Перейти до змісту

HWman

Power users
 • Кількість зміста

  8 648
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  9

HWman last won the day on Квітень 30 2013

HWman had the most liked content!

Репутація громади

773 Професор

9 Підписників

Про HWman

Контакты

 • Сайт
  http://youtube.com/RazniePodelki

Останні відвідувачі профілю

33 851 перелядів профілю
 1. Мені здається ти не правильний концепт вибрав, краще вже отпрацювати, перетворити у потрібні значенні безпосередньо на місці а потім вже передавати у вигляді пакетів даних.
 2. Змісту 0. Рідну електроніку в лиці датчика Холла викинув і замінив зовнішніми транзисторами, далі по черзі подаю імпульси то на одну то на другу катушку і поступово зменшую затримку між ними. http://forum.radeon.ru/viewtopic.php?t=31651
 3. Давно хотів спробувати розігнати звичайний вентилятор, скажу я вам, то діло стрьомне, шкода телефон звук заглушив, по звуку так ніби серверний вентилятор. Більше 4.5к обертів брати не став, крильчатку може рознести до біса.
 4. http://solarsistem.ru/vozdyshniy_collector_iz_gofro_trubi.php
 5. Ти не рахував корисну площу твого колектора?
 6. Проте починає мати місце природна конвекція, але це так... На мій хлопський розум, як то кажуть.
 7. Ось так я бачу ідеальний повітряний сонячний колектор
 8. І ще одне, тобі треба було врахувати природну конвекцію, тобто вентилятор розмістити знизу, а вихід теплого повітря зверху. Чи я проґавив цей момент на відео?
 9. Є цілі формули розрахунку оптимального кута, навтіь колись бачив онлайн калькулятор. Спробуй погуглити, якщо цікаво.
 10. @Dima4s не встиг розгледіти на відео, у тебе пофарбована труба у чорне чи ні?
 11. Ще є зміст правильно підібрати кут відносно сонця, я думаю ти помітив як ведуть себе сонячні панелі в цьому контексті, те ж саме актуально і для колектора. І ще одне, хочеш більшу різницю температури - зменшуй повітряний потік.
 12. "Любой каприз за ваши деньги", оцінюю проект в 100 доларів.
 13. Ну це вже інша справа, тестами задоволений більш ніж, ще замовив собі MCP602 у DIP8 корпусі, вони у двоє дорожче, але чисто з тестів можу сказати що воно того вартує, похибка виходить на рівні звичайного цифрового мультиметра, чого для моїх цілей за очі. LM358 і вимірювання струму речі не сумісні, я вбив близько неділі часу щоб це зрозуміти.
 14. Я чому питаю, а хто вирішує як правильно себе треба вести? Як ми зараз дивився на стиль життя людини з середньовіччя?
×