Перейти до змісту

laser

Power users
 • Кількість зміста

  3 050
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  4

laser last won the day on Квітень 2 2015

laser had the most liked content!

Репутація громади

707 Професор

Про laser

 • Ранг
  Да заткните его уже!

Останні відвідувачі профілю

21 739 перелядів профілю
 1. ну... якщо узагальнити трохи мою думку то буде так: — 90% телеканалів в Україні - гівно — 90% телеканалів у власності оліхгархів і використовуються у досягненні політичних цілей. чому у нас не транслюють канали national geographic, discovery, davinci learning, history, animal planet? чому немає українських аналогів, чи хочаб плагіатчиків? тільки одна Мега більш менш на половину придатна до перегляду. Наука в широкому доступі не транслюється, та і ефір там не цікавий. все... я коли переглядаю перераховані вище не україські канали, інколи думаю що з них можна почерпнути більше інформації ніж з нашої школи чи ВНЗ. ну але це вже питання риторечне, і знаходиться за межами цієї теми. вибачте за офтоп.
 2. ні, не знаю. я політикою не цікавлюсь останній рік. надоїло. того і відстав від життя
 3. якщо ніхто не забере залишки, то не викидийте в мукулатуру, може я б забрав ще дещо.
 4. чим більше створюють луцьких каналів/порталів/новинних сайтів - тим менше хочеться їх читати і дивитись знову якусь туфту придумали https://pershyj.com - бачу понабирали луцьких ютюберів туди. чиє воно?
 5. http://energy.volyn.ua/header/vacancies.php приходьте до нас на роботу за 3000 грн в місяць, вакансій нємєряно цей пост "замість тисячі слів"
 6. як варіант пропробувати шось таке, http://www.bestlightingbuy.com/mini-pwm-led-dimmer.html але не знаю чи витримає
 7. в китайців є недорогі 8 амперні світлодіодні дімери 12-24 вольти. якщо вірити написаному - до 120 ват мають тримати. хоча, я б не вірив цим цифрам. сам юзаю такі для регулювання стрічок. 5-6 ампер вроді тримала, хоча і грілась нормально.
 8. Поста тумблер на три позиції. Викл, половина і макс. В половині щоб з'єднувало послідовно, а в макс. -Паралельно. Ввідповідно при послідовному з'єднанні працюватиме на половину електричної потужності.
 9. Масляний нагрівач 500 Вт. Без ніжок, я так розумію були відламані. При увімкненні світиться контрольна лампа та нагрівається. Не протікає. 250 грн, аргументований торг вітається.
 10. хай serega-cool свої 5 коп. вставить. він як перший ешелон повинен знати
 11. як говорив мені один знайомий з УКТ, є в луцьку кілька колодців, якщо кинути туди гранату, то тут на всю область інету не буде =)) як мінімум. видно такий кабель десь і зачепили. в 19 год навряд яка техніка рила, можливо металісти хотіли оптику в цвєтмєт здати? =)
 12. Ладно, буду другий в ''тендері''. Зроблю за 50 у.о. Хто дешевше ? =)
×