Перейти до змісту

AnimaNoir

Power users
 • Кількість зміста

  1 822
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  3

AnimaNoir last won the day on Липень 18 2015

AnimaNoir had the most liked content!

Репутація громади

563 Професор

5 Підписників

Про AnimaNoir

 • Ранг
  Флудилка-говорилка
 • День народження 29.11.1913

Контакты

 • ICQ
  613371809

Останні відвідувачі профілю

9 988 перелядів профілю
 1. Однозначно КС. Дзвониш в ночі, і тобі допоможуть!
 2. Зате буде відмазка що пінг не дає нагібати в кс го) Неодноразово бачив як люди овер 100 пінга були на перших місцях.
 3. Теж стараюсь складати нормально, залишилась звичка після однієї з робіт. Але якби там не було, це робота касира, і вона за це отримує гроші. І якби мені нахамили за таке, дуже б здивувався і як мінімум попросив книгу скарг. Це як приходш на укр почту, а тобі мають нерви, бо бачишно в них зарплата маленька, це не мої проблеми, не подобається - міняй роботу. Я можу поскладати, а можу ні, можу подякувати а можу й ні, у кожного своє виховання та бачення ситуації.
 4. Нажал ніяк. Довести що це було випадково не можливо, більше того такі номери спеціально і реєструються аби кидати людей на гроші...
 5. Пф. Білайн, таж конякіна. 128кб, і пінг менше 40. Ну і сотка на берлогу. От візьму і прийду в гості)
 6. Я сидів 7 років на білайн-кс, 4 роки на Аірбайтс-воля, тому мабуть таки можу вам розказати як про сервери так і про пінг так як являюсь задротом року з 2004. Вам дали пораду дрюкати провайдера за пінг, а ви чомусь піднімаєте чсв. В Кс нижчий пінг але нижчий максиму на 10мл. все що решта це проблеми обладнання або у вас або в будинку. P.S я ж вам скрін скинув.
 7. Сервер може стояти у вас в квартирі. Ну принаймні з 1.6. Незадрочу в GO тому не знаю чи там є виділені. Але батько грає вже років 2 в ГО на Кс, і ніяких проблем з пінгом не має (конякіна біля риббази). Тому зворніть до провайдера і *біть за пінг. А ні то міняйте.
 8. Я не знаю що в вас з пінгом. Сам перейшов з Волі на Кс. Так ,у Кс пінг трохи нижчий, де було 28 зараз 32-35 що є несуттєвим. Ще в останні роки аірбайтс почав погано качати з покійного ексюа. Зате тепер помітив таку цікаву штуку - в стімі ігри качає зі швидкістю 11мбайт, в мене торенти дуууже рідко стільки тягнуть. Мій скрін на Рівне, хоча завжди тестую на Києв. P.S на даний момент пінг просто самальот.
 9. Там розрішення 1024 x 600, тому не має сенсу. Тим більше думаю має і так тягнути avc-ріпи на 2-3 гіга.
 10. З власного досвіду скажу, що нормальних роботодавців значно важче знайти ніж нормальних працівників. Не подобається зарплата? Шукаєш іншу роботу, який сенс ходити аби відбути? І не вірю я що, роботодавець бачить як друшляють підлеглі і нічого з цим не робить. Або вони настількі цінні самородки, або зарплата низька.
 11. Фото квартири пришвидшилоб продаж.
 12. Я вже пару місяців не користуюсь волею (і не користувався, бо не поповнив рахунок коли airbites продався), як мені пояснив оператор, я типу не погодився на подальше надання послуг. Користуюсь КС. Але! Воля кожного місяця шле рахунки, оптимісти.
 13. Вам ультиматум поставили? Вибирайте хомяка, буде менше проблем... А якщо серйозно, все нормально. Я б не парився.
×