Coding

Power users
  • Кількість зміста

    2 894
  • Дата реєстрації

  • Останній візит

  • Days Won

    5

Coding last won the day on Травень 20 2015

Coding had the most liked content!

Репутація громади

300 Поважний

Про Coding

  • Ранг
    --={.|.}=--
  • День народження 18.03.1987
  1. У компанію на постійну роботу треба програміст 1С 8. Готові розглянути працевлаштування студента з неповним робочим днем та/або при необхідності навчання. Погодинна або по-проектна оплата праці. Офіційне працевлаштування. Детаті в пп.
  2. Свіч знайдено! Велике дякую Chyprunka Після виготовлення девайсу - відпишусь)
  3. ага, трохи ціна кусається.. + у мене там ще є інші кабелі, які по аналогії думаю вивести...
  4. Дякую. Просто у стіну ставити горизонтальну "гаргару" на півметра - також не хочеться...
  5. припаяю. Панель погана ще й тим, що займає багато місця, і їх чи можна її поділити на частини нормально..
  6. з панелею не знаю чи буде краще. суть проблеми в тому: з стіни виходять кабелі, їх треба перевести на свіч. Просто вішати на кінці кабелів конектори і далі в свіч - якось не по феншую. Думаю поставити ревізійну дверку, в яку вмотувати такі панельки з свічів. До таких панельок підключити кабелі котрі виходять з стіни. А далі вже пачкордом.
  7. Шукаю не робочі свічі, ідеально було б 16/24 портовий, власне потрібна панель з гніздами rj-45 Куплю не дорого, або прийму в дар.
  8. Продам тример Тример Bosch ART 23 SL у відмінній якості. Користувався сезон (разів мабуть 5...) Характеристики та відгуки можна подивитись наприклад тут http://rozetka.com.ua/ua/bosch_06008a5000/p3072256/#tab=comments Причина продажу - хочу придбати бензинову косу.. Ціна 750грн, торг. Запитуйте.
  9. Підкажіть будь ласка, які документи потрібно оформляти щоби побудувати біля будинку хоз. приміщення (дровітню...). Будинок зданий в експлуатацію, у будівельному паспорті окрім будинку немає більше нічого. Дякую.
  10. Треба замовити дещо на вороні, кому ще що треба?