Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Для регулювання напруги використовують трохи інші схеми..

LM2596 з регуляцією по струму та напрузі і з світлодіодом типу "зарядка закінчена"

2012-06-08-09.jpg

Планую зібрати таким чином...

Візьму старий тестер у якості вольтметра...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На кондюку по 21.1 В на виході 42.4 а це погано... стаб працює на макс 36 В

що саме тобі треба зробити? опиши повністю..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Домовився з DarkCraft'том про покупку у нього 8. Стабилизатор на LM2596 №3 (для зарядных устройств). маю транса 12 В 2 А на хх видає 15 вольт, я хотів зібрати невеликий регульований бж для того щоб живити різну єрунду часом, акуми заряджати...

Треба придумати як зробити так щоб напруга на хх не була 42 вольти а максимум 35...

Змінено користувачем HWman
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо потрібно зменшити постійну напругу, то можете використати якийсь стабілізатор який буде стабілізувати з високої напруги до вашої (до 36).

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Домовився з DarkCraft'том про покупку у нього 8. Стабилизатор на LM2596 №3 (для зарядных устройств). маю транса 12 В 2 А на хх видає 15 вольт, я хотів зібрати невеликий регульований бж для того щоб живити різну єрунду часом, акуми заряджати...

Треба придумати як зробити так щоб напруга на хх не була 42 вольти а максимум 35...

підключи транс через ЛАТР, або з транс відмотай провід з вторинної обмотки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

підключи транс через ЛАТР, або з транс відмотай провід з вторинної обмотки

Як я до цього недодумався? :D

Транс нерозбірний, проте дане повідомлення мені нагадало кий я БЖ колись бачив, там стояв тиристор і схемка - регуляція температури жала паяльника тільки на трансі...

Нада поритись у запасах, ніби робив таку штуку колись...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я б тобі рекомендував щось простіше і надійніше в експлуатації, наприклад.

http://istochnikpitania.ru/index.files/36.htm

image15581.jpg

в схемі транзистори можна міняти практично на будь які, які відповідатимуть параметрам напруга, струм переходу колектор-емітер і потужності.

VT1 рекомендовано щоб був "составним". Для того щоб змінити полярність схеми — міняємо полярність електролітів та стабілітрона, транзистори замість p-n-p ставимо n-p-n полярності. Наприклад замість VT2 ставим КТ315, замість VT1 — КТ805.

а ще було б добре найти нормальний транс на ≈ 30 вольт. подвоювачі напруги не зможуть видати нормальний струм, і будуть великі пульсації ІМХО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та це лінійний стаб, я же хочу брати все що можна від транса, і регулювати напругу майже від нуля щоб нікель-кадмієві акуми заряджати якщо що...

Але все одно дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є така штука як Step-Up/Down перетворювачі, які вміють і підвищувати і понижувати напругу.

http://radiokot.ru/forum/viewtopic.php?f=11&t=27823

І власне схемки звідти:

http://radiokot.ru/circuit/power/converter/11/

http://radiokot.ru/forum/download/file.php?id=30219&sid=6aca92fb37a159a1eefa711f693e10f0

п.с. з імпульсними стабілізаторами варто пам'ятати що їх ефективність дуже залежить від параметрів дроселя, а дросель розраховують виходячи з зі струму навантаження і вихідної напруги. Тобто такі прості схеми не дуже люблять працювати з регульованою вихідною напругою і непостійним струмом.

Колись проводив експеримент з МС34063 змвнюючи вхідну напругу, при сталій вихідній напрузі і струмі споживання, КПД (по памяті, бо результати незберіглись) мінявся десь від чуть більше 80% до приблизно 50%

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от би хтось допоміг дістати таку штуку http://www.ebay.com/itm/DC-DC-LM2596HV-4-5-60V-to-3-35V-Adjustable-Step-Down-Power-Supply-Module-/221093327728?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item337a307370 якраз підходить для мене...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Самі мікросхеми є і в Україні в продажу http://imrad.com.ua/search.shtml?qs=LM2596&query=any

Береться в корпусі TO220 і потім це все легко монтується на макетній (дирочній) платі за 15хв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я там ніколи не купував :( тим більш

Почтовый адрес:

03113 г. Киев

ул. Шутова, 9 оф. 211

[email protected]

Самому робити якось напряжно, тому, що треба КІ мотати а у мене немає чим заміряти генрі, але звісно якби було б я би навіть трохи грубшим проводом намотав аби не грівся той дросель і мікруху посадив на радіатор

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дросель можна купити готовий

Я в них замовляв багато разів, проблем ніколи не було.

Значення індуктивності дроселя може відрізнятися від потрібної, але бажано щоб у більшу сторону.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А у Луцьку реально купити LC-метр ? якщо так то за скільки? і де бажано по дешевше

В принципі навіть ємність конденсаторів не дуже то і треба, аби індуктивність міряв

Дякую

Змінено користувачем HWman
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Реально. В ратексі колись було декілька моделей, одна недорога до 100грн а інша покруче. І попадались мультиметри з можливістю вимірювання індуктивності.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от би хтось допоміг дістати таку штуку http://www.ebay.com/...=item337a307370 якраз підходить для мене...

Доставка в Україну є ще й безкоштовна, так що не проблема. Буде йти десь 21-28 днів. Купував такі дрібниці (до 10$) на ebay то все присилали без проблем. Якщо що пишить в приват.

Щодо imrad, їм пишете на електрону пошту що ви хочете купити, вони виставляють рахунок, оплачуєте і домовляєтесь про доставку. Раніше вони працювали з УкрПоштою і АвтоЛюксом, зараз можливо і з іншими службами також працюють.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
А користі з неї?

Радувати око володара при прослуховуванні улюбленої музики...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ото-то цяцька...

А користі з неї?

Якщо у всьму шукати користь -- жити стане нудно :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Вже давно планую спробувати себе у мікропроцесорній техніці... ну і спитав ши у гугла шо таке ардуіно і як його їсти в результаті потрапив

сюди scratch_one-s_head.gif після ще одного питання до гугла потрапив сюди scratch_one-s_head.gifscratch_one-s_head.gif Так як мені через рік нада дипломну роботу робити ось і думаю на цьому щось сварганити... маю кілька ідей але для цього нада ардуіно nea.gif дороговато... тим більш приваблює ініціатива зробити щось самому, руками...

А власне питання, я таку плату лаком для нігтів точно не вималюю, та і хлорного заліза немає, чи хтось зміг би намалювати і витравити тиц а панельку припаяти і інші компоненти - мені по зубам.

Чи хтось з таким стикався? та і взагалі на борді є юзер ардуіно ? поділіться досвідом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Плату можна і не травити, а зібрати все на макетній платі. Якщо збирати окремий прилад то копіювати ардуніо не варто, хоча там і копіювати то нема що і відповідно травити таку плату теж не варто.

Якщо прилад буде штучним, то можна спокійно обійтись і макетом, правда при роботі з АЦП і малими сигналами, можуть виникнути проблеми.

Змінено користувачем Lisovic
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...