bormotuha

Учасники
 • Кількість зміста

  759
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  1

bormotuha last won the day on Листопад 29 2015

bormotuha had the most liked content!

Репутація громади

190 Продвинутий

7 Підписників

Про bormotuha

 • Ранг
  Walkie-talkie
 • День народження 19.02.2009

Контакты

 • ICQ
  470320096@qip.ru
 • Yahoo
  +380955311172

Останні відвідувачі профілю

9 751 перелядів профілю
 1. Ніяких програм, виключно вручну, щоб знати, де накосячить.
 2. На Варшавці у ряді біля клітки, де валютчики стоять, точка, де годинники, чоловік давно торгує, до нього звернися, замінить батарейку і підкаже, що робити, можливо ремонтує.
 3. Місяць тому купив такий http://e-matras.ua/matrasy/kapuchino-ortopedicheskij-matras-tm-matroluxe-ukraina.html Нормально, ціна така як на Розетці, але у подарунок безкоштовно дали наматрасник, і якщо товар на суму більше 4000 грн доставка безкоштовна, тому ще взяв подушку. Дешевше, ніж у Луцьку. Правда, хоч і пише, що жорсткий (до 140 кг на місце) але хотів би ще більш жорсткий. P.S. Подушка класна, дружина хотіла забрати, але я не здався...
 4. Під час прибирання у хаті, знайшов старий (новий) плівковий фотоапарат, колись купувався за 30 дол., шкода викидати, що можна з нього зробити?
 5. А хто дасть гарантію, що кухонними ножами не почнуть різати, а хто дасть гарантію, що машинами почнуть давити і т.д... Всі ці розмови дурниці, зброя не в руках, зброя в голові....
 6. Установіть Anvir Task Manager, контролює автозагрузку і зміну стартової сторінки. В браузерах установлюю доповнення uBlock і Adguard. Описаних проблем давно не зустрічаю.
 7. Перевірте знизу пробку на злив води з машинки,може слабо закручена або сальник (прокладка) уже затвердів.
 8. Був у мене Netis 2411R, користувався десь три роки, не грівся, зв'язок тримав стабільно, єдине, що якщо напруга скакала, то збивались налаштування. Якийсь час тому надумав і купив у Фокстроті Netis 2419R, але після трьох днів користування заніс назад у магазин - обривався зв'язок по Wi-Fi, баби у хаті мені мозги виносили - не могли зайти у свої Контакти. Обміняв у Фокстроті з доплатою на TP-LINK TL-WR845N, рекомендую, за цей тиждень користування ні одного обриву, підключено одночасно компютер, ноутбук і чотири телефона, і SpeedTest показує результати кращі, ніж у договорі з провайдером. До речі, просіть у Фокстроті знижку, мені зробили на 49 грн нижче, ніж на Розетці.
 9. USB OTG кабель до телефону. О95-5З-ІІІ-72 О96-6Ч-82-І72
 10. То ви особисто, а мені, особисто зручніше маршруткою, наприклад спробуйте з вокзалу чимось виїхати, на Відродження, наприклад.
 11. Не втримався, ледь не прочитав шубу з мамонта
 12. В ДОСААФі на на ліво, далі на 3 поверсі прямо, там роблять.