bormotuha

Учасники
 • Кількість зміста

  804
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  1

bormotuha last won the day on Листопад 29 2015

bormotuha had the most liked content!

Репутація громади

226 Продвинутий

7 Підписників

Про bormotuha

 • Ранг
  Walkie-talkie
 • День народження 19.02.2009

Контакты

 • ICQ
  [email protected]
 • Yahoo
  +380955311172

Останні відвідувачі профілю

9 929 перелядів профілю
 1. Спробував відкрити, не вдалося
 2. Спробуйте інше, скопіюйте фото чи інші свої файли в інше місце або диск, старі файли можете видалити, перед цим перевірте, чи скопійовані файли відкриваються.
 3. Зверху усе правильно роз'яснили, але якщо це складно, то можу дати файлик реєстру, що встановлює права доступу. Разрешения Windws.reg
 4. Розділ музика, типу плеєра, у який добавляєш пісні, які знаходиш на сайті або закачуєш свою, або які слухають друзі, добавляєш у закладки. На комп'ютер програмка VKMusic, на андроїд я користувався VK Coffee або Kate Mobile.
 5. Щоб не плодити лишніх тем, а також усвідомленням важливості закриття-блокування VK, запитання, може хто підкаже - альтернативний музичний сервіс, з можливістю прослуховуванням на телефоні ( андроїд ) і програмки для комп'ютера ?
 6. Жирний певно цукерок переїв, Пуйла наслідує - заборонить, оштрафовать і т.д. Не з того почав, хай би по крамницях пройшовся і подивився, значна доля виробників товару Росія, чудо, як воно сюди попало?.. Якщо, то я не сиджу в Контактах, лише слухаю музику.
 7. З дюбелями погарячкували, у Новій Лінії 100 шт по 17 грн купував.
 8. Склорізом, на ютуб подивіться.
 9. не тільки, молодший і мотивація більша, по-друге, скільки наблюдаю за Володимиром, де він програвав, є огріхи у захисті - коли починають пресувати, Володимир намагається пов'язати супротивника і нависнути, постійно відкривається при цьому, це не спрацьовує коли виснажений. Подивіться на американских боксерів, та й на Тайсона як щільно закривається, обидві руки закривають обличчя. Нового тренера треба, щоб поставити іншу стратегію і техніку. Хоча Володимир дуже гарно себе проявив, не зважаючи на свій вік явно був швидший за соперника, отримавши нокдаун сам зміг відправити Джошуа трохи відпочити. Поєдинок один з кращих Володимира, заставив похвилюватися, до ранку не міг заснути, в голові крутилося.
 10. В доказательство своей нормальной ориентации Боря Моисеев уже в седьмой раз трахнул Верку Сердючку.. ============= Маленький мальчик, вернувшись из детского сада, спрашивает отца: - Папа, а зачем нужен презерватив? - Чтобы детей не было. - А как им пользуются? - Ну, это... Короче, аисту на клюв надевают...
 11. Чим відкриваєте? Установіть Power DVD? чи KMP
 12. ГЛАВНАЯ » ПРОЧЕЕ » ПРОБЛЕМА С КРАКОЗЯБРАМИ ПРИ «КОПИРОВАТЬ-ВСТАВИТЬ» ПРОБЛЕМА С КРАКОЗЯБРАМИ ПРИ «КОПИРОВАТЬ-ВСТАВИТЬ» Сегодня непрофильная статья о том, как решить проблему с кодировками при операции копирования/вставке. Синптомы пациента: при копировании в одной из программ текста и вставке этого текста в окно другой программы вместо русских символов отображаются кракозябры. Самый простой способ лечения: при копировании переключаться на русскую раскладку. Недостатки данного способа очевидны — приходится постоянно следить за раскладкой. Не самый простой способ лечения, но убивающий проблему: Первым делом открываем ветку реестра HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\Nls\CodePage находим ключ 1252 и меняем его значение на c_1251.nls. Можете сделать это вручную, либо выполнить reg файл (скачать можно ниже). Далее нам необходимо зайти в C:\WINDOWS\System32, скопировать файл C_1251.NLS, например, на рабочий стол. Далее этот скопированный файл мы переименовываем в C_1252.NLS (файл также можно скачать ниже) Следующим пунктом нам необходимо в каталоге C:\WINDOWS\System32 переименовать файл C_1252.NLS, например, в C_1252_old.NLS Здесь возможна проблема с доступом к этому файлу. Если переименовать не получается, то кликаем правой кнопкой мыши по файлу и выбираем пункт Свойства. В окне свойств выбираем вкладку Безопастность и жмем кнопку Дополнительно. Нас интересует первая вкладка Разрешения. Выбираем группу Администраторы (вы же надеюсь админ ) и жмете кнопку Изменить разрешения. В открывшемся окне также выбираем группу Администраторы, жмем кнопку Изменить и выставляем галочку Полный доступ. После этого должна появиться в возможность указанный файл переименовать. После того как предыдущая задача выполнена копируем новый файл C_1252.NLS с Рабочего стола в каталог C:\WINDOWS\System32 Последним пунктом мы заходим в Панель управления -> Язык и региональные стандарты. На вкладке дополнительно нам необходимо выставить русский язык, для программ не поддерживающих кодировку Юникод. Осталось только перегрузить компьютер.
 13. Microsoft Windows 10 Enterprise LTSB, скачати можна тут http://nnmclub.to/forum/viewtopic.php?t=1094343 на ноуті в мене працює стабільно, на компі така тільки Windows 8.1, особливої різниці не бачу. фото з ноутбука. Якщо крякозябри, то замініть кодировку, почитайте
 14. Та живіть собі спокійно, авось забудуть у бюрократичній системі, якщо десь випливе, то дадуть знати. P.S. Потихеньку відкладайте гроші про всяк випадок.