Перейти до змісту

Litovets

Power users
 • Кількість зміста

  2 586
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

190 Продвинутий

4 Підписників

Про Litovets

Контакты

 • MSN
  тел. О99757652сім
 • Skype
  litovets_amd

Останні відвідувачі профілю

12 817 перелядів профілю
 1. Можна модель, чи посилання щоб глянути що за звір.
 2. Ганяти проц будеш? Якщо ні то нашо такий? Достатньо 8500го, а це мінус 1000 грн. вартості.
 3. Якшо таки приперло взяти Інтел то бери хоч з нормальною базовою частотою не з 2.8 ггц. 2,8 то вже за межами психологічного мінімуму.
 4. Litovets

  Попит на Data Scientist спеціаліста

  сорі, один зайвий вліпив, зараз поправлю. Дякую за рекомендацію, приємно спілкуватись із розумною людиною. Шкода тільки що ЧСВ в космосі і почуття гумору нє завєзлі. Але ж всім не догодиш, правда?
 5. А може то якийсь брендовий комп з пропрієтарної материнкою.
 6. Litovets

  Попит на Data Scientist спеціаліста

  Шановні, ну ви і розкатали губу аднака. Забули що собою являє Луцьк? Якщо забули - коротко нагадаю. Луцьк - це трохи більше ніж село. А ви захотіли вакансій у сфері наукової діяльності. Наука тут на рівні і на базі ВДУ і баблодоїльно... тьху Політехнічного
 7. Сперечатись не буду, але ІМХО субота (як минулого року) набагато більше підходить для проведення такого роду подій. З.І. Приймав участь у минулорічному велопробізі і був дуже задоволений і самою подією і організацією. Тому хотів і цього року долучитись до велопробігу.
 8. Взагалі то питання було до того хто назвався причетним до організації. Ось тут цілком згідний.
 9. Якби ти висловився про АМД так як і про Інтел - так. Мої переконання стосовно АМД і Інтел є такими як є не тому що я так переконаний/вірю/розумію чи ще щось. Вони (переконання) мають цілком логічну основу. І я цілком лояльно ставився до продукції Інтел до того поки вони не обернули її (продукцію) в метод тотального баблодойства і розвода покупців на гроші.
 10. Питання як до одного з організаторів. Чому саме 20-го, в неділю, а не як минулого року - в суботу? Особисто маю бажання прийняти участь у велодні (як і минулого року) але такий день як неділя не підходить.
 11. Такий варіант не просто має право на життя, а повинен розглядатися на самперед. Це якщо треба максимально-продуктивна багатозадачність. Причини згадувались вище. А це вже попахує чимось нездоровим, типу якогось фанатизму чи манії. Руйнуйте свої духовні скрєпи, не будьте такими як більшість наших східних сусідів
 12. Після того як мілкософт купили Скайп, він (скайп) став унилим г...ном. Чуть меньше ніж повністю.
×