Перейти до змісту

sss381

Учасники
 • Кількість зміста

  852
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  2

sss381 last won the day on Листопад 8 2016

sss381 had the most liked content!

Репутація громади

491 Поважний

Про sss381

 • Ранг
  Walkie-talkie

Останні відвідувачі профілю

4 311 перелядів профілю
 1. Колись вже було схоже в Луцьку, продавали подібне під назвою Seragem чи щось таке.
 2. Зміниться Контейнери на ринку і зупинки будуть обсцикати в два рази більше.
 3. Власне цікавить чи є у Луцьку якісь "шротівні" по мікрохвильовках, або де можна новий у Луцьку купити.
 4. Таки да. Напевно, створять щось на зразок ""полиции нравов" з головним управлінням в Києві, обласними, міськими та районними управліннями, спецпризначенцями, куплять їм гібридних тойот, планшетів, відеокамер.
 5. Законотворці - чудотворці
 6. Анекдот №9

  Ученики третьего класса писали диктант. В нём была фраза: "Максим лежал на поле и смотрел на небо". Все написали слово "поле" с большой буквы... Только умный Вовочка написал с маленькой. Учительница говорит: - Вовочка, объясни ты этим оболтусам - почему здесь нужна прописная буква. Вовочка: - Дык, если написать с заглавной буквы, то Максим не сможет смотреть в небо!
 7. Палю звичайні цигарки, давно і багато, де можна і де не можна. В зв'язку з тим, що багато, то "одиничку" (1 мг смол 0,1 нікотин). Реально - самого задовбав запах викурених цигарок скрізь і на всьому. Кидати - нема бажання. Зате є нав'язлива думка перейти на електронні. Прочитав цю тему, погортав інтернет - голова обертом. Професіонали, аматори, хто може порадити що і де придбати? Щось таке щоб для початку менше мороки було, тобто залив рідину, зарядив (щоб на довго) і пачиш. Але напевно, щоб водночас можна було і самому щось забодяжити через місяць-другий.
 8. навігація

  На W 10 уже нема. Щоб треки малювало (в лісі наприклад). Якусь скачав (калькулятор gps ), російськомовна, малює, але наворочена - жуть. Де це скачати?
 9. навігація

  На віндофони яка навігація краща?
 10. Поділіться інформацією, який браузер буде працювати на Віндовс 10 мобайл для обходу блокувань сайтів, і взагалі, які браузери можна розглядати, як хорошу альтернативу встроєному еджу.
×