написати в будівлі ЦНАПУ. Посидів в кімнатці перед дошкою, відмовився заповнювати інформацію про себе, аргументуючи тим що в резюме все розгорното написано. Через 10хв завели в кімнату побільше де за столиками обробляли людей. Почали їздити по вухах, обіцяти золоті гори. Вакансія виявилась як вони це називають - помічник керівника) Це визвало в мене посмішку, пожартував що в них мабуть дуже багато керівників ( при мені там було людей 30), я спитав яка вакансія вказана в мене в резюме? Пауза. Кажу контент менеджер, шановна відразу помінялась в обличчі і швидко випалила що я їм не піхожу і зустріч завершено. Боги маркетінга) P.S Як можна захищати компанію яка є відвертим лохотроном від початку і до кінця, говорити що вона щось там дасть починаючому спеціалісту? Звісно дасть, навчить як найобувати людей.
 6. Може їх неадекватно висока ціна? Яка значно більша середньої зарплати за місяць.
 7. Ну круто) Мій світ тепер не буде як раніше)
 8. Домашній майнінг з окупністю близько року все ще не вигідний. Ціни на відео поки не впали.
 9. Дивлячись для чого використовується файл підкачки. Якщо в системі 8gb+ і ігри не граюця, то мабуть можна і відключити.
 10. Що 750ti що 1030 не коштують 1500-2000. Тут все просто, реально краще доплатити тисячу півтори та взяти щось більш менш.
 11. "P.S Проблема 99.9 в тому що шина не витягує відеокарту при навантаженні. Так як відео йде без додаткового живлення. Тут або міняти відео на щось з додатковим живленням, або материнку зі всіма випливаючими" Теж писав, на другі сторінці. Я питаю у автора чи він взяв 460 з додатковим живленням, чи взяв іншу модель.
×