Перейти до змісту

[email protected]

VIP користувачі
 • Кількість зміста

  39 625
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  78

Всі записи від [email protected]

 1. При якому директорові за останні 5 років зробили найбільше капремонтів?
 2. у цьому році забули... А йому 70! Най пісня лине!
 3. @Holy 3000 грн це 1060 3гб (1063). (купував в січні місяці). Твоя 2200-2500 десь. (факторів багато, майнінг / не_майнінг, ігри, рештки гарантії, розбиралася / не розбиралася і т.д.) Є зацікавлені в покупці, тому й пишу.
 4. колись валялася. Пошукаю ще. Точно пам'ятаю, що 256мб і ДДр2 ноутбучна.
 5. а куди ж ви своїх 2 раби поділи? для тих, хто в танку цікава була б послуга і в нас.
 6. бачив відео виготовлення такого столика.
 7. @Nokian особисто для тебе (записуй) Вся верхівка влади, на чолі з президентом, керує зараз завдяки Майдану 2014 року. "Революція гідності". У той час, коли на сцені всі теперішні політичні діячі співали "Ще не вмерла України...", за якихось 200-300-500м від них снайпери і тітушки розстрілювали пострілами в голову юнаків. Дітей. По 20 років. І жодного з тих, хто стріляв, до цього часу, не те щоб не заарештували, навіть не знайшли. Або просто не хотіли. Більше 100 людей загинули в той час, коли Йулю на каталці з тюрми привезли. Коли кричали "куля в лоб" і т.д. Покровитель не покровитель, але куратор із бпп дає тобі методички, як себе вести під час "диванної перестрілки" із "диванними тролями" ? Чи ти вже доріс до рівня "сам вмію". Це ти. Ти боїшся очі відкрити! Бпп головного мозку??? Співчуваю!
 8. Ти справді такий, чи тільки вдало вмикаєш дурника? :facepalm: Зайди у фейсбук, порийся по нету і все стане ясно. Але якщо окрім методички від "покровителя" нічого не бачити, то я тобі щиро співчуваю.
 9. Згадав Майдан і "Революцію гідности", і ти автоматично стаєш патріотом і виростаєш в очах інших такий самих "патріотів". Може досить? Я там вище писав, що отим, хто прийшов до влади на крові, тепер явно сцикотно, що прийде хтось, не з їхньої пісочниці. І що від нього чекати, невідомо! От і галасують.
 10. у нас таких вистачає. Хватить вже. Діяч на діячеві і діячем поганяє. Як і лідерів, вагон з причепом.
 11. Всі всесвітні політологи говорять в один голос: до влади має прийти той, хто ще не замазався брудним словом "влада". Повинна бути свіжа кров. Нове бачення. Нові рішення. Не стандартні підходи. Хто там є новий? Нікого. Лише той, кого зараз усі інші намагаються окунути у вигрібну яму. Слід нагадати, що існуюча влада прийшла завдяки крові. Фактично перевороту. І простим людям, які його (можна сказати) вчинили.
 12. Маю 30+ дисків оригінальних для PS3. Готовий до обміну. Викладаю перелік свого. (HAZE та FIGHT NIGHT ROUND 4 заброньовано)
 13. @Nokian там в Раді є багато клоунів. 2 найвидатніших це Шуфрич, і неперевершений кандидат у президенти Ляшко. Все. Щодо Володі Зе, то він ще не політик. Хай може трохи популіст. Але, принаймні, ще нічого поганого нікому не зробив! А щодо кондитера, то вважаю, це все розставить на свої місця. https://www.facebook.com/watch/?v=309397436446456
 14. срач є срач. Тому піділлю бензину у багаття. Із всіх тих, хто зараз балотується в президенти, займає високі пости в Уряді, депутати, хто із них на цій політичній арені давно, і хто що зробив за той час для Народу України і для України вцілому? Зробив хорошого ? Правильного ! 1) Йуля. Скільки часу вона вже доїть бюджетну корову? Ким вже вона тільки не була? (страшно подумати) Що зробила для українців, щоб покращити їхнє життя? Слід нагадувати хто такий Лазаренко? 2) Яценюк. Добре, що самоусунувся із великої політичної арени. (хоча то теж багатоходовочка). Ким тільки не був... Що зробив для людей хорошого???? 3) Чинний Гарант. Те ж саме. 4) Кривавий пастор. Розжувати, чому його так назвали? Питання про нього таке ж саме, як і про інших. Що? 5) Луценко. Та ж історія. 6) Ляшко... той, що .... брав. 7) Зе. Не політик. що зробив хорошого чи поганого? список можна продовжувати ще дуууже довго. Люди. це одна колода карт. І її просто перетасовують. І тепер усі ці персонажі збентежені тим, що хтось інший намагається туди всунутися. І бояться, що їх усіх викинуть у "відбій". І грати вони уже не будуть. Я не сказав, що я ярий прихильник Зеленського. І не сказав, що голосуватиму за нього. Але з тієї 3,14-здобратії, що 20 з лишнім років доїть країну наЙ0буйучи людей, немає достойних. Від слова "абсолютно".
 15. а хто підходить? той, хто біля кормушки з 1991 року і окрім власного збагачення, їх до цього часу нічого не цікавить.
×
×
 • Create New...