Перейти до змісту

Litovets

Power users
 • Кількість зміста

  2 963
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

307 Поважний

4 Підписників

Про Litovets

 • Ранг
  Мегафлудер
 • День народження 02.06.1988

Контакты

 • MSN
  тел. О99757652сім
 • Skype
  litovets_amd

Останні відвідувачі профілю

13 292 перелядів профілю
 1. Ага, а ще кажуть що для торгівлі зовсім не обовязково бути везучим.
 2. Виходить що бувають бажаючі купити 1050ті по ціні 1066 або РХ580.
 3. Для справкі єслі шо. В даному ББЖ тільки 4ри розетки можуть працювати від акумулятора. Інші 4ри мають тільки захист від перенапруги.
 4. Ось це і є основна проблема. У мене буває що різні принтери, сканери на різних ПК періодично відвалюються. Вінда принтер бачить а на нього не друкує. Допомагає або ребут компа або рестарт спулера.
 5. Толку з апів теми? Ніхто в здоровому глузді не купить ССД не побачивши попередньо результатів тестування. Тим більше якщо ціна не дуже відрізняється від вартості нового з гарантією.
 6. Litovets

  Оцініть будь ласка ПК

  Обідився на заяву що збиваю ціну Зараз заберу. Оцінка завжди однаково-непредвзята, мотивацію на рахунок корпуса пояснив. Якщо цікаво і треба корпус міг би обміняти з моєю доплатою на звичайний АТХовий чорний корпус
 7. Litovets

  Оцініть будь ласка ПК

  Я не барига щоб збивати ціну. Я даю обєктивну оцінку комплектуючим про які йде мова. Мене зацікавив корпус оскільки шукаю собі щось подібне під модінг-проект. А тут вже в якісь срані бариги записують
 8. Litovets

  Оцініть будь ласка ПК

  Не можна від слова зовсім. Материнка на 754му сокеті. Ця платформа на момент виходу (а це перша половина 2000х) була "мертвонародженою" то про який апгрейд можна говорити. Залишити корпус, розібрати БЖ і перевирити хочаб на предмет дутих ємкостей, просканити поверхню вінта і якщо все ОК то і його залишити. Все, решту сміливо на смітник. Це якщо вже так хочеться по максимуму використати наявні комплектуючі. Яле якщо треба більш-менш сучасний комп і мінімум геморою - купити за +- 2к грн. готовий системник.
 9. Так це рейд-контролер для акопичувачів із САС підключенням, для 99% користувачів ПК зовсім не потрібна річ. Хоча пару десятків доларів має коштувати, теоретично.
 10. Litovets

  Оцініть будь ласка ПК

  І то не факт, невідомо що за БЖ і в якому стані.
 11. Це класика жанру. Купітьайфонфкрєдіт - мєнталітєт нєпобєдім.
 12. На стокових частотах i5-3570k буде на декілька відсотків (які можна побачити хіба в синтетичних тестах) швидший. На практиці зізниця в продуктивності буде практично непомітна. Основний плюс i5-3570k в тому що він холодніший. А у випадку розгону то вже як вийде і залежити це буде від конкретного екземпляра. Хоча i5-3570k має тонший техпроцес і в теорії має краще розганятись.
 13. Litovets

  Оцініть будь ласка ПК

  Корпус важкий і габаритний - виходячи із загальної вартості заліза пересилка невигідна.
×