Перейти до змісту

fotlav

Учасники
 • Кількість зміста

  362
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

91 Байдужий

Про fotlav

 • Ранг
  А поговорить?

Останні відвідувачі профілю

3 229 перелядів профілю
 1. Тим хто цікавиться пропозицією, прошу вибачення за затримку з відповідями, з причини зайнятості і відсутності постійного інтернет зв'язку. Обов'язково дам всім відповіді в приват на вихідних.
 2. у мене залишились газоблоки Solbet (Польща) 10шт. цілих блоків 59см. - довжина, 36см. - ширина, 24см.- висота (фото знизу) 24 шт. "серцевини" великі (орієнтовні розміри на фото знизу) і 11 шт. "серцевин" трішки менших і різних розмірів обрізки (фото знизу) 10шт. цілих блоків 59см. довжина 36см. ширина 24см. висота 24 шт. "серцевини" великі (орієнтовні розміри на фото знизу) і 11 шт. "серцевин" трішки менших і різних розмірів обрізки
 3. fotlav

  утеплення будинку

  Якщо бути точним в термінології то це вже не зовсім пінопласт, а як в народі говорять "екструдер" , звісно eps буде кращим навіть за самий хороший ПСБ-С, ну але і ціна я так розумію теж подвійна. Серега89 а ось таке питання, якщо взяти і компенсувати погану якість ПСБ-С-25 за рахунок товщини, тобто замість 10 утеплитись 15, або краще в 2 шари по 10, і зробити товщину утеплення 20см, буде резон в такій затії?
 4. fotlav

  утеплення будинку

  Venom якщо це не реклама церазіту була, то кожний виробник в своїх технічних картах вказує, що пінопластом щільністю 25 можна утеплювати фасад мокрим способом. Venom в не обіду, але можете ви написати так би мовити своїми словами, бо я разів двадцять читав, але так і не вловив суть вашої думки.
 5. треба передзвонити до них і попросити собі якусь знижку - за рекламу, якщо щось буду ще в них замовляти. https://board.lutsk.ua/topic/93252-dveri-vikna-shodi-mebli/?tab=comments#comment-1052442759
 6. Titan Titanovich дякую за опис процедури, все коротко і зрозуміло.
 7. fotlav

  утеплення будинку

  Ну ніби ви зі мною не погоджуєтесь, але резюмували свій пост, тим самим про що і я говорив вище. Серега89 не подумайте що я жартую чи хочу підколоти, але як це на практиці здійснити, ось ви наскільки я розумію наближені до цієї сфери, ви намагались в якійсь торговій точці переважити пінопласт та ще і цілий куб. Чи можливо є якийсь пінопласт \бренди\ який точно відповідає заявленим нормам і якому ви довіряєте.
 8. Замовляв на Потебні в столярні, тут на Борді є їхні контакти кінцевим продуктом задоволений.
 9. я перепрошую, відповідь "ні" відноситься до першої половини питання чи до другої ? народ а як щодо того щоб описати коротко свій досвід від першого походу до отримання книжечки, бо можливо є якісь нюанси які не прозвучали в моїх запитаннях.
 10. fotlav

  утеплення будинку

  ні мені зараз воно не потрібно, просто хотів розібратися в питанні, ну і щоб прокоментували люди хто розбирається в цьому. Просто я завжди керувався такою логікою і іншим радив потрібно пінопласт щільністю 15 натомість купував 25 потрібно щільність 25 купував 35 потрібна 35 брав екструдований пінопласт з таким підходом я десь посередньому виходив на різні ДСТУ і ДБН як так виходить, що пишуть 35 а насправді гірша за 25 П.С. тільки не потрібно жартувати , що і на заборах пишуть.
 11. Питання від "чайників" або як отримати закордонний паспорт? Народ хто вже отримував закордонний паспорт, дайте відповідь на декілька питань і опишіть коротко як проходить процедура від першого відвідування до отримання безпосередньо самого паспорта. 1. Яка різниця між ЦНАП на Лесі Українки і паспортний сервіс на Конякіна? 2. З інтернету дізнався що для подачі потрібно паспорт і ідентифікаційний код. Копії потрібно самому робити чи їх роблять на місці ? 3. Фото роблять разом коли подаєш документи, чи в інший день? 4. Оплату за послуги здійснюються на місці чи в якомусь відділені банку? Дублюю свої ж запитання на початок нової сторінки.
 12. fotlav

  утеплення будинку

  Народ оцініть на око, яка це товщина пінопласту що утеплюють фасад? І допоможіть розібрати в такому - на сайті серія оптима тільки 25 а тут чомусь на фото 35
 13. дякую yurgen за пораду, тільки шкода, що я так її пізно побачив ато я через цей глюк, останнім часом боявся на це форум заходити.
 14. Питання від "чайників" або як отримати закордонний паспорт? Народ хто вже отримував закордонний паспорт, дайте відповідь на декілька питань і опишіть коротко як проходить процедура від першого відвідування до отримання безпосередньо самого паспорта. 1. Яка різниця між ЦНАП на Лесі Українки і паспортний сервіс на Конякіна? 2. З інтернету дізнався що для подачі потрібно паспорт і ідентифікаційний код. Копії потрібно самому робити чи їх роблять на місці ? 3. Фото роблять разом коли подаєш документи, чи в інший день? 4. Оплату за послуги здійснюються на місці чи в якомусь відділені банку?
 15. fotlav

  Новобудови Луцька

  А хто і що будує в с. Тарасове? орієнтовно ось тут
×