Перейти до змісту

S30

Power users
 • Кількість зміста

  2 206
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  1

S30 last won the day on Лютий 11

S30 had the most liked content!

Репутація громади

643 Професор

2 Підписників

Про S30

 • Ранг
  Мегафлудер

Контакты

 • Сайт
  http://
 • ICQ
  0

Останні відвідувачі профілю

14 731 перелядів профілю
 1. Спитай про це секту "Свідків хорошого життя при СССР" навіщо їм це потрібно і навіщо вони банкрутували підприємства, щоб потім викупити їх за халяву і виступати спасителями економіки. А не, ти, дуті колгоспи згадав з розібраними корівниками. Та і взагалі, що ти знаєш про колгоспи. Щось скучно стає. Русло розмови стає надто широким, течія сповільнюється і починає затягуватись мулом текстового заповнення з передбачуваним змістом. Всім пака-пака.
 2. Да-да-да-да-да. Пєсши єсчьо. Стосовно іншого ніц нема сказати? Порівнювач. Як сказав один чоловік про пєсатєлєй за СССР. "Помню класно було при Союзі. Захотів істи - їм скільки влізе. Захотів спати - сплю. Пільонки вчасно міняли. Мєчта."
 3. Ога, будували-будували, будували-будували. А потім їм будувати набридло, взяли і розвалили. Чи Міша і тодішня влада це вже не комуністи, а "жидобаньдєровци" котрі вже тоді захотіли поскакати? Пєсши єсчьо. Блд, ото прочитаєш таких і виникає думка де ви такі беретесь? Хоть раз пошукайте історію розвитку СССР зі ВСІМА + і - , а не оди про вєлікій і магучій СССР, котрий нагібал Амєріку. А Амєріка абідєлась і подло разваліла Саюз.
 4. Не знаю я ти, та як би я особисто не помітив щоб цабе, та і жовчі не помітив. Але тут таке. Декому хоч сци, але при СССР було зашибісь, хоч його і в очі не бачило (не сприймай на себе, кажу в загальному). І я б на твоєму місці не зловтішався стосовно відношення до борди. Багато кого знаю, хто раніше був тут постійно, а зараз говорить теж що борда скотилась до склок, мєждусобойчиків, політичних срачів і стала просто нецікавою.
 5. У світі був. Правда не та помийка котра звється інтернетом що існує нині. Вчи історію. Судячи з твоєї писанини в тебе особисто комп зявився лише недавно.Та й то використовуєш не для освіти.
 6. SunSeth, і не шкода тобі часу щось їм доводити?
 7. Дайош СССР Ога. Ти вже його почав і не лише тут. От як завезли так усей покрали.
 8. Зате ти точно знаєш що займе не більше 1,5год. Ох вже ці сказочні порадники.
 9. Батюшку покличуть. Він освятить. От святий дух і потримає. Самий оптимальний і швидкий. Це поставити нову (макс 2тгрн на купівлю ). Перекинути кабелі зі старої. Стару покласти. Справиться одна бурова і дві пари рук з електриком за пів дня максимум .
 10. Чого сперечаємось і що доводимо? Яка опора ніхто не знає. Для прикладу Опора СВ 9.5-2.0 має 800кіль. Скажім ямобур на базі ГАЗ66 здається макс вантажопідйомність 1250кіль. А опору садять в грунт в середньому на 1,5-2м. Важкувато йому буде смикнути її навіть підкопану. А якщо відкопувати, то вже мова не йтиме на переміщення в 50см апріорі. Ямобур можна і електро чи бензо взяти в оренду щоб зекономити. Варіанти різні є, головне чоловік знає напрямок руху. Особисто схиляюся на придбанні нової опори. Встановлення її і перенесення зі старої кабелів. Дешевше вийде. А потім акуратно знести старупід корінь не викопуючи. Матиме як закладку в фундамент чи ще на що.
 11. Тоді тобі 1. Бурову 2. Кран 3. Бригаду хлопаків з електриком. 4. Трохи грошей. По крану можу дати тел хлопаки. Вартість крану була від 600грн/год. минулого року
 12. Ану тихо. Там ще 25 соток є. Мо там поклади газу чи нафти. Або хоч труба з тим чи іншим.
 13. Взнаєш на балансі якої організації та опора і вирішуєш питання з тією організацією.
×