Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Чим більше тим краще, бажано більше 500 Ом, щоб не садити джерело звуку. Один із виводів з'єднується з масою, а іншим по черзі тикаєте по шляху проходження сигналу, і де сигнал пропаде, або відчутно впаде гучність, там і варто шукати проблему.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По підсилювачу - з усіх входів немає відповідного рівня сигналу? можливо проблема не в блоці регулювання, там нема нічого особливого. спочатку можна відключити блок шумопониження.

http://habrahabr.ru/post/146489/

Ось вчора стаття на хабрі про Arduino з'явилась)))

Багато з чим я згоден з автором. Хоча моя думка така - Arduino хороший проект і хай живе собі.

З STM32 ніхто тут не працює? Я з AVRками хочу з USB погратись і переходити на STM32. Freescale щось мені не сильно подобається хоча працювати можна і мабуть далі буду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

схема напічкана польовиками, цілком можливо, що якісь вийшли з ладу, вони дуже чутливі до статики і перегрузок.

як варіант — купити плату на ТДА1524 http://www.radist.izmuroma.ru/shems/audio/tembrs/tembr_4.php

там темброблок, регулятори балансу і гучності в одному. незнаю правда чи хватить його щоб розкачати вихідні каскади…

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Тра допомога у виготовленні декількох однотипних друкованих плат нескладної розводкі- хто візьметься?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На варшавці де два мужика торгують деталями, висіло оголошення що виготовляють друковані плати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тра допомога у виготовленні декількох однотипних друкованих плат нескладної розводкі- хто візьметься?

Які плати? Розміри, smd чи dip? Кількість?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На варшавці де два мужика торгують деталями, висіло оголошення що виготовляють друковані плати.

про цих у курсі, думав, що мо хто з Бордівцім таким займається

Тра допомога у виготовленні декількох однотипних друкованих плат нескладної розводкі- хто візьметься?

Які плати? Розміри, smd чи dip? Кількість?

Плати не для монтажу, це wi-fi антени, приблизно такого типу-

http://lan23.ru/wifi.../fa20-wi-fi.htm

але наразі конструкція уточнюється, к-ть 4шт.

Змінено користувачем eleKtrik
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Плати не для монтажу, це wi-fi антени, приблизно такого типу- http://lan23.ru/wifi.../fa20-wi-fi.htm але наразі конструкція уточнюється, к-ть 4шт.

там же нічого складного

якщо-що - можу допогти

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, вирішив зібрати невеличкий БЖ з регуляцією напруги на 20 ват маю транс 12 В 2 А але потрібно регулювати напругу до 25 вольт, згадав що існує

Така штука

Image70.gif

Хочу зібрати варіант той що зліва, маю діоди підходящі і маю штуки 4 конденсаторів 3300 мкф 35 В

Питання чи підійдуть мої кондюки чи все-таки варто шукати щось на більшу напругу? І ще одне ніколи не купував конденсаторів вище 670 мкф скільки вартують у нас у Луцьку такі ж як у мене тільки на напругу 50 вольт?

Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

теж запитаю про конденсатори. якщо замінити старий новим з аналогічною ємністю, але більшою напругою на 10В, він буде працювати належним чином? і це просто буде запас по максимальній напрузі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

теж запитаю про конденсатори. якщо замінити старий новим з аналогічною ємністю, але більшою напругою на 10В, він буде працювати належним чином? і це просто буде запас по максимальній напрузі?

Так, буде працювати і буде мати запас по напрузі

Хочу зібрати варіант той що зліва, маю діоди підходящі і маю штуки 4 конденсаторів 3300 мкф 35 В

По напрузі підійдуть, а чи підійдуть по ємності то треба рахувати.

upd. прикинув тут по ємності, якщо не помилився в розрахунках, то пульсація на виході такого подвоювача при ємності конденсаторів 3300мкф і силі струму в нагрузці 1А складе приблизно 3В.

Змінено користувачем Lisovic
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

upd. прикинув тут по ємності, якщо не помилився в розрахунках, то пульсація на виході такого подвоювача при ємності конденсаторів 3300мкф і силі струму в нагрузці 1А складе приблизно 3В.

А де взяв формулу? дай почитаю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як такої формули нема, кінцева формула виводиться із означення струму і ємності. І там і там фігурує заряд, от через нього ці дві формули і зв'язуються.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо я все правільно зрозумів щоб пульсації були 1.5 вольт треба 6600 мкф і так далі... ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теоретично так, а на практиці безкінечно збільшувати ємність конденсаторів не можна, оскільки зі збільшенням ємності також зростає і струм заряду, що може призвести до виходу з ладу трансформатора.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так ніби та нічого не гріється чьому струм зростатиме? ккд ніби високе, всі втрати лише на діодах...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що таке струм? Струм це кількість заряду яка проходить через провідник за одиницю часу. А ємність це відношення накопиченого заряду до різниці потенціалів.

От при увімкнені схеми в мережу, конденсатори будуть накопичувати в собі цей заряд, якшо троха спростити фізику, то струм який буде потрібний для того щоб конденсатор встиг зарядитись буде пропорційним ємності, тобто чим більша ємність тим більший струм.

Змінено користувачем Lisovic
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вот, мені ще би дізнатись яку ємність треба щоб на виході забезпечити при 24 В 1 А...

Підозрюю що 10 к мкф вистачить проте вони певно дорогучі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

спасибі за допомогу але по твоїй силці всі на 25 вольт, транс при холостому видає 16 вольт так що не підходить, можливо колись купував такі ну у інет магазині а скажемо на базарі чи в ратексі ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому не підходить? 25В достатньо, На конденсаторі буде максимум 22В і то тільки на половині періоду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому не підходить? 25В достатньо

Навіть якщо я буду використовувати діоди шотки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо трансформатор на хх видає 16В то після випрямлення буде приблизно 22,4 мінус те що впаде на діоді.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але потрібно регулювати напругу до 25 вольт,

Для регулювання напруги використовують трохи інші схеми..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...