jack74

Power users
 • Кількість зміста

  9 259
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  23

jack74 last won the day on Лютий 28

jack74 had the most liked content!

Репутація громади

3 200 Гуру

4 Підписників

Про jack74

 • Ранг
  Слава Україні!!! Пам'ять героям!!!
 • День народження 08.08.1974

Останні відвідувачі профілю

16 937 перелядів профілю
 1. 1. Чому немає можливості проголосувати в голосувалці після того, як ти переглянув результати не голосувавши??? В "попередній Борді" це можна було зробити, а зараз глянув результати, а проголосувати вже не можеш. До речі, і чому попередження немає, що якщо переглянеш, то вже не зможеш проголосувати??? Хоч попередження вже тоді зробіть 2. Чому б не зробити голосувалку "спойлерного" типу, щоб по-замовчуванню вона була згорнутою, а при бажанні перегляду/голосування щоб можна було її розгортати. А то займає пів-"екрану"
 2. коли будуть якісь суттєві зміни в законодавстві
 3. Хтось купує автозапчастини в інтернет-магазинах? Має хтось якісь перевірені? Бо таких "магазинів" море, але як і чи взагалі вони працюють, хто зна... Екзіст, то зрозуміло, але й ціни в них теж ого... А от, наприклад, цей хтось "пробував" ukrparts.com.ua? Поки маю можливість редагувати, зберу в перший пост посилання на рекомендовані вами інет-магазини: RePart AutoZevs RealAvto ViaCars AutoShabo PitStop AvtoDim 100xcto
 4. Насмоктав з пальця зраду? 1. Нах х..лу те донбаське вугілля??? В нього своїх шахтарів кормити нема чим. 2. Оці цифірки - це ні на чому не обгрунтована фантазія НацНайбанку на замовлення тих, хто дійсно втрачає.
 5. Засідання комітету 22.03.2017 https://youtu.be/mlBcHLrxv00 Hide і "Підсумки" від АвтоЄвроСили
 6. Та навіть якщо й з камери банкомату, суті написаного мною це не міняє
 7. Основний посил? Репост? Розумієш, якщо не вірю частині писанини, то я вже не вірю всій тій писанині. От вона ("журналістка") пише: "Працювали дуже професійно, оскільки не викликали підозри, що телефонують не з банку... Як виявилось дзвонили з Луцька та знімали кошти з банкомата по вул. Сенаторки Левчанівської" - ЩО значить "виявилось"?!?! Це яким, цікаво, чином воно "явилось"??? Хтось провів розслідування? Може міліція виявила? Слідаки може мобільного оператора напрягли на роздруківку і локалізацію двінка??? - ну то нехай далі і шукають! Які ще потрібні репости?! Але ж там ні слова, що заявили в міліцію, ні слова "хто впізнає - телефонуйте 102"... Там головне РЕПОСТ!!! Я не заперечую, що сам факт шахрайства був, але далі та писанина... думаю, шо просто взнали з якого банкомату знялися кошти і якимось чином виклянчили записи якоїсь камери відеоспостереження якогось магазину, і співставили по часу. Але ж це абсолютна єрунда, так як нема ніякого факту точності синхронізації часу запису, це раз, а по друге звинувачувати отак людину бездоказово - це теж стаття. Далі, вона пише "Прошу максимальний РЕПОСТ!!! Можливо ви її бачили, чи знаєте!!!" - і що?! Можливо бачив, можливо знаю - ДАЛІ ЩО?! Лайкнути???? Чи морду їй піти ні з того, ні з сього набити??? Чи може та фотка когось якось застереже від такого ж??? - ну то по телефону все-одно не видно лиця того, хто дзвонить. Доморощених "журналістів" розвелося, з суперрозслідуваннями.... Є сайт кіберполіції, є служба безпеки банку - ВПЕРЕД! Нашо випрошування отієї дешевої популярності!
 8. зМУсили!.. Голки, певно, під нігті пхали... Вже стІльки років всюди, і в банках, і по телевізорах, і в різних газетах попереджають ніколи і нікому не називатитту "секретну інформацію", а лохи і досі не переводяться... То хто ж їм винен?! То так і додому прийде "представник" ххххслужби і "змусять" всі гроші з дому віддати....
 9. @pura Ви в "приватні повідомлення" заглянете? Я там дещо запитав...
 10. Ще за Совка "більшовики" використовували гарний метод поповнення скарбниці держави за рахунок населення за допомогою "Білєтоф гасударствєннава займа" - і нічого нового видумувати не потрібно! Надрукувати отакі "векселя", і примусово змусити розкошелитись олігархів на позику рідній Україні, яку вони так палко люблять! І не потрібно буде ніякого МВФ
 11. Я взагалі з цього всього ніхєра не зрозумів... Шо там за "зрада"? В чому саме "зрада"? Тільки можна без емоцій і поз всезнайок - просто поясніть що сталося?
 12. треба засіяти газон
 13. 100%! Чорноволиху послухати, то виходить типу прийшов мужик в мою хату, зайняв мою кухню, "спить" мою жінку там, але я вдячний, бо мені дозволяють поїсти борщу, котрий там робить моя жінка! І я сьорбаю собі тихенько той борщ під стогін дружини, і тішу себе думкою, що раз мені борщ все ж приносять, знач я її контролюю!
 14. Звичайно, що в кожного своя правда і ніхто нікого не почує. Скажу з свого досвіду. Я все дитинство був хворобливий (бронхіальна астма), ніяких прививок мені не давали. В мене є менший брат, на три роки. Йому давали всі прививки як положено. Хворіли? Я своїм як годиться, він своїми звичайно-підлітковими теж. Тобто, ніякими смертельними ХФоробами я не заффорів в той час. Я виріс, одружився, з'явились свої діти. Одна мала була повністю здоровою, всі прививки робились, друга мала мала протипокази проти прививок, їй прививки обмежували, робили лише якісь вкрай необхідні. Хворіли однаково (але нічого, тьфу-тьфу-тьфу, важкого). Зараз я живу в іншій родині, де так само дві дитини, так само дві різні, так само одній давали всі, а іншій обмежено... До чого я?.. Страху в прививці нема! А от ризик отримати СМЕРТЕЛЬНУ хворобу без прививки - є. От і вирішуйте за свою дитину. Я все життя кажу, краще взяти з собою "непотрібне", але щоб воно не згодилось, ніж коли треба буде, щоб того "потрбіного" не виявилось під рукою.