Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

До речі --- можна приклеїти ( напреклад на двохсторонній скотч ) світлодіоди до кришки столу , над клавою .

В клаву вмонтувати роз"єм ( наприклад , джек 2.5 мм ) для виводу живлення на діоди .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

заморочуватись із тими джеками і проводом якось не хочеться, моя ціль просто, швидко, і власними руками.

Я думав щось наклеїти на світлодіоди прозоре як варіант...

А про smd світлодіоди між клавіші не думали запхати?

Вперше чую про smd світлодіоди...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А про smd світлодіоди між клавіші не думали запхати?

Вперше чую про smd світлодіоди...

http://www.google.com.ua/search?q=smd+%D1%81%D0%B2%D0%B5%D1%82%D0%BE%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%B4%D1%8B&hl=ru&client=firefox&hs=c3m&rls=org.mozilla:ru:official&channel=rcs&prmd=imvns&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=ZEzGT92gLcvP4QSVyu30BQ&sqi=2&ved=0CKUBELAE&biw=1680&bih=911

Сам часто використовую , 0805 корпус , дуже зручно .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

смд під клавішами не то… не видно букв, хто не вміє наосліп друкувати, то толку нема.

у мене смд наклеєні під столом, але стикнувся з двома проблемами:

1. укр. букви нанесені червоним кольором і в темноті практично зливаються з чорною клавою…

2. клавіші відблискують від світла діодів навпроти…

але загалом підсвітка — то корисна річ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Щось я незрозумів цієї ссилкі! Ти із тієї лампи, підсвітку хоч до клави робити? :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нє, просто, внатурє все просто :D

давно існує ідея зробити led лампу, для початку можна почати з туалету і для ванни.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хто там справу з LCD nokia 3310? Цікавить бібліотека для виведення картинок, індикаторів...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хто там справу з LCD nokia 3310? Цікавить бібліотека для виведення картинок, індикаторів...

колись робив з нього біжучу для Winamp, тра шукати на старому вінті, мо залишились напрацювання :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сам писав?

ні, в інеті шукав, в мене якось із програмуванням несклалось :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Coding, пошукай на radiokot.ru є стаття Aheir про цей дисплей і його бібліотека. І на форумі багато інфи по ньому. Я сам колись писав, картинки виводив попіксельно :) але все пішло спати разом з вінтом, який накрився( А взагалі тема доволі розжована в неті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дякую. Сам написав - також попіксельно. А та що на радіокоті - там тільки вміє виводити стандартну 84*48, інакше все заповняється чомусь символами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

оце весЩь

Не спорю, але не за такі гроші :) А для навчання це саме те: простота і велика підтримка (спільноти, форуми і тд)

Коли мені треба щось протестувати, я зазвичай роблю маленьку платку для цього. На фото AT90USB162 грався з вбудованим USB, хочу щось USB-HID класу зробити. Десь ще є платки з ATmega8 і ATmega16 на борту)

post-4534-0-70679900-1340563950_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Допоможіть проблема в усілітелі одисей 002 непрацює блок регулювання гучністю балансом та іншим, ( при вмиканні воно працює але дуже тихо практично нічого не чути). Коли дали мені цей усілок він непрацював взагалі після заміни чотирьох великих електролітів він запрацював але на пряму , а ось щоб працював блок регулювання непрацює. Схему можна скачати тут http://www.qrz.ru/schemes/detail/6588.html

Змінено користувачем Tom
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В першу чергу перевір справність, перемикачів і регуляторів.

усі перемикачі і регулятори справні
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну тоді на вхід підсилювача треба подати сигнал і осцилографом, або високоомним динаміком прослідкувати проходження сигналу від входу до кінцевого підсилювача, і знайти місце де він затихає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну тоді на вхід підсилювача треба подати сигнал і осцилографом, або високоомним динаміком прослідкувати проходження сигналу від входу до кінцевого підсилювача, і знайти місце де він затихає.

а можна детальніше як провірити високоомними динаміками, а саме

1. скільки Ом мають мати динаміко

2. по якому принципу провіряти перший раз про цей спосіб чую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...