Перейти до змісту

bormotuha

Учасники
 • Кількість зміста

  1 104
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  1

bormotuha last won the day on Листопад 29 2015

bormotuha had the most liked content!

Репутація громади

346 Поважний

8 Підписників

Про bormotuha

 • Ранг
  Talking box
 • День народження 19.02.2009

Информация

 • Интересы
  Чиста совість - ознака поганої пам'яті.

Останні відвідувачі профілю

10 854 перелядів профілю
 1. Яка тоді логіка продавати дешевше за кордон, коли спокійно реалізується на внутрішньому ринку? Що, валюти не вистачає?
 2. Я це розумію, але маю на увазі чому тоді такі високі ціни для українців? От поясніть, чому у тій же Німеччині м*ясо 4 євро, і у нас така? Сир твердий виробництва Голандії ціна десь 170 грн за кг, у нас не менша, у сусідній Польщі ще дешевше. Що, у нас зарплати європейські?
 3. І що, вам це якось допомогло? Для мене це нічого говорить, у Німеччині купував олію за ціною літр 1 євро. Це так, для порівняння.
 4. Знайшов, дзвоніть, віддам безвоздмездно
 5. Не дивуйтесь, це наслідок Радянської епохи, в головах ще сидить - Кто не с нами, тот против нас. На рахунок віри, як процитував мій старший брат, "и Бесы веруют и трепещут."
 6. А яка відмінність від світу? Як по Дарвіну - сильний пожирає слабшого, тільки лозунгами прикриваються. На рахунок карману - правильно, своя рубашка ближче до тіла, і лукавити не потрібно. Кого в першу чергу захищати будете, свою родину, чи голодуючого з Африки? Німеччина уже нагодувала біженців, як цигани, падли робити не хочуть, тільки бродяжничають. Зайшов я якось в Міндені в супермаркет електроніки, то вони порозсідались на підлозі між рядами і гризуть семки щи щось подібне, усі люди шарахаються від них. Запитував знайому, що живе в Німеччині, каже біженцям 200 євро на тиждень платять допомоги. Також погугліть про великі копорації, багато нового дізнаєтесь про так звану псевдо допомогу. Єдина мета компаній не накормити, а збагатитись, а це різні речі.
 7. 1, Я так бачу, що на Борді все розжовувати треба - halcogen Для аграрної країни стільки народу не треба. Та й проблем з продуктами в світі не має. Україна не тільки аграрна, металургія теж є (була), а це основа усі\ї промисловості, далі - проблема продуктів все таки існує навіть у нашій країні ( маю на увазі мінімальні зарплати і пенсії), поцікавтесь у пенсіонерів, як на півтори тис. живуть. 2. Конкуренти нікому не потрібні, особливо ЄС. Так що не будуй ілюзій... Ілюзіями не страдаю уже років з 18, давно зрозумів, треба заробляти, а не клянчити подачки з барського столу, і уже років так сім офіційно ніде не працюю, та й до того років 10 працював офіційно лише заради стажу (і це не основний дохід) 3. В принципі продзабезпечення не є проблемою як такою. - не така вже й легка спроба усіх нагодувати, тим більш коли нема бажання годувати ледацюг і дармоїдів (особливо в нашому парламенті)
 8. Чоловіче, що ви курите? https://www.rbc.ua/ukr/news/ukraina-popala-spisok-stran-nehvatkoy-prodovolstviya-1517238311.html
 9. Воно то так, але прихована реклама Петруся працює...
 10. Якщо в жопу, то нічого складного самому зробити, глянув, як на Ютубчик дівчина собі робила, і сам коловся. Не тратьте гроші.
 11. Завищена хотілка, невже ви дійсно думаєте, що хтось купить залишки з поломаними краями за вказану ціну, хіба, що доставку зробите нахаляву. У Новій Лінія я купував по 58 грн листи розміром 0,6х1,5 (12,5 мм)
×
×
 • Create New...