vasya83

Учасники
 • Кількість зміста

  190
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

23 Байдужий

3 Підписників

Про vasya83

 • Ранг
  Прописанный
 • День народження 19.09.1983

Контакты

 • Yahoo
  [email protected]
 • Skype
  Va$ya ;-)

Информация

 • Интересы
  Все по трошки :-Р

Останні відвідувачі профілю

2 241 перелядів профілю
 1. Мені екстріму особливо не треба собі щось для звичайних покатушок буду шукати без лишніх наворотів, щось типу кросовика чи шосейника.
 2. ну про обвіси я і не сумнівався що вони хай-тек а дешеві варіанти по ним і так видно, на рахунок базарного важко сказати, думаю швидше за все це просто маловідомий виробник з Данії, про наш ХТЗ іщо він крім тракторів велики, санки і інші засоби пересування робить теж думаю навіть найближчі сусіди мало знають, якщо взагалі знають :-). Малому на виріст вистачить. Як би собі бачив на ринку GT шку за 550 зл. правда чогось просвітлення не наступило коли треба не глянув на раму чи вона з їх фіврмовим трикутником на рамі , але це так думки в слух. Дякую всім, можна закрити тему.
 3. Народ вчора взнав спосіб як на телекомі собі знижки вибити. Почну з початку. Частина 1. В пошту кинули флаєр Київстара з акційним тарифом "Студент" на домашній інтернет за 70 грн. в місяць. Подзвонили з дружиною на гарячу лінію в Укртелеком щоб взанати за скільки часу нас відключать від інтернету і від стаціонарника. Після розпитувань оператора про причину відключення і т.д. запропонвули зі знижкою нет на 20 мегабіт, нашим аргументом було те що за ті самі гроші можна отримати в рази швидший інтернет і без непотрібного хвоста (стаціонарного телефона, який більше року тупо відключений щоб радіосигналом не перебивати глючний вайфай китайського роутера від телекому, ну не потрібний, раз в 2-3 місяці в довідку чи на вокзал і від сусідки можна подзвонити.), а інтернет хоч і показує в базі як Легкий реально працює як вільний (переключали в ручному режимі по заявці бо через кабінет не давало це зробити) видає 10-12 Мбіт між перезагрузками роутера по декілька разів на день , моя стара телефонна лінія на колишню 5ку на 33му блільше не видає . Отже сказали написати заяву на перемоги в центральному відділені і напротязі 7 днів нас відключать. Частина 2 Через деякий час дзвонить інший менеджер з телекому на номер жінки бо вона є власником номеру. І починає ще з більшим натиском пропонувати інтернет зі знижкою, і зменшити оплату не непотрібний стаціонарник аж на 20%, і додала що можливу зможе іще кращу знижку вибити. Висновки: з цього всього я зрозумів одне або зараз масове відключення від телекому іде, або під кінець місяця не хочуть статистику псувати.
 4. та велик ніби не поганий. Стан досить не поганий, на мою думку він або в прокаті був або в якій школі екстримальної їзди на байках бо продававлися декілька абсолютно однакових, але побачив багато бо пластик на задній перекидці стертий так що навіть не видно яка саме це перекидка шимановська. покришки або мінялись або асфальту просто не бачили бо на вигляд як нові. Доречі на рамі маркуваня Designed in Denmark, цікаво велик дійсно датський, бо купляв не на вело ринку а в невеликому містечку в барахольщиків, в яких і вели ки і сумки і обладнаняя для акустики і інше барахло в продажі є. Думаю він вартий 320 злотих що я заплатив. І взагалі в нас в Україні є якийсь реєстр для великів щоб номер рами зареєструвати в базі на себе?
 5. дякую, розібрався сам, покрутив болти і регулятори працює більш-менш чітко, малому вистачить. Залишилась проблема з передньою вилкою, коли колесо піднімається в повітря наприклад при запригуванні на бордюр відчувається невеликий удар, можливо амортизатори на вилці вже розбиті?
 6. + з викрученим майже на всю гвинтом зірочка знаходиться між роликом і пластиною на якій кріпляться роики.
 7. Привіз малому з Польщі б/у байк, перекидки шимановські , але достатньо роздовбані. Суть проблеми така: налаштував задню перекидку, але не можу вирішити проблему з найменшою зірочкою, ролик натягувача трохи перекошений і не стає в одну площину з зірочкою, тому передача не спрацьовує, а коли на ланцюг поставити на неї вручну його все одно тягне до середини, на 5-у не переключає але вібрує і не стоїть спокійно як на інших зірочках.
 8. тема актуальна бюджет та умови не змінились, гроші на руках готовий забрати вже завтра.
 9. привіт як думаєш ця материнка - Intel DG33BU варта 800 грн. під квадро 6600 підходить перевірив на сайті інтела
 10. так розєм стандартний копютерний 2пін і мікрофон як в гарнітурі телефону, свого пошкодив випадково коли ноут ремонтував.
 11. незнаю як в Луцьку але років 3-4 назад був скандал з центральним відділенням в Києві структура яка перевіряє ліцензії Майкрософта сама спалилась з піратськими версіями на своїх компах, колись читав цілу статейку когось з спеців в неті на рахунок старих версій вінди. А в теорії хрюшу як 98 і попередні можна використовувати легально, просто Майкрософт дуже жлобиться на рахунок халяви, більшість виробників старі версії по які більш не підтримуються офіційно висталяють як Фрі і додають ключ з яким можна їх використовувати. прикладом може бути PCMarck якщо не помиляюсь на його сайті є доступ до старих версій з серійником під посиланням для завантаження. Весь прикол в тому що хрюша не на 100% знята з підтримки є спец версії для терміналів типу Ібокс чи ін. (альтернативи хрюшці вони поки не мають наскільки я знаю а тому втрачати цей сектор теж не хочуть), навіть оновлення безпеки можна завантажити з сервера майже легально достатнь ліцензію підмінити щоб сервер сприймав ваш ПК як термінал ;-). Тай статистика продажів для них плачевна хрюша продається стабільно на рівні 20-30% від загальних продажів операційок Майкрософтом це 2-е місце, 1 місце за 7кою, а от 10-а як не плачевно провалюється в безодню, тому і вся ця шумиха навколо халявної роздачі 10-ки, і на своєму Майкрософт сторе, все під 8 і 10 запиляли, на 7ку нічого скачати толкового неможна.