Перейти до змісту

Litovets

Power users
 • Кількість зміста

  2 957
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Всі записи від Litovets

 1. Толку з апів теми? Ніхто в здоровому глузді не купить ССД не побачивши попередньо результатів тестування. Тим більше якщо ціна не дуже відрізняється від вартості нового з гарантією.
 2. Litovets

  Оцініть будь ласка ПК

  Обідився на заяву що збиваю ціну Зараз заберу. Оцінка завжди однаково-непредвзята, мотивацію на рахунок корпуса пояснив. Якщо цікаво і треба корпус міг би обміняти з моєю доплатою на звичайний АТХовий чорний корпус
 3. Litovets

  Оцініть будь ласка ПК

  Я не барига щоб збивати ціну. Я даю обєктивну оцінку комплектуючим про які йде мова. Мене зацікавив корпус оскільки шукаю собі щось подібне під модінг-проект. А тут вже в якісь срані бариги записують
 4. Litovets

  Оцініть будь ласка ПК

  Не можна від слова зовсім. Материнка на 754му сокеті. Ця платформа на момент виходу (а це перша половина 2000х) була "мертвонародженою" то про який апгрейд можна говорити. Залишити корпус, розібрати БЖ і перевирити хочаб на предмет дутих ємкостей, просканити поверхню вінта і якщо все ОК то і його залишити. Все, решту сміливо на смітник. Це якщо вже так хочеться по максимуму використати наявні комплектуючі. Яле якщо треба більш-менш сучасний комп і мінімум геморою - купити за +- 2к грн. готовий системник.
 5. Так це рейд-контролер для акопичувачів із САС підключенням, для 99% користувачів ПК зовсім не потрібна річ. Хоча пару десятків доларів має коштувати, теоретично.
 6. Litovets

  Оцініть будь ласка ПК

  І то не факт, невідомо що за БЖ і в якому стані.
 7. Це класика жанру. Купітьайфонфкрєдіт - мєнталітєт нєпобєдім.
 8. На стокових частотах i5-3570k буде на декілька відсотків (які можна побачити хіба в синтетичних тестах) швидший. На практиці зізниця в продуктивності буде практично непомітна. Основний плюс i5-3570k в тому що він холодніший. А у випадку розгону то вже як вийде і залежити це буде від конкретного екземпляра. Хоча i5-3570k має тонший техпроцес і в теорії має краще розганятись.
 9. Litovets

  Оцініть будь ласка ПК

  Корпус важкий і габаритний - виходячи із загальної вартості заліза пересилка невигідна.
 10. Litovets

  Оцініть будь ласка ПК

  Дуже смішно. Сірий корпус без юсб і аудіовиходів на морді, який по суті являється старим серверним, за 500 грн? Оцінювати хард і БЖ не маючи елементарних данних про їх параметри і стан - просто геніально. А якщо вінт має купу бедів чи ремапів? А якщо БЖ має струм по 12вольт лінії 10-12 ампер або або/і зношений вентилятор/дуті ємкості?
 11. Litovets

  Оцініть будь ласка ПК

  Єслі шо - я перший заявив про бажання придбати даний корпус. Ну і звісно 250 грн. теж можу дати.
 12. Litovets

  Оцініть будь ласка ПК

  Жорсткий диск (я так зрозумів 250 гб) максимум 300 грн. але то не точно бо нема результатів його тестування. БЖ не відомо хто виробник і які характеристики, тре хочаб фотку наклейки. А за корпус я дам 150 грн.
 13. Litovets

  Оцініть будь ласка ПК

  ТС хоч чогось варті корпус, БЖ (якщо без дефектів) і жорсткий диск (якщо з ним все норм). Решту можна з чистою совістю викинути на смітник. До речі - корпус я б забрав якщо він не покоцаний.
 14. Якщо відштовхуватись від його характеристик то десь 4к грн. ну 4.5 максимум.
 15. ІМХО шкода таку красу ховати в недрах БЖ, особливо якщо корпус з нижнім його розміщенням
 16. Litovets

  Віддам стартовий пакет МТС

  Забрав. Тему фтопку.
 17. ТС цим телефоном що "чоткі" посончики пляшки пива на районі відкривали? Чи зуби об нього точили?
 18. Золоті слова) Дякуючи тому що ціни на 1155 значно впали десь на протязі 2018го року 775 сокет можна нареші відправити на давно заслужений відпочинок і з чистою совістю похоронити.
 19. Litovets

  За кого голосувати

  Сорі за оффтоп. Не було б зайвим вести на борді представлені на картинці репресії для згаданих там же персонажів.
×