Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

А хто бачив, що в тій колбі всередині?, як там розміщений термодатчик, і який саме він ? 

Може є в кого донор непотрібний на досліди ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, Unknown сказано:

А хто бачив, що в тій колбі всередині?, як там розміщений термодатчик, і який саме він ? 

Може є в кого донор непотрібний на досліди ?

http://www.tskl.ru/shop/assident_kkk/exs_kurs/ust_stb/page_1/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, Unknown сказано:

в ідеалі, колбу в штатне місце, а кабелем догрівати на якихось +20 град. від реальної температури води. 

Що ж тут порадиш, якщо не ясно, як саме штатно колба занурюється в контур. Фотки якісь покажи.

котли зроблені по різному.
в мене кусок трубки вварений. в неї вставлений датчик температури і сама колба автоматики https://prnt.sc/wkw4x4
 

місця залишаєтсья в трубці всього нічого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а в тебе точно робоча та колба?

пишуть, що вона часто і легко пошкоджується, й втрачає герметичність.

 

http://www.tskl.ru/shop/assident_kkk/kollection_stop/rem_n_st/page_1/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 хвилин тому, Unknown сказано:

А хто бачив, що в тій колбі всередині?, як там розміщений термодатчик, і який саме він ? 

 

25 хвилин тому, Unknown сказано:

сам спитав, сам відповів... молодець)))

Цитувати

1. Баллон термосильфона. Баллон, содержащий керосиновую смесь. Сама конструкция концевика баллона говорит о том, что баллон заполняется и герметично закрывается.

 

 

20 хвилин тому, Unknown сказано:

а в тебе точно робоча та колба?

пишуть, що вона часто і легко пошкоджується, й втрачає герметичність.

вихід з ладу колби важко не помітити - при розгерметизації, котел буде працювати постійно, зі стабільною витратою газу - і в люті морози, і у відлигу однаково.

 

 

 

30 хвилин тому, Dima4s сказано:

в мене кусок трубки вварений. в неї вставлений датчик температури і сама колба автоматики https://prnt.sc/wkw4x4
 

місця залишаєтсья в трубці всього нічого.

 

43 хвилин тому, rrid сказано:

Эта колба на конце датчика вроде только для линейности.Мотать по идее можно в любом месте эффект должен быть одинаковый, керосин внутри трубки нагрееется в любом случае.

 

43 хвилин тому, rrid сказано:

можна спробувати підігрівати не саму колбу, а мідну трубку, якою колба з'єднується з автоматикою.

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене, трубку можна спробувати погріти, але не факт, що буде ефективно. Результат залежить від того, яке співвідношення внутрішнього об"єму власне колби, що гріється  теплоносієм, і об"єму трубки, яку хочемо додатково підігрівати. Якщо в трубці зовсім мало газу, то скільки його не грій, він не вплине помітно на сумарне розширення.

Зважаючи, що трубка в розрахункових умовах роботи вільно охолоджується, то підозрюю, що різниця об"єму колби і трубки дуже велика, спеціально, щоб трубка не вносила помітного впливу і не заважала роботі автоматики. Тому, думаю, її підігрівом можна буде лише трішки змістити вниз по температурі теплоносія точку закриття клапана газу. 

Пробувати потрібно. Наприклад виставити якусь невисоку температуру на котлі, почекати, поки наступить баланс системи, а тоді підігріти спіральку термофеном, і подивитись на зміни.

 

 

Щодо фотки, бачу спіраль трубки, але не ясно, де колба починається (бо щось замотане у пінополіетилен). Може там і є початок колби, який можна догрівати в нагрузку до підігріву трубки?

 

 

Змінено користувачем Unknown
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

44 хвилин тому, Unknown сказано:

Пробувати потрібно. Наприклад виставити якусь невисоку температуру на котлі, почекати, поки наступить баланс системи, а тоді підігріти спіральку термофеном, і подивитись на зміни.

навпаки)

підігріти потрібно в той момент, коли котел працює - якщо котел перейшов в режим очікування, то погодозалежна автоматика працюватиме

а максимальний ефект по комфорту й економії з євросітом - це добитись того, щоб ще й штатне модулювання полум'я працювало - там вище приводив цитату щодо "5 градусів вище температури води"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

45 хвилин тому, rrid сказано:

навпаки)

підігріти потрібно в той момент, коли котел працює - якщо котел перейшов в режим очікування, то погодозалежна автоматика працюватиме

а максимальний ефект по комфорту й економії з євросітом - це добитись того, щоб ще й штатне модулювання полум'я працювало - там вище приводив цитату щодо "5 градусів вище температури води"

ти мене не правильно зрозумів. Я не писав, що гріти потрібно коли все стоїть. Моя ідея була в тому,  що при якомоусь стабільному горінні котла, при стабільній температурі носія (наприклад градусів 35) починаєш гріти, і дивишся, чи зменшується полум"я, в ідеалі до повного перекривання. Якщо реакція є, тоді добитись,  рівномірного прогріву протягом певного часу, щоб новий баланс встановився (може зручніше буде не феном дмухати, а тимчасово накинути вже якийсь кабель гіючий). Потримати в такому режимі прогріву спіралі, дочекатися, поки охолоне теплоносій в системі і встановиться якийсь новий баланс. Подивитись, до якої температури вдалося опустити цю рівноважну температуру зі стартових 35 град. От якщо вдасться достатньо понизити, тоді вже і городити стаціонарний регульований підігрів.

Змінено користувачем Unknown
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто знається на Сонофф? Маю до вас запитання по реле Pow R2. Стало пропадати світло в будинку майже щодня, приблизно в той самий час 23,30, але буває й уночі та інколи вдень, бачу по збитим часам в мікрохвильовці і по тв приставці, яка після появи напруги вмикається. Хочу бачити як часто це стається, як надовго і т.д. Задіяв реле, воно вміє писати логи і присилає пуш-повідомлення. В налаштуваннях реле виставляю:

Статус живлення - увімкнути (тобто якщо пропаде, а потім появиться напруга, то реле увімкнеться) і вмикаю режим автовимкнення через 5 секунд.

По моїй логіці після увімкнення напруги, після виключення, реле має увімкнутися на 5 секунд і вимкнутися і так до наступного "резету" в мережі, цикл має повторюватися безкінечно. Але воно не вмикається після "резету" в мережі. Або вмикається, якщо відключаю автовимкнення або автовимикається через 5 секунд, якщо я його вручну включаю (через меню в телефоні чи тисну на фізичну кнопку на самому реле). Що я роблю не так?

Прошивка оновлена.

 

 

Змінено користувачем nickel
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На 4pda взагалі пише, що POW R2 вмикаються в стані "виключено". Або нова прошивка частково пролікована або на 4пда помилка.

Цитата

4) В каком состоянии будет реле устройства после перезагрузки (включено или выключено)?
Данное поведение настраивается в eWeLink с такими вариантами: 1) Включить реле, 2) Выключить реле, 3) Использовать состояние реле, которое было перед отключением питания. ВНИМАНИЕ: Выяснилось, что не все релейные Sonoff-устройства поддерживают эту возможность (например, Sonoff POW2, который загружается в состояние "Выключено").

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю таку кнопочку яка працювала у ліхтарику вмикала і вимикала, хотів поставити її на фару велосипеда від динамовтулки і виявилося що вона вмикає тільки при утриманні, тобто нажав світить відпустив не світить, чи можливо щось з нею зробити

IMG_20210116_181046.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пошукати якусь зажимну пластмасу під неї.
та мені здається простіше взяти нормальну кнопку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Dima4s сказал:

пошукати якусь зажимну пластмасу під неї.
та мені здається простіше взяти нормальну кнопку

Так у ліхтарику вона працювала у такому вигляді і вмикала і вимикала. А підключивши до динамовтулки працює тільки при зажимі. Я не шарю в цих штуках, но підозрюю що до неї треба якась мікросхема чи транзистор або якийсь діод....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Валерій86 сказано:

Так у ліхтарику вона працювала у такому вигляді і вмикала і вимикала. А підключивши до динамовтулки працює тільки при зажимі. Я не шарю в цих штуках, но підозрюю що до неї треба якась мікросхема чи транзистор або якийсь діод....

 

так і є

вона працює в парі с мікросхемою

сама по собі - це звичайна тактова кнопка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, flashmax сказал:

 

так і є

вона працює в парі с мікросхемою

сама по собі - це звичайна тактова кнопка

Короче треба шукати якогось нормального міні тумблєра

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Валерій86 сказано:

Короче треба шукати якогось нормального міні тумблєра

маю новий ТУМБЛЕР МИНИ MTS-102 (розміри гугляться)

віддам за 20-тку

пишіть в ОП якщо що

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 14.01.2021 at 21:59, nickel сказано:

На 4pda взагалі пише, що POW R2 вмикаються в стані "виключено". Або нова прошивка частково пролікована або на 4пда помилка.

 

все має працювати, в логах пише щось типу вкл - система,

подивись настройку типу стан привключенні, але це не запише в лог вроді, треба дивитись

 

 

якщо по журналу то пише:

-устройство сработало....(вкл руцями)

-устройство сработало з вашим логіном (це автоматика типу таймер або світло відвалилось)

 

 

а взагалі треба ставити той статус при якому вмикнувши реле в розетку воно спрацює, тоді має зявитись лог

Змінено користувачем Voronin10
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Voronin10 сказал:

все має працювати, в логах пише щось типу вкл - система,

подивись настройку типу стан привключенні, але це не запише в лог вроді, треба дивитись

 Стан при включенні "вмикати"

В лог пишеться лише зміна стану, якщо реле було увімкнене і пропало, а потім з'явилося світло, то реле залишається увімкненим і в лог нічого не пишеться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, nickel сказано:

 Стан при включенні "вмикати"

В лог пишеться лише зміна стану, якщо реле було увімкнене і пропало, а потім з'явилося світло, то реле залишається увімкненим і в лог нічого не пишеться.

ставиш вимкнено, моніториш в котрій в тебе включиться по логу

 

налаштовуєш графік щоб вимикалось за 20хв до відвалу буде тобі лог

 

 

я доречі одну із своїх релюх зварювальним трансформатором ужарив :)

ремонтопригоднісиь хороша....

Змінено користувачем Voronin10
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Voronin10 сказал:

ставиш вимкнено, моніториш в котрій в тебе включиться по логу

 

налаштовуєш графік щоб вимикалось за 20хв до відвалу буде тобі лог

А звідки я знаю коли світло має пропасти? Я якраз і хочу по логах це побачити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, nickel сказано:

А звідки я знаю коли світло має пропасти? Я якраз і хочу по логах це побачити.

ну так постав 24 таймери щоб кожну годину переводив в інший режим і точно побачиш

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Voronin10 сказал:

ну так постав 24 таймери щоб кожну годину переводив в інший режим і точно побачиш

Що я побачу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 17.01.2021 at 15:29, nickel сказано:

Що я побачу?

якщо пам'ять не енергонезалежна, або прошивка крива, або бракований ексемпляр - то в будь-якому випадку побачиш, що потрібно замінити на інший прилад, який підходить під твої задачі, навіть без 24-х таймерів...

або використати інший прилад, який більш правильно заточений саме під ту функцію, якої ти добиваєшся від прилада, який, мабуть, під це не заточений (або і дефектний, і не заточений)

питання в тому, наскільки це важливо, і скільки ти згідний витратити на свою забаганку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 минут назад, rrid сказал:

якщо пам'ять не енергонезалежна, або прошивка крива, або бракований ексемпляр - то в будь-якому випадку побачиш, що потрібно замінити на інший прилад, який підходить під твої задачі, навіть без 24-х таймерів...

Як я це побачу? Впевнений, що усі таймери спрацюють, якщо світло не пропадатиме. У випадках пропадання світла, наприклад, якщо виставити умову, після появи світла включати реле, а світло пропаде, коли реле і так було включене, то після появи світла в логах нічого не запишеться і так само, якщо виставити умову, після появи світла реле вимикати, а світло пропаде, коли реле було виключене, то після появи світла, в логах нічого не запишеться.

Справа не в реле, а в тому що запропонований варіант не робочий. В логах запишеться лише 50% випадків..

 

Змінено користувачем nickel
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, nickel сказано:

У випадках пропадання світла, наприклад, якщо виставити умову, після появи світла включати реле, а світло пропаде, коли реле і так було включене, то після появи світла в логах нічого не запишеться і так само, якщо виставити умову, після появи світла реле вимикати, а світло пропаде, коли реле було виключене, то після появи світла, в логах нічого не запишеться.

тут є трошки суперечність

 

4 хвилин тому, nickel сказано:

Справа не в реле

без зміни прошивки реле, нічого в алгоритмі його запису логів не зміниться

хоча вище ти писав, що

On 14.01.2021 at 17:41, nickel сказано:

Але воно не вмикається після "резету" в мережі. Або вмикається, якщо відключаю автовимкнення або автовимикається через 5 секунд, якщо я його вручну включаю (через меню в телефоні чи тисну на фізичну кнопку на самому реле).

з твого опису інструмента - він тобі не підходить :)

підозрюю, що на 4пда - актуальна інфа...

 

якщо є можливість обміну інформацією між реле і компом, можна пробувати через софтову частину з компа здійснити логування, але 1) треба щоб була така можливість; 2) щоб реле відновлювало зв'язок з компом після ресета мережі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...