Перейти до змісту

S30

Power users
 • Кількість зміста

  2 572
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  4

S30 last won the day on Січень 19

S30 had the most liked content!

Репутація громади

1 034 Гуру

2 Підписників

Про S30

 • Ранг
  Мегафлудер

Контакты

 • Сайт
  http://
 • ICQ
  0

Останні відвідувачі профілю

15 062 перелядів профілю
 1. Зате універсальний і практично на всі випадки. Користую такий вже не один рік. Задоволений.
 2. Видно батюшка на Водохреща окропив обладнання для кращої роботи.
 3. Та і той умовний. Я собі брав на пару розеток і до них подовжувачі. ББЖ собі в тихому зручному куточку, а подовжувачі де вже треба.
 4. В названому тобою в режимі підтримки лише чотири, інші чотири вважай подовжувач. З таким самим успіхом купуєш просто підходящий по параметрах і нарощуєш розетки подовжувачами, що набагато зручніше.
 5. Чесно, недопетрав. Поясни. Якщо маються наувазі останні заворушення і стан речей з правлінням періода Августо Піночета то з дуже-дуже великим натягом. А деякі країни взагалі не вяжуться.
 6. S30

  Позитив України

  Нє, ну Маньяк на 150% правий . Без сміху це читати не можна. Ідейних за Порошенка ти уявити можеш, а ідейних за Беню, Юльку і т.д. ні? Себе вже забув як за Юльку топив? А за Порошенка? А тепер вже всьо, кака? Чи то треба розуміти так - як перестали платити то прозрів, розчарувався і перестав бути ідейним? З якого ото будуна ти все оте строчиш? ПС Слід віддати належне Бені, але саме він , а ніхто інший, надав ПММ для армії. На яких умовах - питання інше, але ніхто з патріотів у вишиванках навіть цього тоді не зробив.
 7. S30

  Позитив України

  Я вкурсах. І я теж. Але ти ж сам писав вище І переважна більшість І цим все сказано.
 8. S30

  Позитив України

  Особисто стикався з такими диреХторами. Лягає під диреХторів аж гай шумить. Про це давно вже казав, але таке мало кому подобається знати. Хух, ну і каша в тебе в голові. Пєсши єсчьо.
 9. Особисто я не люблю коли заглядають через плече, а особливо, коли відволікають від роботи байками. І слідуючи твоїй логіці, чому я маю переживати, що поки я роблю ти за моєю спиною щось в карман покладеш?
 10. Ну так вийми хдд і спи спокійно. Щоб якісно все зробити потрібно від 30 до 60 хв. Траплялися екземпляри що і довше доводилось возитись. Ти весь час над "душею" плануєш стояти?
 11. По електриці точно вже не памятаю. Тени були на 1,5квт. Змушений був ставити, бо платити за типу гарячу воду (а насправді поки вона піде то ще літрів 30-40 спустиш) виходило по ціні трішки дорожче по лічильнику ГВ ніж за електрику бойлера ну і завжди гаряча була, що при наявності мєлкіх дуже суттєво. Ну і регулюєш собі як завгодно.
 12. Ну не знаю. Нам при 80л бойлері на чотирьох вистачало (двоє мєлкіх). Якщо ванну не приймати, то мені особисто 20л на душ з головою вистачає.
×