Перейти до змісту

Lisovic

Power users
 • Кількість зміста

  3 953
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  3

Lisovic last won the day on Травень 5 2014

Lisovic had the most liked content!

Репутація громади

1 016 Гуру

6 Підписників

Про Lisovic

 • Ранг
  Да заткните его уже!
 • День народження 25.08.1985

Информация

 • Интересы
  Електроніка, комп'ютерна техніка, риболовля

Останні відвідувачі профілю

26 091 перелядів профілю
 1. Так не буде працювати, комп'ютери в одній мережі не будуть знати про тих то в іншій. При створенні тунелю клієнт створює і маршрут по замовчуванню для тунеля
 2. Перевір чи співпадають налаштування MTU і шифрування на сервері і клієнті, може на клієнті неправильно вказано тип шифровання. PPTP взагалі странна штука, не зря від неї багато хто відмовився. Я коли вчора тестив, зіткнувся зі схожою траблою, пробував з домашнього мікротіка зацепитись на робочий, так і не вийшло, хоча комп чіплявся нормально. В цьому плані IPSEC VPN працює куди стабільніше і прогнозованіше.
 3. Якщо так то варто ковиряти налаштування на клієнті, скоріш за все десь є помилка. Можливо затесався лишній символ в даних авторизації
 4. А ноут з тієї ж мережі де роутер з клієнтом конектиться до сервера?
 5. Я з ddwrt не працював не знаю які там нюанси при налаштуванні. Сервер на mikrotik? Ноут конектиця з тієї ж мережі де і роутер з клієнтом? Бо PPTP дуже часто блокують провайдери. Якщо клієнт намагається підключатися то в логах сервера має бути про це запис, і можливо навіть вказана помилка.
 6. Ну от рахуй 4+1+3 + 1Uplink вже більше 8, і необхідно ще хоча б один порт в резерв, ітого вже 10. Того дивитись варто в сторону 16 портового свіча. Отакого наприклад https://rozetka.com.ua/d_link_des_1016c/p9233291/ Так, крім цього мікротік буде ще і фаєрволом між мережами. Купляти краще все відразу, потім вибити бюджет буде значно складніше, і відразу закласти гроші на того хто це все налаштує. Якщо значного розширення швидкості мережі не планується то мікротік можна взяти такий http://www.technotrade.com.ua/Products/MikroTik_RB750r2.php ІР роздаватиме мікротік, він же буде і шлюзом і DNS проксі. Всередині мережі трафік курсуватиме лише через свіч, через мікротік трафік буде іти інтернет трафік, і якшо буде потрібно (налаштовано) то між мережами. Якщо принтер дозволяє отримувати ІР по DHCP то це немає значення, ІР в нього буде сталий, різниця лише в тому що він не руками прописаний а отриманий з DHCP сервера, і мінятись не буде.
 7. Це до пори до часу, в мене на об'єктах навіть при жорсткому плануванні, (кожна група обладнання має свій діапазон і чітку послідовність згідно плану), і то бувають помилки (DHCP там використовувати дуже геморно). Для таких випадків більшість роутерів мають функцію резервування ІР адресу. Вписуєш МАС адрес абонента і ІР який йому видавати і роутер завжди буде йому видавати такий ІР, і ні при яких обставинах не видасть цей адрес комусь іншому.
 8. Того що рано чи пізно хтось ліпить ІР який вже виданий іншому абоненту. А потім всі дружньо розбираються чого все вдруг перестало працювати. При використанні DHCP імовірність помилки дуже низька.
 9. І не тільки на принтері, статика то зло, і чим більша мережа тим більше зло. Замість статики потрібно використовувати резервування.
 10. Там не в чіпах біда, а в загальній якості виробництва, економлять на всьому, включаючи якість зборки, от глючить їх через одного. Хоча кажуть що "ентепрайз" моделі їх нормально працюють, но я чот боюсь, вже карще перевірений роками длінк. Та там що хоч може бути, від банально погано обжатого кабелю, до забивання широковєщалкою, чи навіть періодичного шторму, так це гадання на кофейній гущі. Я можу гарантувати що з моєю конфігурацією можна легко знайти причину відвалу.
 11. Я як адмін, середньої по міркам країни фірми, кажу що постійний адмін вам нафіг не впав, для таких компаній існує аутсорс. Якщо не готовий іти до начальства, то навіщо за це берешся? От ти купиш свіч, а принтер і далі буде відпадати, що тоді? Я тобі скажу більше, комутатори що в середині модемів, не шибко відрізняються від того комутатора що ти зібрався купляти, часто навіть на однакових чіпах зібрані.
 12. @nickel дай собі відповідь на два питання, 1) робота вашої фірми залежить від мережі? 2) у випадку простою через непрацездатність комп'ютерів, скільки фірма буде втрачати за день, Якщо залежить і втрати будуть більше вартості обладнання то варто задуматись, якщо ж ні, то можна і купити самий дешевий свіч, нема сенсу вкладатись в те що не приносить кошти.
 13. Адміна на роботу ніхто не пропонує і не потрібен він їм, пропонують заплатити толковому адміну щоб він раз настроїв мережу. І ще пропонують не ліпити із гівна і палок, а відразу зробити більш менш нормально.
 14. Доповню про обладнання, краще один раз потратитись аніж купувати дешеве г*но, того як показує практика це призводить до витрачених впусту грошей, також у виборі обладнання дуже велику роль грає планування, якщо це не враховувати, то потім виливається що спочатку купили свіч, а через місяць взяли ще одного бухгалтера і виявилось що треба ще один свіч, бо вільних портів нема. Також із власного досвіду не рекомендую брати самі дешеві комутатори, особливо тплінки, якщо трафік в мережі виросте будеш мати проблеми. Якщо мережа зроблена як попало, і є вірогідність що хтось втикне в свіч другий кінець кабелю і зробить кільце, то є сенс таки взяти смарт-свіч, включений rstp чи loopback detection дуже сильно рятує від неприємностей, особливо якщо мережа складна і фіг знає як прокладена, це із власного досвіду.
 15. Можна, але якщо фірми різні і не одного власника, краще не бути в одній мережі, щоб потім не мати проблем. Наприклад "Петю" ловлять сусіди а страждаєте ви.
×