Перейти до змісту

AnimaNoir

Power users
 • Кількість зміста

  2 050
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  4

AnimaNoir last won the day on Березень 24

AnimaNoir had the most liked content!

Репутація громади

695 Професор

5 Підписників

Про AnimaNoir

 • Ранг
  Мегафлудер
 • День народження 29.11.1913

Контакты

 • ICQ
  613371809

Останні відвідувачі профілю

10 464 перелядів профілю
 1. На гарантії пише мобілак) А Ви вказали що "привезений з Польші де купувався новим в магазині "Комп"ютронік"."
 2. N90 30 кусків коштувала - впасти невстати... P.S Каталог певно року 05-06
 3. Якщо вже такі пироги. 9800gt це таж 8800gt, яка пройшла ребрейдінг. сам колись користувався. ось вам пруф https://www.overclockers.ua/video/gpu/compare/276-254/ Як мерли свого часу 8800 думаю говорити не треба, моя 9800gt теж здохла, приблизно за 2-3 роки.
 4. Ціна на відео завищена в 2, а якщо і пошукати то в 3 рази. Охолодження йде бонусом, або продавайте окремо. Імхо.
 5. Ну ви зрозуміли) південно-західніше
 6. На волині?) Ви західніше поїдьте.)
 7. З одної сторони латиниця це добре. З іншої підтримую тезис про багатотисячну історію.
 8. Заіпісь.Тобто війна 4 роки це був не привід видворяти дипломатів, а тепер треба підмазатись до Британії... Коротко про нашу політику.
 9. Очікувано. От ви Росію згадуєте, дуже знайома риторика. Скрізь вороги, америка хоче поставити на коліна. Ми Угорцям нафіг не впали, вони переймаються за своїх етнічних громадян, що має робити будь-яка країна для якої люди це не просто статистика. ДЕРЖАВА має бути сильною. А скільки там націй живе, це не має значення. Еталоном для мене є Ізраїль, де консолідація на всіх рівнях. Де генерали, сідіють за штурвал, чи ведуть загін в бій особисто. Де практично йде війна з Палестиною, і де ті самі палестинці охоче їдуть працювати за шекелі.
 10. При цьому ввп в них на третину вище за нас, з 2004 року Будапешт в Євросоюзі. То може не в "чорних пиках" справа? Якщо вже ви так добре знаєте історію. Мали б памятати, що Угорська Республіка однією з перших визнала Незалежність України. Які б зараз в нас не були відносини, але політики приходять і йдуть, а життя продовжується. Я дивуюсь нашим людям, скрізь їм негатив, і скрізьм їм не так.
 11. Я знаю про ситуацію там. А може тоді краще зробити аби було добре тут? І не чемодан валіза Угорщина, а навпаки? Аби розумні та інтелектуально розвинені люди прагнули жити в процвітаючій Україні( це мрія звісно фантастика).ВВП Угорщини на 16 рік 124 мільярди, України 93. Давайте краще воювати з ними як пропонує ваш корєш.
 12. Короче - кругом одні врагі, скрізь зрада. Генштаб все прорахував. Війна з Польшою це взагалі шизонутість, що ви курите і головне де ви таке берете. Хочу спробувати. Може колись на нас ЗІмбабве нападе. Поляки якщо що, виділили на 6.5 мільйона доларів допомоги за весь час, що є 3 частиною по величіні. Мабуть то хитрий такий план, пшеки явно щось задумали, хочуть всіх переграти. Вийдуть з Нато в якому з 1999р, щоб напасти і Львів відібрати. Хоча зважаючи з вашого ніку, тут не має про що спорити. П.С Ще за Білорусів забули
×