sss381

Учасники
 • Кількість зміста

  751
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  2

sss381 last won the day on Листопад 8 2016

sss381 had the most liked content!

Репутація громади

330 Поважний

Про sss381

 • Ранг
  Walkie-talkie
 • День народження

Останні відвідувачі профілю

3 868 перелядів профілю
 1. Нормальну цитату не получається вставити, тому тільки посилання http://www.golos.com.ua/article/282793
 2. Ми в дитинстві по тому "танкодрому" роверами гасали, правда зараз не пригадаю чи була там "вісімка", а гірки були добрячі.
 3. Я далеко не священник, але згідно з своїми спостереженнями згідний з ним на 200%. Тільки не знаю звідки джерело походження даної публікації. Якщо безпосередньо від самого священника, то чого він з своїми сумнівами не звертається до свого начальства. А може і правильно що на загал. хз.
 4. Може хтось отак прямо зараз сказати, яка саме реформа була доведена до логічного кінця завдяки позиченим грошам? Не обов'зково зараз, за всі роки?
 5. В телефонах батареї теж на 3,6 - 3,7 В. Любою телефонною зарядкою або жабкою Ваші треба спробувати "штовхнути". Годину-дві. Головне не переплутати + - зарядки і батареї. На Ваших 3 клеми, дві з них мають бути підписані + - .
 6. Не пам'ятаю точно, 26 чи 26а, так там один водій на зупинках (і під час руху "одним оком" поглядува) кіно на телефоні дивився. Я два рази таке бачив. Але їздять ці маршрути спокійно, на відміну від інших.
 7. Може і байки, але акумулятор телефона, який пролежав в районі року я так заряджав і телефон працював, окрім того потримавши акумулятор добу на заряді, навряд чи ТС розориться на електроенергії.
 8. Оригінальний можна спробувати потримати на заряді добу-дві, може і оживе, тільки слідкувати щоб не перегрівся, китайський який працює декілька хвилин - уже в смітник.
 9. Син брав собі у грудні по 0,5 білий і гречаний, сказав що добрий і той і інший.
 10. - Навіщо Ви вкрали рулон туалетної бумаги? - Я не крав, я думав пізніше заплатити. - У Вас що, не було 5 грн. щоб заплатити? - У мене не було часу щоб заплатити. - Мій чоловік так застудився! - Скажіть йому щоб більше відпочивав і більше пив. - Якщо це допомагає, то я взагалі не розумію як він застудився. -Ух ты, инопланетянин! Дай я пожму твою руку! -Осторожнее, землянин! Кто тебе сказал что это рука?
 11. Колись купував з рук нетбука. Потрібен був вже і зараз, особливо колупатись в ньому не став, все необхідне на зараз там вже було. Через декілька днів виявилось, що не можу поставити жодного оновлення програми. Стояв антивірус eset nod, я таким ніколи до того не користувався, а налаштований він був так, що взагалі нічого не давав поставити і не було спливаючих повідомлень про заборону. Не знаю, чи зарубав би він щось з mail.ru чи чогось подібного, (сам стараюсь продивитись всі галочки) але факт такий був.
 12. Знаю, що міняють підошви в майстерні на базарчику на Львівській, сам там міняв не одну. Але тільки тоді, коли можна нормально зняти стару, бо деякі зняти не пошкодивши верх не можливо. Ще на 40а є майстерня, теж ніби роблять. Ну і як вище було сказано на Перемоги, біля Крока. Ще на Винниченка непогана майстерня, на зупинці біля секонд-хенда. В любому випадку майстру треба показувати. Якщо стару знають як зняти, то нову точно поставлять.
 13. Теж десь зустрічав, що з липня, а до того все вроді по старому.