Перейти до змісту

bormotuha

Учасники
 • Кількість зміста

  1 012
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  1

bormotuha last won the day on Листопад 29 2015

bormotuha had the most liked content!

Репутація громади

307 Поважний

8 Підписників

Про bormotuha

 • Ранг
  Talking box
 • День народження 19.02.2009

Контакты

 • Yahoo
  +380955311172

Информация

 • Интересы
  Чиста совість - ознака поганої пам'яті.

Останні відвідувачі профілю

10 506 перелядів профілю
 1. У скільки обійшласа ця трапеза? Хочу спробувати.
 2. Поставте на зарядку десь на годину. Далі - нажміть одночасно кнопку звука верх (+) Дім (Home) і живлення. Так зайдете у рекавері, зробіть очистку Кеш і Далвік Кеш. Якщо телефон не включається, то вийміть батарею на декілька годин, пробуйте знову. У мене був випадок - під час прошивки зацепив кабель, телефон взагалі не запускався, вийняв батарею на ніч, на ранок запустився і зміг зайти у режим прошивки.
 3. Безглуздий висер, пропіаритись чи показати, що багато слів знає.
 4. Оплату робили з кредитних коштів? Чи власних?
 5. В налаштування відключіть запам'ятовувати паролі і автоматичне заповнення логінів і паролів. Є таке доповнення до браузерів LastPass, зручніше у користуванні, працює майже в усіх браузерах.
 6. Не переймайтеся сильно, на борду люди різні заходять, хтось поглумитися, а кому дійсно потрібно, той сам усе перевірить чи скористається. Дякую за інформацію.
 7. Не поспішайте за безцінь віддавати, одні колонки чогось вартують, до компа можна підключити.
 8. У селах достатньо, у товариша тестя хата 170 м.кв, років 12 ту хату будував, бо 11 дітей у родині, уже діти повиростали. Але тим олухам при владі не цікаво, що у родині багато дітей.
 9. Звідки Ви такий грамотний взялися? Людина повертала ще на зелений, пропускала зустрічний транспорт щоб повернути наліво. Чому кажу, тому що, подібна ситуація там була з братом, бусом повертав наліво, і поліціянти висколи як Пилип з конопель, і давай городити що на червоний їхали, але були свідки, то замовкли. Ситуації на дорозі бувають різні, і всі не передбачити, навіть якщо дотримуватись ПДД.
 10. Це я щось не так зрозумів? 8 млн. грн. тролейбус? Тобто близько 300 000 $ ? Що вони курять?
 11. Це так, але чи всякий Xeon стане на 775 сокет або материнку? Не все так просто, і різати нічого не потрібно, ціна адекватна у топіка.
 12. Таку велику запитайте на ринку де насоси і інше для сантехніки.
 13. Це, звичайно, класно придумав - оплата після здачі об'єкту. Якщо об'єкт 3 місяці роботи, то що, без грошей сидіти? Розвод, ніде такого немає, є оплата після виконаного виду робіт, типу штукатурка - заплатили, шпаклівка - заплатили, плитка -заплатили. Або кожен тиждень певна оплата. А то кидалово 100%, уже навчені.
×