Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Ну а що по твоєму? Повишайка і не лише. Почитай опис.

Принаймні я не жаліюсь. 5В для модельки видає.

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, nickel сказано:

Так це ж не повишайка. Чи я щось не розумію?

Як повишайка вона доволі спеціалізована - видає тільки 5В на виході, але для тебе якраз ця плата ідеальна, якщо тобі підходить вихідна напруга. Ця плата - це по суті електронна начинка будь-якого павербанка - тобто видає 5В споживачу, сама ж і заряджає літій-іонний акумулятор, причому захищає акум і від перерозряду, і від перезаряду.

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, rrid сказал:

Як повишайка вона доволі спеціалізована - видає тільки 5В на виході, але для тебе якраз ця плата ідеальна, якщо тобі підходить вихідна напруга. Ця плата - це по суті електронна начинка будь-якого павербанка - тобто видає 5В споживачу, сама ж і заряджає літій-іонний акумулятор, причому захищає акум і від перерозряду, і від перезаряду.

О, так зрозуміліше. Платка хороша, шкода що без мікроюсб, знайшов в того ж продавця таку з мікроюсб і регулюванням вихідної напруги, але без світлової індикації, що також погано. Але в мене тепер інша проблема - машинка й на рідній платі слабенько їздила, а коли замінив на китайську, то вона ледве рушає, а вже повернути другим мотором колеса вже сили не вистачає. Підключав батарейку напряму до мотора, то машинка все рівно їде погано, видно мотор слабенький впихнули в того здорового джипа. В малого є ще один джип і машинка для дрифту, в хаті можемо і разом погратися, а на дворі дрифтова тільки мучиться, посадка низька, колеса ковзають. Хочеться того подарованого дешевого джипа якось до пуття довести, щоб на дворі разом гоцати чи малий з друзями. Що з тим мотором можна зробити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, nickel сказано:

Що з тим мотором можна зробити?

поставити від шурупокрута :))

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 12.02.2020 at 10:05, rrid сказано:

поставити від шурупокрута :))

ем, то вже буде маленький електромобіль для малого :)

жирно і тяжко виходить.....

 

@nickel там помоэму через редуктор завжди ставлять, подивись може там смазка стала як згущонка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 11.02.2020 at 22:34, nickel сказано:

Що з тим мотором можна зробити?

 

модель машинки? або мотор який?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 минут назад, Voronin10 сказал:

 

@nickel там помоэму через редуктор завжди ставлять, подивись може там смазка стала як згущонка

Редуктор є, але смазка свіжа, можна сказати, машинка нова. На нікелевому акумуляторі погано їздила, то я спробував перейти на літій. Мотор заслабий китайці впихнути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Oli сказал:

 

модель машинки? 

Яка там модель. Дешевий китайський джип. Ледве нагуглив.

Цитата

або мотор який?

Візуально схожий мотор гуглиться на Алі як 130. Але вони також на різний вольтаж бувають. Акумулятор на 4.8 вольт.

Змінено користувачем nickel
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А скільки даєш на мотор вольт? Я до 7в давав

Ще ставив маленьке реле яке клацає від пульта і "тупо" дає на мотор вольтаж.

 

Може в тебе ампераж малий на мотор іде? Плата мало видає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минут назад, Oli сказал:

А скільки даєш на мотор вольт? Я до 7в давав

Не перевіряв. А 7 вольт звідки береш, повишайку якусь ставив чи в тебе живлення 7 вольт? В мене 4,8.

11 минут назад, Oli сказал:

Ще ставив маленьке реле яке клацає від пульта і "тупо" дає на мотор вольтаж.

А на реле окреме живлення? Затримки немає?

11 минут назад, Oli сказал:

Може в тебе ампераж малий на мотор іде? Плата мало видає

Не перевіряв та й я не знаю який він має бути. Я давав живлення напряму від батареї до мотора, то джип все-рівно ледве їде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, nickel сказано:

Не перевіряв. А 7 вольт звідки береш, повишайку якусь ставив чи в тебе живлення 7 вольт? В мене 4,8.

А на реле окреме живлення? Затримки немає?

Не перевіряв та й я не знаю який він має бути. Я давав живлення напряму від батареї до мотора, то джип все-рівно ледве їде.

тойво, якщо на пряму то із збільшенням напруги він типу форсується але ресурс зменшується і гріється,

деякі можна форсувати деякі зразу при збільшенні гріються, 

 

можливо акум тойво, зазвичай коли даєш на той мотор живлення то він так бадьоро валить,

 

дістав свого пацієнта на оновлення радіоканалу, задній мотор через редуктор на лабораторніку при 5в в холостому з редуктором хаває 350+мА

при короткому 1.3А  при нагруженому крутить 1.1 -1.2А так що припікає по пальцях але спинити ще можу мотор звичайний

Змінено користувачем Voronin10
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Хтось має, або може тикнути пальцем де в нас BMS можна купити? Цікавить 4s та 6s

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Oli сказано:

Хтось має, або може тикнути пальцем де в нас BMS можна купити? Цікавить 4s та 6s

я брав тут https://aliexpress.ru/item/33060154090.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.248f33ed5L0yww мені не горить і ціна влаштовує

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Підкажіть як називається роз'єм, щоб міг замовити на Алі або звідки можна видерти?

 

IMG_20200402_024509.jpg

IMG_20200402_025842.jpg

IMG_20200402_025904.jpg

IMG_20200402_025911.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

XH 2.54 2pin male

Вроді зі всяких кулерів витягується, я колись такі з японських магнітофонів тягав.

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

можливо хтось найближчим часом буде щось замовляти, треба Digispark , доставку наполовину))

Змінено користувачем Holy
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Маю стареньку магнітолу Philips AZ1316. Вона вміє ФМ/АМ, касету, диск, але не вміє ні юсб, ні аукс, ні блютуз. Їде мені з Алі блютуз модуль VHM 314 v3.0, вже після замовлення побачив, що можна було й простіше і по іншому зробити (під спойлером). Можу замовити й інший модуль, якщо дійдемо, що цей не найкращий варіант. Як мені їх подружити? Бо магнітола класна, звук не гірше, а можливо навіть краще оригінальних JBL. Живлення для модуля, якщо не знайдемо в самій магнітолі, то можна взяти з любої юсб зарядки. А от на який режим краще підпаяти модуль? Думаю краще було б на касету, і хоч їх вже не слухаю, хотілося по можливості зберегти режим в робочому стані, але не знаю чи так можливо. Нагуглив схему магнітоли. Сам майже нульовий в електроніці, тому буду вдячний за детальні поради.

Спойлер

 

 

az1316.pdf

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще як варіннт підключити замість АМ діапазона радіо. На АМ все одно практично нічого немає. Собі в автомобільній мітсубісі W142 так зробив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, nickel сказано:

Маю стареньку магнітолу Philips AZ1316. Вона вміє ФМ/АМ, касету, диск, але не вміє ні юсб, ні аукс, ні блютуз. Їде мені з Алі блютуз модуль VHM 314 v3.0, вже після замовлення побачив, що можна було й простіше і по іншому зробити (під спойлером). Можу замовити й інший модуль, якщо дійдемо, що цей не найкращий варіант. Як мені їх подружити? Бо магнітола класна, звук не гірше, а можливо навіть краще оригінальних JBL. Живлення для модуля, якщо не знайдемо в самій магнітолі, то можна взяти з любої юсб зарядки. А от на який режим краще підпаяти модуль? Думаю краще було б на касету, і хоч їх вже не слухаю, хотілося по можливості зберегти режим в робочому стані, але не знаю чи так можливо. Нагуглив схему магнітоли. Сам майже нульовий в електроніці, тому буду вдячний за детальні поради.

  Hide contents

 

 

az1316.pdfUnavailable

 

 

Купи касету з aux, і нічого робити нетреба, від 55грн

 

image;s=700x700

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, nickel сказал:

А от на який режим краще підпаяти модуль? Думаю краще було б на касету, і хоч їх вже не слухаю, хотілося по можливості зберегти режим в робочому стані, але не знаю чи так можливо.

  Показать контент

 

 

az1316.pdf 3 \u041c\u0411 · 1 download

Функціонал збережеться.Але без касети автостоп буде виключати режим "Tape".

475150761_1.thumb.png.2788fdecdf8094a718208330bf81c4a1.png

Змінено користувачем iiron
  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Oli сказал:

 

Купи касету з aux, і нічого робити нетреба, від 55грн

 

Зараз так і слухаю, але якість звуку така ж як з касети, тобто низька і шум мотора також заважає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Litovets сказал:

Ще як варіннт підключити замість АМ діапазона радіо. На АМ все одно практично нічого немає. Собі в автомобільній мітсубісі W142 так зробив.

Тоді прийдеться АМ повністю відключити? В принципі можна, діапазон мертвий. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 минут назад, iiron сказал:

Функціонал збережеться.

475150761_1.thumb.png.2788fdecdf8094a718208330bf81c4a1.png

А на платі можеш це місце показати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто займається ремонтом, хто може підказати по діагностиці? так сказати оздоровлення по фото.
Є громіздка річ (несправна плата маленька, але приклеєна, що фіг відереш) трохи накладно нести в ремонт,
є мультиметер і мінімальні знання в електроніці,
треба поради, що і де провірити. ну і фінансово віддячити ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...