Перейти до змісту

jack74

Power users
 • Кількість зміста

  10 117
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  26

jack74 last won the day on Вересень 29

jack74 had the most liked content!

Репутація громади

3 839 Гуру

4 Підписників

Про jack74

 • Ранг
  Слава Україні!!! Пам'ять героям!!!
 • День народження 08.08.1974

Останні відвідувачі профілю

18 192 перелядів профілю
 1. Читаю новину: Цьогоріч Україна продала за кордон на 48% більше електрики першоджерело: Украина за 9 мес. увеличила экспорт электроэнергии почти 1,5 раза і фігня, що Бурштинська ТЕС - це не "Україна", а Ахмєтов! Отак, в декого війна, для декого ціну на комуналку піднімають (в тому числі і за електрику "поетапно"), а "україна" збільшує експорт
 2. Черговий приступ?
 3. А в Луцьку що, вже був розвинений туризм??? Що, вже багато народу за межами України (та й в Україні) знають про Луцьк-туристичний??? От всі два німця і два поляка, котрі й були на той час в Луцьку, ті й підійшли. Розвиток туризму на те й так називається - РОЗВИТОК, тобто це те, що ще лише зародилося і ще недорозвинене. Не все зразу, це не "бізнес-проект по-українськи (типу купив-продав) з відбиттям вкладених грошей на наступний же рік. Тут не все відразу. Тут потрібне терпіння, планування і послідовність.
 4. маладєса! Я теж так колись робив... Але потім набридло, коли неодноразово бачив, як та коза все-одно виймає твій "штрих-код" з пакетика, щоб повернути "кращишим" боком до сканера, чи коли все-одно воно спочатку хапало в руки, а потім починало крутити, розглядати шукати штрих-код, .і т.д. Хоча я їм не дивуюсь, тому їхньому напівавтоматизму після цілого робочого дня одноманітного пересування-перевертання. Просто зробив висновок, що оте моє "прогинання" зовсім не прискорює обслуговування.
 5. а не пішли б вони нах! не вміє рахувати (перекладати, перескладувати, чи що їй там ще швидше/зручніше) - нехай йде працювати в вантажники, а не в банк касиром. Там навчиться "перевертати", раз купюри її затрудняють. До речі, терміналу пофігу яким боком ти йому купюру тикаєш (а авальовському навіть пачкою), так може гнати нафіг таких касирш?
 6. ну так то ж в нас менталітет! "Поки грім не..." "Поки жарений півень..." і т.д.
 7. мене теж вбило... На цьому відео на першому плані два мужика чмошника побачили, що сталось, і, закриваючи рукою собі очі від жаху!, повалили собі спокійно далі! Але нормальних більше. На іншому відео видно, як люди біжать навіть з далекого протилежного через перехрестя пятачка, щоб допомогти
 8. Гарно наші казку зняли, молодці! Костюми, декоорації! Не перевантажене комп'ютерною графікою (я б навіть сказав, що взагалі непомітна). Актори молодці. Короче, фільм вдався достойний!
 9. Де найдешевші презервативи?

  Знов на очі випадково попалось! На mysku.ru обзор 72шт. презервативов хорошего качества за 6.54, тобто це на Аліекспресі (китайська торгова площадка, хто не в курсі) продають 72 презерватива за 208 грн. (... десья такі коробочки, вірніше таке оформлення, бачив...)
 10. не крали, просто банально забула... Купила ліки в Бамі, на зупинці стала на лавочці складати їх в сумку, а тут маршрутка, бігом в маршрутку, а пакет лишився. (68 років сказується). Те, що зазвичай не ковиряються (до речі, я б не погодився) і зносять все, то зрозуміло. Тоді й питання не постає. Мова про випадок, який цілком ймовірний, що якщо ноутом все ж почнуть просто користуватися і підтикнуть його до інету. Мак-адресу?... та ні, не пам'ятаю... хоча, думаю, можна спробувати витягнути з статистики роутера чи провайдера... Зайву в міліцію? Та ні, не писали... Сенс? Ймовірність дуже маленька (тільки якщо десь випадково випливе на якійсь "малині", але ж то не крадіжка була, тому навряд чи він в "малинах" з'явиться), а зайвий раз матері нервуватись з тими тупими мєнтами бажання не було. Підключитись до вебки - ну, це якщо буде час після першочергового завдання
 11. якраз на неї і хочемо сходити, от і думаємо куди
 12. Сьогодні моя мама загубила (чи забула) нетбук в пакеті. Думає, що чи в аптеці БАМ, чи на зупинці біля тієї аптеки. Хоча "в показах плутається", можливо і в тролейбусі, а може й в маршрутці... Хоча в принципі це не має значення. Шансів на "чеснітсть знайшовшого" небагато (інакше вже б знайшовся, але все ж про всяк випадок лишу тут це "оголошення"
 13. формат то довго, буде мати час зупинити, якщо не лох. Та й відновити файли після фомату не проблема. Тут потрібне затирання (перезапис). Над вірусом-шифрувальником я теж думав, як останній варіант (шукаю зара). На ноуті nod стоїть, з постійним автооновленням, певно, не пропустить. Хоча якби я мав час "розвернутись", то я б його вирубив.
×