Перейти до змісту

sss381

Учасники
 • Кількість зміста

  836
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  2

sss381 last won the day on Листопад 8 2016

sss381 had the most liked content!

Репутація громади

481 Поважний

Про sss381

 • Ранг
  Walkie-talkie

Останні відвідувачі профілю

4 173 перелядів профілю
 1. В принципі добра порада, дякую. Можливо так і зроблю. Заради істини. Але купувати не буду.
 2. Гордіюк 33. Не таємниця, мені таке вперше і дивно, не хочеться просто какати людині, може у нього теж таке вперше.
 3. Нам на підприємстві ТО і чистку робили з фірми "Теплотехнологія" на Конякіна.
 4. Будь-ласка, відійдіть від вентилятора.
 5. Виховані люди, тим більше не знайомі, загалом, звертаються на Ви, навіть в інтернеті. Так мене вчили. Щодо Вас особисто. Років 5 тому, я купив у Вас ЕПТ монітор. Зізвонились, з'їхались, включили монітор, прогнали Nokia test, виключили, спакували, гроші (100 грн.) перейшли з рук в руки, попрощались, потисли руки, розійшлись. Для мене - зразок бізнесової угоди. До речі, монітор працює до цього часу і радує зір. Дякую. P.S. Невже Ви з того часу ведете бізнес по іншому?
 6. Я не знаю, як тут мірятись поважністю, можливо так у нього (чи у мене) ""лягли" зорі, можливо не ті "проміллє" у крові, можливо, як мені підказали, взагалі не та людина брала трубку. Письмових доказів у мене немає, тема про продаж складена нормально, переписка в ПП теж нормальна, це все відбувалося в телефонному режимі. Та я власне і не скаржусь, збитків не було. Дивує інше. Людина хоче щось продати. Тисне кілька клавіш. Потенційний клієнт приїзджає додому. Все що треба - вийти з під'їзду, винести товар і отримати 400 - 500 грн. Все. Мені вже немало років, але з таким випадком стикаюсь вперше в житті. Це зараз так модно?
 7. Анекдот №9

  Театр. Постановка пьесы Чехова в новом стиле. На сцене героиня персонажу делает минет. Зал в тишине молча смотрит. Через 10 минут встает пожилая театралка и произносит: — Милочка, ну что вы чавкаете, ЭТО ЖЕ ЧЕХОВ!
 8. Передісторія. Тут, на Борді, на протязі липня місяця людина дуже активно продає свій товар. Багато тем, великий асортимент. Хотів би купити синові на подарунок, та все з часом не виходить, відповідно і не вступаємо в контакт. Знаючи, що сьогодні буду вільніший, вчора ввечері пишу повідомлення у приват, уточнити наявність товару. На протязі 12 годин, продавець відповідає, товар у наявності, просить дзвонити на протязі дня, залишає номер телефону для зв'язку. Телефоную о 13:05, запитую чи зручно буде зустрітись між 17:00 і 18:00. Відповідь - так, нормально, дає вулицю і номер будинку. Звільняюсь о 17-й, в 17:03 телефоную, з метою запитати чи нічого не змінилось у людини в планах. Відповідь - все добре, підїзджайте, підїдете - подзвоните. Приїзджаю, в 17:23 дзвоню - я біля будинку, відповідь - добре, обрив зв'язку. 17:32, передзвонюю, з подробицями - я біля будинку, хотів би оглянути товар, за який домовлялилися на Борді у приватних повідомленнях і в режимі телефонного зв'язку сьогодні в день. Відповідь - зараз винесу. 17: 51, предзвонюю, з питанням чи довго мені ще "танцювати" біля його будинку. Відповідь - "я не поняв, а хто це вобще звонить?" Пояснюю, з подробицями, хто я і що (див. розмову 17:32). Відповідь - "а зрозумів, зараз людина вийде, винесе". 18:00 - ніхто не виходить, їду додому. Питання - в заголовку теми.
 9. демотиватори

 10. Цукор

  Собі вірити. Є проблеми з засвоєнням - не їсти, нема - на здоров'я, головне - все в міру (а не в три горла). По відношенню до інших харчів теж. Як на мене.
×