Перейти до змісту

fotlav

Учасники
 • Кількість зміста

  376
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

92 Байдужий

Про fotlav

 • Ранг
  А поговорить?

Останні відвідувачі профілю

3 312 перелядів профілю
 1. Можливо я щось пропустив, але окрім магазину Хата ламінату і Доброботу інших магазинів я не знаю по продажу подібної продукції. в першому пості писав інформація застаріла, так як більше року, вони переїхали в інше приміщення на вул. Рівненська, в першому повідомлені я про цей магазин писав. так є там ручки, але це не мій варіант.
 2. Народ стикнувся з проблемою вибору дверних ручок для міжкімнатних дверей. Безпосередньо потрібно повністю хромовані, а не комбіновані. Можливо хтось порадить ще точкі продажу в яких я не був. П.С. Нова Лінія, Епіцентр, Добробут, На Рівненській біля мосту, на Львівській в тих магазинах які на слуху, вже був, тому прохання їх не називати.
 3. Підкажіть, як взнати який провайдер надає послуги інтернет зв'язку в тому чи іншому багатоквартирному будинку? П.С. опитування найближчих сусідів нічого не дало, так як інтернетом не користуються.
 4. fotlav

  Стіл знахідок

  Знайшов електронну книгу, прошу відгукнутися власника, або його знайомих.
 5. чому? теж саме написано в процитованій вами статті принаймні натяк на якийсь ремонт я там не помітив.
 6. Можливо комусь пригодиться
 7. Народ перепрошую, можливо не зовсім в тему і не зовсім про тротуари але що це на Ковельській за "діч" зробили з будинку?
 8. Ну раз мова тут вже зайшла про різні супермаркети, а не тільки про зазначений в назві теми то теж відзвітую був на днях в Колібрісі на Грушевського - міняють в залі розкладку товару, працівники активно на стелажах здирають старі написи назву магазину, в розмовах чути що буде інший магазин , але я для себе зрозумів що це лише буде зміна вивісок ,принципового щось нового там не міняють.
 9. і з Борду я так розумію що це одне і те ж. загуглив це якийсь сайт а мені потрібно, як в заголовку теми звучить.
 10. Ніколи не стикався з цим питанням, можливо місцева тусовка допоможе, все ж тут люди в "темі" знаходяться. Де в луцьку можна придбати акумулятор (BL-5B) Li-Ion до мобільного телефону, потрібні надійні точки продажу. Хтось порадить адреси.
 11. Потрібна батарея до Nokia 6070 (BL-5B) Li-Ion Якщо є то зорієнтуйте по ціні. P.S. помилково написав таке ж повідомлення в темі "Продам запчастини для ремонту телефонів та планшетів", так що видаліть його.
 12. Заберу мобільний телефон робочий за дякую (безкоштовно).
 13. fotlav

  утеплення будинку

  Якщо бути точним в термінології то це вже не зовсім пінопласт, а як в народі говорять "екструдер" , звісно eps буде кращим навіть за самий хороший ПСБ-С, ну але і ціна я так розумію теж подвійна. Серега89 а ось таке питання, якщо взяти і компенсувати погану якість ПСБ-С-25 за рахунок товщини, тобто замість 10 утеплитись 15, або краще в 2 шари по 10, і зробити товщину утеплення 20см, буде резон в такій затії?
×