Перейти до змісту

Litovets

Power users
 • Кількість зміста

  2 742
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

227 Продвинутий

4 Підписників

Про Litovets

 • Ранг
  Мегафлудер
 • День народження 02.06.1988

Контакты

 • MSN
  тел. О99757652сім
 • Skype
  litovets_amd

Останні відвідувачі профілю

13 031 перелядів профілю
 1. Апарат повністю справний. Лицева панель (скло) без будь-яких дефектів. Бокові грані і задня панель мають деякі подряпині і сколи. Взагальному косметичний стан досить непоганий. Недавно була замінена батарея (стара вздулась) і кнопка блокування/вмикання. В комплекті зарядка, шнур і старий силіконовий бампер. Ціна - 1750 грн.
 2. Litovets

  Скарга на Нову пошту

  Навіть якщо власноруч запакувати в коробку і в такому вигляді принести у відділення для відправки?
 3. Зброс це скидання налаштувань до заводських. Тут щось подібно як із смартфоном - якщо прошивка глючить бо пошкоджені якісь системні файли то зброс налаштувань нічого не дасть. Треба файл із ПЗ БІОС для конкретної моделі відяшки за допомогою програматора зашити у флешку на відясі.
 4. Малоймовірно що проблема в апаратній частині. Якби були несправні якісь елементи (шим, память, ГПУ, мосфети) карта не працювала би взагалі, або давала би артефакти на зображенні чи викликала краш вінди. Швидше всього криво обновився біос. Тре зашити його на програматорі. Це для початку - щоб виключити можливість програмних глюків.
 5. В ноутбуці ніц не гониться. Ще не зустрічав ноутів де би в біосі були функції розгону. Правда не бачив сучасних геймерських.
 6. Litovets

  жалоба на користовача коt

  Ага, як в тому бородатому анегдоті про грузина
 7. Це жарт? Яких 1100 за елемент, кому воно тре за такі гроші.
 8. Так ще не зима. А так да, якщо організувати правильний корпус з відповідною циркуляцією повітря в середині і його відведенням назовні - непоганий варіант додаткового підігріву невеликої кімнати.
 9. Ага, то треба 5 і 12 вольт. Варіант який я думав не підійде.
×