Перейти до змісту

S30

Power users
 • Кількість зміста

  1 941
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

425 Поважний

2 Підписників

Про S30

 • Ранг
  Флудилка-говорилка

Контакты

 • Сайт
  http://
 • ICQ
  0

Останні відвідувачі профілю

14 427 перелядів профілю
 1. Сьогоднішня погода

  Прогнози цього сайта ще жодного разу не були достовірні в довготривалому проміжку по нашому регіону. Макс 1-2 дні.
 2. Я вже казав, ти дивишся однобоко. Толкові це ті котрі працюють ТАМ по кваліфікації , бо ТУТ їм ніц робити в плані заробітку і розвитку. Стосовно всяке буває. Кого татомама вивчили а розуму не навчили, а хто просто не знайшов ніші, а за копійки працювати бажання нема. На одному інтузіазмі ситий не будеш, а підприємцем не кожен може бути. Кожен викручується як може і вміє. А тема про Саакашвілі вже давно вийшла за рамки його персони як такової.
 3. То Соромітник. Ну от ти і сам підвів під висновок чому народ валить. Умовний Чоловік (чувак) знайшов свою нішу за 25000 до поляків. Більшість толкових звалила вже раніш і валитиме в подальшому. Одиниці залишатимуться, серед котрих ти знайдеш (чи ні) свого працівника. Це при умові що виживеш сам і не виникне бажання звалити самому. І така тенденція спостерігається по всій державі. Власне про що і тема.
 4. Виходить твоїм працівникам нема що втрачати, раз вони ризикують своїм робочим місцем.
 5. Всі хто тут пише, принаймі більшість, думає що їх не розуміють, бо дивляться лише зі своєї сторони. Ну чому ж не розумію. Навіть дуже. Я тобі більше скажу. Розумію вже тому, що сам дивлюся в сторону роботи в поляків. Поки лише стримує те, що не знаходжу по своїй кваліфікації. Але якщо не знайду доведеться влаштовуватись на нижчу, менш кваліфіковану роботу. Бо хочеться отримувати не лише на комуналку, харчі і що залишиться на одягнутись. А на підняти дітей, авто, невеликий будиночок, та просто відпочинок. Когось влаштовує зп на оплату комуналки і хавчик, а хтось хоче більшого. Я їх чудово розумію. З якого перепугу їм горбатитись за мінімалку чи , нехай, дві тут, якщо можна в поляка за значно більше.
 6. То Соромітник. Ну, видно поляка влаштовує їх кваліфікація і цінить він її значно вище. Ось тобі і відповідь.
 7. То Соромітник. І ти після сказаного хочеш знову ж говорити що проблема в працівниках? В чому проблема. Дай повкалувати молоді на заводі у нас за хоча б таку ж зарплату як в поляка. Або альтернативну більш кваліфіковану за більшу зп. І повір будеш мати з чого перебирати.
 8. А можна поцікавитися рівнем ( реальної ) зарплатні підлеглих?
 9. Юріч, не звертай уваги. Два клінічних ідіота в котрих вже змішались в "кучу кони, люди".
 10. бронь 1шт без дефекту. При умові що термос "тримає" .
 11. Скарга на Нову пошту

  Ти, певно, читаєш лише те що тебе цікавить на даний момент. Неналежна упаковка? Попередь при прийняті товару відправника, в чому проблема? Зніми відповідальність про пошкодження при перевезенні приміткою про відмову від тари. Це проблема? А може просто варто акуратніше поводитись з посилками? Але чомусь вибирається простіший шлях (на думку працівників НП). І ще. Деколи забирав товар в тарі котра була лише умовно міцніша за упаковку в котру пакував відправник. Коротше про це можна сперечатися дуже довго. Але такі дії НП не красять. Як вже казав - собі висновки зробив. Та і альтернатива є. Потихеньку укрпошта вичухується з цікавими пропозиціями та і інші ТК є.
 12. Скарга на Нову пошту

  Оп-па. З Ваших слів випливає наступне - замість того щоб попередити відправника про додаткову упаковку і запропонувати йому на його розсуд перепакувати, ви самостійно берете на себе відповідальність за переупакування, виставляєте додаткову вартість за цю послугу і рахуєте це нормальним явищем? Ахрєнєть. А з другого боку чому б і ні. Гроші ж то не ваші, а заробляти якось треба.
 13. Скарга на Нову пошту

  Забавно виходить. А за що тоді повернули сотку якщо все в ажурі і по правилах ТК? Невже від щедрості? От у мене виникло враження що доупакували в каркас вже тут і відправили на Карбишева щоб правдоподібніше було. Можливо я помиляюсь, але natalka) може поцікавитись у відправника чи замовляв він таку опцію.
 14. Чє за брєд? Спочатку глянь визначення ряду ( смуга руху ) в пдр, а потім критикуй. Стосовно газончиків з квяточками, так заасфальтувати дешевше. Враження таке що пан автівки не має, а має бажання покритикувати.
×