Перейти до змісту

fotlav

Учасники
 • Кількість зміста

  445
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

100 Продвинутий

Про fotlav

 • Ранг
  А поговорить?

Останні відвідувачі профілю

3 412 перелядів профілю
 1. fotlav

  утеплення будинку

  @Alex S припускаю що ви не помітили моє запитання , так як досі його ще не прокоментували, тому дозволю собі процитувати його ще раз.
 2. fotlav

  Новобудови Луцька

  Думка суто стороннього спостерігача. 1. Подобається місце розташування - не далеко за містом, знаходиться так би мовити на "кутку" де напряму доїзд до двох трас Ковельська і Володимирська, близько ліс, ставки. 2. Самі будинки - ну "таке" аналогія як з добре реконструйованими "хрущовками".
 3. Вчора їхав від лікарні Боголюби 47 маршруткою і також цілий тиждень бачу як вони курсують містом. Так що в Харківському університеті мабуть передумали і вирішили що таки потрібна в Луцьку 47 маршрутка
 4. Для тих хто постійно слідкує за цим розділом на Lutsk Board, то нічого нового, але коментарі цікаво було почитати.
 5. fotlav

  Здати металобрухт

  ціна на кінець осені в 5грн. це було з їхньою доставкою чи коли сам привозиш на базу? бо зараз на середину лютого ціну озвучили таку 5.80грн. - 5.50грн. якщо привозиш на базу 5грн. якщо вони самі забирають.
 6. так фото залишились і дорогі як пам'ять хоча до кінця не уявляю яка буде якість цих фото, коли вони зроблені на 0.3 mp vga camera.
 7. Нажаль фото безпосередньо свого телефону, зараз не можу зробити. Але ось фото з інтернету, ідентичні моєму телефону.
 8. Куплю, позичу, обміняю на шоколадку, заберу даром - справний кабель від "антикваріату" Nokia 6070 до комп'ютера.
 9. fotlav

  Здати металобрухт

  Вже з нового року хтось здавав металобрухт? Цікавить які зараз ціни? p.s. Можливо є в когось контакти "нормальних" скупщиків "самовивіз".
 10. fotlav

  утеплення будинку

  @Серега89 от нащо ви це написали знову в мене закрались сумніви і роздуми, а чи дійсно потрібні ті дюбеля. З однієї сторони розумію що - по технології потрібні дюбеля. З іншої, задаєшся питанням - а куди той пінопласт дінеться на одноповерховому будинку, заармований клеєм і сіткою.
 11. fotlav

  Сонячна енергія

  Прошу вибачення всіх, хто мені ще щось хоче написати, доказати, розказати. Відповісти вам я не зможу протягом декількох днів, так як буду зайнятий. Не зліться і не гарячкуйте, всі ваші повідомлення я обов'язково прочитаю і по можливості дам відповіді.
 12. fotlav

  Сонячна енергія

  @Unknown що вже "Вангуємо" помаленьку По-перше, я нікого ні в чому не переконував. По -друге, я можливо десь висловив лише свої допущення. По -третє це лише фото. Все інше це ваші домисли, здогадки і таке інше. @Unknown а мінусувати не гарно і абсурдно, лише за фото як в когось на дахові сонячна панель лежить.
 13. fotlav

  Сонячна енергія

  Я вже про це писав іншим, але ще раз повторю вам - наявність електроопор на задньому плані фото ніяким чином недоказує і не підтверджує ваші здогадки, що станції підключені до загальної електромережі. Як аргумент я вам назвав, енергонезалежність Наприклад, запитайте тих людей які мають підключений газ але користуються твердопаливними котлами. Хтось вам відповість що газ дорогий, а хтось скаже що я хочу буди енергонезалежним від Волиньгазу, Нафтогазу, НКРЕКП ну і самі продовжите ланцюжок. @Unknown а P.S. Ви прокоментуєте? надіюсь ви просто не помітили запитання.
 14. fotlav

  Сонячна енергія

  Не хочу претендувати на достовірність але здається це ще брати Клюєві за часів Януковича "продавили" перші цю "тему" , побудувавши станції на неокупованому в той час Криму. не перевіряв цю інформацію на достовірність але якщо це так, то мабуть тому що в Європі набудували вже достатню кількість сонячних, вітрових станцій і т. інше. ну принаймні якусь критична кількість так точно. Але там тепер вони субсидують і стимулюють громадян, до купівлі електрокарів.
 15. fotlav

  Сонячна енергія

  @Unknown з першим вашим реченням абсолютно згоден а от з іншим є таке слово проти якого ніяк не посперечаєшся називається воно енергонезалежність Ну нарешті Ви звернули увагу на це, мабуть ключове у всьому цьому. P.S. @Unknown просто питання для справки, можете аргументувати свої -1 в мою адресу?
×