Перейти до змісту

Harddriver

VIP користувачі
 • Кількість зміста

  6 012
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  1

Harddriver last won the day on Травень 22 2015

Harddriver had the most liked content!

Репутація громади

993 Професор

10 Підписників

Про Harddriver

Информация

 • Интересы
  IT, прикладний маркетинг, соціоніка, тенсегріті

Останні відвідувачі профілю

20 394 перелядів профілю
 1. За кого голосувати

  На рахунок другого - це хвантастика. Він РЕАЛЬНО хоче на 2-й термін. Ну може Гросю підпише, які Мєдвєда Пуйло. І що цікаво - Мінстець таки працює, бачив в неті як адекватні дописувачі з власною думкою і стабільним матеріальним станом дружно ставали до лав порохоботів, причом ідейних. Мантра "не розхитуйте човна, ато Путін нападе" таки працює.
 2. За кого голосувати

  Порох - теж темною конячкою був.
 3. Як вам нововведення олх ?

  besplatka.ua, bigl.ua Розміщуючи щось там ви пришвидшите кончину того непорозуміння лох.уа. Чи хоча-б рєпу трохи чухати почнуть.
 4. За кого голосувати

  Я щось затупив, вибори аж через рік (31 березня 2019), ічого ми тут розпинаємось? Думаю за рік ще побачимо достойного, але народ всеодно вибере того, хто більше наобіцяє (АТО за години, доллар по 8 ітд.)
 5. або обміняю. Є трьох, чотирьох, 5-ти та 15-ти вольтові
 6. За кого голосувати

  От от. Рекомендую почитати про часи Руїни.
 7. За кого голосувати

  А, я пойняв. "Взять и поделить". Браво.
 8. За кого голосувати

  О, клас. Ти прокидаєшся зранку від вою сирен, а в телевізорі - якась посконна морда голосом Левітана віщає, що в країні тепер головний якийсь полковник Залуподрищенко. Ти хоч розумієш, що тебе лишили вибору? І скоріш за все поставили в стойло, де ти будеш пахати на того полковника, який тим часом ніжитиметься в мармуровому палаці. Сумніви? Влада - розбещує, а абсолютна влада розбещує абсолютно.
 9. За кого голосувати

  А доведеться таки вибирати між баригою і Якщо так - то наступні вибори без мене. Вперше за роки Незалежності.
 10. За кого голосувати

  @volks Альтернатива- Піночет, ти за нього? А взагалі будь-яка партія мусить мати ідеологію, програму, за що боремось, що пітримуємо, що обіцяємо впровадити. Але українцям читати ці нудні бумашкі нафіг не впало, вони обирають зазвичай по принципу "вірю-не вірю", дивлячись на табло в телевізорі. До-речі, доступ до того телевізора суворо регламентований, всі без винятку канали - олігархічні, і "лягли" під Пороха давно. Інакше бізнес защемлять.
 11. За кого голосувати

  Бухаючий співак і бабій - не краща кандидатура на президента. Для мене Турчинов був би найкращий, але чомусь не хоче. Боїться напевно, що зжеруть, тут волю треба мати. А взагалі ореол поста президента в Україні - це калька російського прагнення про доброго "царя-батюшку", який прийде, і все порішає (дофіга Порох нарішав?). Я б цю посаду взагалі ліквідував, звівши до декоративних функцій, як приміром в Німеччині. Хоча-б з огляду на те, з яких "сортів лайна" нам зазвичай доводиться обирати.
 12. За кого голосувати

  Програмне завдання МВФ - інтегрувати "бананові республіки" в світову економіку. Звісно не задаром, задаром нічо не буває. Просто на теренах цих республік згодом відкриваються ринки збуту для західних товарів. І західна ідея глобалізації на додачу. Вирішувати звісно Україні, але як на мене це краще, ніж бути під х@йлом. P.S. Рома, а хто такий Славік?
 13. Цікавить просто кавоварка, не автомат, що приймає гроші. На умовах від 2-х кіло кави купую в місяць + розхідники. Десь була відповідна тема, не можу знайти
 14. Є трохи глюкуватий (часом губить телефон, можливо проблема в останньому), віддам за так
×