Перейти до змісту

Lisovic

Power users
 • Кількість зміста

  4 005
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  3

Lisovic last won the day on Травень 5 2014

Lisovic had the most liked content!

Репутація громади

1 082 Гуру

6 Підписників

Про Lisovic

 • Ранг
  Да заткните его уже!
 • День народження 25.08.1985

Информация

 • Интересы
  Електроніка, комп'ютерна техніка, риболовля

Останні відвідувачі профілю

26 753 перелядів профілю
 1. Так от і я питаю навіщо. IIS на вінді буде краще працювати чим апач, апач хорош в nix, для них він і створювався.
 2. Lisovic

  Рибалка на р.Стир

  В районі Рокинь
 3. Lisovic

  Рибалка на р.Стир

  Ні на рибець геть не схоже, я більш схиляюсь що це ялець звичайний, він найбільш схожий. Сьогодні знов зловив такого, придивився, плавники таки мають ледь замітний жовтуватий відтінок. Підозрюю що його зараз чимало на Стиру, тому як сьогодні витягнув трьох, причому одного на фідер з чималої дистанції, а двох поплавком з під самого берега.
 4. Lisovic

  Рибалка на р.Стир

  Ні, це точно не уклейка
 5. Lisovic

  Рибалка на р.Стир

  Схожий, але в описі пише що в нього жовтуваті плавники, а там були білі, хоча може здалось.
 6. Lisovic

  Рибалка на р.Стир

  Вдруге за цей рік вийшов фідером, рибалка вдалась на славу Спочатку ішла непогана плотва а потім голавль як здурів, брав на кожному закиді. Як результат пару хвостів взяв, було ще декілька сходів, і два обрива поводка. Доречі хто підкаже шо за риб, ніколи раніше не ловив такого
 7. Пишуть що АЗ не допиляли до кінця, тому не показали. Ствол нормальний там, не менший чим в 2А65, та і 2а65 проектувалась як далекобійна, але потім її характеристики погіршили через всеядність і можливість стріляти звичайними 152мм пострілами, для прикладу 2а36, пострілом від д20 не може стріляти. Те що кабіна броньована це добре, розрахунок повинен покинути позицію до того як прилетить відповідь. Але така кабіна зможе захистити від обстрілів зі стрілецької зброї, і від осколків при покиданні позиції, погано що двигун не забронювали, але згодом надіюсь її таки допиляють Така компановка на колісному шасі зараз досить популярна в світі, в не є і свої переваги такі як велика мобільність і можливість самостійно долати великі відстані, швидкість і дешевизна виробництва і обслуговування, що для нас дуже важливо.
 8. Lisovic

  Позитив України

  Він там не за дядю жопу рвав, якщо упустити його словесний понос, і кучу тексту, то основний посил там що він не хоче закупати незрозумілі китайскі принтера. І тут я як адмін його розумію, ніхто не хоче мати лишній гемор потім з їх обслуговуванням, і картриджі тут пів біди, саме геморно це кривий софт, і відсутність великої кількості користувачів і відповідно статистики і інформації по глюкам і поломкам. А те що він так і не навчився нормально висловлювати свої думки, то вже інша справа.
 9. Ще за за новий археолог з'явився на форумі?
 10. Перевірена контора, але не знаю чи 1 шт вони захочуть відправляти https://imrad.com.ua/ru/wshop/catalog?searchkeywords=FDS8958&objectid=&startaction=recordshow&activecategoryforsearch=0
 11. Ну судячи зі всього конторка вже досвідчена в тендерах, так просто їх не здихатись Тут надо добре проштудіювати характеристики того що вони пропонують, і шукати за що заціпитись, може сертифікати які, чи типи драйверів. І підігнати тендер під конкретну модель, можливо подивись в кенона іншу модель, з кращими характеристиками, чи з якоюсь функцією за яку можна заціпитись, наприклад можливість безпечного (парольного) друку. Чи наявність мережевого моніторингу. Ну і юристи у вас є? Попроси в них допомогу в цій ситуації, вони мають бути більш обізнані в таких справах може знають лазійку.
 12. Тоді пиши хітро вимоги, якщо не можна виробника, то пропиши під вимоги під конкретну модель картриджа, в HP и Canon вони в більшості сумісні. Ну або щоб було офіційне представництво (не представник) в Україні, правда тоді HP відпаде. Ну або на крайняк щоб сайт був на державній мові.
 13. 204 бригада почала передислокацію до нас 204 Севастопольська БрТА ім. Покришкіна знаходиться в Залізничний вокзал, Луцьк. 1 год · Lutsk · З почином
×