FOX92

Учасники
 • Кількість зміста

  701
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

109 Продвинутий

6 Підписників

Про FOX92

 • Ранг
  Walkie-talkie
 • День народження 30.07.1963

Останні відвідувачі профілю

8 950 перелядів профілю
 1. - Хто у вашій сім'ї найстарший ? -Пра...пра...пра...прабабця. -Не може бути !!! -Мо...мо...може...
 2. Доброго дня всім! Я особисто "чув" перший раз в 2008р. другий в 2009р. і "чую" зараз (вже третій раз за своє життя). Дякуючи Петру Олександровичу я хожу на своїх двох. Хоча був період(коли я був впевнений), що ходити взагалі не зможу.
 3. Чоловік був у Франції, провідав Діснейленд, на американських гірках він почув, що перед пуском діти кричать "папіста-фаллі" Запитав у контролера, що вони кричать. - Раньше тут росіянин працював, кожний раз нажимаючи кнопку він кричав: "по3.14зд*вали!
 4. Жінка пройшла курс "лікування" в санаторії і перед від'їздом проходить медогляд. Печатка там, печатка тут... дійшла до гінеколога. Він обдивився і пише: "Здорова". Жінка як здійме крик: - Доктор, спиніться! Яка "здорова"???... Я розумію, що ви не можете написати "Маленька", то напишіть хоч "Нормальна", бо мене чоловік дома уб'є!!!
 5. У великий універмаг взяли продавця-єврея, і обіг почав зростати з кожним днем. Здивований господар універмагу вирішив хоч раз подивитися, як це продавцю вдається. Підійшов, став збоку і слухає, як його Хаїм розмовляє з покупцем: - До вашої вудки обов'язково потрібні ще волосіні, гачки та поплавки. - Добре, загорніть. - Але крім вудки, я б вам порадив спінінг. Закинете його метрів на сто і тягнете гігантську щуку. - Так? Беру! - Але краще всього ловити рибу з човна. Візьміть легкий, гумовий. - З задоволенням. - Але як ви це все повезете до річки? Особисто мені здається, що вам добре було б придбати мотоцикл з коляскою. - Точно! Беру! Клієнт розплатився за все і поїхав. Господар підходить до Хаїма: - Ну, ти талант! Чоловік прийшов за вудкою, а поїхав на мотоциклі. - Яка вудка? Він взагалі приходив за прокладками для дружини. А я йому й кажу: "Так чому б не поїхати на рибалку, все одно вам кілька днів вдома робити нічого".
 6. В одній країні видали наказ. Всім дальнобійникам зібрати своїх дітей по всій країні і привезти до дому бо буде перепис. Привозить один дальнобійник до дому чотирьох назбираних дітей та й каже дружині: - Давай виводь наших 5-тьох, будем знайомити. Дружина відповідає: - Пізно!!! Наших вже розібрали...
 7. Зустічаються якось батюшка з равіном і давай вихвалятись хто яке чудо мав. Батюшка й каже: -Їду я якось з матушкою на велосипеді, а тут дощ. Що робити? Стали вдвох на коліна, помолились, навкруги дощ іде, а тут де ми немає. -Еее-каже равін це що чудо, от у мене чудо, всім чудам чудо... -Іду якось на службу, а на дорозі пачка грошей валяється субота, в руки нічого брати не можна, став підняв руки догори помолився, і не повіриш кругом субота, а тут де я четвер.
 8. Іде піп щось дуже сумний. Його й питають: - Що сталося, батюшка? - Та, велосипед у мене вкрали. Тепер от пішки приходиться ходити. І як вичислити того злодія?! - А ви на службі зачитайте десять заповідей, коли дійдете до "Не вкради" - злодій себе і викаже. На тому і розійшлися. Через тиждень батюшка їде на велосипеді. Його й питають: - Як вєліка вдалось знайти? - Та, коли дійшов до "Не прелюбодєйствуй" - нагадав, де його лишив...
 9. Старий англійський лорд приходить на прийом до лікаря. - Ви знаєте лікарю, я одружився півроку тому на чарівній молодій особі, але вона ніяк не може завагітніти, може щось порадите? - Скільки Вам років, сер? - 75. - А, Вашій дружині? - Їй 25. - Ось що я Вам пораджу, візьміть Вашу дружину, найміть молодого секретаря і вирушайте на вашій яхті в подорож місяці на два-три. Ви знаєте, морське повітря часом творить справжні чудеса! Минає півроку старий лорд з'являється у лікаря. - Величезне Вам спасибі, лікарю! Морське повітря дійсно творить чудеса! Моя дружина вагітна! - Хм, а як поживає молодий секретар? - запитує лікар. - Ви знаєте вона теж вагітна! Морське повітря творить чудеса !
 10. Iде селянська, як грiм здорова дiвчина з мiста додому i зустрiчає сусiдського хлопця, який теж повертається з ярмарку. Якийсь час iдуть вони навпотемки мовчки. Тодi дiвчина каже несмiло: — Знаєш, менi трохи страшно з тобою одним у темнотi далi йти. Хто зна, чи ти менi щось поганого не зробиш... — Я тобi щось зроблю? — вiдiзвався хлопець. — Та як же це можливе? В правiй руцi я несу вила i курку, а в лiвiй відро i веду козу на шнурку. Як мiг би я тобi щось зробити? — Нiч, все таки, — сказала дiвчина, — ти мiгби вила застромити в землю i до них прив'язати козу, а курку пiд відро запхати, щоб не втекла. Чи то не можливе?
 11. А я цим користуюся :http://svarka.rv.ua/ Також НЕ реклама, Просто сервіс-ремонт в Рівному... Вже років з чотири...
 12. А це сьгодні забіг в посадку "по легкому"... Приблизно1/3 10-ти літрового відра.
 13. Цей "вужик" має гарніший малюнок на спині... Фото 31 жовтня минулого року.