Перейти до змісту

Ромко

Учасники
 • Кількість зміста

  160
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

92 Байдужий

Про Ромко

 • Ранг
  Прописанный

Останні відвідувачі профілю

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Правильно, що "наші" в лапках. Крім strana.ua є ще strana.ru. Думаю всім зрозуміло, що в них є дещо спільне.
 2. А чому не можна бути прихильником томосу з політичних мотивів? Чув цікавий вислів: "атеїст, але Київського патріархату".
 3. Не плутайте причину з наслідком. Нікому там не потрібна причина, бо росія може і не гребує сама все "організувати". Та хоча б пальнути в себе по чомусь і сказати що це ми. І зупиняє їх наразі не її (причини) відсутність, а щось інше. Можливо боязнь реакції заходу (раптом не просто занепокоєння), стан економіки (окупована територія вимагає значних витрат) чи щось інше. Може просто не готові поки до прямого вторгнення.
 4. Ромко

  Все про бляхи

  То він мав на камеру гроші збирати? Почали знімати вже по факту. Не знаю як там всі бляхарі, але отой мужик з відео навряд чи зразок для наслідування, чим би він там не роздратував людей.
 5. Ромко

  Все про бляхи

  1) На українсько-польському кордоні затримали “бляхара”, який збирав гроші з водіїв за пропуск авто 2) Польща погрожує санкціями євробляхарам, які блокують кордони
 6. Ромко

  Все про бляхи

  В Раві-Руській бляхарів заблокували у відповідь.
 7. Це як потопаючому скаржитись на повну залежність від рятувального круга. Ніхто нас не змушує, не хочемо - робимо що заманеться, тільки тоді запахне дефолтом. А хто був при владі? Так може тоді й з тарифами не до нього? Давайте будемо послідовними.
 8. Ромко

  За кого голосувати

  Можна дізнатись, як довів? Наприклад про курс? Може він запропонував комусь забрати шматок території з підприємствами які заводили валюту в країну? Чи винен в тому, що валюта країни з військовим кофліктом на її території не викликає особливої довіри ні в свого населення, ні за кордоном? Валюта це товар і тут діють ті самі правила. Ким би ти не був, є речі які просто не вдасться втримати в своєму руслі. В нас економічна війна крім того, і це теж велика проблема, бо не можна взяти і за один день змінити зовнішні ринки збуту - це теж цілком очікувано б'є по курсу гривні. Без виконання вимог МВФ стосовно цін на газ він в нас може й був би дешевшим в доларовому еквіваленті, але який тоді був би курс гривні без траншів і чи не платили б ще більше гривень в результаті? І це на фоні ще більшого здорожчання імпортованих, яке тягне за собою ріст цін решти товарів. І ЮВТ швидше за все довелось би свій електорат розчарувати, бо є речі які їй змінити не під силу, ну хіба-що "продатись" і капітулювати х-лу. Того хочемо, чи в чому там полягає "стратегія миру"?
 9. Ромко

  Все про бляхи

  Тоді закон автоматично вступить в дію, забув тільки через який час після голосування. Як вже було з попередніми правками до законів про розмитнення.
 10. Ромко

  Все про бляхи

  Не впевнений, що авто за які треба заплатити ще 100-200% податку конкурують з тими, які продають автодилери. Тут щось трохи інше.
 11. Ромко

  Рибалка на р.Стир

  https://fish-fish.com.ua/product/povodkovyy-material-afw-toothproof-stainless-steel-single-strand-leader-brown/
 12. Ромко

  Рибалка на р.Стир

  @host1303Спробуйте скрутку, і я думаю не пошкодуєте. Можна робити з гітарної струни №1, можна з кабеля "польовки", київської "стальки", можна й купити спеціальний стальний одножильний поводковий матеріал AFW, причому останнє вийде навіть дешевше ніж займатись вандалізмом із струнами чи купувати готові багатожильні. З явних переваг - відсутність додаткових елементів на поводку, ймовірно тонший діаметр і менша маса, і (можливо) набагато вища міцність на розрив (залежить з чим порівнювати). P.S. Звісно це не означає, що щуки почнуть самі вішатись на приманку.
 13. Ромко

  Рибалка на р.Стир

  А який поводок? З базару, чи "скрутка"?
 14. Ромко

  питання по ПДР

  @LSDА що означає " крім випадку дозволеного розвороту на перехресті"? Тут напевно йдеться про розворот просто на дорозі без суцільної посередині, от тоді біля переходу чи на ньому не можна. А на перехресті нічого не порушується, майже всі перехрестя в містах оточені пішохідними переходами.
×