Перейти до змісту

Litovets

Power users
 • Кількість зміста

  3 074
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Всі записи від Litovets

 1. Є така материнка? Про якість я не спорю. Просто в районі 3к. цінять плати рівня максимус 6 хіроу, а це реально топ сегмент, але і там черги нема. Плат на 1150 хоть дупою жуй і крутих і хороших і не дуже. Аби ще хоч в половину менше було хороших процесорів по адекватних цінах.
 2. Ви готові заплатити таку суму за цю материнку? Чи ціну просто придумали?
 3. А БЖ справиться? 7850 не погано так піджирає ВАТи потужності.
 4. Десь так їх і цінять, але за суму до 1500 можна купити щось типу 7870, а це вже буде значно веселіша відяха.
 5. Для початку, ви відрізняєте слоти ПСІ і ПСІ-Експрес? Бо судячи з вимог схоже на те що ні.
 6. Совковий калькулятор робочий? Забрав би.
 7. Цілком згідний. Але якщо говорити не про нормальний крос файр, а про збоченський гібридний крос файр який (як заявляє сама АМД) дозволяє поєднати обчислювальні ресурси встроєного в процесор відеоядра і дискретного, то (якщо вірити АМД) профіт має бути - в теорії. Але на практиці сам особисто таку звязку ніколи не тестив, та і детально ніколи не цікавився. А так, звичайно, що для більшої продуктивності всієї системи краще щоб ніяка встройка не займала своїм затичним відеоядром ОЗУ і особливо пропускну здатність шини ОЗУ.
 8. Тобто треба підняти гібридний крос фаєр? Якщо так, то має бути дискретна відяшка 7000 серії. 7790 вистачить за очі для даного ЦПУ. Але, чесно кажучи, той гібридний крос файр ще те збочинство і не факт що буде з нього якийсь відчутний приход.
 9. А то нічо що в назві теми написано - "Шукаю м.плату Socket 775 з чипсетом i955 p965"
 10. Все правильно. Козацькому роду нема переводу.
 11. Доводилось, в студентські роки. Більше не хочу, та і здоров'я не дозволяє
 12. Та що ви до нього причепились? Ну хоче чоловік працювати на будівництві, може йому набридла та ІТ-сфера. Порекомендуйте краще щось стосовно його питання.
 13. Так я і написав що в 90х жєпа була глибша)
 14. А що ви хотіли? Країна так глибоко в жєпі що глибше була хіба на початку і середині 90х
 15. GIGABYTE HD 7870 WindForce 3X OC Модель GV-R787OC-2GD із заводським розгоном по частоті ГПУ. Присутні оригінальна упаковка і заводський комплект. Відяха повністю справна, стабільна, в ремонтах не бувала. Продається по причині апгрейду. Дам можливість перевірити перед покупкою. Фотки і скріни тестів під спойлером. Ціна - 1250 грн.
 16. Айяйяй, ви мене розкусили (ні), з пізіром ретіруюсь
 17. Це всього лиш певна система, побудована певними людьми для досягнення цими людьми своїх певних цілей. Принцип роботи цієї системи оснований на використанні певних особливостей людської психології. Не більше і не манше. І цим певним людям вигідно щоб інші люди не мислили раціонально і робили свій вибір керуючись емоціями а не логікою. з.і. Раціональність не можна ототожнювати із правильно/неправильно - це різні поняття. з.з.і. Бачу ми починаємо переходити на більш філософські міркування. Ехх, форум це не найкраще місце для роздумів на такі (філософські) теми
 18. Я, наприклад, оцінюю речі виходячи з іхніх параметрів, характеристик, якостей апаратного і програмного забезпечення, ергономіки і т.п. сухих данних. І якщо дивитись на іпхон 7 в такому світлі то у нього при ціні в 8+ к. грн. немає няких переваг крім попсового логотипа на корпусі. з.і. Теж мав у користуванні іпхони на протязі 2,5 років.
 19. Як класно, для продавців іпхонів, що у нас багато людей які мислять не раціонально.
×
×
 • Create New...