jack74

Power users
 • Кількість зміста

  9 564
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  23

jack74 last won the day on Лютий 28

jack74 had the most liked content!

Репутація громади

3 468 Гуру

4 Підписників

Про jack74

 • Ранг
  Слава Україні!!! Пам'ять героям!!!
 • День народження 08.08.1974

Останні відвідувачі профілю

17 348 перелядів профілю
 1. Ось приклад: була петиція Петицію підписали 320 осіб з 300 необхідних, і ось відписка
 2. при чому тут адміни, якщо більша половина маршрутчиків повимикали/поламали/повикидали трекери. Вони в них абсолютно не зацікавлені, навіть навпаки - вони проти них. А так як ніхто толком на них не насідає, не контролює, не примушує, не наказує - от і результат. І до дупи ті всі петиції
 3. дєрзко а ти впевнений, що вистачить сил дозаохотити всіх недозаохочених?
 4. відностно не так давно купував дві LightMaster LB-571 (тут трєбуху її викладав) - одна вже здохла (працювала в суміщеному санвузлі)... пів-року...
 5. Винахідник з Рівненщини створив "жуколовку" для збору колорадських жуків
 6. а тут ще й негода налетіла, десятки дерев повиривало з корінням
 7. @SunSeth я англійської не знаю. Ти маєш якесь пояснення, чи так, аби повиглуплюватися? @nickel я й не помітив, що то учні Азірова Тоді це багато пояснює - вони ж не змогли толком Указ зрозуміти, от і "пєрєбздєлі" ("вказав" теж з тієї ж опери русизмів)
 8. Може хто знає і поділиться таємницею, де можна скачати нормативні документи, як галузеві, так і загальнодержавні? Не один-два-десять якихось вибраних, а щоб серйозна база була. Колись пробував - не знайшов, зараз знов порився - не знахожу... Прямо не державні стандарти, а якість надсекретні документи! (конкретно зара шукаю ГСТУ 45.005)
 9. трішки офтопну в сторону На сайті давно висить оголошення мені от цікаво, чим вони аргументують це блокування користувачів? Я ж не прошу обчислювальний центр надати мені доступ до заборонених ресурсів... Яким чином цей указ стосується МОЄЇ п/с, якою я реєструвався? На якій підставі МОЦ Луцька блокує мій доступ до них? Як на мене, це необгрунтоване порушення з їхнього боку Стараються пєрєбздєть, шоби нє нєдобздєть? (суто в мене реєстровано українською п/с, але в знайомого була російська, заходив він рідко, попередження не побачив, зара пише адміну "прохання"... але нафіга ця морока?)
 10. Кому цікаво наступні випуски "Інша Україна з Михайлом Саакашвілі" на телеканалі ZIK тут
 11. зафлуджу трохи для підняття настрою Попалось на очі оголошення "грамотєя", котрий, схоже, навіть не знає про існування букви "Ю" (хоча деколи все ж натицює на неї)
 12. Лучанам монетизують частину субсидії
 13. На тому "електронному" квитку (я так розумію мова про квиток купований на сайті uz.gov.ua?) пише який він, чи треба його обмінювати в касі на нормальний, чи ні.