Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Только что, rrid сказал:

тут є трошки суперечність

 

без зміни прошивки реле, нічого в алгоритмі його запису логів не зміниться

хоча вище ти писав, що

з твого опису інструмента - він тобі не підходить :)

підозрюю, що на 4пда - актуальна інфа...

 

якщо є можливість обміну інформацією між реле і компом, можна пробувати через софтову частину з компа здійснити логування, але 1) треба щоб була така можливість; 2) щоб реле відновлювало зв'язок з компом після ресета мережі.

Немає ніяких суперечностей. Реле підходить і навіть в стоковій прошивці має усі необхідні функції. Якщо не користувався такими реле, то тобі буде важко зрозуміти.

Є функція №1 автовимкнення через заданий час, наприклад 5 секунд. Є функція №2 вмикати після появи живлення. Вмикаєш ці функції і залишаєш реле в мережі у вимкненому стані. Кожен раз коли пропадатиме світло і потім появлятиметься, реле вмикатиметься згідно функції №2, і через 5 секунд вимикатиметься згідно функції №1. Обидві зміни стану записуватимуться в лог, хоча мені достатньо одного будь-якого. Процес може повторюватися безкінечно, тому що реле постійно вимкнене і постійно вмикатиметься на 5 секунд після появи світла. Таким чином я знатиму що пропадало світло і появилося, коли в логах відбулися записи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, nickel сказано:

Обидві зміни стану записуватимуться в лог

але ж не записуються? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, rrid сказал:

але ж не записуються? :)

Можеш позловтішатися, якщо тобі від того легше. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, nickel сказано:

Можеш позловтішатися, якщо тобі від того легше. :)

не знаю, де ти побачив зловтіху, в пораді замінити прилад :)

навіть смайл був самий звичайний, а не зловтішний))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, rrid сказал:

не знаю, де ти побачив зловтіху, в пораді замінити прилад :)

Без вказання конкретного приладу для заміни, то слабенька порада, але дякую. Ну і перед тим як міняти, я надіявся що інші користувачі сонофф, перевірять наведений мною алгоритм на своїх реле і або підтвердять можливість/неможливість запрограмувати реле таким чином або підкажуть власний варіант алгоритму.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бачив хто термореле на два датчика температури? треба щоб по одному вмикалось а по іншому вимикалось
тобто поки один датчик не дасть вище 30 градусів - не вмикається. і якщо на другому вище 30 - не подається напруга.
ніби як дві умови.
я думав взяти просто два і включити послідовно. але то гемор. може є щось вже готове з такого?
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Dima4s сказано:

бачив хто термореле на два датчика температури? треба щоб по одному вмикалось а по іншому вимикалось
тобто поки один датчик не дасть вище 30 градусів - не вмикається. і якщо на другому вище 30 - не подається напруга.
ніби як дві умови.
я думав взяти просто два і включити послідовно. але то гемор. може є щось вже готове з такого?
 

два w1209 - наше всьо, дешево й сердито

як колбу грієш?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Dima4s , показуй що там нагородив зі своїм 630-м. Вдалося адекватно догріти терморегулятор?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, rrid сказано:

два w1209 - наше всьо, дешево й сердито

як колбу грієш?

 

1 година тому, Unknown сказано:

@Dima4s , показуй що там нагородив зі своїм 630-м. Вдалося адекватно догріти терморегулятор?

поки причепив до колби 2 куска кабеля по 10см. 7 ватт десь в цілому. і це все запихнув на 4-5 см в трубу котла. залишок 5 см обмотав ізоляцією. пробував прост озапихати все до кінця в трубку в котел, але тут фігня виходить, металевий котел швидко відбирає тепло і 7 ватт і близько не вистачає щоб гріти колбу.
поки немає часу пробувати. хочу :
1) тонкий утеплювач обмотати і все ж запихнути в колбу.
2) взяти два магніти і колбу ззовні примагнітити з кабелем.
3) купити резистор керамічний з внутрішнім отвором 8,5мм на ватт 10-15. і протестувати, запихнувши в нього колбу.
4 ) подивитись максимальну потужність самогріючих кабелів. мій на 30ватт і цього мало. якби такий ват на 60-80.. за недорого..

в цілому система і в теперішньому вигляді працює. пізніше зніму відео, покажу наглядно. може в когось будуть ідеї цікаві.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 08.01.2021 в 02:41, Дартаньян сказал:

imho

любым из первой группы с током >=1.2; частотой =1; напряжением 0.6

что-то как-то находит, например JX SY8089AAC;  искать надо.

//----------

зы: imho; реально не пользовал; может кто знает практически.

ок.

замінив, кз пропало, напруга в нормі,  але нажаль T2 не вкл. 
Хто буде щось замовляти? треба USB-Uart на мікросхемі CP2102, з мене  -50%  вартості доставки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

є на форумі люди які розбираються в Ардуіно?
кому можна позадавати пару дурних питаннь щоб нічого не спалити передчасно))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Dima4s сказано:

є на форумі люди які розбираються в Ардуіно?
кому можна позадавати пару дурних питаннь щоб нічого не спалити передчасно))

задавав би уже чи що :)

всі свої

 

що там із котлом, скоро теж треба вводити в експлуатацвю свій

Змінено користувачем Voronin10
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 годин тому, Voronin10 сказано:

задавав би уже чи що :)

всі свої

 

що там із котлом, скоро теж треба вводити в експлуатацвю свій

та все ок. працює і далі з двома кусками кабеля.
дорого трохи тестувати. резистори продають тільки десяткою і це 350грн відразу+доставка. хоча мені треба 1
кабель самогріючий 80 ват на метр ще 320+ доставка)) 
 

верхній регулятор йде в кімнату і до грелкі колби атоматики,  а нижній для насоса. до труби відразу на виході з котла

Спойлер

зображення_viber_2021-01-27_13-45-45.jpg

 

 

Спойлер

зображення_viber_2021-01-27_13-45-46.jpg

 

Змінено користувачем Dima4s
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 26.01.2021 at 19:25, Voronin10 сказано:

задавав би уже чи що :)

всі свої

зробив частково такий контроллер https://alexgyver.ru/gyvercontrol/#components
scheme2-1.jpg
 

тут є в схемі можливість підключення сервоприводів.. я ж хотів би підключити 2 вентилятори так щоб вони керувались температурою і часом доби.
тобто питання
1). як підключити вентилятори? 4 пін від компа. знайшов таке

Спойлер

Screen3shot_1.thumb.jpg.9bc66b7eb43897b0d92aeaedf20ffe82.jpg


2) як поставити і підключити батарею так щоб вона заряджалась і якщо зникне світло- працювало все далі? замовив таку штуку https://arduino.ua/prod595-zaryadnoe-ystroistvo-tp4056-dlya-litievih-akkymylyatorov
маю пару батарейок від планшета. хочу їх поставити .

тобто в мене є якісь думки як це все зібрати. але боюсь щось спалити))

Змінено користувачем Dima4s
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 годин тому, Dima4s сказано:

верхній регулятор йде в кімнату і до грелкі колби атоматики,  а нижній для насоса. до труби відразу на виході з котла

щось не роздивився, як саме грієш колбу :(

12 годин тому, Dima4s сказано:

тут є в схемі можливість підключення сервоприводів.. я ж хотів би підключити 2 вентилятори так щоб вони керувались температурою і часом доби.

а яка в тебе повинна бути логіка управління? це ж до рекуператора хочеш вчепити? але ж його задача - боротись з високою вологістю? якщо так, то по цьому принципу, наприклад, організовують вентиляцію у ванній кмінаті - по датчику вологості. дуйчик включається при перевищенні заданого рівня, і виключається при зниженні до заданого рівня. потрібно - ардуїнка, датчик вологості, і реле.

і питання щодо підзарядки знімається автоматично.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 годин тому, Dima4s сказано:

2) як поставити і підключити батарею так щоб вона заряджалась і якщо зникне світло- працювало все далі? замовив таку штуку https://arduino.ua/prod595-zaryadnoe-ystroistvo-tp4056-dlya-litievih-akkymylyatorov
маю пару батарейок від планшета. хочу їх поставити .

швидше за все, в цій реалізації - ніяк. якщо не помиляюсь, tp4056 не вміє працювати в режимі "упса".

є плати, є готові павербанки, і є DIY-павербанки, які можуть працювати в режимі "упса".

хоча для літій-іонних акумів це не найкращий режим роботи.

кажуть, що у звичайних упсів можна міняти свинець на літій-ферум-полімер

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

54 хвилин тому, rrid сказано:

щось не роздивився, як саме грієш колбу :(

а яка в тебе повинна бути логіка управління? це ж до рекуператора хочеш вчепити? але ж його задача - боротись з високою вологістю? якщо так, то по цьому принципу, наприклад, організовують вентиляцію у ванній кмінаті - по датчику вологості. дуйчик включається при перевищенні заданого рівня, і виключається при зниженні до заданого рівня. потрібно - ардуїнка, датчик вологості, і реле.

і питання щодо підзарядки знімається автоматично.

в мене купа ідей, але як це все провернути... не вистачає знань.
хочу щоб при температурі вихідного нижче 0 вмикався обігрів кабелем.
при -5 зовнішній вентилятор(той що на вдув) крутився скажем на 20% повільніше внутрішнього.
по датчику освітлення вночі рекуператор працював в тихому режимі
по датчику вологості і СО2 або по кожному окремо рекуператор реагував на перевищення.

кабель вмикає плата чудово. так само вмикати може вентилятори. залишається якось заставити її програмно реагувати в % швидкості вентиляторів на різні датчики. поки в контроллері теплиці такого немає. там реле вкл або викл.

ну і як варіант- вчеплю 2 пвм крутілки, кнопку для кабеля і забю болт...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

14 hours ago, Dima4s said:

як поставити і підключити батарею так щоб вона заряджалась і якщо зникне світло- працювало все далі?

вам потрібен перетворювач як тут https://arduino.ua/prod2562-mini-modyl-pitaniya-zaryadki-ot-18650-s-usb-microusb-1a

підключивши його до батарей можна одночасно їх і заряджати вашим  TP4056 і з них же брати на споживання, після вимкненням електромережі живлення не припинятиметься, такий режим не матиме шкоди для батареї.

Змінено користувачем Revolver
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Revolver сказано:

 

вам потрібен перетворювач як тут https://arduino.ua/prod2562-mini-modyl-pitaniya-zaryadki-ot-18650-s-usb-microusb-1a

підключивши його до батарей можна одночасно їх і заряджати вашим  TP4056 і з них же брати на споживання, після вимкненням електромережі живлення не припинятиметься, такий режим не матиме шкоди для батареї.

тобто в цій схемі два виходи. 1 для зарядки а друга для розрядки? я щось не зовсім розумію як це працює.
це ніби допрацьована заміна мого TP4056?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, rrid сказано:

щось не роздивився, як саме грієш колбу

відірвав від серця 300 гривень і замовив 80 ватний кабель) прийде попробую гарніше зробити обігрів колби.
банально два куски кабелю запхав в котел разом з колбою на половину. іншу половину заізолював ізоляцією для труб води.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, Dima4s сказано:

банально два куски кабелю запхав в котел разом з колбою на половину. іншу половину заізолював ізоляцією для труб води.

ніпанятна.

чи ти запхав кабелі в котел, чи половину колби в котел, а на половину намотав кабель?

 

Може від руки на папірчику маленький малюнок з підписами де що, і сюди фоточку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Unknown сказано:

ніпанятна.

чи ти запхав кабелі в котел, чи половину колби в котел, а на половину намотав кабель?

 

Може від руки на папірчику маленький малюнок з підписами де що, і сюди фоточку?

 

Спойлер

1769568032__viber_2021-01-28_13-08-58.thumb.jpg.d30ff98bbe0027b0c129284de3c73f1d.jpg

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Dima4s сказано:

 

  Показати прихований контент

1769568032__viber_2021-01-28_13-08-58.thumb.jpg.d30ff98bbe0027b0c129284de3c73f1d.jpg

 

в штатному режимі, якщо відключити всі твої доробки з терморегуляторами, - котел може працювати як і раніше (вірніше, автоматика котла)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, rrid сказано:

в штатному режимі, якщо відключити всі твої доробки з терморегуляторами, - котел може працювати як і раніше (вірніше, автоматика котла)?

да. трохи зїхала температура води в + але не критично.
тобто якщо на 2 температура має бути до 50 градусів. то зараз вода гріється до 60.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 1/28/2021 at 11:48 AM, Dima4s said:

1 для зарядки а друга для розрядки?

саме так, можна булоб розряджати напряму, але на акумах буде 3,7-4,2 вольта чого може бути не достатньо для ардуіно чи що витам будете живити 5 вольтами.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...