Перейти до змісту

S30

Power users
 • Кількість зміста

  2 449
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  3

S30 last won the day on Травень 26

S30 had the most liked content!

Репутація громади

912 Професор

2 Підписників

Про S30

 • Ранг
  Мегафлудер

Контакты

 • Сайт
  http://
 • ICQ
  0

Останні відвідувачі профілю

14 969 перелядів профілю
 1. Варто би на сайті "Миротворець" відкрити новий підрозділ де б був би перелік отаких "миротворців" від влади.
 2. Ну, я тебе не осуджую. Кожен заробляє як вміє.
 3. А з чого такий висновок? Є підстави думати, що причетні? Я просто поцікавився чому будучи на таких посадах не помічав цього раніше. От і все. ПС Віталька, ну ти то куди зі своїми пятьма шекілями?
 4. Кхм, а навіщо ти мені це все розписуєш? Я десь сказав, що я цього не знаю чи не можу знайти сам?
 5. Ну, немає так немає. Я , так, поцікавився просто.
 6. Можна спитати? А в яку сторону в той час як оті крали дивився секретар НБіОУ 2005р та голова ради НБУ 2007-2012р.р.? Так, для загальної інфи. (((
 7. Хоч питання і не до мене. А що незрозумілого? Поникай -це подивись, в даному контексті "пошукай" Чижми -чоботи (до речі угорською). Повністю, думаю перекладати не потрібно? Для прикладу оце : " Йой, сеґиняшна Маріка - такий у неї чоловік нейдуйдавий! Нич не бірує, лиш на комп'ютерови дурної щолкати. " можна просто в контексті зрозуміти. (приклад на швидку з мережі взяв)
 8. Неучі. То Сиддха йоги. Ви попробуйте таку Віпаріта Шалабхасана завернути. Вам до нього ще срать-і-срать.
 9. Ну, ти ж чудово усвідомлюєш, що там стрьомно, бо чудово знають, що у випадку чого отримають по пейсах і не лише від населення. А у нас ситуація кардинально інша. Можна показати свою гнилість і за це ніц не буде. Чим і користуються. І не секрет, що багато з них їдуть в Умань побухать/курнуть/пови@@@@ватись (загалом зайнятись тим що дома зась). Це одне. А друге - до чого тут ПГМ? Чи не ти на форумі ображався на значення слова "жид" і звинувачував у антисемітизмі? Це ображало твої переконання? То чому відразу "пгм-нуті"? Навіщо оті подвійні стандарти?
 10. S30

  Дорожная обстановка

  Судячи по тому як всі йому заважають, то , певно, водієм маршрутки.
 11. S30

  Позитив України

  Йди вчитися, асенізатор. Зливи він рахує. Мені до твого рівня важко буде опуститись.
 12. S30

  Позитив України

  А який мені резон щось аргументувати лабуху, який сам гордо признався, що пролюбив профільний предмет Йди вчити "матчасть". Твої пости навіть читати скучно.
 13. S30

  Позитив України

  Субєктивність твоїх суджень про обєктивність нарахування ВВП та мої можливості мало цікаві як для ВВП так і для мене. Іншими словами я знаю значення цих вумних слів і де їх можна вжити. На відміну від тебе.
 14. S30

  Позитив України

  Ню-ню. Ти для розвитку загального почитай що таке субєктивність, обєктивність. Обєктивне і субєктивне вимірювання (будь чого), а тоді будеш вумні слова вживати.
×