Перейти до змісту

jack74

Power users
 • Кількість зміста

  10 348
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  29

jack74 last won the day on Грудень 9

jack74 had the most liked content!

Репутація громади

4 028 Гуру

4 Підписників

Про jack74

 • Ранг
  Слава Україні!!! Пам'ять героям!!!
 • День народження 08.08.1974

Останні відвідувачі профілю

18 399 перелядів профілю
 1. про ШОоооо воно пише?.... Тимошенка ВЖЕ примазалась до Міхи, і всіма силами рветься бути його представником на президентських виборах!
 2. Та ту "ідею" кричать давним-давно (і в цій темі вона теж неодноразово звучала). Так ж Южаніна викручується, як черв'як, котрого вдягають на гачок, видумує як би то інші палки в колеса все-одно втикнути. Та й крім цієї "ідеї" потрібно ще й обмеження "євро-5,6" повідміняти.
 3. не допомогло. Та й особо пробувати там не було шо... Лише п.4 шось схоже на "рецепт", а всі інші типу "перевірте, чи кабель всунутий в розетку"... Ну, п.2, звичайно, не робив А от п.11, котрий би, певно, допоміг, то вже до вас, до адмінів
 4. Bellingcat і The Insider розкрили ім'я ключового фігуранта у справі про збитий "Боїнг" MH17 ЗМІ: Безлер дав свідчення слідчим з Нідерландів щодо збитого рейсу MH17 Російський генерал має намір судитися з журналістами, які оголосили його "Дельфіном"
 5. це оте своє відео з примітивним плоским натяком ти вважаєш "арнументом ПРОТИ"??? да-а-а...
 6. Тільки якщо є підозра у порушенні того ж закону і є (відкрите) кримінальне провадження. Мабуть. В теорії податкова може надати запит в банк про фін. операції тієї чи іншої людини, але знову ж таки - підстава повинна бути. Особо сперечатись не буду, але щось мені крутиться, що там в Приватбанку при відкритті рахунку (картки) ти зобов'язуєшся не використовувати її для комерційної діяльності. А якщо ти типу ФОП, то маєш відкривати спеціальний рахунок, для підприємницької діяльності, а не звичайний. То якщо то так, то вони вправі вираховувати порушення "договору" і без відкриття провадження (до речі, "кримінальне" тут недоречне)
 7. я б точно так і відповів би, але купа людей не такі, і, впевнений, губляться і ведуться на всі 100% (я не суто про ці питання, а взагалі про "дзвінок з банку")
 8. ...пройшов РІК! Вогонь на ураження ІІ Матеріал Олександра Курбатова для Слідство.Інфо в відео почув жахливе, що в Сергія Орлова (молодший інспектор Броварського міжрайонного відділу Управління поліції охорони, старший сержант) влучило 38 куль!!!
 9. ні, не чув. Це де ти сарказм побачив? В Геращенка?! Там і близько сарказму не було, він на повному серйозі це напОстив. @Nokian і @snouden, ви темою не зблудили? Музичні відео викладають в інших темах. А якщо ви все ж оті плоскі натяки вважаєте доречними саме в цій темі, то хоч під спойлер ховайте ті відео. Тим більше, @snouden, що воно навіть в темі відкриватись не хоче.
 10. Дорожная обстановка

  Да, дійсно, я забув і її згадати. Коли я їхав, її вже якраз витягли на обочину, але по вим'ятих кущах і різних уламках, котрі всюди там валялись, я так і подумав, що то вона там полежала.
 11. Дорожная обстановка

  нормально на "девятці" різко крутиться кермо без всяких проблем, не розповідай. Девятка не потребує гідропідсилювача. От на УАЗах старих, то дАаа
 12. Дорожная обстановка

  Сьогодні їздив в Дубно і назад (годині в 10-й туди), одна легкова (якась біла) вверх колесами лежала по дорозі туди (чи-то за Підгайцями, чи-то за Городницею), а по дорозі назад вже в Брищі лежав бусик темночервоний теж вверх колесами... Вчорашня сляка, за нею нічний приморозок, а потім ранкове сонце - дуже небезпечна послідовність! І дорога ДУже оманливо виглядає! Запам'ятайте (хто не знає) і виконуйте (хто "забув"): - Виїжджаєте зранку - гальманіть, відчуйте стан асфальту, щоб це не стало неприємною "несподіванкою" у відповідальний чи критичний момент; - пам'ятайте, що ранкове сонечко після приморозку робить дорогу ще небезпечнішою, створюючи дуже слизьку "змазку" поверх ожеледиці; - також пам'ятайте, що навіть коли здається, що ранкове сонечко вже розтопило ту нічну ожеледицю, в затінених місцях (поміж лісу, попід лісосмугами) та на мостах ще лишається лід! Бережіть же себе на дорозі, ви ж не коти
 13. ну звичаааайно , абіжяєшь, слюшай! буду біля того компа пізніше, пройдусь по деяких пунктах з Торікового посилання
×