Перейти до змісту

Harddriver

VIP користувачі
 • Кількість зміста

  6 129
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  1

Harddriver last won the day on Травень 22 2015

Harddriver had the most liked content!

Репутація громади

1 051 Гуру

10 Підписників

Про Harddriver

 • Ранг
  Indie
 • День народження 25.12.1968

Информация

 • Интересы
  IT, прикладний маркетинг, соціоніка, тенсегріті

Останні відвідувачі профілю

20 930 перелядів профілю
 1. Симптоми - при включенні Fan Error, далі не йде. На клавіатурі працює лише кілька клавіш, пролили щось діти. Було-б непогано її спробувати відмити, як не вийде - під заміну.
 2. Harddriver

  Електроніка =)

  Хай піпл.. Хочу відремонтувати китайський ліхтарик - шокер. Не зрозуміло, скільки вольт треба живлення? Був обрив живлення, підпаяв, тицьнув в зарядку від китайської електробритви, 3V. 1А, по-розйомах підійшла, але світлодіод не горить. Там висить якась КРЕН-ка, даташит ось, але я в тому не сильний Оригінальну зарядку найти не можуть
 3. Бюджетникам - теж. А ціни зразу - Ап, і доллар, і бензин. Коли вже ті тупі Гройсманди з порошками зрозуміють просту істину про товарно-грошову масу?
 4. Відео тарану: https://news.liga.net/incidents/video/poyavilos-video-tarana-ukrainskogo-buksira-korablem-rf Це розпач, панове.
 5. Виконує дует "Світязь" Система так, трохи заморочена , але інакше - ніяк. Бо накрутять як 2 пальця.
 6. В конкурсі на гімн Луцька Автор - моя мама, але не суть Щоб проголосувати ідете по-посиланню: https://lutsk-budget.e-dem.in.ua/?fbclid=IwAR3_9UzWIMsc5GEliK1avmUz2SoS-i3HfpYsfbmO87S1pS85ZPb7_WU91II#/project/5877?return=main Далі давите сюди: Далі - вхід через Приват24, з мобільного: (П24, bank ID, це логічно, QR, сканувати) і +1 Всім, хто підтримав (і тут відписав) - плюс в репутацію. Персональний. Можливо не один Радий буду, якщо пісня дійсно сподобалася.
 7. Трохи закруто, як на відновлення, дисплей - 2-3 тис (не факт,що оригінал) + робота. Тай великуватий, персоналу не вміщатиметься в карман (як 2-й телефон) .500 грн. готовий дати, якщо несправний тільки екран (зазвичай від удару можуть бути ще й мікротріщини на платі) Торг в ПП., якщо цікаво.
 8. Вимоги: 1. Діагональ - 4-5" 2. щоб гарно "тягнув" 3. Батарея - щоб надовго хватало стокової. Або щоб можна було знайти посилену. Може бути "вбита", всеодно під заміну 4. Зовнішній вигляд - чим гірший, тим краще. Щоб не кортіло нікому вкрасти
 9. Мені за 100 грн. "підгулявша" влаштує. Буде ставитись в андроїд - приставку для IPTV, ще не факт, що підійде.
×