Перейти до змісту

AnimaNoir

Power users
 • Кількість зміста

  1 714
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  3

AnimaNoir last won the day on Липень 18 2015

AnimaNoir had the most liked content!

Репутація громади

502 Професор

5 Підписників

Про AnimaNoir

 • Ранг
  Флудилка-говорилка
 • День народження 29.11.1913

Контакты

 • ICQ
  613371809

Останні відвідувачі профілю

9 787 перелядів профілю
 1. Треба її порівнювати з 1050ti, і порве це сильно сказано. Різниця в пару кадрів. Хоча сам взявби 1050ti)
 2. Ви серйозно? Я розумію що ціна береться з олх, але зараз там одні неадеквати. Ви б самі взяли за 900грн такий холодильник? Два роки тому за аналог від Снайге заплатили 400грн.
 3. Був колись такий БЖ. Там кабелі гарно виглядають.
 4. Білайн був крутий, але ніщо не вічне)
 5. Старенький самсунг гелексі 2013 року, 3же працює добре.
 6. А що там з наркотиками? Якось дуже все не логічно. відеомагнітофон? Туфлі? Я думаю цей чоловік за змагання мав нормальні гроші... Якось це все дивно.
 7. Мінінум garret ACE 250, в ідеалі треба брати апарат класом вище щось типу Minelab X-Terra 705, але бюджети там вищі в декілька раз як і якість та універсальність.
 8. Абсолютно та сама історія) Тьотя намагалася переконати відключатись від Волі коли вже кабель був обрізаний. Я сказав, що хочу розірвати договір і ні в які офіси ходити не буду. Що платити 100 грн за прихид їх спеціаліста, навіть гривню не буду. ЩО інтернет критично важливий для роботи, що розриви почались з переходом на волю. ЩО ТЕЛЕФОНУЮ З МТС НА ЇХ ДОМАШНІЙ НОМЕР, ЩО ПРОЧЕКАВ 15ХВ і ПОГОВОРИВ З ТРЬОМА ЛЮДЬМИ ПОКИ ДІСТАВСЯ ДО НЕЇ, І ЩО ПЕРЕДЗВОНЮВАТИ МЕНІ НЕ ПОТРІБНО. Плять, користувався їх інтернетом 5 років, і на тобі... Києвстар гірший, трохі ( торенти 9 замість 10, ну і пінг трохі вищий, та не критично), але ідеальна тех підтримка. За монтажерів, ну що поробиш, я людина не зла, але прийшлося ставити двійки. P.S З любовю згадую монтажерів які підключали мені і знайомим років 8 тому Білайн(київстар) на Конякіна, мужики прийшли ВДВОХ, все розказали, за півгодини все якісно зробили і пішли.
 9. Помер з голоду? Бо за такі гроші навіть 4 роки тому було не вижити.
×