Harddriver

VIP користувачі
 • Кількість зміста

  5 767
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  1

Harddriver last won the day on Травень 22 2015

Harddriver had the most liked content!

Репутація громади

794 Професор

10 Підписників

Про Harddriver

 • Ранг
  Indie
 • День народження 25.12.1968

Информация

 • Интересы
  IT, прикладний маркетинг, соціоніка, тенсегріті

Останні відвідувачі профілю

19 444 перелядів профілю
 1. Є Pantech 4100, 8" IPS. З недоліків - періодично "злітає" WiFi, треба вимикати-вмикати з настройок. На деяких роутерах все норм. "На борту" є слот для моб. картки 3G-LTE, з неї інет стабільний і нормальний. Батарея тримає добре. Може використовуватись (і використовувався) в якості навігатора. Віддам за 550.
 2. Колись спеціально переглядав відео в ютубі по тегу "вибухи літія". 18650 не так легко взірвати, навіть товста перемичка "накоротко" радше приводить до "пшику". А от безкорпусні "ковбаски" в дешевих одноразових сігах чи їхні аналоги в мобілках горять від механічних ушкоджень чи перезаряду набагато "веселіше".
 3. Пробувано в 2-х місцях - на роботі і вдома, відстань мід ними - 7 км. Сигнал і там і там - 3 з 5-ти поділок антенки в настройках роутера. До-речі, де інтертелекомівські вишки в Луцьку? Треба ще там спробувати.
 4. Купив на резерв Huawei EC5321u-2. Хоч і rev. b. але швидкість - просто жах. "Рве" youtube, пінги по півхвилини, мірнув Speedtesto-м - 2.8 мбіт, ось вам і Rev B. Тариф - Безлимитный мега день IT Хоча - в карті Луцьк покритий. Другий раз ловлю інтертелеком на брехні - один раз поїхав в відпустку в Карпати - місце було заявлено як впевнено покрите, а там нема навіть натяку на сигнал.
 5. Поздоровимо умнічку бабу Леру з новим заробітком (с) Голова Національного банку України Валерія Гонтарева задекларувала 52,57 млн грн. доходу від компанії ICU Holdings Limited. Відповідне повідомлення оприлюднене 28 грудня у Єдиному державному реєстрі декларацій. Це дохід від відчуження цінних паперів та корпоративних прав. ICU Holdings Limited зареєстрована на Британських Віргінських островах. До призначення на посаду голови НБУ Валерія Гонтарева володіла 22,74% ICU Holdings Limited. Гонтарева стверджує, що продала свою частку в компанії у червні 2014 року. Протягом 2016-2018 рр. Гонтарева має отримати три транші від продажу ICU. У 2014 році Гонтарева задекларувала 24,27 млн грн. доходу від продажу ICU, а у 2015 – 23,52 млн грн.
 6. Там якщо немає, можуть запропонувати недорогий підшипник з відповідними кульками "на розбити". Я собі так і купував, потім виявилось, що підшипник (о, чудо) ідеально підійшов до тачки як по внутрішньому, так і по зовнішньому діаметрам
 7. http://wikimapia.org/#lang=en&lat=50.739896&lon=25.322062&z=19&m=b В районі там де хрестик.
 8. Я брав собі на тачку на старому ринку, на рядах де всякі свердла, гайки ітд. Вибір був.
 9. З Молдовою там цікава історія. Після того, як москалі влізли в Придністров'я, бойові дії проходили повсюдно, і на руках в народу опинилося купа короткого (і довгого) стволу (пруф). Відібрати його було нереально, практично кожен "під стріхою" ховав, от і вирішили так і лишити. Тим більше - стримуючий фактор, як знов полізуть - щоб земля під ногами горіла. Жаль що з нашими керманичами таке неможливо впринципі.
 10. Не буду сперечатися, просто ссилку треба вказувати. Ато спочатку склалося враження, що гуру Мікротіків зайшов до нашого форуму
 11. Там ще 2-га частина є А теперь можно перейти к минусам - 1. Если вам требуется реально бесперебойная работа, то микротик вам вряд ли подойдёт. Но это уже железо совсем другого уровня (несколько блоков питания, резервирование всего и вся, и прочие радости жизни). Однако есть примеры внедрения на RouterOS на нескольких х86 серверов + VMware Fault Tolerance, да и VRRP не зря придумали. 2. Если вам требуется маршрутизировать более 10G трафика ежесекундно (да есть Core-серия, но будем откровенны — на ней тоже не всё гладко). 3. Когда вам требуется шифрование по ГОСТу, или у вас динамическая маршрутизация на EIGRP, или и прочие радости Vendor Lock. 4. Если вы не разбираетесь в сетях — конечно настроить по куче мануалов из сети не очень сложно, но для обычного пользователя достаточно трудоёмкий процесс. 5. Если вы являетесь продавцом железа — предположим, что вы закладываете наценку в 20%. Тогда вам выгоднее продать ту же CISCO, чем Mikrotik. Так как CISCO дороже и соответственно принесёт вам большую прибыль. 6. Если вам нужно устройство «всё-в-одном» — NAS, торренто-качалка, DLNA, кофеварка и всё другое то вряд ли вам подойдёт Mikrotik. Это именно роутер (хотя через встроенные средства виртуализации и можно реализовать, но работать это будет не очень стабильно) *здесь должна была быть картинка с троллейбусом из буханки хлеба* 7. Если вы Ричард Столман или трепетно относитесь к GPL. Потому что да. Нарушают. RouterOS основана на Linux, но что было изменено и как никто не знает. 8. Минус от пользователя с хабры, высказанным им в одном из постов — «DrDiza: ставлю клиентам в офис. для небольшой нагрузки — самое то. поствил и забыл. минус в том, что эти клиенты больше не звонят, потому что у них все работает. и платных вызовов у меня все меньше.» 9. Отсутствует «корпоративная» техподдержка и гарантии — здесь нет чтобы вам в течении 2 часов заменили железку на новую. Или удалённо подключившись настроили что-либо. Либо разбираться самому, либо платить фрилансерам. Вообще поддержка есть и если вам не требуется “здесь и сейчас”, то вполне возможно вам она подойдёт. 10. Малое распространение марки — это достаточно существенный минус. И он как для потребителей, так и для специалистов. Так как RouterOS слабо распространен, то и спрос на специалистов разбирающихся в ней мал. Так и для фирм — если у вас сеть построена на данной ОС и затем ваш системный администратор ушел, вам будет сложнее найти специалиста который бы разбирался в данном вопросе. Да и вдалеке от крупных городов найти роутеры Mikrotik подчас достаточно большая проблема
 12. Теж думаю про ксяомі, із-за MIUI без танців з бубном, але щось попростіше (8 ядер і 5" - лишнє НМД, в ігри не граю). Треба щоб була зйомна батарея (для прикрутити посилену) і (обов'язково) світлодіод-індикатор пропущених.
 13. Такого плану: чи такий: Кароч, до 3G модему, куплю
 14. Ще додам. Приват використовує в своєму процесінгу мову Erlang, яку крім Приватовських спеців і шведів, що її придумали мало хто знає. Її попередник, Prolog - ще той фрукт, був знайомий колись. Там до звичайної процедурної мови з конструкціями типу 'If-else' далеко Беня - перестраховщик ще той