Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

17 часов назад, nickel сказал:

Тоді прийдеться АМ повністю відключити? В принципі можна, діапазон мертвий. 

Глянув схемку тюнер борд. Там тільки один вихід, тобто нема окремого ам сєлєктора. Такий номер не пройде як з моєю автомагнітолою де є окремий АМ селектор зі своїм входом.

Змінено користувачем Litovets
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 21.09.2020 в 15:16, nickel сказал:

А на платі можеш це місце показати?

По тій схемі затрюдняюсь без замірів показати.Краще мабуть буде так - 

175624386_11.thumb.png.e254bae9021ebbdb79b577417ae18fec.png

Має грати в любому режимі.Тільки в пасивному стані має бути вибраний режим(наприклад CD на стопі, Tape без касети) щоб не накладався звук.

 

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

44 минуты назад, iiron сказал:

По тій схемі затрюдняюсь без замірів показати.Краще мабуть буде так - 

175624386_11.thumb.png.e254bae9021ebbdb79b577417ae18fec.png

Має грати в любому режимі.Тільки в пасивному стані має бути вибраний режим(наприклад CD на стопі, Tape без касети) щоб не накладався звук.

 

А які заміри треба зробити для впевненості?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, nickel сказал:

А які заміри треба зробити для впевненості?

Для варіанту 2 не треба.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зі свого досвіду. Доробляв свою автомагнітолу наступним чином.

Відслідив по регулятору гучності підсилювач. гГянув що за мікросхема. По мануалу визначив входи і через електроліти підключився туди з допомогою  аудіорозєму (було куди врізати) з можливістю розриву сигналу ( типу грають гучномовці, підключив навушники - гучномовці вимкнулись) я зробив навпаки. Хоча  для чистоти вистачало налаштувати на порожній фм канал. Результат більш ніж задовільняє. Крутити музичку можна від будь-чого що має вихід під навушники. + отримав чудовий хендфрі для телефона. Коротше дешево і сердито.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 минут назад, S30 сказал:

Зі свого досвіду. Доробляв свою автомагнітолу наступним чином.

Відслідив по регулятору гучності підсилювач. гГянув що за мікросхема. По мануалу визначив входи і через електроліти підключився туди з допомогою  аудіорозєму (було куди врізати) з можливістю розриву сигналу ( типу грають гучномовці, підключив навушники - гучномовці вимкнулись) я зробив навпаки. Хоча  для чистоти вистачало налаштувати на порожній фм канал. Результат більш ніж задовільняє. Крутити музичку можна від будь-чого що має вихід під навушники. + отримав чудовий хендфрі для телефона. Коротше дешево і сердито.

Спойлер

 

 

 

Змінено користувачем nickel
  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Хай. В родича в селі виникла необхідність в примітивній "сигналці" - вночі хтось пи$$дить качки

 

Перше, що приходить на думку - шлейф з первинної обмотки  "на розрив", і якась "бемкалка", щоб біг за ружжом ;) 

 

Із якого "говна і палок" можна таке сконструювати? Можливо з сигналізатора покльовки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В тих хто торгує сигналками купуєш недорогу сирену. Береш реле на 12в і блок живлення на 12в. Сирену підключаєш через реле так, шоб коли реле включене то живлення на сирену не подавалось. Обмотку реле підключаєш через обривний шлейф, тільки старайся шоб довжина тонкого провода була мінімальна, якшо треба то підвод зробити більш товстим кабелем.

Коли шлейф обірветься, реле вимкнеться і подасть живлення на сирену. Якшо взяти хорошу сирену, то збіжиться все село :)

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, Lisovic сказано:

Якшо взяти хорошу сирену, то збіжиться все село :)

і качки вимруть від переляку :D

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

маю таке

Spoiler

2035702932_w640_h640_signalizatsiya-105-alarm.jpg

правда перероблене під мобілу, тобто коли спрацьовує сирена, дзвонить на швидкий номер, просто не зрозуміло, якщо це тхір, то воно не поможе, якщо людина то так.

Змінено користувачем Revolver
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Revolver  Скільки хочеш за свій датчик руху?  Всі нюанси - в приват pls.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я на олх бачив камери нагляду в оренду...

але там камера цікава така, з gps та сімкартою, +акумулятор

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, Unknown сказано:

і качки вимруть від переляку :D

аби сусіди не відклали пару кірпічів від переляку :)

навіщо сирена,

головне щоб зайшов взяв, спалився на камеру а поки виходити сказали здрястє люди з автоматами....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 02.10.2020 в 15:50, Harddriver сказал:

Хай. В родича в селі виникла необхідність в примітивній "сигналці" - вночі хтось пи$$дить качки

 

Перше, що приходить на думку - шлейф з первинної обмотки  "на розрив", і якась "бемкалка", щоб біг за ружжом ;) 

 

Із якого "говна і палок" можна таке сконструювати? Можливо з сигналізатора покльовки?

https://rozetka.com.ua/242099719/p242099719/

волає норм. Тільки в даному випадку вчепити треба *лицем* виключно до дверей, щоб качки не робили помилкових спрацьовувань.  Можна й готове на розрив купити, там взагалі ціна в районі 100грн, смисл колхозити ?

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можна сказати, що це точно не з сімейства куницевих, вони садисти по природі, однією або двома качками не обійшлось би 
пи$$дить -  в смислі тирить?, великих тільки лис може, якщо не качки, а каченята, то варіантів більше. 
як варіант)
https://cv1.pikabu.ru/video/2020/09/18/1600437688222743555_720x404.mp4

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Під'єднав звукову систему до приставки, результат - низькочастотний шум. Знаю, треба з'єднать маси, але з досвіду з блютус-адаптерами  знаю, деякі працюють нормально, і шуму нема, а в деяких згорає проц. Думаю включити через резистор, який номінал? Приставка має живлення 5 v, монітор - 12

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 05.11.2020 at 11:03, Harddriver сказано:

Під'єднав звукову систему до приставки, результат - низькочастотний шум. Знаю, треба з'єднать маси, але з досвіду з блютус-адаптерами  знаю, деякі працюють нормально, і шуму нема, а в деяких згорає проц. Думаю включити через резистор, який номінал? Приставка має живлення 5 v, монітор - 12

які масии, ви що таке придумали,

 

1) ваш підсилювач шумить із телефоном, планшетом?

2) я вас можливо здивую, якщо підключити вашу приставку від акумулятора то вона перестане шуміти, в мене до прикладу ноутбук шумить коли нічого не відтворюється і це абсолютно нормально бо там звукова карта так і розведена на платі що шумить ....

 

ну і саме просте кабель хоч нормальний екранований використовуєте?

Змінено користувачем Voronin10
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підсилювач - динаміки в моніторі. Джерело сигналу - IPTV приставка. Маси колись помагали, але тоді все на транзисторах ще було :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Harddriver сказано:

Підсилювач - динаміки в моніторі. Джерело сигналу - IPTV приставка. Маси колись помагали, але тоді все на транзисторах ще було :)

ааааа, ну панятно,   зрастє конденсатори в моніторі :) це якщо він вже не новий...

а якщо на монік подати сигнал з того ж телефону?

 

в мене в моніку тоже є і динаміки і юсб, но в мене ноут і це непотрібно :)

але якщо б там був юсб хаб я б напевно юзав....

 

 

Змінено користувачем Voronin10
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я знаю, що з окремим живленням проблема щезне, але підключати приставку чи монік від акума - це не є витончене рішення :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, Harddriver сказано:

Я знаю, що з окремим живленням проблема щезне, але підключати приставку чи монік від акума - це не є витончене рішення :)

просто подай на моннік сигнал з іншого джерела, можливо тіж самі шуми залишаться і виявиться шо проблема не там...

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є вертоліт на 7,2 вольта (6 дуже малесеньких і дохлих нікель-кадмієвих акумуляторів). По вазі ця батарея приблизно така ж як і 1 акумулятор 18650. Порадьте повишайку з 4,2 (3,7) до 7,2 вольт, але не дуже громіздку і щоб не спалила мені плату гвинтокрила, коли напруга падатиме. Маю таку повишайку, якою спалив зо три плати в машинці, доки розібрався чому горять плати. Після падіння напруги на вході до 4 і менше вольт, вона на виході починала видавати біля 30 вольт, при виставлених 5.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, nickel сказано:

на 7,2 вольта

а дві 18650 поставити послідовно? і ніяких повишайок... бмс контролер тільки бажано.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Basil сказал:

а дві 18650 поставити послідовно? і ніяких повишайок... бмс контролер тільки бажано.

Думаю не взлетить :) Ще й бмс

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...