Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Зробив. Вийшло якось так:

 

IMG_20190613_212658.jpg

 

 

"Чорна" каналізаційна труба. Розрахунок був на те, що сірчані з"єднання вже давно просякнуті водою, і струм йде прямо в землю. Мірнув 2 раза тестером - різниця потенціалів між водопровідною і каналізаційною трубою відсутня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто підкаже що з таким можна зробити? 

Є дві коробки, 1 закрита.

14-07-2019-1.jpg

Змінено користувачем amadey777
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поміряти, якщо не висохло - продати, якщо висохло - здати на алюміній (шутка :D)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 годин тому, Harddriver сказано:

Зробив. Вийшло якось так:

 

"Чорна" каналізаційна труба. Розрахунок був на те, що сірчані з"єднання вже давно просякнуті водою, і струм йде прямо в землю. Мірнув 2 раза тестером - різниця потенціалів між водопровідною і каналізаційною трубою відсутня.

Лажа!!! а не заземлення... Ти хоч на нього дуже не надійся

Змінено користувачем Ukrainec
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, Ukrainec сказал:

Лажа!!! а не заземлення... Ти хоч на нього дуже не надійся

 

 

Та норм все :) Я - стрілці тестера довіряю  :) (читай  пост вище)

 

2. Перевіряв якість заземлення "на собі". Пралка била на корпус навіть коли голими ногамі на мокрій плитці.
Тепер не б"є, навіть коли рукою за водопровідну трубу. 

 

А заземлення в палець товщиною, прикручених до металевої шини в 10 см.  мене уміляли ще з 87 року, як в КІП-і працював. Струму там нема, закон Ома перечитай.

Змінено користувачем Harddriver
111
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Чому "рипить" фоном 50 герц блютус-трансміттер, підключений до усілка?  Рипить, як не бачить телефон. Пробував з'єднати маси, в гнізді усілка та трансміттері, - непомогло :mellow:

 

Цікаво, що до того стояв такий-же самий  трансміттер, не рипів. Правда в ньому була "ампутована" батарея по-ряду причин. В новому теж "ампутував" - непомогло :(

 

Трансміттер  - такий, якщо комусь цікаво:

 

spacer.png

Змінено користувачем Harddriver
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По різних причинах може.

1. Фігова розводка плати

2. Зекономили на деталях

3. Фігова пайка.

Однаковий ззовні не значить однаковий в середині.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, Harddriver сказано:

Чому "рипить" фоном 50 герц блютус-трансміттер, підключений до усілка?  Рипить, як не бачить телефон. Пробував з'єднати маси, в гнізді усілка та трансміттері, - непомогло :mellow:

 

Цікаво, що до того стояв такий-же самий  трансміттер, не рипів. Правда в ньому була "ампутована" батарея по-ряду причин. В новому теж "ампутував" - непомогло :(

 

Трансміттер  - такий, якщо комусь цікаво:

В мене на аналогічному фону немає при підключенні до підсилювача.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Де в Луцьку можна купити токопровідний клей? Перевіряв Варшавку, "братики" - ніц (

 

В Ратекс варто їхати? Може хто поділиться? Півкраплини треба :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, Harddriver сказано:

В Ратекс варто їхати?

в Ратекса були контактні телефони, можна було передзвонити й запитати, перед поїздкою ;)

в прайсі клей є, 150грн...

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На формулі запитай для ремонту обігріву скла.

Там є якісний. Фасовка дрібна, але, сцуко, якщо якісний то дорого.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Harddriver якщо знайдете то можемо навпіл взяти, також треба одну чи дві нитки зремонтувати

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От і ладненько :)Завтра буду там, скинемся по 50 грн знач.  ;) Підвезу по-місту. Тут ще є варік - в мене десь той клей валявся, навіть хлам свій весь перерив, і розпродаж замутив з цього приводу. Але коли той тюбічок 150 грн. вартує, то буду "рити" далі...

Змінено користувачем Harddriver
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Необхідність відпала. Вдалося обійтися крапелькою суперклею + крапелькою везіння :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, Harddriver сказано:

Вдалося обійтися крапелькою суперклею + крапелькою везіння

А детальніше про схему розкажеш?  Може мені вдасця повторити фокус. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні, клеїв відірвану щотку від сервомоторчика в авто. Бо новий, - за 1000 грн. вартує.

 

Одне можу сказати - самопальний клей не працює, тому напевно й ціна така за тюбик.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я колись сам робив токопровідний клей, змішуючи металеву "тирсу" (металевий "пил", після мілкого напилка) з клеєм... Вірніше, в горочку "тирси" капав краплинку клею і відразу використовував.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 годин тому, jack74 сказано:

я колись сам робив токопровідний клей, змішуючи металеву "тирсу" (металевий "пил", після мілкого напилка) з клеєм... Вірніше, в горочку "тирси" капав краплинку клею і відразу використовував.

 

Замість самопальної стружки мабуть варто алюмінієву пудру використати.  А який клей використовував - "секунду" якусь? Як результат? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, Unknown сказано:

мабуть варто алюмінієву пудру використати

Ти маєш на увазі оту, що для виготовлення "сєрєбрянки" використовують? можливо, я не пробував. В мене то вона є, і "срібна", і "золота", але вона мені щось довіри не внушала... Сильно вже вона "воздушна"...

Та й цю свою "тирсу" я спеціально не настругував, просто зібрав якось при нагоді трішки, щоб було про всяк випадок...

 

6 годин тому, Unknown сказано:

А який клей використовував - "секунду" якусь? Як результат? 

вде не згадаю, давно було... використовував для відновлення контакту самоклеючого шлейфу в чомусь, тобто не "суперклей" був, а щось трішки "довше" по засиханню... Під збільшуваним склом насипав "дорожку", капнув клей, і притис шлейф. 

Як результат? Ну, тоді відновив, а як надовго - вже не скажу, не пам'ятаю, що це було, кому це було, і де воно тепер :) 

 

Якось хтів ще відновити "дорожку" обігрівача заднього скла автомобіля, але поки руки так і не дійшли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До теми електропровідних клеїв. Є ще варіант натерти грифель олівця, або й просто добре промалювати ним доріжку, якщо матеріал основи підходящий (не скло напевно). Сам такого не пробував, вирішив свою проблему дротом і паяльником. Це не доріжка обігріву була.

Змінено користувачем Ромко
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, Ромко сказано:

Сам такого не пробував

О! :) Я пробував - до дупи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Шукаю конденсатор як на фото, можливо у когось валяється то куплю. 

15pcs-lot-10V-100uf-SMD-Aluminum-Electrolytic-Capacitors-size-5-5-4-100uf-10V.jpg_220x220.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шукаю конденсатор як на фото, можливо у когось валяється то куплю. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...