jack74

Power users
 • Кількість зміста

  9 452
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  23

jack74 last won the day on Лютий 28

jack74 had the most liked content!

Репутація громади

3 347 Гуру

4 Підписників

Про jack74

Останні відвідувачі профілю

17 158 перелядів профілю
 1. ну раз такий грамотний, читати вмієш, перечитав всі 223 сторінки, ну то просвіти вже мене темного, дай вже цитату, а не тупо "провумнічав"
 2. в мислі? Яндекс попав, а пошук не попав? Зрештою, незалежно від того, шо ти маєш на увазі, але пошук Яндекса не працював. Тепер працює.
 3. Яндекс теж запрацював. Теж не повністю (напр, фотки довго/не підгружаються, музика не працює), але пошук головне працює (гугловський мені ніколи не подобався) І там вище писали про проблеми з "нав'язливими" сервісами Мейл.ру, бо типу сам ставить купу всього, не видаляється і т.д. - все життя користуюсь і мейлом.ру і яндексом, і няких проблем не маю. Просто треба відкривати очі і не ставити зайвого. І навіть коли воно пролізло в систему, теж видаляється все за декілька порухів мишкою (і підчищається), а не вінда перевстановлюється
 4. Цей радісний смайлик в кінці виражає твоє задоволення від чиїхось неприємностей, я вірно зрозумів твою емоцію? Молодець! Спавжній українець!
 5. В мене мейл.ру запрацював... укртелеком
 6. дурня якась ... нафіг там той фільтр... нефіг чим займатись?
 7. а мені треба пластмаску, яка вставлена в лапи і в яку вже втикається вісь коліщатка... Її продають окремо?
 8. а для цього повинні бути антивірусники, еврестичні аналізи і т.д. А по такій логіці будь-яка програмка, котру ти встановлюєш, може бути вірусом, чи дверима для вірусу. І той же, наприклад, постійно оновлюємий адобфлешплеєр, і навіть той же Хром.
 9. ну чого ж ворожо? тобі здалося
 10. ну то вже розкажи як зимою перевірено.
 11. 1. я уважно читав, і навіть той текст виділив іншим кольором. 2. При чому тут вода збирається і стоїть! Конструктивно вакуум виконаний ГЕРМЕТИЧНИМ, інакше він, по-перше, не буде виконувати своєї функції (педаль буде тверда), по-друге двигун почне троїти. А якщо "вакуум" вже розгерметизований, то і вакуума в ньому нема, то і чим він воду тягнути буде??? Ок. Тобі мої варіанти не підходять, ти вважаєш якість фантастичні варіанти більш імовірними - твоя справа. "ми нє іщєм льогкіх путєй"
 12. Ще раз пишу - перестаньте бути вишиватниками. Цим блокуванням наші "кіберспеціалісти" вже понаблоковували навіть сайти, котрі і абсолютно не пропагандистські, і навіть ті, котрих взагалі нема в "списках" (в нас же все через жопу). Війни нема (АТО ж у нас!), офшори не прикриваються, тарифи для населення ростуть, але сама головна небезпека для українців, виявляється, це оті 468 компаній з списку! (і назбирав же хтось!) Аргументують, цю "війну з вітряками", що начебто ми не можемо боротись в цій гібридній війні з Рашкою на ІТ-полі бою, то хоча б назаблоковуєм! А хто не дає гідно боротись?! Вони навіть раша-канали толком заглушити не можуть на сході! Телевишку в Карачуні відбудували АЖ 2 роки, і ту спромоглися нижчою зробити, ніж була! На Крим збираються транслювати, гроші виділяють під цю програму будівництва ретранслятора, але збудувати обіцяють аж за РІК! Не атомну електростанцію, навіть не будинок житловий, а звичайну ВИШКУ, карл!!! Та, блін, китайців нехай попросять, ті за тиждень здадуть! Борци-работнікі... Нас мали і далі мають за лохів і бидло. Хоча, ми такі і є... нам тільки дай привід, і ми самі поміж себе перегриземось.. он навіть в цій темі - лише кістку нам кинули, а ми тут давай поміж себе ворогів шукати і в гівно топити
 13. Блокувати цукровий? Та й сморід це не прибере. Тиснути потрібно владу, котра дозволяє тому п-ву скидати свою неочищену гидоту на відстійники цукрового. Не дарма вони примазались до цукрового...
 14. це 100% сморід відстійників. Я на Горохів щотижня їжджу, вже надегустувався, пізнаю його відразу.