Перейти до змісту

jack74

Power users
 • Кількість зміста

  12 033
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  37

jack74 last won the day on Лютий 20

jack74 had the most liked content!

Репутація громади

5 282 Гуру

5 Підписників

Про jack74

 • Ранг
  Слава Україні!!! Пам'ять героям!!!
 • День народження 08.08.1974

Останні відвідувачі профілю

19 898 перелядів профілю
 1. та нічого ніхто йому не зробить. "Нема складу злочину" А довести "шахрайство" дуже муторно, за таке дрібоття ніхто жопу від стільця відривати не буде.
 2. правильно задане запитання - половина відповіді. Що значить "зчеплення на першій погано хапає"? Бо взагалі-то такого словообороту "щеплення хапає" я досі не чув... Щеплення може "пробуксовувати", може "вести", а от "хапає" не зрозуміло... Відпускаєш педаль щеплення, а машина не їде? Чи що? Поясни внятніше, і можливо "продіагностуєм" прямо тут А вже де відремонтувати - це вже питання твого гаманця і часу. Де тільки не ремонтують... Просто якщо "продіагностуєм" тут, то вже будеш знати, за яку роботу запитувати майстрів. А для чого дивитись, який нагар? Просто щоб не спати спокійно? Чи є якась проблема?
 3. Може ти вже бачив це, може ні - гугл видав на першій же сторінці Метизи-94 Контакти
 4. ржунімагу! а з чого ти такий впевнений, що він дійсно вкурив??? ну от і Смєшко КАЖЕ, а ти віриш І всі кандидати КАЖУТЬ, що "вкурили", і при чому давно, а роблять все-одно для себе
 5. Гарант в твітері сказав, що "синхронізували" а ми так погано про нього думаємо!
 6. @Entis77 , ти думаєш, що досі я Смєшка не слухав? А чим Смєшко став хорошим??? Бо Гордон так сказав?! По-перше, в Смєшко шансів "0,0", по-друге, він мені нічим не кращий за Гриценка, припустимо, чи за Наливайченка.
 7. того, хто замовляє музику Тобто того, хто платить (неважливо чим). Буде багатший спонсор - будуть його слухати. А тому під час виборів потрібно вибирати альтруїстів, з активістів. Ну але ж наш народ такий баран, що має пастухами тих, хто приємніше стриже.
 8. Ну, Гаврилюк непідходящий приклад, непідходяща альтернатива. Гаврилюк взагалі тупий, як баран. Тупий, неосвідчений йолоп. Але так як Нокіан сказав, що "порЯДОК должен бить в бібліотєкє!", то далі відповім у більш широкій темі
 9. Так як ТС Нокіан сказав, що "порЯДОК должен бить в бібліотєкє!", то відповідь Serpent-у на цитату з іншої теми дам в цій, більш широкій темі Ну, Гаврилюк непідходящий приклад, непідходяща альтернатива. Гаврилюк взагалі тупий, як баран. Тупий, неосвідчений йолоп. Мені, наприклад, імпонує поглядами, мисленням, баченням шляхів виходу і т.д. Роман Безсмертний. Але що ж зробиш, що пізно він надумав йти в президенти і 100% він не пройде... А пройдуть явно хтось з трійки Порох, Тимошенко, Зеленський. А от з цих трьох перших двох я бачити президентом не хочу. Краще вже взагалі б без президента... Ну але до цього ми ще не доросли. А отже, Зеленський просто сам-собою мені випливає меншим з небажаних трьох. От така проста логіка. Так, Порох багато зробив, цього не заперечиш. Ще більше наобіцяв по дурі, ну але то таке... Ну але далі він змінюватись не хоче! Він вже мнить себе великим просувачем України в світ, вже тепер в нього головне НАТО, а народ?!?!?! Проблем народа він не бачить! Він веде себе, як Мєдвєдєв! - "дєнєг нєт, но ви дєржитєсь"... По щоці потріпає, шапку нервово напне, просто відмахнеться... Я згоден бачити його радником президента, міністром зовнішньої політики максимум. Але не президентом. ФФатить. Друзів садити він не збирається. Навіть здавати колишніх опонентів. Він не Саакашвілі.
 10. шось ти погано новини слухаєш... Постійно щодня хтось та й висловлює занепокоєння, хтось висловлює вимогу до Раши звільнити, і т.д. 19-го врешті-решт зробили операцію на руці Сороці, до того повідомляли, шо кацапи і далі планують проводити психоекспертизу... А шо це ти вирішив цим затролити в темі про Пороха? На щось натякаєш? то так і пиши - "відправиВ", а не "відправиЛИ", інакше непорядок в темі
 11. ТИ ЩО! Тож непорядок! Тут не та полиця! не того
 12. Знач Янукович? Не одному зуба вибив... І порядок тримав... СИЛЬНИЙ! нє?
 13. В мене є знайомий, котрий був легкий на язик, завжди веселий і дотепний, але як виявилось, то було лише в межах "зони його комфорту". Варто нам було поїхати в "мегаполіс" у відрядження, а йому довелось почати спілкуватись з чужими людьми, і я його впізнати не міг... Він слів зв'язати не міг... Але це не означало, що він перестав бути тим, ким я його знав як людину і як спеціаліста. Так що для мене в людині мистецтво ораторства ну точно не на перших місцях. Воно потрібно для переконання інших, для перевербовки, так би мовити, опонентів, для поповнення рядів своїх прихильників та послідовників... А з цим в Зеленського, як я бачу, проблеми нема (в кількості прихильників). А ораторствувати навчиться, якщо потрібно буде... А не пройде, то й не доведеться перевчатись
 14. Без шансів для Росії: Зеленський став "своїм" для Заходу
 15. ну не зовсім неуважно Спочатку бачу, ти перевіряв патрубки, а от далі, коли температура піднялась і стабілізувалась, я не читаю, щоб ти патрубки чи радіатора мацав... Далі, що значить "температура по смартфону"? Ти смартфон на двигун поклав і міряв? Якщо ти маєш на увазі, що ти смартом підключаєшся до компа авта, то для його показів використовується все-одно той же бортовий датчик температури, що й для стрілки "показометра", тому сенсу в цьому не було. (ну хіба просто для "очистки совісті", щоб виключити дійсно неймовірну несправність "стрілки"). Пірометром? А куди пірометра цілив? Ти ж здогадуєшся, що різні частини двигуна дуже різняться по температурі... Ок, зрештою неважливо. Якщо ти переконався, що термостат відкривається раніше, ніж 88, на що він мав би бути налаштований, висновок? - заміна термостата. А чи шкідливо це - на мою думку, як я вище написав - не запарюйся. Хіба що тобі пічка не гріє і холодно. А для двигуна (хоч в інеті можна зустріти різні теорії) 75 нормально. Наприклад, дизеля взагалі важко гріються. В брата Форд Транзит турбований 2-літровий інтеркулер взагалі не нагрівався. градусів 70 і все. Ну то що, двигуна міняти, чи кутати його? Моя думка - забий.
×
×
 • Create New...