Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Допоможіть проблема ось в чому є колонкі Електроніка 15АС-214 (старі 2шт) і одна видає звук набагато тихіший ніж інша. Питання що це може бут і як це поладити якщо можливо.

Змінено користувачем Tom
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Допоможіть проблема ось в чому є колонкі Електроніка 15АС-214 (старі 2шт) і одна видає звук набагато тихіший ніж інша. Питання що це може бут і як це поладити якщо можливо.

Думаю одна колонка посажена...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А місцями колонки міняли ?

Змінено користувачем eleKtrik
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А місцями колонки міняли ?

в якому смислі

Допоможіть проблема ось в чому є колонкі Електроніка 15АС-214 (старі 2шт) і одна видає звук набагато тихіший ніж інша. Питання що це може бут і як це поладити якщо можливо.

Думаю одна колонка посажена...

А відновити якось можливо???
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А місцями колонки міняли ?

в якому смислі

Штекер (провода) від лівої колонки вставити в правий канал, а з правого каналу - в лівий

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А місцями колонки міняли ?

в якому смислі

Штекер (провода) від лівої колонки вставити в правий канал, а з правого каналу - в лівий

так міняв результат незмінився
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось схема , перевір :

--- контакти : пайки і т.п. , причому пайки бажано пропаяти на всякий випадок

--- опір динаміків

--- конденсатори

post-9119-0-83932400-1324879092_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що значить не змінився ?

Проблема в колонці чи підсилювачі ?

Міняв на підсилювачі канали підключення колонок але результату неякого
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

усе перевірив результату нема

Що перевірив ? Якого результату ?

Давай по пунктам --- пайки , опір динаміків , конденсатори

Або зроби тест ---- заміни динаміки в одній колонці місцями з другою і подивися , що вийде . Стане ясно --- шукати динаміки чи дивитися фільтри

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

усе перевірив результату нема

Що перевірив ? Якого результату ?

Давай по пунктам --- пайки , опір динаміків , конденсатори

Або зроби тест ---- заміни динаміки в одній колонці місцями з другою і подивися , що вийде . Стане ясно --- шукати динаміки чи дивитися фільтри

Пропаяв схему перевірив конденсатори і опір все норм
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

оскільки колонка двохполосна тре визначити чи два (більший та менши) динаміки грають тихіше, чи один великий.

осмілюсь припустити через старість або перегрузку колонки відвалилася повністю або частково приклеєна катушка з дифузора, було таке в мене пару раз.

або як варіант при сильному механічному ударі змістився керн, чи як там він зветься, разом з магнітом і заклинив катушку в корзині.

перше діагностується наявністю похрипування, побрязкування при прослуховуванні фонограм на НЧ

друге легко перевірити легким надавлюванням на дифузор —має ходити вільно

схема колонок проста як двері, конденсатори МБМ зазвичай і емності не втрачають. слід перевіряти непропай і можна викинути повністю роз'єми, запаявши провода напряму.

доречі виміряйте опір колонок. 4 Ома? якшо ні, то явно проблеми з НЧ головкою.

увімкніть її безпосередньо на підсилювач, хтось вже рекомендував вже так вище вроді

Змінено користувачем laser
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

оскільки колонка двохполосна тре визначити чи два (більший та менши) динаміки грають тихіше, чи один великий.

осмілюсь припустити через старість або перегрузку колонки відвалилася повністю або частково приклеєна катушка з дифузора, було таке в мене пару раз.

або як варіант при сильному механічному ударі змістився керн, чи як там він зветься, разом з магнітом і заклинив катушку в корзині.

перше діагностується наявністю похрипування, побрязкування при прослуховуванні фонограм на НЧ

друге легко перевірити легким надавлюванням на дифузор —має ходити вільно

схема колонок проста як двері, конденсатори МБМ зазвичай і емності не втрачають. слід перевіряти непропай і можна викинути повністю роз'єми, запаявши провода напряму.

доречі виміряйте опір колонок. 4 Ома? якшо ні, то явно проблеми з НЧ головкою.

увімкніть її безпосередньо на підсилювач, хтось вже рекомендував вже так вище вроді

1. Тихіше грають два денаміка більший і менший

2. дифузор не відклеївся а ось магніт трішки прокручується на великому динаміку, а на маленькуму тріснув корпус який прикручується до самого корпуса колонкі.

3 похрипування є але вона в обох колонках при сильній гучності.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2. дифузор не відклеївся а ось магніт трішки прокручується на великому динаміку, а на маленькуму тріснув корпус який прикручується до самого корпуса колонкі.

3 похрипування є але вона в обох колонках при сильній гучності.

нажаль ти не побачиш чи відклеїлась (злітає провод з картону) катушка від дифузора всередині динаміка, не розбираючи його.

а це шо магніт прокручується — хріново. тре пеервіряти чи вільно рухається дифузор, як я писав вище.

можу порадити 2 варіанти:

— реставрація динаміка (приклейка магніта, перемотка катушки при потребі, центрування)

— купити інший

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я. І писав під них і програмував

Дивився ваш сайт. Не маєте бажання ще попрацювати і повчитись?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивився ваш сайт. Не маєте бажання ще попрацювати і повчитись?

Бажання є! Якщо є пропозиції можна в приват або асю :) Добре, що нагадали про сайт, треба щось зробити туди.

Перед тим як їхав до Луцька, прийшли зразки від NXP, як не дивно на адресу Київського гуртожитку :) Там є контролери світлодіодів I2C i 1-WIRE буду гратись з ними на сесії :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Хто Атмега АVR програмував?

Таким користуюсь, останній експеримент, можу ввечері ввімкнути, порулите =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...