Перейти до змісту

jurgen007

Учасники
 • Кількість зміста

  1 067
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

122 Продвинутий

1 Підписник

Про jurgen007

 • Ранг
  Talking box

Останні відвідувачі профілю

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Продам кнопочну мобілку на 2 сім-картки, китайську версію Nokia 6700 dual-sim. Із-за бракованої батареї лежав кілька років без використання, батарея свіжа. Зовнішній стан на 4. Зарядне в комплекті. Ціна 200 грн.
 2. А стройовий шаг в попів поставлений добре, видно совєтську школу.
 3. А ззаду два жида ярмулки надіти постидались чомусь.
 4. Цікавий закон чувакі собі написали - держава Україна не отримала ще ні копійки по виграному спору з Газпромом, від Росії подані апеляції, а чувакі ВЖЕ отримали собі з бюджету мільйонні премії і навіть встигли їх вивести за кордон.
 5. Це тому що в порівнянні з сьогоднішнім роликом про Шанхай, чомусь поміщеному в "Позитив України", тут дійсно стидоба.
 6. Про надійність цих СУ-24 можна тільки здогадуватись, якщо їх отримують як лєго - шляхом складання з частин тих, що простояли без обслуговування під відкритим небом років 10...15. Добре хоч є з чого складати, на момент розвалу совка на території України було 10 полків СУ-24, зараз лишився один в Староконстянтинові.
 7. По тупим фейсам видно що це сімейне фото служасчіх расійской армії - вона связістка, він прапор а бінокль наградной за 20 років служби - в заміну неотриманої квартири.
 8. Свідки кажуть що виконувались фігури пілотажу на малій висоті, при вазі 40т. любий прорахунок чи несправність і можна війти в землю, як і було в Скнилові. Пощастило що цього разу цивільні не постраждали.
 9. У тому що нашому полковнику дали покатати американського підполковника на місці учня в учбово-бойовому літаку немає криміналу, інша справа чи дали американцю керувати машиною щей на малій висоті.
 10. jurgen007

  Лугандонія

  А я думав його робота на посаді президента має бути інша а не піар на церковних ділах.
 11. jurgen007

  Лугандонія

  А ще крім залякування врагамі можна ще якісь досягнення розкрутити, наприклад Томос - тоді місяць другий і тарифи на комуналку забуваються.
 12. Залищилось автомобілі і котельні перевести з газу і бензину на картоплю.
 13. От тому в Староконстянтинові американці біля своїх F-15 відразу виставили охорону і жодного з наших не допускали, навіть запускали двигуни автономно. Дозволяли тільки дивитись і фотографувати здалеку.
×