Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

тобто якщо я зберу такий стабілізатор то він буде споживати на вході 12 вольт 300 міліампер а на телефон буде йти 5 вольт 500 міліампер?

доречі мені простіше буде купити пропозицію №2 ніж робити пічятну плату шукати компоненти...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зато при самостійній зборці отримаєш, знання і досвід :) На базі цієї мікросхемі можна будувати стаби і на великий струм.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

post-11171-0-94879400-1319393927_thumb.g

Я буду купувати "пробку" ккд на рівні 70% але то вже краще 45% у лінійного...

Ще одне питання, чи варто заряджати упсовський акум малим струмом, чи все-таки 1/10 ємкості 11-12 год

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Краще як рекомендують 1/10 ємності але обов'язково з контролем напруги в кінці зарядки.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна конкретніше? Моє зарядне може регулувати струм у діапазоні від 0-10 А. напруга 13.8

Тобто я виставляю 0.7 А і заряджаю 12 год. правільно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заряджати треба 10год, але це за умови що акумулятор повністю розрядженій і не втратив ємності. Якщо акумулятор не до кінця розрядженій то заряджати треба вже менше часу, тому використовують троха інший принцип, заряджають акумулятор стабільним струмом 1/10с але контроль заряду роблять не по часу а по напрузі на акумуляторі і при досягненні певного значення відключають зарядній пристрій.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тобто 12.8 як вікі каже да?

Чесно кажучи не знаю, треба покурити інет, тоді скажу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все, дякую за допомогу, замовив акум і перетворювач буду експериментувати...

Надибав маленьку статейку по упсовськіх акумах Моя ссылка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вичітав, що герметичний акум треба підзаряджати напругою 14.6-14.9 В. але моя зарядка дає лише 13.8 В. як це вплине на подальшу роботу? використовуватиму не в буферному режимі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І ще одне питання:

Маю парочку світлодіодів 3.2~3.6В х 0.02А хочу з'єднати паралельно до акума 12 вольт, щоб якщо один і вийде зладу то остальні працювали, так вот який має мати номінал резистор щоб забезпечив нормальну роботу 10-ти світлодіодів ?

Дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На кожний світлодіод має бути окремий резистор опором приблизно 425Ом.

Змінено користувачем Lisovic
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Паралельно світлодіоди вмикати не можна, оскільки в них може відрізнятися номінальній струм і напруга, і в такому випадку одні будуть світити яскравіше інші тускліше, і ті світлодіоди через які буде йти більший струм вийдуть з ладу швидше. І ще один нюанс коли світлодіоди увімкнуті паралельно, то при перегоранні одного з них, струм через інші збільшиться що прискорить вихід з ладу наступних світлодіодів.

Тому світлодіоди при паралельному увімкненні вмикають кожен через свій резистор.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так купив інвертор, реальні цифри: вхід 12 вольт споживання 0.24 А, вихід 5 В 0.34 напів розряджений.

Повністю вбитий акум, тєл не вмикається: 12 В 0.25 А на виході 5 вольт 0.46 ккд приблизно 80%

Вроді знайшов інфу що цікавила по зарядці акума

Дякую за допомогу з резисторами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

А фото є чи хоча б ти корпусу?

Не воно?

Змінено користувачем Lisovic
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Воно! Я так розумію це фільтр живлення , на ринку не знайшов , чим його замінити ? І взагалі якщо він вилетів то швидше за все є проблема (КЗ) десь далі в схемі. Якщо я не правий поправте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо це ТДК то швидше за все ось

http://www.tdk.com/g...ZJY-2P&start=0#

О, випередив.

Змінено користувачем S30
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це може бути сигнальний фільтр, а може і фільтр живлення, скоріш за все ця штука являє собою дві котушки намотані на феритовому кільці.

Якщо стоїть по живленню, то скоріше десь далі є ще щось несправне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На кожний світлодіод має бути окремий резистор опором приблизно 425Ом.

Я поставив 0.125 ватні резистори на 680 Ом - резистори гріюьтся напруга на світлодіоді 3.1 в(на акумуляторі 12.9)

Я думав 425 то мало буде, буду пробувати на 580 Ом пів ватні.

Чьому 580? я взяв змінний резистор і змінював опір доти доки напруга на світлодіоді не стала 3.35 в.

А за пораду, що на кожен діод має бути окремий резистор - дякую, я то думаю чому у мене в ліхтарику всі діоди погоріли...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для світлодіода важливий струм а не напруга, і орієнтуватись потрібно саме на споживаний струм. Одна і та ж напруга може бути номінальною для одного світлодіода і смертельною для іншого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...