Перейти до змісту

sss381

Учасники
 • Кількість зміста

  840
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  2

sss381 last won the day on Листопад 8 2016

sss381 had the most liked content!

Репутація громади

483 Поважний

Про sss381

 • Ранг
  Walkie-talkie

Останні відвідувачі профілю

4 250 перелядів профілю
 1. Поділіться інформацією, який браузер буде працювати на Віндовс 10 мобайл для обходу блокувань сайтів, і взагалі, які браузери можна розглядати, як хорошу альтернативу встроєному еджу.
 2. Потрібен ветеринар

  Моїй кішці робили на Грушевького, здається, Олтан Вет. З кішкою все добре. І я задоволений. Там відношення до тварин краще, ніж до людей у поліклініках (амбулаторіях).
 3. В принципі добра порада, дякую. Можливо так і зроблю. Заради істини. Але купувати не буду.
 4. Гордіюк 33. Не таємниця, мені таке вперше і дивно, не хочеться просто какати людині, може у нього теж таке вперше.
 5. Нам на підприємстві ТО і чистку робили з фірми "Теплотехнологія" на Конякіна.
 6. Будь-ласка, відійдіть від вентилятора.
 7. Виховані люди, тим більше не знайомі, загалом, звертаються на Ви, навіть в інтернеті. Так мене вчили. Щодо Вас особисто. Років 5 тому, я купив у Вас ЕПТ монітор. Зізвонились, з'їхались, включили монітор, прогнали Nokia test, виключили, спакували, гроші (100 грн.) перейшли з рук в руки, попрощались, потисли руки, розійшлись. Для мене - зразок бізнесової угоди. До речі, монітор працює до цього часу і радує зір. Дякую. P.S. Невже Ви з того часу ведете бізнес по іншому?
 8. Я не знаю, як тут мірятись поважністю, можливо так у нього (чи у мене) ""лягли" зорі, можливо не ті "проміллє" у крові, можливо, як мені підказали, взагалі не та людина брала трубку. Письмових доказів у мене немає, тема про продаж складена нормально, переписка в ПП теж нормальна, це все відбувалося в телефонному режимі. Та я власне і не скаржусь, збитків не було. Дивує інше. Людина хоче щось продати. Тисне кілька клавіш. Потенційний клієнт приїзджає додому. Все що треба - вийти з під'їзду, винести товар і отримати 400 - 500 грн. Все. Мені вже немало років, але з таким випадком стикаюсь вперше в житті. Це зараз так модно?
 9. Анекдот №9

  Театр. Постановка пьесы Чехова в новом стиле. На сцене героиня персонажу делает минет. Зал в тишине молча смотрит. Через 10 минут встает пожилая театралка и произносит: — Милочка, ну что вы чавкаете, ЭТО ЖЕ ЧЕХОВ!
×