Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Я там покрутив камеру вліво(але на дисплейчику пише вправо) так що вона потім не поверталась на місце))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я там покрутив камеру вліво так що вона потім не поверталась на місце))

а sleep дається чз 30 секунд простоя =)

if(readString=="sleep"){

digitalWrite(ledpinAttack, LOW);

myservo.write(90);

lcd.setCursor(0,0);

lcd.print("blog.oss-studio");

lcd.setCursor(0,1);

lcd.print(" .com.ua");

}

UPD ліво вправо відносне поняття) і там стоїть обмеження по градусах, тому бідтш ніж сервопривід витягує ніяк не вкрутиш)

Змінено користувачем oSs
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Почалась сесія з*явився час гратися :D Дійшли руки до мікросхем, які мені прислали NXP. А саме РСА9632 - PWM контролер 4 світлодіодів. Керується по I2C шині. За основу взяв ATmega8, зробив платку для тестів, для початку вирішив керувати тільки трьома світлодіодами RGB.

Фото плати:

IMG_2414_500.jpg

IMG_2416_500.jpg

Потім написав маленьку програмку на компутер, в якій можна виставити значення яскравості для кожного з каналів від 0% до 100% це все вона відправляє через СОМ порт на ATmega8.

Відео роботи:

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почалась сесія з*явився час гратися :D Дійшли руки до мікросхем, які мені прислали NXP. А саме РСА9632 - PWM контролер 4 світлодіодів. Керується по I2C шині. За основу взяв ATmega8, зробив платку для тестів, для початку вирішив керувати тільки трьома світлодіодами RGB.

Фото плати:

саме кручу подібне з одним RGB світлодіодом =)

софт на чому писаний?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Софт:

Atmega - eclipse + avr_gcc.

Компутер - C#, Visual Studio.

Змінено користувачем FOX92
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На замовлення, драйвер для 3х ваттного світлодіода, при потребі зможете зробить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вітаю радіоаматорів та не дуже, ось захотілось зробити собі підсвітку клави у вигляді двох світлодіодів, прогуглив я по PS/2

200px-MiniDIN-6_Connector_Pinout.svg.png

Pin 3 GND Ground

Pin 4 Vcc +5 V DC at 275 mA

Питання на скільки мені Ом купляти резистори?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Які світлодіоди мають бути? Як мають вмикатись (паралельно, послідовно)? Якщо послідовно то можливо і взагалі не треба буде резистора...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Послідовно світлодіоди не рекомендовано вмикати, треба вмикати паралельно причому кожен через свій резистор.

2 HWman, закон ома тобі в поміч ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вітаю радіоаматорів та не дуже, ось захотілось зробити собі підсвітку клави у вигляді двох світлодіодів, прогуглив я по PS/2

200px-MiniDIN-6_Connector_Pinout.svg.png

Pin 3 GND Ground

Pin 4 Vcc +5 V DC at 275 mA

Питання на скільки мені Ом купляти резистори?

тепер поміряй скільки споживає клавіатура міліампер з увімкненими num caps i scroll lock =)

якщо з вищевиміряного щось залишиться на порту юзай калькулятор http://www.casemods.ru/services/raschet_rezistora.html

середньостатистичний діод має робочий струм 20 мА, напруга білих світлодіодів від 3-3,3 В до приблизно 4-4,1 для ультраярких чи більшої протужності.

На замовлення, драйвер для 3х ваттного світлодіода, при потребі зможете зробить?

вам потрібен стабілізатор тока на 0,8—1 А залежно від напруги діода. можна зібрати на LM317 для прикладу. швидко, легко, такшо думаю можна і самому осилити, аби паяльник в руці не дрижав. http://invent-systems.narod.ru/LM317.htm

якщо діод працює від акумулятора, то краще звичайно імпульсний перетворювач городити...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На замовлення, драйвер для 3х ваттного світлодіода, при потребі зможете зробить?

а конкретніше?

мій варіант Color Picker =)

деталі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Основа харда на чому? Просто ШИМ чи стоїть окрема мікросхема контролер? Палітра кольорів вставлена як картинка чи малювалась по формі? В мене схожа програма вже в розробці :) тільки я вкінцевому результаті на WPF перепишу.

Змінено користувачем FOX92
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Основа харда на чому? Просто ШИМ чи стоїть окрема мікросхема контролер? Палітра кольорів вставлена як картинка чи малювалась по формі? В мене схожа програма вже в розробці :) тільки я вкінцевому результаті на WPF перепишу.

Delphi, картинка, ШИМ. Знизу є ісходнікі, спробуй, можливо делфя зручніша буде)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я з Delphi працював приблизно 3 роки тому. Вже підзабув. Я пробував малювати по формі але нічого толкового не вийшло, можливо також просто картинку вставлю. Я своє трохи зробив культурніше - http://avr-embedded.blogspot.com/2012/01/rgb.html

На цьому трішки заморожу роботу з ним, десь на місяць.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Зробив для подарунку 3D світлодіодний куб. Дизайнер з мене ніякий, та й фантазії не так багато...вийшло 26 примітивних ефектів. Пам*яті ще є багато. У зв*язку з дуже малою кількістю часу код вийшов дуже негарним, якщо буде зацікавлення то можливо все перепишу. Вийшло так, що хороші думки виникли під час написання...

Фото

IMG_2435.JPG

Відео

http://avr-embedded....2/3x3x3-3d.html

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене була ідея підключати лінійний вхід, але мікрофон прикольніше, портативніше вийде. Ок, подумаю. треба буде зробити ще один зразок бо цей уже найшов нового власника :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мригало

:0155:

а я перше про що подумав, то це було б круто зробити літаючий світлячок як в арканоїді, який би сам відбивався в потрібному напрямі в кубі. але тут три піксела на сторону явно мало =)

Змінено користувачем laser
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для такого треба хоча б 5х5х5. А от щоб під музику можна подумати. Такий собі аналізатор спектру на 9 полос можна зробити, але це не дуже проста задача... :0141:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Друзі, хто допоможе з ремонтом відеокарти? NVidia 9800GTX почала показувати артефакти. Можливо, проблема - відвал ГПУ, і його треба замінити, можливо, можна обійтись пропайкою, в будь-якому разі, буду вдячний, якщо допоможете реанімувати відяху.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Друзі, хто допоможе з ремонтом відеокарти? NVidia 9800GTX почала показувати артефакти. Можливо, проблема - відвал ГПУ, і його треба замінити, можливо, можна обійтись пропайкою, в будь-якому разі, буду вдячний, якщо допоможете реанімувати відяху.

Ти трішкі не в тому підрозділі тему створив!!!

P.S. звернись до mix_forewer

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В якому підрозділі створити цю тему?

Як можна знайти mix_forewer?

http://board.lutsk.ua/forum/67-tehnchnii-rozdl-kompjuteri-komplektujuch--pe/

http://board.lutsk.ua/user/217-mix-forever/

P.S. Вибачаюсь помилився в написанні ніку :blush:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Є питання по літієвих батареях:

Попала мені до рук BL-5J - не заряджалась напруга на ній була 0.1 В я вже описав в іншій темі(я думаю ті хто тут тусуються бачили яким чином вдалось мені повернути її до життя).

Отже перевірив ємність - 1000 мА/год має 100%(навантаження у 50 міліампер тримає 20 годин тобто напруга на 20-й годині була на ній 3.5 В).

Отже питання, для мене є найкращим рішенням заряджати її від юсб ПК, я хочу зробити колонки маленькі. тобто щоб вони і живились від юсб і заряджалась батарея.

Яким чином зробити так щоб напругу на юсб 5.2 В збавити до 4.1, я думав резистор якийсь поставити чи діод.

І ще одне питання чи корисно для батареї так от робити з резистором чи бачив на барахолці продають вампірчик на юсб

http://board.lutsk.u...ttach_id=124768

Які можуть бути думки? колонки тягнуть 250 міліампер на макс гучності а на напрузі від батареї працює нормально.

ЗІ все це треба зробити як можна по менше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...