Перейти до змісту

laser

Power users
 • Кількість зміста

  3 158
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  4

laser last won the day on Квітень 2 2015

laser had the most liked content!

Репутація громади

764 Професор

Про laser

 • Ранг
  Да заткните его уже!

Останні відвідувачі профілю

22 144 перелядів профілю
 1. 4Ге від лайфа всьо, кінчився. Остався один едж.... видно серйозно клема у них там впала.
 2. та це повний гон. як туди паркуватись? до колеса? до вилки? а як вел без упора стоятиме? чуть поверне руля і рама навернеться. якийсь ідіот придумав таку конструкцію. особливо коли її ще впритул до стіни поставлять, що колесо глибше не можна вставити
 3. точно не трикутні як роблять усі (бо до рами не дістає), точно не вузькі, як роблять усі (бо царапає вилку), і точно не для колеса ( бо спруть вела) а тільки з прив'язуванням до рами.
 4. Страшно уявити скільки вартує, кошик, балон, пальник і пальне до нього....
 5. ну за 1кгрн то мені зажирно. я спецом розписав бюджет в першому повідомленні. на днях визначусь і щось буду брати.
 6. куплю РСІ або РСІех звукову в ПК. 1-3 шт. залежно від пропозицій. Вимоги: — обов'язково Creative або їхні похідні. — 1шт підтримка windows 10 x64. бажано (але не обов'язково) роздільні лінійний вхід і мікрофонний вхід. бюджет до 300-400 грн — 1-2 шт підтримка windows 7 x64. роздільні лінійний вхід і мікрофонний вхід. бюджет 100-200 грн/шт.
 7. laser

  Роздам лампи Т8

  справні? якщо справні то взяв би десяток + -
 8. пам'ятаю УТК казав дасть мені інет на місяць за 1 копіку, але з трафіком до 4 Гб помоєму. але так і не дали... Видно дуже образились, бо я тоді якраз на оптику перейшов від них.
 9. Здається були курси на дисках. Цікавить?
 10. да, на сеневир я їздив.... є така біда. але я скажу за останні 2 роки там серйозно просунулись в цьому напрямі. деякі відрізки хороше відремонтували. київ-чоп приктично ідеальна, осінню минулого року ще переклали участок до нижніх ворот. як зараз останні кілометри - не скажу. але думаю вже набагато краще.
 11. через чортків і скалу подільську. оці останні кілометри і були паршиві. але там наче і вибирати нема з чого =/ назад повертались через заліщики (доречі рекомендую попасти якось, а там і зАмок червоногрудський в ниркові: супер краєвиди), то там дорога подвійна попа . матюкався аж вуха в'янули у пасажирів. також в тому регіоні дуже багато печер, на всяк смак. але щоб їх відвідати для початку треба зв'язвтись з місцевими гідами, бо там всюди замкИ, курва =( наскоком відвідати не вийде.
 12. слоупоки. скоріш би вже потушили цей аналоговий сором а в серпні певно перенесуть знову на грудень, а в грудні на наступний рік...
×