Перейти до змісту

Recommended Posts

KOTuK, ну те що твої світлодіоди розсіюють на кут 140 градусів мене звичайно радує)

Завтра куплю якоїсь речовини для травки плат) Тоді і спробую схему розробити)

FOX92, а своєю не поділишся?)

P.S. модери, перенесіть будь ласка наші повідомлення з сусідньої теми сюди)

Поширити це повідомлення

Це трошки не схемка, а вигляд та розміщення деталей на друкованій платі))) і там стоїть МК на який тре програмка, але то не проблема:)

Поширити це повідомлення

у вас часом немає позичити електромагніт на 220 вольт, або катушку для розмагнічування екранів, тільки щоб не кільцем була зроблена а катушкою в корпусі, є такі..?

Поширити це повідомлення

у мну нема такого, друг пробував розмагнічувати кільцем з телевізора тільки його в 220В послідовно з праскою, але незнаю чи він таки пробував чи ні

Поширити це повідомлення

Тільки мені звичайний би)

Пошукай старі звичайні радянські великі бухгалтерські калькулятори типу "Електроніка"

Там використовувались геркони.

Поширити це повідомлення

... геркон .... звичайний... 30 штук ....

Гы. Три ларька-радиоточки на Варшавке. Мелочёвка и не только.

Я отстал от жизни - нету там - или геркон не обыкновенный ?

Поширити це повідомлення

Зайди в будь-який магазин по продажу систем безпеки -там є герконові датчики.Або на якому-небуть заводі з старих вікон познімай геркони :D

Поширити це повідомлення

п.с. продовжуючи тему герконів, сьогодні був в Ратексі бачив там якусь хрень з герконами, але геркони там великі десь 7см довжиною, по чому продають не питав.

Поширити це повідомлення

Є безпровідний дзвінок + кнопка, треба зробити ще 5 шт. кнопок.Хто візьметься?

Редаговано duke1975

Поширити це повідомлення

Всім радіо любителям привіт!!! Вирішив зробити таку річ: Fm стерео передатчик на BA1404

post-11171-0-87277700-1294133930_thumb.g

post-11171-0-56036400-1294133939_thumb.j

може хтось стикався з даною схемкою, чи будуть проблеми при настроюванні, чи будуть проблеми з доступністю деталей особливо мікрухи ти кат. індуктивності, як показав себе даний передавач? Планую всю квартиру забезпечити звуком від ПК. В якості живлення планую використовувати БП ПК лінію 5 в. наразі всі питання. Дякую за увагу.

Редаговано HWman

Поширити це повідомлення

Мікросхему в Луцьку, я більш як упевнений, не знайти, але можна замовити з інтернету, або у Вови на варшавці, але здере він за неї нормально, теж саме мабуть стосується і кварца.

Котушку індуктивності прийдеться робити самому, каркас можна виковиряти із будь-якого радіоприймача, хоча можливо вдасться і готову знайти підходящих параметрів.

При правильно зібраній схемі і справних деталей, проблем з настройкою неповинно бути.

Єдине що в даній схемі на відмінну від схеми з даташиту, відсутній вихідний контур, що швидше за все призведе до появи гармонік сигналу.

п.с. використовувати живлення з ПК я не рекомендую, компютер генерує багато імпульсних завад, що буде сказуватись на якості роботи передавача, і треба враховувати що максимальна напруга живлення для неї складає 3,6В.

Краще використати окремий трансформаторний блок живлення.

Редаговано Lisovic

Поширити це повідомлення

Зареєєструйтесь або увійдіть для відповіді

Ви маєте бути зареєстрованим учасником для коментування

Створити акаунт

Зареєструйтесь у нашій спільноті. Це легко!

Створити обліковий запис

Увійти

Маєте акаунт? Заходьте.

Увійти зараз