Перейти до змісту

jack74

Power users
 • Кількість зміста

  10 652
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  31

jack74 last won the day on Лютий 8

jack74 had the most liked content!

Репутація громади

4 295 Гуру

4 Підписників

Про jack74

 • Ранг
  Слава Україні!!! Пам'ять героям!!!
 • День народження 08.08.1974

Останні відвідувачі профілю

18 699 перелядів профілю
 1. ну якщо ти баран, то я тобі не лікар. Спробуй трішки почитати, а тоді щось вставляй
 2. та при чому тут "нуди"?! Ну давай завалим-засрем тему такими дебільними тупими фейками, да?! Ти рахуєш це прикольним і достойним??? Не позорся, врешті-решт
 3. цей ТЗ зареєстровааний так, як положено. В Литві, напр. І українські закони реєстрації не мають ну ніякого відношення до іноземного авто. Трішки думати почни.
 4. та з чого ж тут "ржати"? Ти вважаєш це "ржачним"???
 5. не так давно ми сміялись з кацапів, котрі помпезно відкривали колонку (водопровід) на одній з вулиць Томска... Потім голий дитячий майданчик в с. Листове Ми теж недалеко втекли На Луганщине открыли водопровод в лучших традициях "совка" і далі Вінницькі чиновники провели помпезну церемонію відкриття шкільного клозету Голова РДА і райради урочисто відкрили туалет у сільській школі
 6. та фейки! нашо ти це тулиш?! Пруфи Є???
 7. шо "ну ну"? Ми говорили про порушення чи не порушення громадянином (котрий керує) законів України, а ти далі продовжуєш ліпити про майно, котрим він користується. Не відчуваєш, що ти про зовсім інше тулиш, нє? Я ж не доказую, що сама автівка їздить законно, і не доказую, що її не можливо конфіскувати. Я стверджую лише те, що КЕРМАНИЧ не є порушником і не може бути покараний. Тобто, "бляхар" ризикує лише "своєю" автівкою, але аж ніяк не може бути покараний додатковою "гривнею". А от як він зможе чи не зможе відстояти оту свою-несвою машину у випадку доковирки поліцаюми на дорозі - то вже суто справа кожного "ризикувальника". І не треба мені розповідати, чим я ризикую. Я й сам те знаю. Ви мені тут намагалися втерти інше - що я ще й є злосним злочинцем, бо начеб-то порушую якісь закони України, хоча ті закони так досі й не назвали. Тому або чіткий закон, або досить корчити з себе законослухняних українців.
 8. саме так. А все подальше, шо ти там понаписував - хєрня повна, котра не стосується "контексту"
 9. та нема різниці, хто саме там був, так як дискусія вже давно вийшла за межі обговорення конкретного випадку до обговорення глобального питання "чи повинен бути поліцай поліцаєм в позаробочий час" і "яким має бути поліцейський"
 10. наскільки мені відомо, транзитні фури не просто так катаються, як він пише, а платять немалі гроші за транзит по дорогах України. Хто тобі де писав, ще "нема чого переживати"? ДЕ я коли писав, що не переживаю? Я, якраз, писав А контекст останньої мови був про те, що саме громадянин України, котрий КЕРМУЄ автівкою "на бляхах", не порушує законодавства. До чого тут твоя конфіскація машини? Тобто, громадянин не порушує ні одного закону, його не повинні карати, а от сама машина - оце і є той ризик, на який ідуть "бляхарі".
 11. голосувалку треба було підчіпити до теми "Підтримую чи не підтримую дії поліцейського"
 12. невже вони назнімали щось, що можна ставити в один ряд з Х-файлами? Чому ж тоді вони невідомі? Може я помиляюсь, то назви декілька, може хоч буду мати що подивитись, якщо справді там є щось толкове... Я не іронізую, я серйозно, назви... Бо той шлак, котрий зара знімається... ну блін, чи-то я вже такий балуваний... ну одне г... Навіть он той розрекламований "Видозмінений вуглець" подивився - ну, блін, комікс, та й все. Враження таке, що зарашні режисери-сценаристи взагалі нічого толкового не читали, а виросли лише на коміксах... Прихожу додому, сідаю їсти, включу ті "фільми", і вити хочеться... Weswoorld, правда, здивував, дійсно клас. І задумка, і продуманка, і зйомки, і актори, і ... Був здивований, що таке хтось родив, і тепер з нетерпінням чекаю продовження. А оце "11-й сезон Х-файлів"... ну, блін, дійсно, не ІКС-файли, а Ху..-файли... Типу як згорівше вогнище, котре ще тліє, час-від-часу щось трішки спалахує, коли в нього втрапить якась мусоринка чи вітерець дуйне, але вже вогнища з нього не виходить
 13. чисто чоловічий букетик схоже, що я, все ж такий, коханий
 14. бо ти й не порушуєш. Про це я тобі й толкував, але ж ти в своєму танку. Порушує той, хто ввіз і передав тобі на керування. Він і повинен відповідати. А тобі ніякий закон не забороняє користуватись автівкою на "бляхах". Спрощу тобі приклад: ти прийшов на роботу, тебе твій роботодавець садить за кермо автівки, на котрій ти будеш розвозити піцу. Ти сильно цікавишся "законністю" цієї автівки? Певно ж запитуєш в нього оригінали і ксерокопії для себе актів-рахунків купівлі-оформлень, їдеш пробиваєш "по базі" на предмет угону/дубля і т.д., правда ж? отож Не "бляхарі" винні в такому стані речей і в такому недолугому "законодавстві", котре ніхто не хоче змінювати, тому що комусь це вигідно... але то я вже вкотре повторююсь.
×