Перейти до змісту

HWman

Power users
 • Кількість зміста

  8 708
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  9

HWman last won the day on Квітень 30 2013

HWman had the most liked content!

Репутація громади

812 Професор

9 Підписників

Про HWman

 • Ранг
  Техноманьяк
 • День народження Квітень 17

Контакты

 • Сайт
  http://www.techn0man1ac.info/

Останні відвідувачі профілю

34 125 перелядів профілю
 1. Можливо коли її публікував для чогось була потрібна, зараз вже ні.
 2. Спочатку, мене балаканина цього індуса надихала, але через деякий час зрозумів, що сильно багато слів, за такою лавиною не розгледіти навіть орієнтири куди варто рухатись. Тому все, завязав з Ошо, та й взагалі з всіма пошуками правди, копати треба було трохи ближче, а ніж здавалось на перший погляд.
 3. Але всі ці балачки - переливання пустого у порожнє. Хочете щоб ваше чадо отримало правильні знання - займайтесь навчанням самостійно. І більшість з них як правило розчаровуються
 4. Так, ще є над чим подумати для сворення теоретичної ідеальної школи.
 5. Як я бачу адекватний процес навчання: Як тут було озвучено, треба застосовувати індивідуальний підхід, на всіх вчителів не вистачить, а якщо врахувати що серед вчителів ті, котрі дійсно люблять дітей одиниці, краще віддати навчання комп'ютерній програмі, сучасні ігри мають мільйонні бюджети, адаптивно підлаштовуються під гравця, штучні інтелекти, котрі застосовуються в грі з кожною новою грою все розумніші і розумніші, тоді чому таким же чином не підійти до навчання? Перетворити процес навчання у цікаву гру, з квестами, де нагородою буде отримане знання, з поясненням для чого і де його в майбутньому його можна застосувати, типу прокачав свій мозок новим скіллом. Робота фізичного вчителя мала би звестись тільки до індивідуального підбору потрібної програми, і не пускати туди аби кого, для цього треба щоб майбутній вчитель пройшов чимало курсів по психології, діалектиці і по всіх предметах котрі будуть в ідеальній школі. Зараз у кожного є комп'ютер, смартфон чи планшет, з його допомогою можна було б заходити на сайт школи де після авторизації учень міг би прямо в браузері грати гру-навчання. З таким підходом фізично в школу ходити по суті треба буде лише 2 рази на рік, на перший і останній дзвоник, і то по традиції. Але, кому таке потрібно? Ви думаєте нашому суспільству потрібні люди котрі будуть непередбачувані, задавати багато питань, критично відноситись до всього. Суспільству потрібні ідеальні, роботоподібні, працівники, котрі будуть не розгинати спину до поки не видохнуться остаточно, і тоді такій одиниці суспільства скажуть, все ти вільний, ось тобі пенсія, котрої не вистачатиме навіть на ліки, і гуляй Вася.
 6. Все правильно, розум все ще пручається, поки свідомість не забита всілякими дурницями. На справді у дітей можна багато чому навчитись, при бажанні.
 7. У школі, окрім як читати, писати й рахувати більше нічого корисного немає. Краще б навчали вчитись самостійно, розуміти цінність знань, розвивати уяву за допомогою художньої літератури замість того, щоб закривати на 45 хв у чотирьох стінах, заставляти сидіти нерухомо, при всій дитячій гіперактивності, та й заставляти зубрити на память нікому не потрібну хрінь.
 8. На цю тему є чудовий фільм, правда він тяжкуватий - "Вечерний экспресс «Сансет Лимитед» (2010)".
 9. Продано. О чудеса ОЛХ, покупець знайшовся в той же день коли і опублікував оголошення.
 10. Зміст байки у тому, що дурні не такі вже й дурні, не беруть дурного в голову ось і живуть щасливо.
 11. Мені не потрібно нічого слухати
×