Перейти до змісту

Unknown

Учасники
 • Кількість зміста

  1 194
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

64 Байдужий

8 Підписників

Про Unknown

 • Ранг
  Talking box
 • День народження 05.02.1983

Контакты

 • Сайт
  http://
 • ICQ
  322720344

Останні відвідувачі профілю

12 202 перелядів профілю
 1. Погано чути, тихо звучить. Точніше звучав))), уже труп.
 2. Продайте, або підкажіть де в Луцьку купити нормальний динамік. На варшавці в одній точці три шт. Перепробував, один тихо звучить, два інших ледь чути і підриплюють. Чи то така якість партії може бути, чи щось з телефоном не так? Рідний виглядає так:
 3. З цим згідний, але ж хто приймає рішення про використання того чи іншого матеріалу на підставі лише зручності роботи з ним. Я не виключаю використання композитної, але тільки там, де інженер дозволить. Зручність вкладання - то лише маленький бонус, якщо пройде такий варіант по інших параметрах.
 4. Яких саме майстрів думка цікавить? Хлопців, що її в'яжуть і бетоном заливають?, то їх думка нічого не варта в даному питанні. Тим більше думка споживачів (замовників будівництва). Тут інженерів толкових питати потрібно! Це ж надійність несучих конструкцій, і найменший прорахунок фатальним може бути. Як казав один дядько - ідеальна в якості кілочків для помідорів.
 5. Більш як 100-ватний блок для 3-ватного двигуна? Можливо, але не раціонально
 6. Якщо без збоїв проходять memtest то обидві заберу.
 7. Мабуть. Я б і з допомогою гугла дійшов би до чогось подібного, але з допомогою бордівців я зекономив купку часу )). Дякую.
 8. Скільки відеопамяті має бути? Гіг чи більше, чи в цих апаратах варіантів немає?
 9. Як щодо надійності даних карт? Чіпи не відвалюються? Великий ризик на прогріту нарватися?
 10. Пацан в 7-й клас пішов, гроші поки добути не має де. Можливості SSD я знаю, але він не оцінить))). Запусти ніяку гру він так і не зможе, а комп толком більше ні для чого не використовує. Щодо проца - то колись я таким користувався, і його середня продуктивність якраз на рівні е8400. Років 4 тому я на подібній системі (g550, 4 оперативки, HD5670(512)) достатньо комфортно WoT ганяв, але тепер мабуть більші апетити в ігор. Що з цієї пари пріоритетніше?, думаю, що для старту повинно вистачити, може ще й планка оперативки поміститься. А проц і Ssd наступний етап...
 11. не конструктивно! Я не орієнтуюся у відео, тому питання такого змісту -- для мене темний ліс. Я не знаю що можна купити і за повний бюджет, тому і питаю пораду. Давайте більш конкретну пораду.
 12. Задача не проста, бо грошей мало (гривень 1200-1400). Я іграми давно не цікавлюсь, тому не орієнтуюсь у сучасних відеокартах зовсім, і в потребах ігр теж. Можна звичайно перелопатити купу інформації і вникнути, але вільного часу не маю. Ігри понаписував такі: CS GO global offensiv Crusout WoT Batl fild thelf ground War tander ... Якщо хоч частину з цього на мінімальних налаштуваннях вдасться з нормальним фреймрейтом ганяти, то вистачить. Наразі системник такий: Foxconn H67M-S v2.0 (Intel® H67 Chipset • Supports LGA 1155, Dual channel DDR3 1333/1066 x 4 DIMMs, 1* PCIe2.0 x16, 1* PCIe x1,2* PCI 4* SATA II + 2* SATA III) Celeron(R) CPU G530 @ 2.40GHz оперативка 4096 Мб 1-єю планкою 1066 МГЦ GeForce 8400 GS (128 Мб) WDC WD10EARX-00N0YB0 (931 Гб) БЖ GMC AP-400X Корпус досить компактний, тому гаряче відео буде проблемою. Чи є сенс суто відеокарту міняти?, чи краще оперативки ще 4 гіга докинути, а на здачу відео купити для старту, з перспективою заміни в майбутньому? На скільки критична продуктивність процесора в даній системі? Переходити на і-3 якось я якось мало змісту бачу, краще вже і-5 відразу, чи я помиляюся?
 13. Потрібне бажано сьогодні, може хтось має зайве?
×