Перейти до змісту

Ромко

Учасники
 • Кількість зміста

  138
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

68 Байдужий

Про Ромко

 • Ранг
  Прописанный

Останні відвідувачі профілю

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ромко

  Куди поїхати на окуня і щуку

  Був цього тижня в Прилісному, як і запланував. Все було добре, тільки розмір щуки не радував - майже всі біля 200-300-400 грам. І потім ще кілька коропців біля кіло та хороших карасів. Стосовно щуки, там так завжди?
 2. @MANJAK11 Це не номер, а казарма. Знаходиться в селі Старичі Львівської області.
 3. Вже бомбить. Раз і два.
 4. Нема такого? Може з фото добре не видно, тоді вибачайте, а ніякого інтересу до антиреклами в мене немає.
 5. Ромко

  Дорожная обстановка

  Та ну, місяців два тому мені блимали кілька разів, бо поліцейська машина стояла біля траси, де починається поворот і суцільна. Напевно чекали на обгін в забороненому місці. Тому думаю будуть блимати, аж з космосу мерехтітиме.
 6. То ймовірно вилізло б з іншого боку, дефіцитом бюджету відповідного розміру.
 7. Ромко

  Позитив України

  Антибіотики, які згодовують тваринам, природним чином виводяться з їх організмів, як і в людей, а перед виловом/забоєм антибіотики взагалі перестають застосовувати. Ті залишки, які таки потрапили в їжу, дуже ймовірно будуть зруйновані під час приготування. Якщо вже на те пішло, то більша шкода він антибіотиків полягає в тому, що їх концентрація в навколишньому середовищі загалом зростає, а при контакті з малими дозами мікроорганізми стають нечутливими до їх дії. І тут діло не обмежується тільки м'ясом чи креветками, і не залежить від того їсте ви їх чи ні. Тому ніякої "зради" конкретно в тій фермі я не бачу.
 8. Ромко

  БЮТ-ЗДОХНИ!

  Хтось попався на плагіаті. Хоча навряд чи це шокуюча новина. Почитати тут.
 9. Ромко

  БЮТ-ЗДОХНИ!

  ...напевно співзвучно із зрадо**би, а там вже або "лю" вставити, або й що інше.
 10. Ромко

  БЮТ-ЗДОХНИ!

  Мені от ще одне цікаво, "порохобот" це коли так як в Ольгіно? (А щось аналогічне в нас навряд чи є, інакше б вже давно випливло) Чи просто всі незгодні з свідками зради, хоча це й виходить за межі поняття?
 11. Ромко

  Куди поїхати на окуня і щуку

  А як цього року в Прилісному зі щукою, може хтось був? Ціни, умови? Хочу щоб людина, яка вдруге триматиме спінінг в руках гарантовано відчула як це, коли на тому кінці не тільки приманка. Людей там як правило не багато на березі, чи тісно? Може є якісь аналогічні водойми? (краще якщо в західній чи північній частині області)
 12. Я писав про залишок до мітки, читайте уважно. Шини не виїжджають до нуля, зимова при протекторі (наприклад) 4мм вже може бути непридатна за рекомендаціями виробника.
 13. 8мм до мітки на зимових і в нових не факт що буває...
 14. Ромко

  Дорожная обстановка

  На в'їзді в Луцьк зі сторони Львова ДТП, зіл чи газ на боку з вирваним заднім мостом і бмв розбита спереду. Фото на ходу не робив...
×