Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Принесли подивитися приставку типу денді 8біт...

Хтось мав діло з джойстиками, хочу якось напряму зробити, біля самого штекера поламані провода....

 

Як то все зробити? 5проводів в кабелі а на штекері набагато більше

  • Збентежений 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Oli сказано:

Принесли подивитися приставку типу денді 8біт...

Хтось мав діло з джойстиками, хочу якось напряму зробити, біля самого штекера поламані провода....

 

Як то все зробити? 5проводів в кабелі а на штекері набагато більше

ніц неясно що ти хочеш

 

а так розрізаєш, паяєш і клеїш назад

єдине але провода там гівняні

https://rozetka.com.ua/338695159/p338695159/

хоча, простіше купити і неморочити собі паяльник

Змінено користувачем Factory
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Factory сказано:

ніц неясно що ти хочеш

 

а так розрізаєш, паяєш і клеїш назад

єдине але провода там гівняні

https://rozetka.com.ua/338695159/p338695159/

хоча, простіше купити і неморочити собі паяльник

 

Погнулися тут 

1703901350_0GFwltd4IyXW5Gd2.jpeg.a6bae5c8f80f17f337ec8669a89f56c5.jpeg

 

 

Погуглив, там лише 5контактів, взяв пачкорд і просто напаяв на плату.9d81ebb86326901e05fe5cd13b7eef72.thumb.jpg.7a3391622d07038d98122fa8d441953f.jpg

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 годин тому, Oli сказано:

Принесли подивитися приставку типу денді 8біт...

Ого, ще хтось таким користується в 2022 році? :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40 хвилин тому, Maniko сказано:

Ого, ще хтось таким користується в 2022 році? 

Люди - емулятори на "ОГО" які комп'ютери ставлять (купа гємору) - аби згадати, як воно було )))

P.S. Сам - часом "сєгу" дістаю "з шафи", ще - Z80 Spectrum "самопальний" маю, Atari...

Змінено користувачем Bliksss
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, Maniko сказано:

Ого, ще хтось таким користується в 2022 році? :blink:

 

Ностальгія напевно...

 

В мене пам'ятаю якась Magexa на 16біт була.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 10.04.2022 at 16:17, Basil сказано:

я хочу відремонтувати блок живлення PSU 3AT, який виконаний на LM2596T-ADJ за вищенаведеною схемою, параметри компонентів тільки трохи відрізняються. замість вказаних 12 В видає приблизно 1,3 В. так як схема проста, виходити з ладу та в принципі більш нічому окрім мікросхеми, то грішу саме на неї. тому прошу підтвердити або спростувати мої здогадки.

Може змінний резистор здох
 

Спойлер

image.thumb.png.59b8dd7fd008bf146c54c63cc7e07dcb.png

 

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 20.03.2013 at 19:58, HWman сказано:

Розробляю власну схему захисту від глибокого розряду свинцевого акума на ATtiny13, написав прошивку, на форумі Arduino мені її підкорегували щоб запрацювала, перевірив на справність в Proteus 7 Professional, ніби працює, на практиці же перевірю пізніше.

Алгоритм простий, якщо напруга 10.5 В:

{ можна вімкнути реле ну і засвічувати діоди, якщо напруга нижче 12.5 то гасимо діод 100%, 11.7 - 65%, 11.1 - 35%(треба би ще навчити мігати коли напруга менша за 35% але це не сьогодні)}

інакше не вмикаємо нічого.

Ось схема:

121c2094ff60c029b0be2b9f0e499d3c.png

Все як бачите просто, мені більше і не треба, все ж 1024 байта під код лише.

Наразі турбує те як себе поведе PB3 при переполюсовці, є сенс туди ліпити діод? просто прийдеться все розпаювати... я зробив не дуже то продумано і не хочеться туди лізти знову з паяльником...

Програмую МК Arduin-кою, ніби справляється, правда нагуглився по самі вуха, добре, що хоть трохи у інгліші розбираюсь, ато булоби тяжко з машинним гугловським переводом

Будуть якісь нарікання/пропозиції?

Сиджу... Ностальгую. Накидав схему в Altium Designer 22
 

Спойлер

1320545929_.thumb.jpg.b75264dc8348d94d25871ee19519fd30.jpg

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 20.03.2013 at 20:13, Lisovic сказано:

По схемі є декілька зауважень, паралельно котушці реле треба увімкнути діод у зворотньому включенні, інакше може вибити ключ при вимкненні реле.

Біля стабілізатора на вході і на виході потрібно поставити кераміку 0,01-0,1мкФ інакше може нестабільно працювати стабілізатор, такий же конденсатор треба поставити поблизу виводу живлення МК, і ще бажано але необов'язково, поставити електроліт невеликої ємності на виході стабілізатора, це полегшить йому роботу.

І ще бажано верхній вивод R8 з'єднати з середнім, це вбереже порт МК у випадку пропадання контакту повзунка резистора.

@Lisovic пройшло майже 10-ть років, і ось у мене є власний логотип, котрий я друкую на розроблених мною платах заводської якості
 

Спойлер

image_2022-04-30_21-12-01.thumb.png.74898a9f88aaa45582390f8c2359b3e9.png
image_2022-04-30_21-12-02.thumb.png.b034e6395d095c10fc537c032dbea005.png
image_2022-04-30_21-12-03.thumb.png.c4f68cb2a46b38ff67fc758910facb6c.png
1527324052_image_2022-04-30_21-12-03(2).thumb.png.14f8770bf9a440280a9db20b5ba2fdca.png

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 01.05.2022 at 10:04, Factory сказано:

що з покриттям дорожок, гальваніка якась дивно біла.....

Навіть і не знаю... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Hi All.

 

Потрібна штука, по-типу таймера, яка подаватиме напругу на 20-30 хв., але з моменту підключення навантаження. Тобто, включили навантаження і відлік пішов.   Далі щоб його можна було продовжити, натиснувши на якусь секретну  кнопку, наприклад закоротивши геркон магнітиком. Навантаження доволі потужне (3-4 квт).

Система потрібна для унеможливлення безконтрольного використання електроплити на загальній кухні для виварювання борщів, холодців і т. ін.

Змінено користувачем Harddriver
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Harddriver  ПТ-2 (T-2), DigiTOP

https://digitop.ua/uk/catalog/rele-chasu/t2/

потрібен таймер зі зворотнім відліком, але більш усього перед запуском камфорок, доведеться на таймері клікати кнопки, ну і користувачі зможуть крутити налаштування, або ж його зашивати в корпус де буде доступ тільки до однієї кнопки.

Певно, простіше буде саме в місцевих продавцій попитати.

ніби хороша ціна тут - https://sv-l.com.ua/p847976906-programmiruemyj-tajmer-vremeni.html

Змінено користувачем Revolver
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 годин тому, Harddriver сказано:

Hi All.

 

Потрібна штука, по-типу таймера, яка подаватиме напругу на 20-30 хв., але з моменту підключення навантаження. Тобто, включили навантаження і відлік пішов.   Далі щоб його можна було продовжити, натиснувши на якусь секретну  кнопку, наприклад закоротивши геркон магнітиком. Навантаження доволі потужне (3-4 квт).

Система потрібна для унеможливлення безконтрольного використання електроплити на загальній кухні для виварювання борщів, холодців і т. ін.

поставити wifi реле сон офф, там же таймер і усе з телефону, запхнути в середину але замінити релюшка на потужнішу та й усе

аби вафлю не вирубили :) бо на вашій загальній кухні бистро спалять вашу секретну секретність ;)

ну а якщо нема вафлі, то з іншого телефону зробити точку, приконектити, налаштувати, перекінути налаштування на свій і просто приходити на кухню із точкою на телефоні, все працюватиме і фіг хто вкурить вашу цяцю без Вас....

 

 

аби було бажання

Змінено користувачем Factory
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нашо ж так ускладнювати?.... :D вайфаї, мобільні точки, телефони... схаменись! :D людині просто ел.плита і борщ потрібен! А ти пропонуєш його "зекономити", зробивши ледве не систему "розумного будинку" :D

 

Один пускач і один китайський механічний таймер в розетку! І тупо кнопку на пускачу натискати

474223839_.thumb.jpg.1c077a73cfb5d30c86a6abfd01f2deea.jpg

 

Ну а якщо влом ховати кнопку пускача, то можна і ускладнювати, ще релюшка слаботочна, геркони, блок живлення, і т.д.

Змінено користувачем jack74
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дуже цікаво послухати яким чином механічний таймер буде постійно відраховувати 20 хв від пускача? варіант 20 хв робить потім 20 не робить, не підійде, задача інша, ну або ж є такі механічні, які якось працюють, як я не знаю.

а от вайфай розетка занадто складно

 

Змінено користувачем Revolver
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 хвилин тому, Revolver сказано:

потім 20 не робить, не підійде,

згоден.

Ну, можна банальне реле часу на 20 хв якесь, яке при подачі напруги починає відраховувати 20хв, після чого спрацювання реле, і відрубається. При повторній подачі напруги знову спочатку.
А можна й складніше, програмуємий таймер взяти, де програмується час роботи і час паузи...

 

Кроче, то рєшаємо. Я лиш подав "ідею", напрямок.  Бо ускладнюванти - не варіант. Чіпляти бортовий комп'ютер від Шатла, щоб він керував електроплитою - то не діло ;) 

 

Тут он вище я бачу, цілі Комп'ютери на ардуінках мутять, щоб всього-навсього захистити звичайні кислотні акумулятори від глибокого розряду... Ну да, можна... і модньо... Але ми це сурйозне питання років 15 тому на АТСках вирішували за допомогою "одного реле і конденсатора з підстрг.резистором" :) Так, звичайно, там не вирубало чітко по напрузі до сотих долей вольта, але основну свою задачу - вберегти батарею, воно виконувало на всі 100%. 

 

Колись десь байку читав, як китайці робили свої магнітофони, радіоприймачі, і т.д. Вони ж копіювали з японських... Ото брали вони якогось Шарпа, робили повну копію плати, вмикали, а тоді починали викусувати детальки :) і так аж поки не переставав критично працювати :D Тоді вертали детальку назад, і продовжували :D Аж допопоки по-максимуму не здешевляли собівартість виробу :D

Змінено користувачем jack74
  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

50 хвилин тому, jack74 сказано:

Ото брали вони якогось Шарпа, робили повну копію плати, вмикали, а тоді починали викусувати детальки :)

думаю що це кацапи робили 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@jack74  прикол в тому, що моє рішення буде = твому по ціні, буде компактніше і простіше, функціональніше

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, jack74 сказано:

згоден.

Ну, можна банальне реле часу на 20 хв якесь, яке при подачі напруги починає відраховувати 20хв, після чого спрацювання реле, і відрубається. При повторній подачі напруги знову спочатку.
А можна й складніше, програмуємий таймер взяти, де програмується час роботи і час паузи...

 

Кроче, то рєшаємо. Я лиш подав "ідею", напрямок.  Бо ускладнюванти - не варіант. Чіпляти бортовий комп'ютер від Шатла, щоб він керував електроплитою - то не діло ;) 

 

Тут он вище я бачу, цілі Комп'ютери на ардуінках мутять, щоб всього-навсього захистити звичайні кислотні акумулятори від глибокого розряду... Ну да, можна... і модньо... Але ми це сурйозне питання років 15 тому на АТСках вирішували за допомогою "одного реле і конденсатора з підстрг.резистором" :) Так, звичайно, там не вирубало чітко по напрузі до сотих долей вольта, але основну свою задачу - вберегти батарею, воно виконувало на всі 100%. 

 

Колись десь байку читав, як китайці робили свої магнітофони, радіоприймачі, і т.д. Вони ж копіювали з японських... Ото брали вони якогось Шарпа, робили повну копію плати, вмикали, а тоді починали викусувати детальки :) і так аж поки не переставав критично працювати :D Тоді вертали детальку назад, і продовжували :D Аж допопоки по-максимуму не здешевляли собівартість виробу :D

байка аж жуть, незнаю як вних так тупоголово виходило, мабуть то були кацапи....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 10.05.2022 в 22:51, Harddriver сказал:

Hi All.

 

Потрібна штука, по-типу таймера, яка подаватиме напругу на 20-30 хв., але з моменту підключення навантаження. Тобто, включили навантаження і відлік пішов.   Далі щоб його можна було продовжити, натиснувши на якусь секретну  кнопку, наприклад закоротивши геркон магнітиком. Навантаження доволі потужне (3-4 квт).

Система потрібна для унеможливлення безконтрольного використання електроплити на загальній кухні для виварювання борщів, холодців і т. ін.

Сценарій некоректний: після того як реле знеструмить плиту, ніхто не зможе нею користуватися, аж до ручного перезапуску сценарію на реле. Реле типу соноффа дозволяють робити дистанційний перезапуск, але тільки у випадку наявності вафлі ну або секретною кнопкою, яка відразу перестане бути секретною. Якщо ві-фі не буде, то краще заюзати щось типу розетки блітцвольф, налаштувати в тому місці де буде вафля і тоді перенести до плити. Але для цього треба знати через який проміжок часу треба відновити живлення на плиті. І невідомо яка плита, а вона, скоріше за все, після відновлення живлення, знову почне грітися, а борщ варитися, а як википить вода, то ще й жарити почне. 

Змінено користувачем nickel
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, nickel сказано:

Сценарій некоректний: після того як реле знеструмить плиту, ніхто не зможе нею користуватися, аж до ручного перезапуску сценарію на реле. Реле типу соноффа дозволяють робити дистанційний перезапуск, але тільки у випадку наявності вафлі ну або секретною кнопкою, яка відразу перестане бути секретною. Якщо ві-фі не буде, то краще заюзати щось типу розетки блітцвольф, налаштувати в тому місці де буде вафля і тоді перенести до плити. Але для цього треба знати через який проміжок часу треба відновити живлення на плиті. І невідомо яка плита, а вона, скоріше за все, після відновлення живлення, знову почне грітися, а борщ варитися, а як википить вода, то ще й жарити почне. 

Система потрібна для унеможливлення безконтрольного використання електроплити на загальній кухні для виварювання борщів, холодців і т. ін.

 

це головна задача я так розумію...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 минут назад, Factory сказал:

Система потрібна для унеможливлення безконтрольного використання електроплити на загальній кухні для виварювання борщів, холодців і т. ін.

 

це головна задача я так розумію...

Я розумію. Чи я десь припустився помилки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

суть у тім, що кнопка перезапуску не має бути секретною, просто щоб хтось не міг варити по 5 годин холодці, не ходячи до плити кожні 20 хв, тобто перезапуск користування, потім при потребі перезапуск, ніяких вайфа там не потрібно, я писав на минулій сторінці рішення, реле відкладенного вимкнення, зворотній таймер з налаштованою програмою

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...