Harddriver

VIP користувачі
 • Кількість зміста

  5 817
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  1

Harddriver last won the day on Травень 22 2015

Harddriver had the most liked content!

Репутація громади

844 Професор

10 Підписників

Про Harddriver

 • Ранг
  Indie
 • День народження 25.12.1968

Информация

 • Интересы
  IT, прикладний маркетинг, соціоніка, тенсегріті

Останні відвідувачі профілю

19 669 перелядів профілю
 1. Квадрики по дорогам загального користування взагалі рухатися не мають права, т.сяк часом там немає навіть поворотів зі стопами. Держномер їм навіть не видають, має транспортуватися до місць бездоріжжя на причепі. По-суті як трактор (так само і реєструється). Права категорії B1 треба мати і сертифікат відповідності, інакше як зловлять за кермом - велика імовірність поїхати на штрафстоянку.
 2. Ті, хто ностальгує за булочками і газводою (а також гуртками, квартирами, і розподілом студентів) не бачили самої суті "совка". Система існувала для того, щоб добре було купці на самій горі, а абсолютну владу мав тільки один. Гіпертрофовану версію цієї махіни ми бачимо зараз в північній Кореї. Для цього створювалась військова та репресивна машини, збагачували уран, будувалися атомні підводні човни вартістю в велике місто, запускали ракети (Гагарін, яким так гордився СРСР взагалі був побічним продуктом гонки озброєнь, бо літав по-суті на міжконтинентальній балістичній ракеті Р-7) Всі люди нижчі верхівки в ієрархії - мурахи, гвинтики, і якщо їх добре кормили (навчали, давали роботу, забезпечували дитсадками, житлом) - то тільки для того, щоб "гвинтики" добре крутилися. Прикро, що "вата", яка боготворить СРСР цього не розуміла тоді, і не зрозуміла за роки незалежності, пайка і шконка - це все, що було їй потрібно для щастя. Ну і ще "я помню, я горжусь" роздуте совковими пропагандонами звісно.
 3. Приміщення доволі компактне, квадратної форми, думаю можна обійтись одною ТД розташованою в геометричному центрі. Дотепер там навіть 3G-роутер, справлявся, в усіх кутках ловило. А він зовсім "без антен"
 4. Завдання - "накрити" 2 поверхи по 100 кв. кожен. К-сть одночасних підключень може досягати 50-ти. Чи справиться TP-Link на три антенки, чи тільки професійне? Взагалі яку модель варто обрати і хто в Луцьку продає подібне обладнання?
 5. З деякими обмовками можна витягнути контакти з бази Вайбер http://вибер-скачать-бесплатно.рф/kak-otkryt-kontakty-viber-na-pc.html Знайомому таке робили і без ПК безпосередньо на андроїдному девайсі, гугліть.
 6. Читав, що такі трекери з мікрофоном для можливості знайти вкрадену машину сховану в гаражному кооперативі методом простукування. Іншого способу встановити точне місцезнаходження просто не існує - замала точність цивільного GPS.
 7. Хто реставрує направляючі супортів (наварка, підгонка) ?
 8. Якщо приймуть і вляжеться - буде сумно. НМД це пробна куля. Далі буде абонплата за електродроти, труби опалення, води, каналізації, ітд. Мережі ж прокладені, вимагають обслуговування, ні?
 9. З деньчиком! Всіх благ!
 10. @AID Звідки ви такі вумніки беретесь? Тільки Борда стала більш-менш спокійною і толерантною - знов "свіжі сили" ляпнути абищо. Хто працював комп'ютерником - той знає - відповідаєш за свої компи і все що з ними зв'язано. Термін "затичка" - образливо для всіх компютерників напевно, бо їм якраз всім і треба займатись (бо більше нікому, і саме для цього їх і наймали на роботу)