Перейти до змісту

Lisovic

Power users
 • Кількість зміста

  4 015
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  3

Lisovic last won the day on Травень 5 2014

Lisovic had the most liked content!

Репутація громади

1 088 Гуру

6 Підписників

Про Lisovic

 • Ранг
  Да заткните его уже!
 • День народження 25.08.1985

Информация

 • Интересы
  Електроніка, комп'ютерна техніка, риболовля

Останні відвідувачі профілю

26 954 перелядів профілю
 1. Не тільки майкрософт, HP теж закривають своє представництво в росії, а офіс який займався продажами на пострадянських країнах переносять до Польщі.
 2. Якщо в біосі карта була вимкнута, то після увімкнення вона має з'явитись в диспетчері пристроїв, і скоріш за все з жовтим трикутником, тому як не встановлений драйвер.
 3. Ну тоді варіанта два, або карта вимкнута в bios, або вона несправна.
 4. Там вище в списку немає жовтих трикутників з написом "Неизвестное устройство" або ethernet устройство чи щось подібного?
 5. @serega такі да, очапятився малость, не проснувся ще. Дякую що поправив.
 6. Зараз більшість мережевих карт підтримує автовизначення кабелю, головне правильно його обжати. Далі діло за налаштуванням. Спочатку треба добитись щоб комп'ютери бачили один одного (ходив PING), треба налаштувати IP адреси і брандмауер. Коли це запрацює, тоді вже розбиратись з розшарюванням самого інтернету. На всяк випадок нагадаю про вибір ІР адрес, при налаштуванні мережі, щоб потім не було проблем. Для приватних мереж виділено три підмережі 192.168.0.0/16, 172.16.0.0/12, 10.0.0.0/8 У вашому випадку щоб не розбиратись що до чого, краще взяти адреси з першої підмережі, наприклад 192.168.0.1 і 192.168.0.2 і маску 255.255.255.0 І ще нюанс, шлюз треба прописувати лише на тому комп'ютері на який будете передавати інтернет, і як шлюз вказуєте ІР адресу комп'ютера в який підключений модем.
 7. А шо каже тулзня від кінгстона? В ссд значення смарт не завжди відповідає стандартам. Хоча якшо почались такі приколи, я б не резикував на ньому шось тримати важливе Ми схожі кінгстони, тільки на 240гб, були поставили в невеличкий сервачок, не пройшло і року як один з них почав тупо вимикатись під навантаженням, коли вночі запускались регламентні роботи. Хоча смарт і їхня тулзня показували шо все гуд. Інтели до того років зо три там працювали. Після того я кінсгтонам не довіряю.
 8. Lisovic

  мобільні аферисти

  Не про аферистів, але буде корисно Стаття на москальському, про можливості підміни номера. А оскільки всякі гадості зазвичай приходять від них, то варто мати на увазі. https://www.exler.ru/blog/podmena-telefonnogo-nomera-prochitayte-eto-vazhno.htm
 9. Lisovic

  Електроніка =)

  Ну якщо сам, то самий простий спосіб це терморезистор і компаратор, Шото типу цього Замість фоторезистора ставиш терморезистор, якщо маєш ніхром то терморезистор і самому намотати можна. Ну і в твому випадку таких моделей треба два.
 10. Знов таки не про петю, і навіть не про шифрувальників. Але оскільки тема затихла (тьху-тьху) то дам трохи інформації для мікротіководів, хто зв'язаний з мережами думаю і так це знає, а от для решти хто ще не чув про стару дірку і в мікротіках і не закрив її вчасно, то буде корисно почитати. https://habr.com/post/424433/
 11. Так от і я питаю навіщо. IIS на вінді буде краще працювати чим апач, апач хорош в nix, для них він і створювався.
 12. Lisovic

  Рибалка на р.Стир

  В районі Рокинь
 13. Lisovic

  Рибалка на р.Стир

  Ні на рибець геть не схоже, я більш схиляюсь що це ялець звичайний, він найбільш схожий. Сьогодні знов зловив такого, придивився, плавники таки мають ледь замітний жовтуватий відтінок. Підозрюю що його зараз чимало на Стиру, тому як сьогодні витягнув трьох, причому одного на фідер з чималої дистанції, а двох поплавком з під самого берега.
×