Перейти до змісту

Harddriver

VIP користувачі
 • Кількість зміста

  6 072
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  1

Harddriver last won the day on Травень 22 2015

Harddriver had the most liked content!

Репутація громади

1 030 Гуру

10 Підписників

Про Harddriver

 • Ранг
  Indie
 • День народження 25.12.1968

Информация

 • Интересы
  IT, прикладний маркетинг, соціоніка, тенсегріті

Останні відвідувачі профілю

20 668 перелядів профілю
 1. Ось такий, показував гарно: Чи згорнути в мішок і в смітник?
 2. Може хтось парить на Kanger Toptank mini? Є проблеми (сильно тіче через обдув при заправці). Хтось може глянути? (там мудрьона розборка).
 3. Ще одне магічне дійство, на цей раз радіотехнічне Відкриває очі на одну з причин, чому "вмерли" лампи.
 4. На біржі відкрий "тендер" (в 2-х словах описавши ТЗ). Я використовую freelancehunt - народу повно і працюють за копійки.
 5. Карпатнафтохім в Калуші може хлор виробляти в кількостях на порядок більших, ніж Дніпроазот. І без газу: Київ напроиклад потребує усього 1000 тон. на рік
 6. Бажано не на аракалі (він тягнеться), а на якійсь цупкій плівці. Як ото в школі такі були прозорі трафарети з буквами. Потрібно для нанесення напису балончиком на бетон. Розміри - 155 на 38 см. Для любителів пофлудити - трафарет одноразовий, власник будівлі дав згоду на його нанесення.
 7. З Днем Народження, здійснення усіх мрій !
 8. Harddriver

  Профнастил де?

  Я б попитав на заводі Дах-Профіль на Ківерцівській (легко гуглиться). Якщо попсованого нема, то є в наявності всілякі ультрабюджетні китайські варіанти.
 9. Якщо вмієте топити дров'яний котел, і відповідно розрубувати поліно на скалки для його розпалу, то так.
 10. Вимоги: порядний привітний чоловік, від 35 до 55 років. Бажана наявність трудової книжки, відсутність судимостей та алкоголізму, в т.ч. "запойного". Досвід роботи в охороні, силових структурах чи у війську вітається. Обов'язки: . Слідкувати за порядком в готелі в нічний час, поселяти гостей при їх наявності, підтримувати роботу твердопаливного котла в зимовий період Умови роботи: Робота через день, або (за домовленістю) 2 через 2 дні з 19:00 до 09:00. Р-н Ковельської. Не заперечують, коли людина вночі дріматиме "на телефоні" чи переглядатиме фільми на ПК. З/П :3600 + премії Дзвоніть (066) 213 86 шiстдecят двa
 11. Harddriver

  Майстер по ремонту/сервісу авто

  http://wikimapia.org/#lang=uk&lat=50.769695&lon=25.349289&z=17&m=b
 12. Harddriver

  За кого голосувати

  Україна, як завше вибере мудро. Jedem das seine, якщо коротко. Але про свій вибір буде помовкувати. P.S. Cрач буде "годний"
×