Harddriver

VIP користувачі
 • Кількість зміста

  5 798
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  1

Harddriver last won the day on Травень 22 2015

Harddriver had the most liked content!

Репутація громади

825 Професор

10 Підписників

Про Harddriver

 • Ранг
  Indie
 • День народження 25.12.1968

Информация

 • Интересы
  IT, прикладний маркетинг, соціоніка, тенсегріті

Останні відвідувачі профілю

19 595 перелядів профілю
 1. Історія така - принесли в якості оплати за роботу, поставив її в парі з швидкою Kingston з радіатром, видно материнка включила їй ту саму швидкість, стало глючити, зняв, валяється. Ціна - нехай буде 100 грн. Можу підвезти по-місту. 5 днів монібек.
 2. Кажуть кузовщики від китайців шарахаються, типу "фольга, немає до чого вчепитися". Правда?
 3. То їдь до негрів, чого? Будеш ждати, на пляжі під пальмою, поки не визріє банан А взагалі проблема "однорядкових експертів" (с), що всі їм винні. Роботодавці, "бариги", влада. Тіко не я (а нас - за шо?, як варіант)
 4. @Ti777 На жаль брутто
 5. Хто перегинає? Ринок праці - це ринок попиту і пропозиції, не більше. На 4000 маю досить претендентів, значить зарплата/робота/вимоги адекватна. Про ледаря я висловився вище. Все, прийом заявок закінчено,прохання закрити тему.
 6. Звісно, як начальство не вимагатиме то буде . Не в мене працювати. Я просто допомагаю в цьому питанні.
 7. Ось так ми і будемо на задвірках цивілізованого світу, в усіх рейтингах - в хвості, поки ця хитрожопість кудись не дінеться. Трошки надурю, поки я "гвинтик", стану начальником - щось більше вкраду, стану президентом - "нацарюю 100 рублів і втечу" Правила і закони мають бути одні для всіх, інакше - болото (яке ми всі так звикли ганити з 90-х років). Неподобаються правила - думай в слідуючий головою, коли в бюлетні помітку ставиш. Німця на вас треба
 8. Госпрозрахункова організація. Там все "по-білому".
 9. Вимоги: Переставляти вінди (вміння оптимізувати під слабі машинки - вітається). Ставити антивіруси. Трохи знати апаратну частину (вміння самому діагностувати та замінити несправний модуль) Базове розуміння функціонування мереж (на рівні тицьнути кабель в потрібне гніздо). Вміти настроїти Wi-Fi роутер по мануалу. Вміння обжати кабеліь. Добре знати Ворд-Ексель. Power Point - вітається Трошки знати 1C (на рівні принципу роботи). Якщо знаєте добре - можлива доплата. Знати якийсь графічний редактор (векторний - вітається) Базова розуміння в вебі (знати, чим відрізняється хостинг від домену і не друшляти смикати начальство, щоб вчасно проплатило ) Грамотність (писати без помилок, часом будуть просити підготовити якийсь текстик) Типова робота енікейника "не бий лежачого" Безліч вільного часу, можна паралельно щось ваяти в вебі, чи адмінити сайтик, чи щось таке. Гамання в ігри в робочий час - не вітається. В приміщенні є буфет з дешевими обідами. Режим роботи - з 8-ї до 17-ї. Зарплата - 4000. Офіційна. Місцезнаходження - Відродження. Контакт - ПП, дам телефон в разі чого.
 10. На процесі в Гаазі російська сторона виправдовується, що зброю пополченцы виявляється знайшли в шахтах
 11. Ага, треба розчехляти ровер
 12. Я би брав нульовку і 18-ку. Остання десь рівна по к-сті нікотину сигаретам 4-6 мг. на мою думку.
 13. Мені нагадує фільм "Нерв", напевне засновники гри його і взяли за основу. Тільки то кіно з хепіендом, а тут - ні. Дивно, які діти соціально залежні, на все готові ради похвали якогось безтілесного куратора за тисячі кілометрів.