bormotuha

Учасники
 • Кількість зміста

  771
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  1

bormotuha last won the day on Листопад 29 2015

bormotuha had the most liked content!

Репутація громади

194 Продвинутий

7 Підписників

Про bormotuha

 • Ранг
  Walkie-talkie
 • День народження 19.02.2009

Контакты

 • ICQ
  470320096@qip.ru
 • Yahoo
  +380955311172

Останні відвідувачі профілю

9 792 перелядів профілю
 1. Ось це правильно, але для цього потрібно відстоювати свої права, маршрутчики уже розпочали. Хто наступний ?
 2. А що, якась захмарна оплата праці? Коли долар був по 5 грн бюджетники отримували до 2000 грн (400 дол) (знаю таких). Поступово зарплата деградувала. Може трохи досить себе вважати за бидло? P.S. Якщо, то я не водій маршрутки.
 3. Куплю чохол-бампер Samsung Galaxy S3 I9300 duos і захисну плівку. Пишіть у приват.
 4. у Київстар тариф 2 Всe разом 105 грн/міс https://kyivstar.ua/uk/fmc Поки що заморозив собі Датагруп на рік, і підключив Київстар, спочатку хотів тариф 3 в одному, але передумав. Рахував так - в датагруп інтернет був 60 грн за 20 мбіт, за модільний 50 грн, за ці ж гроші від Київстар швидкість інтернет 50 мбіт, як куплю новий телевізор тоді підключу 3 в одному за 184 грн, де швидкість буде 100 мбіт, поки що користуюсь телебачення від Датагруп за 39 грн.
 5. Складається враження, що вас у Гугла забанили, так навіть тут, на борді продавали, собі купував, пошукайте тему. https://www.olx.ua/uk/obyavlenie/micro-usb-cabel-kabel-mkro-yusb-v-tkaninovy-oplotts-IDqehHG.html#59c79472bf
 6. А що заважає підєднати від кабелю USB ? У мене сталося подібне, взяв хороший кабель в оплетення з тканини і підпаяв. Успіхів!
 7. Тут частково згідний, ситуація, уявіть повний тролейбус пасажирів і усі ломанулися до кондуктора за квитком, прямо Броунівський рух, кондуктору легше по салону просуватися, ніж декільком десяткам пасажирам, а то ще регулювальника на штат доведеться взяти.
 8. Воно то так, звучить не патріотично, але сім'ю годувати потрібно. Ще чомусь здається, щоб не використали добровольців як маріонеток у чужій грі, також як узгоджуюються "НЦ призначений вишколювати професійних воїнів, які ефективно виконуватимуть бойові завдання" - зі зброєю? Це як відповідає українським законам?
 9. Перша силка, яку надибав https://auto.today/bok/3114-elektrolit-schelochnoy-i-kislotnyy-kakoy-luchshe.html
 10. Добавлю, соляна кислота в пропорції з водою 1:5 або 1:4 або можна використати щелочь (луг) що заливають в акумулятор (1 літра на Варшавці здається, 15 грн) розведена 1:1, після використання, промити усе водою.
 11. jack74 правильно підмітив, що для шефа вигідно тримати працівника, який и швец, и жнец и на дуде игрец, але точно, що краще роботу за людину, що спеціалізується на цьому, не виконає, бо деякі навики з'являються лише зі стажем.
 12. Ніяких програм, виключно вручну, щоб знати, де накосячить.
 13. На Варшавці у ряді біля клітки, де валютчики стоять, точка, де годинники, чоловік давно торгує, до нього звернися, замінить батарейку і підкаже, що робити, можливо ремонтує.
 14. Місяць тому купив такий http://e-matras.ua/matrasy/kapuchino-ortopedicheskij-matras-tm-matroluxe-ukraina.html Нормально, ціна така як на Розетці, але у подарунок безкоштовно дали наматрасник, і якщо товар на суму більше 4000 грн доставка безкоштовна, тому ще взяв подушку. Дешевше, ніж у Луцьку. Правда, хоч і пише, що жорсткий (до 140 кг на місце) але хотів би ще більш жорсткий. P.S. Подушка класна, дружина хотіла забрати, але я не здався...