Перейти до змісту

Ромко

Учасники
 • Кількість зміста

  171
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

103 Продвинутий

Про Ромко

 • Ранг
  Прописанный

Останні відвідувачі профілю

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ромко

  За кого голосувати

  Рошен є однією з найбільших кондитерських компаній у світі, продає свою продукцію за кордоном, а враховуючи зростання курсу долара той самий прибуток в доларах в декларації в гривнях росте в рази. Лінь шукати цифри, знову рахувати і розписувати. Чи за останній рік статки дуже сильно виросли, так щоб суттєво більше ніж в попередній? Давайте говорити предметно, може і я щось нове дізнаюсь.
 2. Ромко

  Позитив України

  Курс 38 був день чи два в мінял, тоді багато хто і попався, накупивши доларів. Подивіться графіки тут і тут.
 3. Ромко

  Позитив України

  @halcogen не впевнений як там за сталіна, але корупція в союзі була, аж гай шумів.
 4. Ромко

  Дизель де краще 2017

  Завжди на тій самій заправці, може конкретно в ній справа? Лию ОККО і WOG, рідко UPG. Проїхав так тисяч 50 з лишнім і ніяких проблем ніколи не було. При заміні через 20 тисяч паливний фільтр просто темний.
 5. Ромко

  За кого голосувати

  Я не адвокат Садового і голосувати за нього навряд чи буду, але навколо того сміття насправді дуже багато роздували шуму і серед нього треба розбиратись, де правда, а де ні. Ось можете почитати про аліба... тьфу, Садового та 40 інвесторів, і хто з них що пропонував. Стоcовно продовження подорожей сміття і грошей що лежать, поцікавтесь для початку про місце для заводу і як люди радісно і з відкритими обіймами всюди чекають з транспарантами і сприяють вже на цьому етапі.
 6. Ромко

  За кого голосувати

  @volks , до того такої критичної проблеми не було. Все що згадаю, так це жителі Грибович час від часу блокували дорогу на звалище, вибивали собі щось, якийсь ремонт садочку чи щось схоже, і йшли по домах вирощувати городину на продаж до Львова. Не думаю що ситуація принципово відрізнялась від ситуації на решті полігонів України.
 7. Ромко

  За кого голосувати

  Садовий не зміг, бо полігони раптово відмовлялись приймати сміття. Садовий передав проблему облдержадміністрації - всі раптом вирішили, що треба приймати. В цьому випадку не все так однозначно.
 8. Ромко

  Позитив України

  Цього року (у Львові) планують закупити ще 100 автобусів і 10 трамваїв, тепер за кошти європейського інвестиційного банку. Прочитав тут.
 9. @zaHARE Знайшов цю сторінку в фейсбуці, але не бачу такого як на скріншоті. Та й на інших сторінках теж ні.
 10. Ромко

  Акваріум - перші кроки

  Мені чомусь першими на думку спадають гуппі, мечоносці, молінезії, даніо. Але багатьом вони вже не цікаві. З цікавіших і безпроблемних мав якихось гурамі, неонів. Ще барбуси, але в мене вони були агресивні, якщо не помиляюсь. Соми напевно всі живучі. Вибір насправді досить великий.
 11. Ромко

  Все про бляхи

  Я і ланосів таких бачив кілька штук.
 12. Правильно, що "наші" в лапках. Крім strana.ua є ще strana.ru. Думаю всім зрозуміло, що в них є дещо спільне.
 13. А чому не можна бути прихильником томосу з політичних мотивів? Чув цікавий вислів: "атеїст, але Київського патріархату".
 14. Не плутайте причину з наслідком. Нікому там не потрібна причина, бо росія може і не гребує сама все "організувати". Та хоча б пальнути в себе по чомусь і сказати що це ми. І зупиняє їх наразі не її (причини) відсутність, а щось інше. Можливо боязнь реакції заходу (раптом не просто занепокоєння), стан економіки (окупована територія вимагає значних витрат) чи щось інше. Може просто не готові поки до прямого вторгнення.
×