Перейти до змісту

Unknown

Power users
 • Кількість зміста

  1 229
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

71 Байдужий

8 Підписників

Про Unknown

 • Ранг
  Talking box
 • День народження 05.02.1983

Контакты

 • Сайт
  http://
 • ICQ
  322720344

Останні відвідувачі профілю

12 241 перелядів профілю
 1. Unknown

  Все про бляхи

  Та нема там що питати, окрім орієнтовної каталожної вартості твого авто, яку митники врахують як митну. Решта цифр легко рахується.
 2. Unknown

  Все про бляхи

  Це суто акциз? Тоді дораховуй мито і пдв по схемі, що я написав, це буде значно ближче до реальності.
 3. Unknown

  Все про бляхи

  Ніякий калькулятор не дасть точної повної вартості бо є одне невідоме - за митну вартість митники не беруть реальну суму угоди (купівлі авто), а по своїх базах якусь циферку. І та циферка може бути вищою помітно від ціни авто... Крім того ще послуги брокера варто добавити, постановку на облік. Може іще якісь помітні платежі є.
 4. Unknown

  Все про бляхи

  Як можна так поверхнево оцінювати ситуацію? Максимальний коефіцієнт віку = 15 а не 18. Але це розрахунок лише акцизу! Далі акциз потрібно помножити на 1.2 (пдв накрутити). Крім Того добавити суму, яка = 0.33*"митна вартість авто" Оцінять тисячі у дві авто, то + 660євро. p.s. Трохи промахнувся, не на 0,33, а 0,32 потрібно митну вартість множити.
 5. Ну я пишучи останній пост якось думав про пільгове розмитнення щоб у 6500 вкрастися. Але якщо є цікава інформація про астру G, то викладай.
 6. Раджу тут (https://3dnews.ru/938764) пошукати, можливо тестували ваш диск. Якщо точно такої моделі не тестували, то шукати аналогічне щось (обов'язково на тому ж контроллері і бажано на тій же пам'яті). Але там можна знайти лише інфу щодо ресурсу SSD в результаті деградації флешпам'яті, а раптова відмова може відбутисяя й з інших причин.
 7. ще про кілька кандидатів я подумав: Опель астра Фіат пунто Хто про них інфу якусь має?
 8. 6600 для мегана з пробігом 190 тис. щось підозріло дешево. Чи то так на них ціни впали зараз?
 9. Меган новий в бюджет не влізе. Комфортна підвіска - то плюс, не спорткар же вибираю )))
 10. Якщо бензин, то я теж за атмосферник. Як би те повідомлення з рейтингом знайти ?
 11. а з бензиновими двигунами у них яка ситуація?, конкретніше шкода фабія цікавить.
 12. Електромобіль не на часі. Давайте краще конкретну інфу про бензинки і дизелі. Нісан ноут не часто мені попадається на очі в Луцьку. Який стан справ з обслуговуванням такого авто у нас? З рено і шкодою приблизно ясно - є офіційні сервіси, та й в цілому авто популярні.
 13. Nissan Leaf, як на мене, то авто для міста і околиць. На дальняк таким зрідка в якості вийнятку їздити хіба. При домашній зарядці вартість електроенергії потягне гривень 20-50 залежно від манери керування і дорожніх умов. Тех обслуговування електромобіля теоретично теж простіше від ДВЗ. Для більшої комфортності дальніх поїздок потрібна жирніша батарейка і вміння від трьох фаз заряджатися. На оковських заправках є такі розетки, дають часто більшу потужність ніж чадемо. А три фази хаває ніби як два відносно поширених авто - тесла і рено зоя.
 14. Мабуть пора на ліфа збирати Але то спочатку потрібен будино, щоб було де заряджати.
 15. За які саме?, бо по ходу бесіди озвучене досить широка вилка. Ланос не підходить. За інформацію про китайців дякую, хоча в їх сторону і не дивився особливо. На скільки я зрозумів, за 4 купити щось адекватне не вийде, краще добавити 2-2,5 і пригнати з Європи, хоч і буджет в півтора рази вищий.
×