AnimaNoir

Power users
 • Кількість зміста

  1 593
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  3

AnimaNoir last won the day on Липень 18 2015

AnimaNoir had the most liked content!

Репутація громади

444 Поважний

5 Підписників

Про AnimaNoir

 • Ранг
  Флудилка-говорилка
 • День народження 29.11.1913

Контакты

 • ICQ
  613371809

Останні відвідувачі профілю

9 481 перелядів профілю
 1. теж колись мав пошту на мейл.ру, але років 5 тому забув пароль, відновити не вийде. Використовую gmail для особистого листування, i.ua для решти. Так до чого це я, іюа реально фігня, не вистачає багатьох функцій, плюс колись купував ключі для стіму і пару раз листи просто не доходили (з жмеіл таких проблем ніколи не було.) З цими всіма блокуваннями, заборонилиб використовувати в держ установах та воєнним, так ні ж...
 2. Ніхто не буде брати з рук відеокарту яка на 80грн дешевша ніж в брейні(де бесплатна доставка, хоч магазин і г.) Чому не повернете товар в магазин?
 3. От і airbites годину тому заблочив соц мережі, це перемога.
 4. можна і не в приват, буде більше шансів.
 5. RX 460 звісно, якщо процесор нижче i3, то щось потужніше брати не має сенсу.
 6. Тоді вже реально краще позичити та взяти за 3000+- якусь gtx1050-rx460. Менше енергоспоживання, шума, щей гарантія.
 7. Повністю згідний, зразу треба світло відключати. Нема світла - нема проблем.
 8. Немає, але кого це хвилює. Зацепило мабуть, шальне блокування.
 9. Просто люди ніяк не можуть відійти від того що старі, хай і потужні карти в порівнянні з сучасними обрізками не актуальні. А ціну скидати жаба душить, тому і випливають такі пропозиції, але нічого, он скоро ще одне покоління відеокарт вийде, тоді ціни ще впалуть:)
 10. Нормально. Ніхто не забороняє користуватися росс сервісами (принаймні поки), забороняється їх робота на нашій території, а це різні речі. От коли почнуть забороняти користувачам, це вже буде інша справа.
 11. Хтось мені підскаже. Якщо сидіти в фейбуці але на російській мові - це зрада чи перемога? Бо відчуваю дисонанс.
 12. На рахунок медоку, ті самі думки були. Поки ми тут сперечаємся, хтось буде монополістом з мільйонним доходами не в національній валюті.
 13. От і правильно, еліта сидить на фейсбуці. Фейсбук це цивілізація прогрес з блекджеком і шлюшками, а вк середньовіччя, мордор і содомія. А якщо серйозно, мені смішно з хомячків які пишаються закриттям вк ( який був всього лиш інструсментом) і не розуміють що цензура робить нас на крок ближче до КНДР Та Росії. Перш ніж приймати дибільні закони, ні з ким не проконсультувавшись, треба зробити гідні аналоги. Бо на даний момент на мою особисту думку це щось типу пакету Ярової, а ще монополізація що не є свідченням прогресу та свобод в державі.