Перейти до змісту

S30

Power users
 • Кількість зміста

  2 394
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  3

S30 last won the day on Травень 26

S30 had the most liked content!

Репутація громади

838 Професор

2 Підписників

Про S30

 • Ранг
  Мегафлудер

Контакты

 • Сайт
  http://
 • ICQ
  0

Останні відвідувачі профілю

14 905 перелядів профілю
 1. S30

  Дорожная обстановка

  Ги, а якби сказав Ки-Уэст (Флорида) то відразу б зрозумів де це? ПС 15 сек в Гугля не так вже і багато.
 2. Бобкет взагалі не проблема. Телефонуєш їм по обявах. Озвучуєш питання. Міркую, через них і грейдер знайдеш і вантажівку для відвезти грунт/привезти пісок/щебінь.
 3. S30

  ЖЕК №8

  Ти ще робіт і аргументацій ЖКП№3 не чув і не бачив.
 4. Мені от інколи цікава ваша збочена логіка. Горить обладнання, котре потребує модернізації і тримається на чесному слові. Обладнання за котре підняті тарифи і повинне забезпечити заявлену в договорі потужність за котру по договору взято некислі бабки. А у вас в пожежі винні базарники. Причому смакуєте цю подію в плані як дехто б чавив їх лише за те, що там стоять. Причому ніде, ніким не було сказано, що пожежники не могли доступитись до підстанції чи базарники якимсь чином заважали. Як казав один знайомий -"дічь". Все на що ви здатні, хлопята, це "дружити" проти когось і то короткочасно і дуже ображатись коли "дружать" проти вас.
 5. S30

  Позитив України

  Певно в тему "Співчуття України", залишилось створити. Ті що вже встигли виплатити - заберуть?
 6. S30

  Позитив України

  То Ви, батєнька, мяко кажучи лох і нєуспєшний чєловєк.
 7. Вірно міркуєш. В мене по вулиці якісь придури (чи бува не міськрада) вирішили дорогу теж вирівняти. Привезли щебінь в перемішку з грунтом (навіть не піском). Як розгорнуть срака буде. Зате скажуть що вулицю робили.
 8. А тут кожен судить по собі. Дехто далі чотирьох стін не бачить, а дехто за межі міста кілька раз в місяць максимум виїздить. Для них і таксі прийнятне. Мені, для прикладу, привезти щось важке, вивезти сімю на дачу/відпочинок і таке інше - без машини важко, а подекуди незручно і дорого. Кожен міряє на себе.
 9. Машина це в першу чергу незалежність в переміщенні і економія власного часу. А казкарі про " машину для роботи" , "витрати на бензин, страховку, ТО етс" йдуть лісом. Це супутні "мінуси " і їх мовчки враховють. З такими аргументами ви і нормального ровера не купите. Це всерівно, що хочеться мяса, але можна і соєю обійтись. Або куплю но я черству булку замість свіжої, бо вона дешевша. ПС Купівля авто для поїздок в "булочну" не розглядаєм, для цього можна і таксі викликати.
 10. Може великий штат кризових манагерів.
 11. Панове, в кого є в закромах карб Озон на класику 1,2-1,3л б/у, совіцький? Пропозиції в приват. Цікавить не коцаний, з рівними площинами.
 12. Була би, якби це було так.
×