HWman

Power users
 • Кількість зміста

  8 517
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  9

HWman last won the day on Квітень 30 2013

HWman had the most liked content!

Репутація громади

737 Професор

9 Підписників

Про HWman

 • Ранг
  Да заткните его уже!
 • День народження Квітень 17

Контакты

 • Сайт
  http://youtube.com/RazniePodelki

Останні відвідувачі профілю

33 364 перелядів профілю
 1. Воно то так, але художка це "десерт", побалувати себе і забути, а технічна література несе знання. Чого мене навчив роман про "Румату Есторського"? Не скажу що багато чого корисного, хоча так, це звісно цікаво, є іронія і мораль можна знайти але на цьому все. Ой, щось мене понесло...
 2. Скоро і ти провалишся у цю прірву, всі провалюються з віком.
 3. Привіт всім. Власне шукаю любу інформацію по такому схематичному рішенні. Власне, є бігуча стрічка, на ній таких 4 модулі як на схемі, там де стрілки вони між собою всі зєднанні, дуже хочеться завести, а то лежить простоює таке чудо техніки. У мене є невеличка відмінність, тут на схемі зображені біполярні транзистори, котрі рулять анодами катодами окремих світлодіодів, а у мене збірка Дарлінгтона ULN2003, але це суті роботи не змінює. Пряме посилання на схему
 4. Я? Ні, але якби була можливість - спробував би.
 5. @Itzamna схоже Ви освоїли техніку виварювання цепу у парафіні, може детальніше поділитесь? Наприклад, як чистити цеп перед виварюванням, як варити і всіляке таке.
 6. У мене десь через сотню км після мастила з'являється скрип, котрий інколи терплю ще пару сотень кілометрів, тому що лінь змазувати.
 7. @DOCENT приємно бачити що є люди, котрі не роздумують над цим, ніби дорого, не рентабельно, а просто діють. Таких би побільше у нас, зовсім у іншій країні жили.
 8. Якось був там у вітряний день, завивання чути навіть на зупинці коло того будинку.
 9. Ітак, питання до тих, хто пробував - який з цього всього можна зробити висновок, варіант має право на життя чи все дійсно так погано, як кажуть?
 10. Докшільнята зараз через трое мають свій канал на ютубі, а у 3+ класі уже у всіх. При тому, що ютуб дозволяє реєструвати акаунд від 21 року. В такі от ми часи живемо.
 11. Мене в першу чергу зацепив сам концепт, ніколи не думав над такими речами...
 12. Із останніх свіжих у пам'яті фільмів про майбутне - Гаттака Виглядає трохи антиутопічним, але все ж, концепт у фільмі доволі таки серйозний, читав що NASA признали такий варіант розвитку людства у майбутньому самим ймовірнішим.