Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

On 15.10.2019 at 14:05, Basil сказано:

Подаруйте транзистор кт315б...

spacer.png

сучасні аналоги чим невгодили?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, є добротна, але вже морально застаріла сд/касетна магнітола Philips AZ1316, але в ній немає ні блютуза ні хоча б юсб (жінці хочеться блютуз, а мені юсб). На Аліекспресі зараз повно платок з мп3 плеєрами де є і юсб і блютуз. Можна їх якось поженити і чи складно це зробити? Якщо складно, то готовий заплатити за роботу, платку можу замовити і сам, якщо визначимося з конкретною моделлю платки. Я собі так думав: в ній повзунком вибираються режими, мабуть перемикається живлення на різні блоки магнітоли. Якщо на місце режиму касети підпаяти платку, то замість касети буде працювати платка і місце для платки знайдеться в касетній деці. В ідеалі хотілося б щоб хоча б гучність можна було змінювати рідними кнопками. Реально це все? Порекомендуйте платку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блютузом можна пожертвувати, якщо буде аукс. Та й взагалі якщо буде якесь дуже просте рішення, то можна чимось одним пожертвувати чи юсб чи блютузом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порадьте недорогу повишайку. Рідний акумулятор радіокерованої іграшки - 4,8 в, на 18650 дуже швидко іграшка стає і дьоргається, взяв на Алі XL6009, а вона при вхідних 3,7-4,2 видає мінімум 5,7, пробував увімкнути іграшку, то чуть не спалив мікросхему на платі управління іграшкою, вона так нагрілася, що ледве встиг вимкнути.

Було ще дві штучки  SX1308, але чи то браковані приїхали чи я такий мастер, що спалив...

Змінено користувачем nickel
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, Ukrainec сказал:

Ця завелика, в корпус не влізе та й не потрібно мені на 15 ампер

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, nickel сказано:

Ця завелика, в корпус не влізе та й не потрібно мені на 15 ампер

Ну сорі, те що є... в цього продавця є й інші

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, nickel сказано:

Порадьте недорогу повишайку. Рідний акумулятор радіокерованої іграшки - 4,8 в, на 18650 дуже швидко іграшка стає і дьоргається, взяв на Алі XL6009, а вона при вхідних 3,7-4,2 видає мінімум 5,7, пробував увімкнути іграшку, то чуть не спалив мікросхему на платі управління іграшкою, вона так нагрілася, що ледве встиг вимкнути.

Було ще дві штучки  SX1308, але чи то браковані приїхали чи я такий мастер, що спалив...

 

штурмуй Варшавку...  в братів щось бачив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 годин тому, nickel сказано:

Ця завелика, в корпус не влізе та й не потрібно мені на 15 ампер

Ця не підійде, бо працює лише від 8 вольт. при 7,7В вже не сильно падає напруга. Це було і в описі, але я щось не звернув увагу, забув бо довго їхав.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 часов назад, Oli сказал:

 

штурмуй Варшавку...  в братів щось бачив.

Не складається в мене ні з братами ні з іншими торгашами радіодеталями. Дуже важко їм даються консультації. Я не знаю точно, що мені треба, а їх аж трясе коли починаю елементарне питати. Певно вважають, що їхні консультації дорого коштують.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось такі маленькі я використовував щоб заміняти батарейки "крони" в деяких приладах на літієві акуми. Ця повишайка починає працювати від 2 Вольт. https://smartenergy.net.ua/product/dc-mt3608-povyshajushhij-2-24vdo28v/

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 04.11.2019 в 00:09, nickel сказал:

 а вона при вхідних 3,7-4,2 видає мінімум 5,7

На вихід ставиш діод.Кремнієвий відкусить 0,6 вольта, германієвий менше.Вроді 0,2.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для себе вибрав варіант - така плата + акуми 18650 паралельно скільки влізе в корпус цяці.Максимально просто, дешево і зручно в плані зарядки.

plata_kontroler_paver_bank_power_bank_5v_1a_pcb.jpg.18cba2c670526302f6801d4780aacb7b.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Привіт всім. Хочу заколхозити щось на зразок "вумний дім" в частині опалення.

 

ТЗ таке, поки-що скромненьке :)  Треба  знімати покази температури в буферній ємності (бочці), що під'єднана до котла, і при її розхоложенні якось мені передавати алярм на смартфон.

 

Ще хотілося, щоб алярмило звуковим сигналом персоналу, якщо температура димових газів впаде до якоїсь відмітки (затухає котел), щоб прийшли, підкинули дровенят :)

Змінено користувачем Harddriver
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

наприклад - саме просте й недороге - є дешевенький і надійний терморегулятор "мейденчіна" (є і на Алі, та й тут їх валом всюди в інеті продають)

image.png.5275a3645bab9a313af072fda38c6f99.png і він же в "корпусі" image.png.2bd0034bdca169818ee1ef7c626941a9.png

Він контролює температуру, і має можливість програмного вмикання-вимикання якогось виконавчого пристрою. От можна до нього примутити і сирену, якусь дзвонилку-смселку, і навіть "вкидалку дров" :) 

 

Термодатчик можна спробувати і його рідний (не знаю, як він з "газами" буде працювати, але думаю, що буде без проблем), а можна і спробувати оті, що в котлах і колонках на контроль тяги стоять.

 

Змінено користувачем jack74
  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

50 хвилин тому, Harddriver сказано:

Привіт всім. Хочу заколхозити щось на зразок "вумний дім" в частині опалення.

 

ТЗ таке, поки-що скромненьке :)  Треба  знімати покази температури в буферній ємності (бочці), що під'єднана до котла, і при її розхоложенні якось мені передавати алярм на смартфон.

 

Ще хотілося, щоб алярмило звуковим сигналом персоналу, якщо температура димових газів впаде до якоїсь відмітки (затухає котел), щоб прийшли, підкинули дровенят :)

Скільки пан планує витратити на то грошей і чи планує розширення своїх забаганок в майбутньому? Можна в пп

Змінено користувачем Ukrainec
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

певно, по-мінімуму, раз мова йде про "колхозити", інакше він дивився б в бік готових адаптованих рішень і систем

Змінено користувачем jack74
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цей терморегулятор - один з кращих варіантів для моніторингу накопичувального бака (якщо мінімум грошей вкидати), але в димохід його навряд чи запхнеш, навіть якщо десь на виході зверху (там ніби макс 110 градусів діапазон).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Unknown сказано:

там ніби макс 110 градусів діапазон

глянув в китайців - пишуть 125

ну, є й на більші температури, і до 200, і до 300... тут вже треба дивитись всі параметри і бавитись. Це реально

Змінено користувачем jack74
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...