Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Щойно, Ghost_manka сказано:

Та я ще не вдома, думаю, за годинку дістанусь до стенду

ясно :)

я просто вже колхозяю :)

ждьомс

 

Змінено користувачем Voronin10
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 час назад, Voronin10 сказал:

ок, що за адаптер робить ком порт?

де доки по платі?

все мало бути в коробці або на сайті,

 

фото адаптера і куди він на платі підключений

 

ну і банально тестер в руки і поміряти чи під час прошивки на нозі ресет МК будуть якісь рухи...

Так от, в мене якась новіша версія, яка підключається по mini usb. Документація є, але вона більше підходить до старої версії. На рахунок кастомного загрузчика не знаю, але цей загрузчик скачано на сайті розробників

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поки зупинились на версії з несправним мікроконтролером. В понеділок вже десь має приїхати, то буду вірити, що проблема вирішиться!

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 20.04.2019 at 09:58, Ghost_manka сказано:

Поки зупинились на версії з несправним мікроконтролером. В понеділок вже десь має приїхати, то буду вірити, що проблема вирішиться!

 

1) маленьке питання, можеш сфоткати розэм мікро юсб і що біля нього стоїть,

2) ти коли прошиваєш там є така штука як фюз біти ти їх не трогав?

просто в атмела є з ними проблеми, для того щоб їх скинути треба високовольне програмування

 

якщо що пиши в вайбер там  я швидше відписуюсь O95O3I2592

Змінено користувачем Voronin10
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 20.04.2019 at 09:58, Ghost_manka сказано:

Поки зупинились на версії з несправним мікроконтролером. В понеділок вже десь має приїхати, то буду вірити, що проблема вирішиться!

 

Двавихидні, як справи?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Voronin10 сказал:

Двавихидні, як справи?

Новий мікроконтролер нічого не дав, результат той самий. Сьогодні брат забрав, бо запропонував занести людям зі своєї роботи. На рахунок фото, вибачте, пізно помітив :(

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, Ghost_manka сказано:

Новий мікроконтролер нічого не дав, результат той самий. Сьогодні брат забрав, бо запропонував занести людям зі своєї роботи. На рахунок фото, вибачте, пізно помітив :(

 

та ладно, 

1)в свіжий контролер треба прошити бутлоадер, так як на ардуйно,

2)думаю брат зможе ;)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Voronin10 сказал:

1)в свіжий контролер треба прошити бутлоадер, так як на ардуйно,

Ну для цього вже треба програматор, а в мене поки нічого такого немає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та то непроблема, прогер мав би бутти на платі, якщо там просто usb-com перехідник то так прошити,

якщо треба прошию, аби було бажання вчитись

Змінено користувачем Voronin10
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Voronin10 сказал:

@Ghost_manka як справи,  пышло діло?

Вирішили відправити плату розробникам. Чекаємо дзвінка від них...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, Ghost_manka сказано:

Вирішили відправити плату розробникам. Чекаємо дзвінка від них...

та ладно :)

чекаєм :)

 

Змінено користувачем Voronin10
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Хай піпл. Історія такова - згорів в мене роутер, недешевий (перепад напруги). Купив на заміну, теж недешевий. Виковиряв з комп'ютерного БЖ фільтр, такий:

 

spacer.png

 

 

Там є маса (чорна стрілка). Її обов'язково треба підключати?

 

Розумію, що від перепадів цей фільтр не спасе, а от роутер стабільніше працюватиме, чи ні?

 

 

 

 

Змінено користувачем Harddriver
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 хвилин тому, Harddriver сказано:

Розумію, що від перепадів цей фільтр не спасе,

це фільтр не від перепадів, а від пульсацій... на швидкість так би мовити не впливає...

Змінено користувачем Basil
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для захисту дорогої електроніки від перепадів напруги купіть собі таку коробочку https://prom.ua/ua/p47938697-barer-dlya-zaschity.html

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 12.05.2019 at 13:27, Maniko сказано:

Для захисту дорогої електроніки від перепадів напруги купіть собі таку коробочку https://prom.ua/ua/p47938697-barer-dlya-zaschity.html

невірю що спасе, упс спасе, навіть бу....

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Voronin10 сказано:

невірю що спасе, упс спасе, навіть бу....

 

в мене таке є і вже багато разів моментально відключало нагрузку коли були скачки в мережі, воно працює по тому ж принципу що й UPS - мікроконтролер міряє напругу в мережі і коли значення перевищує запрограмоване то реле розмикає подачу напруги на нагрузку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Після недавнього інциденту у нас на цукровому, поставив собі ТАКЕ реле напруги. І чесно був здивований, бачучи як напруга в мережі скаче від 210 до 250 вольт за декілька секунд. І це вже після  ремонту обленерго.  На реле напруги встановлена верхня межа в 245в і майже через день реле спрацьовує. 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, SJSerg30 сказано:

Після недавнього інциденту у нас на цукровому, поставив собі ТАКЕ реле напруги. І чесно був здивований, бачучи як напруга в мережі скаче від 210 до 250 вольт за декілька секунд. І це вже після  ремонту обленерго.  На реле напруги встановлена верхня межа в 245в і майже через день реле спрацьовує. 

 

20 травня 2014 року в Україні був прийнятий міжнародний європейський стандарт організації "CENELEC" - "EN 50160:2010". Цей стандарт набрав чинності 1 жовтня 2014 року під назвою "ДСТУ ЕN 50160:2014" - "Характеристики напруги в системах електропостачання загального призначення". У цьому стандарті напруга 400/230 В ±10%, та інше офіційно гармонізовано зі стандартами ЄС

https://uk.wikipedia.org/wiki/Побутова_електрична_мережа

 

230+10%=253В, отже 253 має бути верхня межа.

 

PS: Я собі поставив 250 верхню межу.

Змінено користувачем alexvvv
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Хлопаки, після того як був позавчора в ванній потоп (і отримав кілька чутливих ударів струмом від затоплених розеток) хочу заземлити розетки і пралку. Проводка в домі вся совкова (люміній, ага :)) Звісно ні про які нулі в розетках не може бути й мови. Найпростіший варіант - заземлитися на трубу води чи рециркуляціцї, але - нехочу , бо труби швидше згниватимуть, тай сусіди будуть "дякувати" за заряд адреналіну зранку в душі :D

 

Є ще варіант заземлитися на чавунну каналізацію в ванні,  бити струмом тоді нікого не буде (імхо) але якість такого заземлення викликає сумніви. Треба-б його мірнути, може міліамперметром різніцю потенціалу між трубами води і каналізації?. Пралка трохи шиє  на корпус, але - терпимо :)

 

Нуль тягнути від щитка, чи в землю на вулицю 'через всю квартиру  - затратно і неестетично :(    Щось порадите?

 

 

 

 

 

Змінено користувачем Harddriver
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Harddriver обдва варіанти не можна робити, у варіанті з трубою може статись випадок що сусід вздумє троха махлюнуть і кине на друбу нуль, тоді в тебе битись техніка і без потопа буде.

А у варіанті з чавунними трубами, там взагалі контатку може не буди.

Змінено користувачем Lisovic
  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 08.06.2019 at 11:26, Harddriver сказано:

Хлопаки, після того як був позавчора в ванній потоп (і отримав кілька чутливих ударів струмом від затоплених розеток) хочу заземлити розетки і пралку. Проводка в домі вся совкова (люміній, ага :)) Звісно ні про які нулі в розетках не може бути й мови. Найпростіший варіант - заземлитися на трубу води чи рециркуляціцї, але - нехочу , бо труби швидше згниватимуть, тай сусіди будуть "дякувати" за заряд адреналіну зранку в душі :D

 

Є ще варіант заземлитися на чавунну каналізацію в ванні,  бити струмом тоді нікого не буде (імхо) але якість такого заземлення викликає сумніви. Треба-б його мірнути, може міліамперметром різніцю потенціалу між трубами води і каналізації?. Пралка трохи шиє  на корпус, але - терпимо :)

 

Нуль тягнути від щитка, чи в землю на вулицю 'через всю квартиру  - затратно і неестетично :(    Щось порадите?

 

 

 

 

 

якщо квартира хрущ, то крім варіантів тягнути на вулицю немає, а якщо звичайна квартира совкового типу то є ще 2 варіанти: 1. так, кинути на щиток, бо щиток дійсно заземлений, обварений з трубами в підвалі і на контур в землі, що в підвалі; 2. квартирі є трубна шахта, через неї можна кинути кабель підвал чи на вулицю, засверливши перфоратором 3 отвори в підвалі, забити них 3 штирі і обварити контур, - для хатніх потреб на 10 років вистачить. далі треба контролювати щоб це все не зіржавіло. Можна токож підключитись до будинкової землі.

Змінено користувачем Ukrainec
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 09.06.2019 в 00:39, jack74 сказал:

хочеш справжнє заземлення - лише тягнути в землю на вулицю

 

 

Впевнений?  Земля теж має різницю потенціалів в різних точках. Імхо.

 

Як на мене -то краще ближче до труб. Завтра заземлятимусь на ванну - відпишу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...