Перейти до змісту

Lisovic

Power users
 • Кількість зміста

  3 988
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  3

Lisovic last won the day on Травень 5 2014

Lisovic had the most liked content!

Репутація громади

1 054 Гуру

6 Підписників

Про Lisovic

Информация

 • Интересы
  Електроніка, комп'ютерна техніка, риболовля

Останні відвідувачі профілю

26 484 перелядів профілю
 1. Не знаю як зараз але коли працював у Луцьку то регулярно бачив як спец машиною промивали і труби. Правда бачив це тільки на Волі, як в решті районів не знаю.
 2. На цю ніч гідрометцентр знов дав штормове попередження по заході. Український гідрометцентр 46 хв · ❗ШТОРМОВЕ ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПО УКРАЇНІ на 22 червня❗ 22 червня вночі у західній частині, вдень і в більшості північних та центральних областей грози, місцями град та шквали 17-22 м/с, в Карпатах та на Закарпатті сильні дощі, вдень в окремих районах Житомирщини, Київщини, Вінниччини та Черкащини сильні зливи.
 3. До нас таки передислоковують 204 бригаду Вже до кінця літа бригада має передислокуватись до Луцька, а місцева авікомендатура передислоковується в Дубно.
 4. Lisovic

  Позитив України

  Навіщо так далеко їхати, тут і під боком є приклад децентралізації: Княгининівська ОТГ. Я коли додому приїжджаю то кожен раз офігіваю, тут за ці роки вже зроблено більше ніж за всі попередні разом взяті. І постійно щось робиться.
 5. Шо за блок, модель? Куди блок підключений, в подовжувач? Ще щось в цей подовжувач увімкнуто в цей час? Розетки дома із заземленням?
 6. Ага , СБУ спонсор вчорашнього розіграшу. Розвели кароче всіх, і їхніх і наших.
 7. Якщо брати FTTH кабель, то він вже значно дешевший за UTP і можна обійтись без дорогого обладнання, є конектора які ставляться прямо на кабель без розпайки.
 8. В одній. Якщо нічого не налаштовувати то будуть в одній. Проте є і інші варіанти. Наприклад свіч може бути керований, тоді на нього по одному кабелю можна пустити декілька VLAN а вже на самому свічу назначити різним портам свій VLAN. А є ще більш екзотичний варіант, коли, наприклад на комутаторах VLAN не налаштовують, а налаштовують вже на самих кінцевих пристроях, наприклад на комп'ютері. Ну і, раз пішла мова за VLAN, то є ще одна цікава технологія, коли порт на свічу динамічно назначається в певний VLAN залежно від того який пристрій підключається до порту комутатора.
 9. Якщо свіч тупий, то 1 свіч - 1 vlan, прокинути vlan через тупий свіч не вийде. Є ще варіант якщо VLAN можна сконфігурувати на самому кінцевому пристрої, але щоб така схема працювала треба щоб комутатор пропускав фрейми розміром 1522 байт
 10. Мало інформації щоб щось сказати. Із ризиків може бути що якщо на мікротік багато всього на вішати то він не зможе видати повну швидкість між підмережами. Ну і тупий свіч не вміє з вланами працювати.
 11. Lisovic

  Фотозвіти з рибалки

  Розловив свій новий комплект, півкілограмовим судачком
 12. Є якісь міжнародний договір, за яким не можна будувати балістичні ракети з дальністю більше 500 км для себе і 300км на продаж, але наскільки пам'ятаю це не стосується крилатих ракет і ракет морського базування. Того і ОТРК ГРІМ будується з дальністю в 280км для Саудів, Хоча десь читав інтерв'ю, розробники казали що і нам більше не можна.
 13. Ізраїль то окрема тема, по перше це союзник і вірний друг США, а по друге впливових євреї багато по всьому світу. Он Іран теж спробував обзавестись ядерною зброєю і уже схлопотав по другому колу санкції, та і кореї теж то не дуже допомогло.
 14. Ну так все правильно. Ракетна зброя для нас обмежена дальністю 500км для наземних пусків. При спробі застосувати якийсь із ракетоносіїв у якості бойової ракети, получимо по шапці так що мало не покажеться, і там ніхто питати не буде за договори.
 15. Ну так в нас і так виробляються балістичні ракети.
×