Перейти до змісту

Harddriver

VIP користувачі
 • Кількість зміста

  5 978
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  1

Harddriver last won the day on Травень 22 2015

Harddriver had the most liked content!

Репутація громади

960 Професор

10 Підписників

Про Harddriver

 • Ранг
  Indie
 • День народження 25.12.1968

Информация

 • Интересы
  IT, прикладний маркетинг, соціоніка, тенсегріті

Останні відвідувачі профілю

20 252 перелядів профілю
 1. Що переглянути? 2017

  Веселеньке кінцо: Фільм - дійсно, дуже американський по-духу, прям про "американську мрію" Деякі моменти дійсно смішні, причому гумор життєвий, а не тупий, як в амерських комедіях. Імхо одна з кращих ролей Круза.
 2. Ремонт замка з кодом.

  Відписав в приват
 3. Ремонт замка з кодом.

  На роботі наші "кулібіни" якось ремонтують, правда після того ремонту міняється код.
 4. То треба розпитувати. Т2 - не сателіт, де антени видно, може антенка стояти на піддвіконні і цього достатньо.
 5. Сорі, що незаглядаю в тему, зайнятий, дякую Oli, шо тут за мене Установка - перша, треба подати хоч якийсь телесигнал на 2 об"єкти. В обох випадках наПідгайці - повне затінення. Вдома ще був шанс, але просто трохи неправильно проклав лінію прямої видимості, не вистачило пару градусів. Впринципі можна ще спробувати з іншою антеною, може хтось зичне якусь кімнатну?
 6. В місті з тих карт толку мало. Вдома дев'ятиповерхівка перекрила напрямок на Підгайці бувально на пару градусів, і йок. Дециметровий сигнал огинати перешкоди, як показує практика, не здатен, так само як відбиватися від них щоб зловити перевідбитий.
 7. Гугління поставило більше запитань, ніж відповідей http://ukrtvr.org/efir-po-naselenikh-punktakh/25-volinska-oblast/403-lutsk-misto-vklyuchno-selo-pidgajtsi.html
 8. Щоб не створювати нову тему - шукаю брелоки з бірками , щось таке:
 9. Головна проблема сучасного виховання - академічність, тобто тупа зубрьожка замість отримання знань. Справжнє запам'ятовування матеріалу досягається тільки на практиці, і тільки якщо людина сама шукатиме шляхи вирішення тої чи іншої проблеми. І ще одне. Всі люди - різні, є інтроверти, екстраверти, сенсорні типи, інтуїтивні і т. ін. В кожного своя "профорієнтація", наприклад сенсорні щасливі тільки як можуть бачити результат власної праці, інтуїтивні більше задоволення отримують від вирішення складних, абстрактних проблем, відповідно і навчання нає бути факультативним, як в США - є обов'язкові предмети (арифметика, письмо, історія),а малювання-астрономію-працю відвідують по бажанню. Ніби готують неуків, які вміють тільки читати-писати, але неуки такими і залишаться, скільки їх в "зубрьожку" не заганяй. І підуть вони в кінцевому результаті місити бітон на будові, крутити гайки на конвейєрі, чи розкладати товари в супермаркеті. Але бюджетні кошти будуть зекономлені, що немалуважно, бо освіта - 2-га стаття по-витратам в бюджеті України після соціалу, і в цій авгієвій конюшні г-на - невміряно Незважаючи на таку кількість "неуків" система вищої освіти в США вважається найпрестижнішою і найкращою в світі. Амерський досвід до-речі переймають у Європі, в Скандинавії вже щось подібне теж.
 10. Ну, репутацію банку втрачати теж не хочеться, імхо тягнули -б до останнього, до моменту масового взлому рахунків, великі "контори" завжди довго думають...
 11. З дерева чи з лози, чи якийсь інший матеріал. Мінімальні розміри (см) - 35 ширина, 50 висота.
 12. Сервера ПриватБанка взломаны, а личные данные клиентов — ушли в Россию В распоряжение «Vse.Media» попали скрин-шоты внутренней переписки сотрудников департамента ИТ-безопасности ПриватБанка. В своем чате они обсуждают взлом серверов банка и выкачку оттуда данных о клиентах на внешние сервера. Утечка данных произошла 12 сентября. Первые данные о ней сотрудиники ИТ-безопаности фиксируют в 8:42, и почти полтора часа не могут принять решение о прерывании копирования информации, так как на связи нет руководства. В 10:09 один из сотрудников ПриватБанка пишет коллегам, что в скачиваемом файле видны даты рождения, номера телефонов и «еще куча непонятной информации». Тогда же ИТ-шники фиксируют, что данные уходят на сервера, зарегистрированные в России. Их руководитель появляется на связи только к 10:29 по киевскому времени — и только тогда дает указание «обрубить копирование», но к этому моменту все файлы уже скопированы и выведены из банка. В 11:09 сотрудники банка фиксируют, что «ушли» данные базы «П24 физлица» (частные клиенты), а сам процесс копирования был завершен в 10:29. Ранее сайт finbalance сообщал, что Генпрокуратура начала досудебное расследование №42017000000003145 по факту утечки данных из ПриватБанка по ст. 362 Криминального кодекса («Несанкціоновані дії з інформацією, яка оброблюється в електронно-обчислювальних машинах (комп`ютерах), автоматизованих системах, комп`ютерних мережах або зберігається на носіях такої інформації, вчинені особою, яка має право доступу до неї»). Джерело Пару слів від себе. Різких рухів, як то закриття карток можна не робити, але пароль в П24 змінити варто (їх взагалі варто міняти хоч би раз в рік.). Оскільки було одночасно три коннекта з під рута, то патрошили все, що могли, наприклад злити хеші разом з "сіллю". Також посилити безпеку можна з П24 -> Всі сервіси - Налаштування - Безпека - далі по смаку. Якщо не фейк - розкажу, як захистити фінансовий номер від заволодіння зловмисниками - тоді дійсно труба, "видоять" кредитку до дна, і ніякі зміни пароля не поможуть.
×