Перейти до змісту

Scorpio

Power users
 • Кількість зміста

  4 527
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

303 Поважний

4 Підписників

Про Scorpio

 • Ранг
  Да заткните его уже!
 • День народження 29.10.1977

Останні відвідувачі профілю

17 702 перелядів профілю
 1. ГБО - Луцьк

  Заїдьте на Рованці проконсультуйтесь в хлопців - http://gaz.cc.ua/
 2. Тому що вимоги як не для новачка, а зарплату пропонуєте як джуну
 3. @Valerka я трішки вище дав відповідь Перед цим як зробити такі висновки, я сам проаналізував ефективність пром.уа, олх.уа і свій сайт з товаром. Старт продажу в мене був у листопаді 16 року, на різних площадках у мене був різний номер телефону, і коли телефонували і купували щось у мене, я вже точно знав звідки у мене покупець.
 4. Більшість покупців ваш товар будуть шукати через гугл, навіщо платити тоді посереднику(пром), якщо є можливість рекламуватись напряму. У мене на 100ує потрачених на рекламу у гуглі заробляється 300ує, головне правильно налаштувати рекламні оголошення. Спочатку буде тяжко, але за місяць-два прийде розуміння як правильно і ефективно себе прорекламувати.
 5. Автомагнітола. Де придбати?

  @4iter Таке лайно і у нас купить можна, навіщо з Китаю замовляти
 6. LED H7 продам

  @laser Даремно час тратити, не варто воно того. Ці лампочки хіба що у дальнє світло поставити, якщо у секції ближнього бі-лінзи, поморгати комусь на трасі, тому що якісного світла від них не буде.
 7. LED H7 продам

  Відразу антиреклама для тих хто хоче придбати, ці лампочки нормально не світять у ближньому світлі.
 8. prom.ua не працює, тільки викачка грошей на платному аккаунті, перевірив особисто. Тільки свій сайт і реклама від гугла.
 9. @rossonero1899 Тихо, не шуми Власник сам скоро зрозуміє спражню ціну свого авто. Дякуючи таким зацілованим "ласточкам", з завищеними цінами, добре продаються малолітражки свіжих років з Європи.
 10. Які лампи кращі LED чи Ксенон?

  То лінзи з заводських діодних фар де все зроблено по феншую( http://www.hidplanet.ru/forum/viewtopic.php?f=7&t=6302 і http://www.hidplanet.ru/forum/viewtopic.php?f=7&t=6061 ) Дрочивом чому не раджу, тому що багато їжджу і багато чого перепробував пхати у фари, починаючи з хелли матової у 2009 році, зараз хто каже що вони купили ледлампи і світять "агонЬ" я кажу "huioN`" і вмикаю свої замучені за два роки ксенонові лампочки(заводьскі біксенонові фари), які персвічують той ледтріпер, особливо у мокру погоду. Просто зараз випала можливість спробувати скажем так нові техгології, то чому б і ні, особливо тоді коли вже не раз катався на авто з заводськими ледфарами і все подобалось. Лінзи придбав у знайомого по смішній ціні, спочатку він хотів поставити собі, але купив авто де вже з заводу ледфари.
 11. Які лампи кращі LED чи Ксенон?

  Якщо бюджет дозволяє то ставте білед лінзи, а не займайтеся дрочивом з лед лампочками, якщо з грошима напряг купіть філіпси +30 і не партесь. ПиСИ: мені залишилось побороти свою лінь і вживити оригінальні білед коіто у фари і монолед у туманки
 12. Така класна пісня і такий дикий оригінальний кліп
 13. Авто "Гуманітарка" для інваліда

  Доставка авто з Німеччини зазвичай вартує 450-600 ойро, у вашому випадку добавляться додаткові витрати на готелі і німецьких нотаріусів, тому що возня з документами займе лишніх два-три дні, і доставка може стати вам в 1000 ойро. Не старше восьми років і з об'ємом двигуна до 1800см/куб.
×